Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BULINKA 22

ODCZUCIA PO ODSTAWIENIU PIGULEK

Polecane posty

hej!mam 32 dzien po odstawieniu tabletek.od polowy cyklu cholernie bola mnie piersi a sutki sa bardzo wrazliwe..czy to normalne,czy moze oznaczac to ciaze?zabezpieczalam sie prezerwatywa ale nie ufam tej formie antykoncepcji no i teraz troche sie boje!!.prosze napiszcie cos;)pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!mam 32 dzien po odstawieniu tabletek.od polowy cyklu cholernie bola mnie piersi a sutki sa bardzo wrazliwe..czy to normalne,czy moze oznaczac to ciaze?zabezpieczalam sie prezerwatywa ale nie ufam tej formie antykoncepcji no i teraz troche sie boje!!.prosze napiszcie cos;)pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gochna
Witam! Oto moja historia: Brałam tabletki przez 2,5 roku. Nie mogłam trafić w te "właściwe" - zmieniałam kilka razy (był Cilest, Mercilon, Microgynon i na końcu Diana). Mój lekarz ne kwapił się do tego aby skierować mnie na badania hormonalne - mówił, że to nie jest potrzebne. Jest endokrynologiem (!). Pomyślałam więc, że może ma rację. No i tak sobie zmieniałam - parę miesięcy to, potem inne itd. Ostatnio brałam Dianę przez 3 miesiące (dostałam ją, bo "natarczywie" informowałam pana doktora o tym, że zawsze miałam "za dużo włosków", więc pewnie mam za dużo męskich hormonów, że moje libido właściwie nie istnieje, wypadają mi włosy i mam depresję, powiększone żyłki na nogach). W końcu łaskawie skierował mnie na badania. Jednocześnie podjęłam decyzję, że robię przerwę z tabletkami (lekarz mnie poparł). Myślałam, że mając w ręku wyniki dostanę wreszcie piguły lepiej dla mnie dobrane (nie jestem w końcu królikiem doświadczalnym!!!). Odstawiłam więc tabletki i ZACZĘŁAM ŻYĆ ZUPEŁNIE INACZEJ. Naprawdę. Po pierwsze, natychmiastowo schudłam około 4 kg :) Przeszły mi deprechy i wahania nastrojów :) Wreszcie nie mam ciągle wzdęć i zaparć (o moja biedna wątroba) :) Teraz to ja łażę za moim facetem i ciągnę go do łóżka :) Obżeram sie czekaoladą i NIE TYJĘ :) Ciągle się śmieję i żartuję (mój facet powiedział, że zakochał się we mnie na nowo...) :) Nie boli mnie już tak często głowa :) O wiele bardziej się sobie podobam :) Jestem pełna energii :) Ale pewne rzeczy jednak mnie martwią... Nadal wypadają mi włosy (brałam skrzyp, teraz Silicę i nic...) :( Żyły i pajączki na nogach nadal są widoczne :( No i największy problem - MIESIĄCZKA :( :( :( Kiedy po miesiącu nadszedł czas miesiaczki - nie dostałam . Minęły dwa tygodnie - i nic. Zrobiłam kilka testów ciązowych (wynik negatywny). Poszłam wreszcie do lekarza. Dostałam tabletki na wywołanie miesiaczki (Turinal).Następne dwa tygodnie - i NIC. Więc zastrzyki - progesteron (5 zastrzyków w 3 dni :( ). I wreszcie DOSTAŁAM. :) :) :) Teraz znowu jest czas kiedy powinnam dostać miesiączki. I znowu się boje. Z obliczeń wynika, że powinnam dostać około środy lub czwartku. Ale sądzę, że znowu czekają mnie przejścia. Nie mam żadnych objawów zbliżającej się miesiączki (bólów jajników, piersi, pryszczy). Już się boję :( W międzyczasie dostałam wyniki badań hormonalnych. No i wyszło szydło z worka - mam baaardzo podniesiony poziom testosteronu (to tłumaczy ilość włosków na moim ciele). Po USG kolejna nowina - MAM TORBIEL NA JAJNIKU :( Leczenie rozpocznie się już niedługo. Mam się zgłosić po tej