Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1naszcykl

Mamy na LIPIEC 2016

Polecane posty

Gość jamarianna
Airina, ja też wstaję w nocy, ech, czyli to norma ;) Mmmm taka zapiekanka z pieczarkami, z budki na meście, mniam! :D Mnie nic nie piecze, ale piersi bola bardzo, urosły też mocno i chyba zaczne spać w takim bezszwowym sportowym staniku... Może jak Cię pieką, to się rozciągają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wakacyjna Mama
Ja mam zachciewajki, orzechy koniecznie solone, śledzie... Brzuch mi bardzo szybko rośnie, czuję już ruchy. Wyprawkę powoli kompletuje na zasadzie w każdym miesiącu coś. Jednak w tym miesiącu zamierzam kupić sobie już rzeczy, kosmetyki potrzebne do szpitala, porodu i na okres połogu. Wolę sama zawczasu kupić niż potem złościć się że ktoś kupił mi nie to co chciałam albo że akurat w aptekach brakło :/ Czy wybrałyście już imiona na dla swoich pociech? Mi marzy się mała Anielka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej dziewczyny , mnie pani dr. robiła badania prenatarne w 12 tygodniu przez pochwę i przez brzuch :) , bo podobno na tym etapie wyraźniej wszytsko było widać przez to pierwsze :) . Podobno już następne wizyty usg będzie przez brzuch :) , wtedy może wejdę z mężem :) A mnie marzy się mała Arletka :) Pozdrawiam ,miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Cześć dziewczyny dawno nie pisałam ale czytam,niestety dopadly nas małe kłopoty i do tego przeziębienie,masakra do tego jeszcze mam jakieś czarne myśli że coś jest nie tak z dzieckiem ehh..co do imion to jeszcze nie myślałam najpierw chce znać plec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm nie mam pojęcia czemu pieką ale jak czytałam to pisali ze jest tak ponieważ kanaliki sie poszerzają , hm możliwe :P A my dla dziewczynki mamy Amelka a dla chłopaka sie jeszcze zastanawiamy ;) Dziewczyny pytanie nie dotyczące ciazy ale moze któraś z was sie z tym spotkała , na prawej łydce zrobiło mi sie takie wgłębienie wyglada jakby "dziura" fachowo tZw ubytek mięśnia , i noga bardzo mnie pobolewa tak jak bym miała SkurcZ lub jak bym ściegno miała napięte:/ skąd takie cos ?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
A mi się dzisiaj śniło że będę mieć trzeciego syna,ciekawe czy się sprawdzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny,Airina a robiłaś ostatnio jakieś ćwiczenia?? może od tego to wgłębienie?? Ja kiedyś jak ćwiczyłam ,ale to jazdę na rowerze też mi siętak zrobiło , ale potem przeszło , tylko z tego co pamiętam to mnie nie bolało.. Co do imion męskich podoba mi się Karol i Krzysztof :) a mężowi Piotruś :) Pozdrawiam Wszystkie Dziewczyny i miłego weekendu życzę :))) :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I już po badaniach prenatalnych.Wyszły dobrze więc mogłabym się już cieszyć i to robiłam do czasu kiedy usłyszałam że na 60-70% to jednak chłopiec.Wiem że jest jeszcze szansa na dziewczynkę bo lekarz zbyt dobrze nie mógł zobaczyć pupy dziecka ale jestem już załamana :( Lekarz mówił że na następnych dopiero mi powie dokładnie bo może się to zmienić Nie planuję więcej dzieci to miała być moja jedyna córka i nie mogę się z tym pogodzić.Nie będzie mnie jakiś czas tu na forum bo muszę odpocząć od tematu ciąży jeśli jest to możliwe.Może tu jeszcze kiedyś wrócę do was.Miałam w planach po tych badaniach kupić pierwsze ubranko,wózki pooglądać,łóżeczka i nic nie kupiłam a nastrój miałam taki ze nic mi się nie podobało.Musiałam tu wylać moje żale bo mi dziś bardzo źle mimo dobrych badań pod względem zdrowotnym. Mimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Zamiast się cieszyć że będziesz miała zdrowego dzidziusia to ty robisz tragedię z tego że to chłopiec??? Naprawdę brak słów, a jakby było coś nie tak a jednak dziewczynka to co cieszyła byś się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chciałam zdrową dziewczynkę. Pocieszam się tym,że 50% zwykle jest albo na chłopca albo na dziewczynkę.Może te 60-70% jeszcze o niczym nie przesądza.Staram się pocieszyć jakoś ale czuję rozczarowanie ;((( Mimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dziewczynkę mam już imię.Chłopięce żadne mi się nie podobają.Wózek chciałam szary z brudnym,pudrowym różem i łóżeczko biało różowe.Przecież