Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BULINKA 22

ODCZUCIA PO ODSTAWIENIU PIGULEK

Polecane posty

Gość po odstawieniu
ile czeekalyscie na okres??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po odstawieniu
ile czeekalyscie na okres??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) zauwazylam cos niepokojacego - od 4 dni codziennie kreci mi sie w glowie i to tak konkretnie. moze to jakis wirus, ale teraz tez nie czuje sie zadobrze. ciekawi mnie po ilu dniach dostane okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam okres 25(!) dni po odstawieniu. W kilka dni po odstawieniu brzuch mnie tak bolał, że nie wiedziałam co ze sobą zrobić. Poszłam do lekarza po okresie. Zdziwił się w ogóle, ze tak szybko powróciła płodność, zrobił usg i stwierdził, że jajniki są idealne, macica też- \"idealne do ciąży i rodzenia\", hehehehe. No i żebym bardzo uważała. Jak powiedziałam, ze używam tylko prezerwatywy zrobił wielkie oczy i zaczął mnie namawiać na globulki (tylko, ze ja nic nie czuje jak mam je w środku w trakcie :) ), kazał je używać po stosunku i... bardzo uważać... Teraz to się tak boje, ze nie daje sie dotknąć chłopakowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore Cilest od prawie 2 lat...i wszystko byłoby Ok gdybym tylko miala większa ochote na seks:( bywa czas ze np. moge sie nie kochać tydzien, dwa....i nic.Boje sie ze mój partner odczuje to jako brak zainteresowania jego osobą, albo co gorsza pomysli ze go nie kocham - - wiecie jak mężczyźni podchodzą do seksu. Nie chce odstawiać pigułek, bo panicznie boje sie ciązy.Zresztą,seks z prezerwattywą zawsze powodował we mnie cholerne leki.Czekałam do każdego okresu z drżacym sercem:(Mój mężczyzna tez nie mógł sie skupić, jesli mial gumkę na sobie....Dlatego zaczełam brać pigułki.Nasze obawy zniknęły, nie przejmujemy sie ciaża, poczułam prawdziwy komfort, ale....no nie mam ochoty na seks....CO ROBIĆ???kobiety pomóżcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadziaja
yamato-zwykle globulki dopochwowe mialas brac po stosunku??? ja po odstawieniu tez kochalamsie w gumce ale nie do konca...partner nie konczyl we mnie-zreszta nigdy tego nie praktykowalismy jesli uzywalismy tylko prezerwatywy... dzis mija 8 dzien a ja nie mam okresu...jezuuu-zwariuje...chce dostac normalny okres!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedział, że mam używać prezerwatywy, a po stosunku zaaplikować sobie plemnikobójcze globulki dopochwowe- tak na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BULINKA 22
Todea, zglos sie do lekarza i zobaczysz co Ci powie:) spotkalam sie tez z opiniami ze globulki wcale nie sa takie neiprzyjemne. poza tym dla mnie prezerwatywa tez nie jest taka straszna Jak robilam m-czna przerwe i 2 m-czna to okres byl prawie regularny. Anielskie ziele, dla wlasnego spokoju mozesz isc do lekarza i zapytac sie co sie dzieje. to napewno wina odstawienia pigulek - wiadomo ze roznie mozna sie czuc... 3maj sie!!!!!! Yamato, ja tez sie chyba nie dam dotknac Miskowi jak nie bede brala pigulek;) pozyjemy zobaczymy... Mixa, mi sie wydaje ze teraz jak biore Logest to mam wieksza ochote na sex. chociaz ja zawsze mam w sumie mala... to zalezy tez od tego czy moge sie naprawde wyluzowac czy szybko szybo po zaraz ktos moze przyjsc;) ja tez sie balam i boje bo moj chlopak ma wiekszy temperament ode mnie. ale jest wyrozumialy:) a moze sprobojcie poeksperymentowac? zrobcie cos czego nigdy nie robiliscie. porozmawiajcie to moze cos wymyslicie:) Jadziaja, przyjdzie wkoncu okresik:) pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!jest dzis wtorek a w czwartek biore ostatnia tabletke:-) zdecydowalam!tylko jakie najodpowiedniejsze globulki?bo tego nie wiem:-( po tabletkach mam okropne nogi!i prawdopodobnienstwo nawet zylakow wiec sie przestraszylam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!jest dzis wtorek a w czwartek biore ostatnia tabletke:-) zdecydowalam!tylko jakie najodpowiedniejsze globulki?bo tego nie wiem:-( po tabletkach mam okropne nogi!i prawdopodobnienstwo nawet zylakow wiec sie przestraszylam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BULINKA 22