miesiączce, na którą właśnie czekam. Poczytałam sobie w necie o moim problemie. Pewnie dostanę tabletki (podobno torbiel czasem sama się wchłania). ZNOWU TABLETKI :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( I co ze mną będzie???? Jesli nasilą się te dolegliwości, które jużmam??? Wypadną mi wszystkie włosy (a mam do pasa), dostanę żylaków, zniszczę sobie całkiem wątrobę, wpadnę w depresję......... Czy któraś z forumowiczek może mi coś doradzić? Czy któraś z was przeszła może przez coś takiego? Jak mam sobie pomóc? Co mogę zrobić? Pomóżcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BULINKA 23
Dawno mnie nie bylo!!!! Kredka, Mnie bolaly piersi tak w polowie cyklu. nie mogly byc dotykane, nawet podmuch mnie draznil. trwalo to ze 4 dni i przeszlo:) bedzie dobrze:) Gochna, wspolczuje Ci bardzo. wiem ze lekarze na badania kieruja wtedy kiedy naprawde cos juz dolega i kiedy ich wyblagasz na kolanach! Ja jestem w trakcie pierwszego okresu po odstawieniu. dostalam w ten sam dzien jak przy pigulkach. brzuch troche mnie bolal ale nie mocno:) tylko ze okres jest dosc obfity ale pierwszy raz w zyciu nie mam skrzepow! moj humor moze i sie troche poprawil ale to chyba zasluga wakacji:) waze tyle samo, wlosy wypadaja mi baaaardzo (ale przestalam brac Merz Spezial i to moze dlatego), obsypalo mnie na twarzy, szyi i dekolcie - pelno malutkich pryszczykow, pajaczki i zyly troszke jakby sie schowaly, lydki bola czasami ale lekko (przy upalach to chyba normalne ze bola) i to chyba wszystko. narazie jest pierwszy m-c, zobaczymy co bedzie dalej... miejmy nadzieje ze bedzie tak samo dobrze:D :D No i zapomnialam ze guzek na piersi i wezly chlonne sa w takim samym stanie, czyli sa wyczuwalne:( musze sie wybrac do innego lekarza bo bardzo mnie to martwi:( pozdrawiam Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BULINKA 23
Dawno mnie nie bylo!!!! Kredka, Mnie bolaly piersi tak w polowie cyklu. nie mogly byc dotykane, nawet podmuch mnie draznil. trwalo to ze 4 dni i przeszlo:) bedzie dobrze:) Gochna, wspolczuje Ci bardzo. wiem ze lekarze na badania kieruja wtedy kiedy naprawde cos juz dolega i kiedy ich wyblagasz na kolanach! Ja jestem w trakcie pierwszego okresu po odstawieniu. dostalam w ten sam dzien jak przy pigulkach. brzuch troche mnie bolal ale nie mocno:) tylko ze okres jest dosc obfity ale pierwszy raz w zyciu nie mam skrzepow! moj humor moze i sie troche poprawil ale to chyba zasluga wakacji:) waze tyle samo, wlosy wypadaja mi baaaardzo (ale przestalam brac Merz Spezial i to moze dlatego), obsypalo mnie na twarzy, szyi i dekolcie - pelno malutkich pryszczykow, pajaczki i zyly troszke jakby sie schowaly, lydki bola czasami ale lekko (przy upalach to chyba normalne ze bola) i to chyba wszystko. narazie jest pierwszy m-c, zobaczymy co bedzie dalej... miejmy nadzieje ze bedzie tak samo dobrze:D :D No i zapomnialam ze guzek na piersi i wezly chlonne sa w takim samym stanie, czyli sa wyczuwalne:( musze sie wybrac do innego lekarza bo bardzo mnie to martwi:( pozdrawiam Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja odstawilam trzy cykle temu...pierwszy okres w 35 dniu,drugi w 34...trzeci....szlag mnie trafi ale jest juz 42 dzien i nic.....robilam juz testy ale wychodza negatywne....kurcze to nie fair,ze po tabletkach tak sie rozregulowuje okres.Czy Was na przyklad ktos informowla o takich skutkach?Bo mnie na przyklad NIE,a chyba by nalezalo-do cholery jasnej!