chłopca w to nie wsadzę ani nie ubiorę a na chrzest myślałam o słodkiej białej sukieneczce i opasce na główkę.Na chłopca nie mam pomysłu.Oby to się odmieniło:( Nie potrafię teraz nic skompletować bo dla chłopca kupuje się inne rzeczy i kolorystycznie różne niż dla dziewczynki.Przepraszam,że was męczę ale już się z mężem pokłóciłam i nie mam się komu wyżalić ;( chce mi się płakać. Nic więcej. Myślicie że może się to jeszcze zmienić ? Może słyszałyście o jakiś przypadkach że się płeć nie sprawdziła choć jak czytam to częściej na odwrót się zdarza że z dziewczynki wychodzi chłopiec. Mimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanilia86
Mimi jesli chodzi Ci o badanie usg wykonywane miedzy 11-14 tygodniem to robione jest dopochwowo. Dopiero kolejne polowkowe robione jest przez brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Jeśli masz dobrego lekarza i robił usg na dobrym sprzęcie to raczej mala szansa na pomyłkę,naprawdę ogarnij się bo to nie jest żadna tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Mimi zeby ludzie mieli tylko takie problemy jak Ty. Ja w pierwszej ciazy baaardzo chcialam chlopca a w13tyg dowiedzialam sie ze bedziemy mieli corcie. Tez bylam w szoku, tez bylo mi dziwnie ale kilka dni pozniej juz kochalam swoja corcie najmocniej na swiecie. Ile masz lat Mimi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wanilia86 dziękuję ale już jestem po badaniu i miałam przez brzuch ale to pocieszające bo może lekarz rzeczywiście nie dojrzał za dobrze bo na początku mówił że dziecko jest tak ułożone że nie widać bo nóżkami zasłania dopiero na koniec tak niepewnie dodał że może to być chłopiec ale daje tylko 60 %.Dla kogoś kto planuje jeszcze jakieś dzieci może nie tragedia bo nie teraz to może uda się następnym razem ale ja nie planuje więcej dzieci Mimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wanilla i jaka jest niesprawiedliwość. Ten kto chce dziewczynkę ma chłopca a kto chce chłopca ma dziewczynkę.Mam 29 lat a ty ? Mimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To miał być piękny dzień i weekend a mam łzy w oczach ;( Dziewczyny jestem w rozsypce :( Któraś z was robiła test na płeć z krwi ? Izzi chyba. Ile płaciłaś i jaka jest nazwa tego badania ? Mimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowomi
Ja już po prenatalnym :) Wszystko ok :) Badanie miałam przez brzuch :) Kość nosowa jest , przezierność 2mm :) Dzidziuś ma 6,23 cm Łożysko na przedniej ścianie nisko ( chyba poczuje późno ruchy ) Z USG jest 7 dni mniejsze a po dokładnych wymiarach tylko 4 . Na chwilkę przełączyła mi na 3D więc mam fajną fotkę . I pyta się co mamy w domu , my że dziewczynkę a ona tak patrzy patrzy i mówi " Teraz będzie chłopczyk " Czyli będzie parka . Oczywiście gdy to usłyszałam to łezki poleciały ze szczęścia . Myślałam ze będzie dziewczynka bo same w rodzinie i małe szanse na chłopaka . A tu pyk i sie udało . Jestem taka szczęśliwa :) Nie określiła procentowo , chyba była pewna w sumie ja też widziałam na USG niezły sprzęcik hehe . Jak na następnym prenatalnym potwierdzi się płeć to zaczynam szykować wyprawkę powoli . W sumie troche tego będzie bo nie mam chłopców w rodzinie a ubranka tylko różowe czekały . Ale cieszę sie . Cały dzień chodze podekscytowana :) Wogóle kilka tygodni temu miałam dwa razy sen ze to będzie chłopczyk i się sprawdziło . Niby chłopczyki są podobne do mamusiek to też fajnie bo córka cała na tate poszła :D W zestawie miałam badanie Pappa i za dwa tygodnie wyniki . Kolejne prenatalne 29.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olala2910
Mimi, mojej kuzynce lekarz w 14 tygodniu potwierdził chłopca, a w 18 okazało się, że jednak będzie dziewczynka. ALe nawet jeśli urodzi się chłopiec, to w końcu będzie wasze dziecko...Co do samej płci to moja ciotka też całą ciążę chciała córkę, a w brzuchu chłopiec. Ciągle gadała, że nie pokocha tego dziecka, nie wyobrażała sobie wychowywać chłopaka. Jednak gdy go urodziła i dostała maleństwo na brzuch, poryczała się i powiedziała, że kocha go najbardziej na świecie, że nie zamieniłaby go na córkę. Teraz sama nie wie dlaczego miała takie nastawienie i tak mówiła, może to przez te cholerne hormony. A młody jest jej oczkiem w głowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olala2910 dziękuję to bardzo pocieszające i daje mi choć odrobinę nadzieji.Zawsze chciałam mieć dziewczynkę,nawet nie brałam chłopca pod uwagę.Mam tendencję do depresji i boję się tej poporodowej i odrzucenie dziecka,że nie będę się chciała nim opiekować.Skoro już teraz moje nastawienie jest takie negatywne to potem skaczące hormony po porodzie mogą jeszcze gorzej namieszać. Jagodowomi ja o mało co też bym się nie popłakała ale z żalu.Idę się położyć bo mam dość wszystkiego. Chce zasnąć i obudzić się z dziewczynką w brzuszku. Mimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_Ropuszka