Mineiro, napisz cos o nogach. bo moje wygladaja coraz gorzej. coraz wiecej popekanych naczynek, widoczne bardzo zyly. przeraza mnie to. ciekawa jestem kiedy beda w sprzedazy te pigulki Jeanine. moze one by byly lepsze... ale juz dzisiaj nozki bola mnie duzo mniej:)) i dzisiaj nie bralam magnezu bo odstawie go na kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedługo zacznę brać logest,który będzie moim pierszym doustnym środkiem.Mam pytanie:czy jeżeli większą aktywność seksualną przewiduję na wakacje,a od pażdiernika zrobi się z tego raz,czy dwa razy w tygodniu(chłopak studiuje w innym mieście),to czy lepiej pobrać pigułki do pażdziernika,a póżniej przerzycić się na prezerwatywy?Czy też brać bez przerwy?Jaka wasza rada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bulinko, z tym dotykaniem po tabletkach to jest tak, że sie boisz, ale nie można wytrzymać ;) hehe. I w tym cały problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Bulinki 22!poszłam do lekarza ogólnego i powiedziała mi że mam zaburzenia krążenia i mam iść do poradni naczynkowej!mama pelno popękanych naczynek ze aż to okropnie wygląda!takie pajączki.No i te zyly że nieraz myślalam że mam pofarbowane nogi od spodni poszlam się wykąpać a tu zaskoczenie że to żyly tak powylazily!strasznny widok!lekarz powiedziała że to może być od zatrzymania wody w organizmnie i dala mi tabletki.Ale mam sklonności do zylakow i przestaje brac hormony bo potem beda konsekwencje ich stosowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BULINKA 22
Akka, ja tez nie kocham sie czesto. po prostu nie mamy takiej mozliwosci. a biore pigulki caly czas bo nie mozna sobie robic przerw za czesto. ja najchetniej bym brala tak od kwietnia do listopada:) Mineiro, to ja az takich nog nie mam... ale nie wiem juz co robic. nie wyobrazam sobie kochac sie w gumce! mi ginekolog powiedziala ze jesli nie bedzie lepiej to mozna juz tylko zmienic na trojfazowe chyba. mam juz dosc tego bolu lydek! i jeszcze wygladaja tak beznadziejnie:( ale chcialabym chociaz w wakacje jeszcze moc sie pokochac bez nerwow i miec okres zaplanowany:)ale nei wiem czy wytrzymam. Czy ktoras z Was brala trojfazowe????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość todea
a ja powinnam wczorajdostacokres (krwaweienie z odtsawienia) a nie mam :( i martwie sie juz naprawde porzadnie, ciaza raczej wykluczona wiec nie wiem co myslec no i do poniedzialku musze podjac decyzje co dalej czy zaczynac nowe opakowanie i isc do lekarza powiedziec o tych wszystkich noepokjacych dolegliwosciach, czy odstawic pigulki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamęt
oj kobietki....ale mam teraz w głowie zamęt......mam 21 lat i chciałam zaczać brać tabletki anty.Zawsze mialam co do nich obawy,ale dziewczyny na studiach chyba wszystkie biora(te które maja facetów) i mnie przekonywały ze u żadnej z nich nie ma niepożadanych skutków,a ja na tej kafeterii sie tyle naczytalam ze juz sama nie wiem czy zafundowac organizmowi taka burze hormonalną....z prezerwatywą nie jest mi za fajnie,pieniace sie globulki też jakoś mnie nie przekonują, chyba pozostal mi celibat :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BULINKA 22