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem juz ponad tydzien po dacie kiedy powinnam dostac okres i nic.... Tablety odstawilam w lipcu czyli tprez ostatni miesiąc mojej jajniki budzią sie ze snu i jak do tej pory jeszcze sie nie obudzily. MAm klucie w brzuchu jak na okres , czulam ze mi cos peka czyli ze mam jajeczkowanie i do tej pory nic. Po zastrzyk do pana Gina nie chce isc bo to znowu jakas dawka hormonow. Masakra z tym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atraktywna
Ja jakiś czas temu musiałam odstawić na miesiąc i to było straszne. Humory, rozdrażnienie... Najgorsze było to, że jak już nadeszły płodne dni, to nagle zaczęło mi się podobać mnóstwo facetów i to takich raczej umięśnionych z długimi włosami i w skórzanych ubrankach. Makabra. Na szczęście wytrzymałam i od pierwszej tabletki z nowego opakowania poczułam błogi spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam Harmonet 3,5 roku. W czerwcu brałam ostatnie opakowanie. Miałam normalnie okres i teraz po równiótkich 28 dniach również . Długość i obfitość w normie. Nie mam żadnych niepokojących objawów . Tak więc na razie wszystko o.k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Chcialam wtracic dwa slowa w temacie pajaczkow na nogach. Rowniez borykam sie z takim problemem, przy czym pajaczki byly jeszcze przed rozpoczeciem stosowania tabletek. Na szczescie nie zauwazylam, aby w ciagu ostatnich 3 lat - kiedy zazywam pigulki (Cilest) - cos sie zmienilo na gorsze. Lydki mnie nie bola, nie mam zadnych obrzekow, ani rowniez innych skutkow ubocznych, ktore opisujecie. Ogolnie czuje sie bardzo dobrze. Jednak jesli chodzi o pajaczki, wole dmuchac na zimne i biore pod uwage - niestety - koniecznosc zrezygnowania z pigulek, aczkolwiek bedzie to dla mnie bardzo trudna decyzja, bo nie wyobazam sobie stosowania prezerwatywy. Za dobrze mi z pigulkami :) Szperalam troche w necie i w literaturze antykoncepcyjnej i znalazlam informacje, ze problemy z krazeniem, jakies zaburzenia zatorowe, itd. moga byc skutkiem dzialania estrogenu zawartego w pigulkach dwuskladnikowych. Dlatego tez kobiety, ktore maja takie problemy, powinny stosowac pigulki jednoskladnikowe, zawierajace tylko progestagen (gestagen). U nas na rynku jest jedna taka tabletka; nazywa sie Cerazette i wlasnie mysle o tym, ze zwrocic na nia uwage mojemu lekarzowi. Z tego, co wyczytalam, tabletke te moga brac kobiety palace, cierpiace na cukrzyce, nadcisnienie, zaburzenia krazenia i inne dolegliwosci z tym zwiazane, ktore co do zasady stanowia przeciwwskazanie, jesli chodzi o stosowanie zwyklych tabletek. Problem w tym, ze Cerazette weszla na nasz rynek niedawno i niewielu lekarzy zdaje sobie sprawe z mozliwosci jej stosowania przez ich pacjentki. Moze dla tych z Was, ktore maja zaburzenia krazenia, wlasnie Cerazette bylaby warta sprobowania? Dodam, ze wedlug informacji producenta dziala ona, jak zwykla tabletka, tzn. hamuje owulacje oraz zageszcza sluz w szyjce macicy, a skutecznosc porownuje sie do tej, ktora maja tabletki dwuskladnikowe. Pozdrawiam, Z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na razie czekam na swoja druga miesiaczke, przestalam brac Ciles w czerwcu, w lipcu wszystko poszlo jak nalezy, ale teraz cos jest nie tak, czekam, co prawda