Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY czyli Kaczki na taczki 4 archiwum

Polecane posty

Mam takie przemyslenie od poranka: skoro lewactwo chce aby PAD zrezygnował z bycia katolem to ja chce aby np taki Biedroń zrezygnował z bycia gejem. Wolni mi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekst dnia: E. Kopacz:"Mimo,ze wygladam, jak wygladam, to taka stara nie jestem" :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz, że tak kasa na podwyżki dla pielęgniarek, co to ją niby minister zdrowia obiecał, ma nie wejść do pensji tylko jako dodatek. Czyli szybko przyszło, jeszcze szybciej pójdzie :P Swoja droga to ciekawa jestem co to za idiotki zgodziły się podpisać takie porozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RAZ: Wałęsa i Komorowski w Chciago sponsorowani przez cinkciarz.pl. Kolejny jakże wymowny symbol po zniknięciu z Belwederu "Bydła na pastwisku"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech PEK odp************ię od piłkarzy, bo jest jak czarny kot- przynosi nieszczęście. Przez nią NASI przegrają, a ja przeje...bie kase :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy zgadnie ktoś o kogo chodzi? Nie zaj... nikomu ani grosza, w przeciwieństwie do Polityków z PIS, PSL, PO, SLD itd, głosując za ustawami szkodliwymi dla Narodu Polskiego - dołożył do polityki blisko 8 milionów złotych - nie sprzedał się żadnej partii - od kilkudziesięciu lat ma niezmienne poglądy - był przeciw wejścia do Euro-kołchozu( Traktatowi Lizbońskiemu), wiedział czym się to skończy. - był za karą śmierci dla Morderców- nawet złożył taki projekt w Sejmie, kiedy był posłem - mówił w latach 90-tych, że socjal w Europie Zachodniej doprowadzi do zalewu ludnością arabską( muzułmańską), itp - był pomysłodawca ustawy o zakazie zadłużania się państwa i deficytu państwowego - twierdził, że Euro 2012 będzie niczym innym jak usankcjonowanym złodziejstwem, a Gniazdo Narodowe będzie kosztować 2-3 razy więcej, niż było to założone w projekcie- nie mylił się. - był współautorem uchwały lustracyjnej z 1992 roku, mającej na celu dekomunizację życia politycznego w III RP. - jest za zlikwidowaniem złodziejskiego podatku dochodowego, który karze człowieka za pracę - jest za zniesieniem nakazu nauczania religii w szkole. Stoi na stanowisku, że to rodzice powinny decydować czy dzieci powinny uczyć się Religi w szkołach,,czy też nie. - już kilkadziesiąt lat temu twierdził, że ZUS nie ma racji bytu, bo to twór, który działa niczym piramida argentyńska - jest za zlikwidowaniem koryta, a nie świń. Dopóki jest koryto, zawsze znajda się świnie, chcące z niego żreć. - jest za zakazem finansowania partii z budżetu państwa - stoi na stanowisku '' Chcącemu nie dzieje się krzywda''. Chcesz kupić arszenik i się otruć, zaćpać, albo zapić na śmierć- twoja osobista sprawa - w Euro-Kołchozie stanowczo, i z werwą wygłasza oczywiste oczywistości np. na temat imigrantów, lewicowych pomysłów Gender, itd. Który polityk z PIS, PO, PSL, SLD i reszty bandy potrafił ośmielić się bez zbędnej poprawności politycznej powiedzieć to, co on- żaden. Przynajmniej ja takiego nie pamiętam. - zrzekł się emerytury, w przeciwieństwie do reszty Sejmowej bandy - w latach 90-tych był za utworzeniem Funduszu Emerytalnego, który w 30% miał być zasilany z prywatyzacji- wyśmiano go. Dzisiaj ZUS ma zobowiązania w wysokości 3 bilionów złotych, a majątek państwowy w większości został rozkradziony. - dalej nie chce mi się pisać - chyba nie ma wątpliwości na kogo glosowac zegnam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kopaczowa nie chce teraz elektrowni atomowej??? To za co do cholery płaciła Gradowi 100 tysiaków miesięcznie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On poważnie taką koszulkę trzyma ? To nie Photoshop ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koszulka Chicago Bulls. Gamoń złapał tak, że "s" zakrył :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cinkciarz.pl, który zafundował wyjazd do USA Wałęsie i Komorowskiemu, sponsoruje Chicago Bulls.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