Todea, napisz czy dostalas:) najlepiej zapytaj sie lekarza co sie dzieje:) ja bym na Twoim miejscu nie odstawila. lekarz na pewno Ci doradzi:) Zamet, ja gdybym zastanawiala sie nad rozpoczeciem brania pigulek i przeczytala na internecie to wszystko co juz wiem to chyba bym sie rozmyslila... tylko ze wiesz... tutaj bardzo duzo ludzi opisuje swoje wrazenia ale nie kazdy ma jakies problemy. poza tym wiadomo ze to jest duza ingerencja dla organizmu! bardzo duzo moich kolezanek bierze pigulki i nie wszystkie maja problemy:) u mnie gdyby nie lydki to byloby wszystko ok. zawsze mozesz sprobowac i wtedy sobie zobaczysz:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wzielam ostatnia tabletke:-) dzis czekam na okresik!a poteeem!globuleczki:-) rany jak Ja sie ciesze!!jestem taaaka z tego powodu szczesliwa!zobaczymy jak sie zdowie poprawi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BULINKA 22
Mineiro, a ja wczoraj i dzisiaj czuje sie lepiej:) nawet nogi tak strasznie nie wygladaja:) i nie bola mnie - tylko leciutko. nie wiem dlaczego... ale wiem na 90% ze narazie bede brala dalej Logest a we wrzesniu odstawie na jakies po roku albo i wiecej. zalezy jak sie bede czula itd:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość todea
witam ponownie, byłam dzisiaj u lekarza i powiedzial mi że skoro żyły stają się widoczne to tabletki trzeba odstawić i jeśto nie zejdzie i faktycznie jest to wina pigułek to mogę o nich raz na zawsze zapomniec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi zylami u mnie bylo tak samo ja jeszcze nie dostalam okresu :( jakbym brala to powinien byc juz pare dni temu a tu nic ..... ile trzeba czekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BULINKA 22
Ja mam nadzieje ze jakos wytrzymam jeszcze chociaz 2 m-ce. Najgorsze jest to ze nie wyobrazam sobie sexu bez pigulek, szczegolnie ze ostatnio mam naprawde duza ochote:) moj plan jest taki: we wrzesniu odstawiam pigulki i jesli bedzie wszystko ok i bede mogla to od moze kwietnia zaczne znowu brac. tylko wtedy bedzie problem jakie brac pigulki.... Anielskie ziele, ja jak robilam przerwy to okres dostawalam mniej wiecej w terminie ale roznie to bywa. ale czekaj cierpliwie:) we wtorek ide do ginekolog do kontroli po nadzerce no i na rozmowe o pigulkach. mam nadzieje ze wyjde zadowolona po rozmowie i czegos sie wkoncu dowiem! najdziwniejsze jest to ze moja ginekolog nawet nie ogladala moich lydek... no zobaczymy:) pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BULINKA 22
Najlepiej zacznij zacznij zazywac sobie jakies tabletki na wlosy. Stosuj maseczke: zoltko+nafta kosmetyczna+sok z cytryny. wetrzyj w skore glowy, zawin recznikiem i zmyj po jakiejs godzinie:) im dluzej trzymasz tym lepiej Mozesz nawet sama nafta smarowac wlosy, najlepiej na noc. Mi sie troche wlosy po tych zabiegach poprawily, mimo ze gdzies wyczytalam ze na efekty najlepiej poczekac ok. pol roku. Ja zawsze mialam nie za ciekawe wlosy:( ale jak zaczelam brac pigulki i farbowac je to juz w ogole. ale biore witaminki i robie sobie maseczki i jest lepiej:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BULINKA 22
Wiec chyba po prostu musisz przeczekac ten okres "po odstawieniu" albo innym zabiegiem sie poratowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość todea
a ja 3 dzień bez pigułek i 3 dzień plamienie takie jak przy 1 listku ;( boje sie ze to tak bedzie az do miesiaczki ;( czy Wy tez tak mialyscie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, ja żadnych plamień nie miałam po odstawieniu, ale przy pierszym listku to miałam istną powódz. Tylko że pierwsza misiączka (ta prawdziwa, nie krwawienie z odstawienia) to raczej jakies skąpe plamienie było a nie okres, co mnie bardzo zdziwiło, bo spodziewałam sie czegoś gorszego. Jajeczkowanie było gorsze- przez tydzień chodzić nie mogłam- tak bolało. Zobaczycie wszystko bedzie dobrze. Najgorsze są 3 pierwsze miesiące, potem wszystko wróci do normy. Trzymajcie się 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BULINKA 22
Yamato, powialo optymizmem:) ale wlasnie dlatego nie chce przestawac brac pigulek na wakacje bo boje sie wlasnie tych pierwszych m-cy bez pigulek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×