Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zaczynam 2 rok medycyny

Polecane posty

Gość gość
Nie mogę się skupić, cały czas się rozpraszam.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdźcie na kafeteria forum na temat polska jednym z najgorszych krajów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska jest piękna! Dzisiaj dwie wejściówki, właśnie mam 30 minut aby się wyszykować. Brzuch mnie boli od kilku godzin, mam biegunkę :( Dzisiaj znów mi się śnił! Dlaczego mój organizm sam siebie męczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodzenia. Dasz rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaliczone! 4,5, cieszę się ale tak bardzo tęsknię za szpitalem, za NIM. Widzę u siebie taką tendencję, że im dłużej ich nie widzę tym bardziej o nich myślę. A nie powinno być odwrotnie? Nie powinnam zapominać? 07.42 Dziękuję, przydało się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróciłam do domu a moje myśli razem ze mną. Co mam zrobić aby przestać o nich myśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry, dzisiaj znów podobny sen. Bardzo się męczę w nocy, zamiast odpocząć. Mam nadzieję, że nie spotkam go dzisiaj, bo właśnie ruszyłam do miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kim jest "On"? I gratuluje wyniku. Mowilam, ze dasz rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ON to moja zakazana, nieszczęśliwa miłość :( Dziękuję. Fajnie, że jest ktoś kto czyta o moich smutkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie spotkałam go. O tyle dobrze. Gdybym go zobaczyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdroszcze, ja chcialam byc dentystka, ale jestem zbyt leniwa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaka specjalizacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
specjalizacje wybiera sie pozniej o ile sie nie myle. autorka fajnie ma, mnie nikt nie pomoze ani nawet dobrym slowem nie wesprze, nie mam rodziny zeby sie mna chwalila :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chciałaś być dentystką to wszystko przed Tobą :) I nie wiem czy jest czego zazdrościć. Nie mam jeszcze wybranej specjalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu ta milosc jest zakazana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musialabym do tego poprawic mature, a mam juz 23 lata :) ponoc 2 pierwsze lata sa praktycznie identyczne jak na medycynie, wiec raczej nie dalabym rady. tym bardziej, ze musze na siebie pracowac :) napisz cos wiecej o tej milosci. zakazana jest najbardziej pociagajaca, ale to zadna nowosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego zakazana? Taki banał. On już dawno wybrał kobietę swojego życia a to nie ja nią jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 lata to żaden wiek, podobno jest gdzieś w Polsce 50letnia osoba studiująca medycynę więc to żaden problem. Ludzie na medycynie też pracują, da się ale trzeba bardzo, bardzo chcieć. Teraz, po reformie nasze studia różnią się dość znacznie, chociaż zawsze się różniły. Stomatologia ma mniej nauki, więc ma łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie jadę na grób babci i dziadka. Kochałam ich na swój sposób, babcia nie była nigdy dla mnie tą typową kochającą babcią. Łączyły nas dość oficjalne stosunki i raczej wzajemna niechęć, chociaż to może zbyt wiele, raczej to była sztuczna, wymuszona uprzejmość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracam. I znów na cmentarz. Tym razem do babci, której nawet nie znałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stomatologia ma łatwiej? Chyba kpisz?! Studiowałam dwa lata stome potem przeniosłam się na lekarski i na lekarskim to ja odpoczęłam po piekle jaki był na stomie. Mają wszystkie takie sama keirunki jak lekarski+bardzo ciężkie przedmioty stomatologiczne. Pzdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotkasz jeszcze tego jedynego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stoma ma 100 razy łatwiej. Prosty przykład, histologia w pół roku i korzystają z Zabla a my cały rok i wszystko pod Sawickiego. Wszystko to i fizjoterapia ma ale liczy się co jest wymagane z danego przedmiotu. Nie wiem czy znajdę, w tym momencie wydaje mi się, że to ON jest tym jedynym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On kiedykolwiek dowiedzial sie o Twoim uczuciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wprost nigdy mu nie powiedziałam. Ale on jest inteligentnym facetem, domyślił się na pewno. Ze mnie można czytać jak z książki, nie potrafię ukrywać uczuć. Jutro wracam na studia. Nie idę na jedne zajęcia, mam nadzieję, że jakiś dużych konsekwencji nie poniosę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będzie dobrze, nie martw się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ucz sie dziewczyno blagam kto nas bedzie leczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zawsze martwię, zawsze się przejmuję i to najczęściej bzdurami. Już tak mam, że wszystko bardzo przeżywam. Uczę się, staram się ale przez te sytuacje ciężko mi się skupić. Teraz i tak jest lepiej niż wtedy kiedy zakładałam ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro wiedzial o Twoim uczuciu, a jednak zwiazal sie z kims innym to znaczy, że po prostu nie byl dla Ciebie. Znajdziesz jeszcze kogos. Takie nieodwzajemnione uczucie w koncu minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie tak. Związał się, to prawda ale to było już dawno temu. Wtedy ja byłam jeszcze dzieckiem. Mam nadzieję, że minie. Ale kiedy? Już ponad miesiąc minął od naszego ostatniego spotkania a ja cały czas o nim myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×