jak to mawiala moja babcia jak durak to durak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga!!!Amerykanie uważajcie na Statuę Wolności ;-) :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mieliśmy prezydenta :-) Cale szczęście że koszmar skończył się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zarządzenie jest NIE DO ZAAKCEPTOWANIA!!! „Zarządzenie nr 14 szefa Kancelarii z 1996 roku „w sprawie warunków techniczno-organizacyjnych oraz trybu przekazywania środków na utworzenie i funkcjonowanie biur byłych prezydentów” pozwala na wypożyczenie byłemu prezydentowi przedmiotów do „urządzenia” swojego biura”. No mało czńowieka szlag nie trafi!!! Tylko bandyci z PRLu mogli coś takiego wymyślić! Każdy prezydent jest urzędnikiem państwowym i jak każdy urzędnik, NIE MOŻE MIEĆ PRAWA do urządzania sobie czegokolwiek za NASZE PIENIĄDZE po zakończeniu kadencji!!! Wszystko co urzędnik-w tym prezydent-zakupił lub otrzymał w trakcie kadencji JEST WŁASNOŚCIĄ PAŃSTWA, BO KUPIONĄ ZA NASZE PODATKI!! Prezydent ma wysoką pensję i to mu ma WYSTARCZYĆ! Żądam,żeby nowy rząd NATYCHMIAST WYKREŚLIŁ TO BANDYCKIE ZARZĄDZENIE! Żądam,żeby Komorowski i poprzednicy oddali wszystko co UKRADL! Nie może być tak,żebyśmy to my,za nasze ciężko zarobione pieniądze oddawane jako podatek, ciągle fundowali kolejnym prezydentom wyposarzenie na gabinety, bo poprzednik ogołocił biuro po zakończeniu kadencji, bo musi sobie wyposarzyć PRYWATNE GABINETY! Nie jestem ani milionerem ani dojną krową! TO JEST SKANDALICZNE ZARZĄDZENIE!Wymyślili je ZŁODZIEJE Z PRLu,których w 1996 było na kopy! My,podatnicy, nie jesteśmy krezusami ale przymierającym głodem narodem okradanym na lewo i prawo! Mamy już DARMOZJADÓW BOLKA I ALKA! A teraz mamy jeszcze żywić Komorowskiego?! MOWY NIE MA! Wszyscy poprzednicy mają oddać co sobie UKRADLI!”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
{ „Zarządzenie nr 14 szefa Kancelarii z 1996 roku „w sprawie warunków techniczno-organizacyjnych oraz trybu przekazywania środków na utworzenie i funkcjonowanie biur byłych prezydentów” pozwala na wypożyczenie byłemu prezydentowi przedmiotów do „urządzenia” swojego biura”. } o IMHO, to bandyckie prawo. Teraz łatwo chyba sobie wyobrazić jak każdy kolejny prezydent wypożycza sobie np dosłownie wszystkie meble z pałacu. Ktoś kto nie widzi w tym nic chorego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co w zasadzie oznacza to "wypożyczenie" ... jest w tej ustawie kiedy ma oddać? Czy to tylko po to by nas nie denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
zostaje jeszcze sprawa kradziezy obrazu-meble okej niech jak zwal tak zwal "wypozyczyl",ale gdzie jest ukradziony obraz? gdzie byla ochrona w tymze palacu,tak ktos sobie wchodzi,kradnie obraz na pol sciany,wiesza w jego miejsce kalandarz,zanosi do domu aukcyjnego i sprzedaje za 10 kafli i nie ma winnego? ludzie przeciez to jakies kuriozum :o to sie w pale w normalnym kraju nie miesci-ten ktory sprzedal do pierdla za kradziez,dom aukcyjny i "kupiec" za pasere do odpowiedzuialnosci karnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeszcze jestem ciekaw na jakich zasadach będą po Europie rozsyłani ci "uchodźcy"? Jakieś losowanie Niemcy urządzą? Czy wg kraju pochodzenia( większość ponoć nie ma żadnych dokumentów)? Procentowo równo... taka sama ilość kobiet i mężczyzn? Ja się obawiam że się togo możemy nie dowiedzieć, a przyślą nam tu najgorszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×