nie robilam zadnych testow ciazowych, ale jak juz czytalam wyzej ... bywa tak ze byc moze hormony tak dzialaja, choc nie zaprzecze, ze jesli by takowa ciaza mi sie przytrafila to bylabym bardzo szczesoiwa, co do skutkow po odstawieniu pigulek to jest tak jak mowila jedna z kolezanek wyzej, w okresie jajeczkowania, mialam ochote na kochanie calymi dniami, nawet w pracy nie dawalo mi to spokoju (na szczescie wieczorem mialam przy boku mojego meza :))) ) .... nogi za to mam jak balony, spuchniete od samego rana i nie wiem dlaczego sie tak dzieje, wczesniej to puchly mi tylko wieczorem, w upaly, a teraz normalnie mam spuchniete caly czas, nawet w spotnie trudno czasem wejsc ... moze cos na to poradzicie?? serdecznie pozdrawiam Faraonka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na razie czekam na swoja druga miesiaczke, przestalam brac Ciles w czerwcu, w lipcu wszystko poszlo jak nalezy, ale teraz cos jest nie tak, czekam, co prawda nie robilam zadnych testow ciazowych, ale jak juz czytalam wyzej ... bywa tak ze byc moze hormony tak dzialaja, choc nie zaprzecze, ze jesli by takowa ciaza mi sie przytrafila to bylabym bardzo szczesoiwa, co do skutkow po odstawieniu pigulek to jest tak jak mowila jedna z kolezanek wyzej, w okresie jajeczkowania, mialam ochote na kochanie calymi dniami, nawet w pracy nie dawalo mi to spokoju (na szczescie wieczorem mialam przy boku mojego meza :))) ) .... nogi za to mam jak balony, spuchniete od samego rana i nie wiem dlaczego sie tak dzieje, wczesniej to puchly mi tylko wieczorem, w upaly, a teraz normalnie mam spuchniete caly czas, nawet w spotnie trudno czasem wejsc ... moze cos na to poradzicie?? serdecznie pozdrawiam Faraonka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiralka
wlasnie otkrylam ten wspanialy topic,jeszcze wszystkiego nie przeczytalam ale nadrobie to dzisiaj.Moja historia zaczeka sie 5 lat temu,minulet,logest a potem harmonet-odziwo mniej mnie glowa bolala po logescie a sklad jest identyczny-bardzo dziwne.dokladnie 34 dni temu odstawilam logest i dzis dostalam okres,czekam wlasnie na mojego lekarza -wizyta prywatna i zakladam sobie dzis spiralke.Mam 26 lat,koncze za rok studia i narazie nie chcemy miec dzieci przez najblizsze 3 latka. dzis mam zabiek i bardzo sie boje czy to bedzie bolalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiralka
wlasnie otkrylam ten wspanialy topic,jeszcze wszystkiego nie przeczytalam ale nadrobie to dzisiaj.Moja historia zaczeka sie 5 lat temu,minulet,logest a potem harmonet-odziwo mniej mnie glowa bolala po logescie a sklad jest identyczny-bardzo dziwne.dokladnie 34 dni temu odstawilam logest i dzis dostalam okres,czekam wlasnie na mojego lekarza -wizyta prywatna i zakladam sobie dzis spiralke.Mam 26 lat,koncze za rok studia i narazie nie chcemy miec dzieci przez najblizsze 3 latka. dzis mam zabiek i bardzo sie boje czy to bedzie bolalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiralka
wlasnie otkrylam ten wspanialy topic,jeszcze wszystkiego nie przeczytalam ale nadrobie to dzisiaj.Moja historia zaczeka sie 5 lat temu,minulet,logest a potem harmonet-odziwo mniej mnie glowa bolala po logescie a sklad jest identyczny-bardzo dziwne.dokladnie 34 dni temu odstawilam logest i dzis dostalam okres,czekam wlasnie na mojego lekarza -wizyta prywatna i zakladam sobie dzis spiralke.Mam 26 lat,koncze za rok studia i narazie nie chcemy miec dzieci przez najblizsze 3 latka. dzis mam zabiek i bardzo sie boje czy to bedzie bolalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiralka
wlasnie otkrylam ten wspanialy topic,jeszcze wszystkiego nie przeczytalam ale nadrobie to dzisiaj.Moja historia zaczeka sie 5 lat temu,minulet,logest a potem harmonet-odziwo mniej mnie glowa bolala po logescie a sklad jest identyczny-bardzo dziwne.dokladnie 34 dni temu odstawilam logest i dzis dostalam okres,czekam wlasnie na mojego lekarza -wizyta prywatna i zakladam sobie dzis spiralke.Mam 26 lat,koncze za rok studia i narazie nie chcemy miec dzieci przez najblizsze 3 latka. dzis mam zabiek i bardzo sie boje czy to bedzie bolalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiralka26
wlasnie otkrylam ten wspanialy topic,jeszcze wszystkiego nie przeczytalam ale nadrobie to dzisiaj.Moja historia zaczeka sie 5 lat temu,minulet,logest a potem harmonet-odziwo mniej mnie glowa bolala po logescie a sklad jest identyczny-bardzo dziwne.dokladnie 34 dni temu odstawilam logest i dzis dostalam okres,czekam wlasnie na mojego lekarza -wizyta prywatna i zakladam sobie dzis spiralke.Mam 26 lat,koncze za rok studia i narazie nie chcemy miec dzieci przez najblizsze 3 latka. dzis mam zabiek i bardzo sie boje czy to bedzie bolalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiralka26
wlasnie otkrylam ten wspanialy topic,jeszcze wszystkiego nie przeczytalam ale nadrobie to dzisiaj.Moja historia zaczeka sie 5 lat temu,minulet,logest a potem harmonet-odziwo mniej mnie glowa bolala po logescie a sklad jest identyczny-bardzo dziwne.dokladnie 34 dni temu odstawilam logest i dzis dostalam okres,czekam wlasnie na mojego lekarza -wizyta prywatna i zakladam sobie dzis spiralke.Mam 26 lat,koncze za rok studia i narazie nie chcemy miec dzieci przez najblizsze 3 latka. dzis mam zabiek i bardzo sie boje czy to bedzie bolalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiralka26
wlasnie otkrylam ten wspanialy topic,jeszcze wszystkiego nie przeczytalam ale nadrobie to dzisiaj.Moja historia zaczeka sie 5 lat temu,minulet,logest a potem harmonet-odziwo mniej mnie glowa bolala po logescie a sklad jest identyczny-bardzo dziwne.dokladnie 34 dni temu odstawilam logest i dzis dostalam okres,czekam wlasnie na mojego lekarza -wizyta prywatna i zakladam sobie dzis spiralke.Mam 26 lat,koncze za rok studia i narazie nie chcemy miec dzieci przez najblizsze 3 latka. dzis mam zabiek i bardzo sie boje czy to bedzie bolalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba
Kurcze,Gochna,to ty powinnaś zmienić ginekologa!!!Jakiś debil i ignorant!!! To teraz ja. Nigdy nie przytyłam po pigułkach.Kiedyś brałam Harmonet-mialam wahania nastrojów,bóle głowy itp itd. Ale przestałam na dobre 2 lata.Na początku było cudownie-nic nie bolało,miesiączki nadal w miarę regularne,tylko o wiele obfitsze.Teraz biorę od 9 miesięcy Rigevidon.Czuję się po nm o niebo lepiej,niż po Harmonecie.Nie mam skutków ubocznych,jak na razie. Natomiast moja kolezana po takim samym czasie brania tych samych pigulek,przytyła 10 kg i stała się nie możliwie humorzasta i beznamiętna (ja wręcz przeciwnie...). Teraz przerwala.Przez miesiac schudla 5 kg i czuje się o niebo lepiej,ale jest jeden problem-nie am miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BULINKA 23