jagodowomi - który masz tydzień? :-) Mi w czwartek na prenatalnych wyszło 11 tygodni, 4 dni. Długość dzieciątka 4,81 cm, przezierność karku 1,40 mm, łożysko: ściana przednia. Termin porodu 23-24.07. Badana byłam zarówno przez brzuch jak i dopochwowo. Mąż się fajnie naoglądał w obydwóch przypadkach a ja tylko trochę w pierwszym, bo później musiałam tak leżeć że monitora nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Jagodowomi gratuluje super wyniki:-).Mimi ja Cie rozumiem,bo my z mezem tez nie planujemy wiecej dzieci i tez nam sie marzy corka...,ale nadal nie znam plci..Rozumiem Cie naprawde.Choc najwazniejsze,by dziecko bylo zdrowe.Wstrzymaj sie z zakupami,dopoki lekarz potwierdzi plec w wiecej %.Trzymam kciuki,by byla corcia u Ciebie.Ja tez mam nadzieje,ze u nas bedzie dziewczynka.Pozdrawiam głowka do góry:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Mimi przepraszam ale jak czytam co piszesz to ręce opadają kobieto ciesz się że masz zdrowe dziecko, ja w drugiej ciąży też byłam pewna ze będzie dziewczyna okazało się że kolejny chłopak kocham go nad życie jest syneczkiem mamusi i jestem bardzo z nim związana tak samo z resztą jak z pierwszym synem. Przecież zamiast różowo białego łóżeczka będziesz mogła mieć błękitni białe a wózek szaro niebieski nie rób z tego takiej tragedii,bo niektórzy nie mogą mieć wogole dziecka choć bardzo by chcieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MamaMagda90 "Przecież zamiast różowo białego łóżeczka będziesz mogła mieć błękitni białe a wózek szaro niebieski" A mam takie pytanie jam meblowałaś sobie dom i chciałaś brązową kuchnie a ktoś kazałby ci kupić żółtą to byłabyś uradowana ? Albo gdybyś poszła do fryzjerki i chciała czarne włosy a ona zrobiłaby ci blond albo rude to byłabyś zachwycona ? A jakbyś chciała kupić małą czarną sukienkę bo w takiej czujesz się najlepiej a pani sklepowa nakłaniałaby cię na długą czerwoną to byś kupiła ? Każdy ma jakiś gust i upodobania i jeśli podoba mi się białe łóżeczko i różowa pościel to nie niebieska, albo wózek pudrowo różowy to nie szaro niebieski. gość321 Dzięki za zrozumienie bo jak ktoś planuje 3 dzieci to sobie strzela aż może w końcu ustrzeli a jak ktoś chce jedno to jest to strzał ten jedyny. Życzę Ci dziewczynki z całego serca bo rozumiem co czujesz. Ja tak bardzo chcę by jednak to była dziewczynka. Mimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowomi
Aga_Ropuszka od OM 13 i 4 dni . Ja też muszę mieć płeć jeszcze raz potwierdzoną , prawdopodobnie na połówkowym i wtedy zaczynamy kupowanie . A jak to z tym łożyskiem na przedniej ścianie ? Czy czuje się mniej tych ruchów i czy one całą ciąże się przemieszcza . Z córką w 19 tygodnu było na ścianie tylniej i ruchy były super wyczuwalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mini takie jak ty powinno się sterylizować, ty naprawdę pusta baba jesteś szkoda mi tego twojego dzieciątka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast się cieszyć że będziesz miała zdrowego syna ty robisz tragedię że różowego łóżeczka i pudrowego wózka! Trzeba bylo adoptować dzieciaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Jagodowomi ja miałam łożysko na przedniej scianie i ruchy czułam normalnie:) Mimi nie wiem jak możesz porównywać dziecko do wyboru kuchni albo koloru włosów ale to twoja sprawa,a ja również mogę wyrazić swoje zdanie. Tyle w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona chciała sobie zrobić dzieciaka w różowej sukience z opaską KRETYNKA. Porównujesz dziecko do malowania kuchni to wszystko mówi o tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×