Ciesze sie ze tyle nowych komentarzy sie pojawilo bo im wiecej opini tym lepiej:) Pierwszy okres po odstawieniu pigulek byl ok. nawet mnie brzuch nie bolal - tylko troche. ale nie wiem czy nie robie sie troche bardziej jakas okraglutka... niby wage mam ta sama ale figura mi sie chyba troche zmienila... sama nie wiem... kilka osob powiedzialo mi ostatnio ze wygladam bardziej kobieco:) no i nie wiem czy to wina sytuacji miedzy mna a moim Miskiem czy rzucenia pigulek - otoz zaczynam wariowac na pukncie facetow :/ nie zeby przesadzac ale jakos tak zaczynam wieksza uwage zwracac na facetow innych niz moj Misiek.... echhhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antena23
Witam! Od ponad 5 lat stosowałam piguły dwyskładnikowe Trisiston produkcji niemieckiej. I w końcu postanowiłam je odstawić, bez informowania o tym lekarza! Z tego co wiem bardzo wskazane są roczne przerwy w przyjmowaniu hormonów, ale zrobiłam to również dla lepszego samopoczucia. Nie prowadzę zdrowego trybu życia, palę papierosy ,spozywam sporo alkoholu. Zaczęłam się obawiać rozwoju jakiś nowotworów, komplikacji zdrowotnych. Sporo czytalam ostatnio o pigułach na internecie,jednak najwiecej sie dowiedzialam na tym forum. Nie planuję dziecka, uzywamy prezerwatywy ale mam pewne obawy, bo oczywiscie spóźnia mi się teraz okres! To podobno normalne ale wiecie drogie panie jakie to frustrujące. Moze któraś z was wie cos wiecej na temat skutków zażywania i odstawienia tych tabletek?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BULINKA 23
Antena, stosowalas pigulki bez przerw??? Kiedy odstawilas i jak sie czujesz? Ja zauwazylam ze po odstawieniu naprawde sie zaokraglilam. ale na korzysc:) nie przytylam na wadze (chociaz bym chciala) ale np. pasek w spodniach musze zapinac na inna dziurke bo jestem szersza... humor itd nie zmienil mi sie chyba. ale stalam sie roztrzepana! co wczesniej mi sie nie zdarzalo! nie wiem czy to wynik rzucenia pigulek. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antena23
Bulinka, Nie robiłam zadnej przerwy wcześniej, lekarz mówił ze nie ma żadnych przeciwskazań. Regularnie robie badania kontrolne i z tego co wiem nic się nie dzieje. Ostatnio byłam co prawda juz kilka miesiecy temu i nie pytalam go o rade w sprawie odstawienia, wtedy nawet o tym nie myslalam. Pigóły rzuciłam miesiąc temu, a okres mialam dostac w tamtym tyglu, takze nie jest tak zle, spóźnia mi sie dopiero 6 dzien. Jednak to co się ze mną już teraz dzieje to istna masakra! Mam bóle w okolicach wątroby, podbrzusza, nerwoskurcze i ból podczas oddychania. ale tego jest więcej i nie wiem czy tak się dzieje tylko z powodu odstawienia. Pierdziele to, jutro zamierzam odwiedzić mojego lekarza. Może to mnie uspokoi choć troche..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antena23
Zapomniałam dodać, że mam całkiem spory apetyt na słodkości, jak zawsze przed okresem. A ponieważ nie należe do kościstych,może być gorzej! co robic? Moze macie jakis sposób na słodycze?:) No i druga sprawa, czyli ciąg dalszy moich hardkorowych dolegliwości:). podobnie jak nie jedna z was mam właśnie bóle łydek i ud. Ciekawe jak duży wpływ mają hormony na krążenie krwi. Mam nadzieję że wiecej pajączków na nogach mi sie też nie pojawi. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BULINKA 23
Ja w ciagu tych 3 lat zrobilam chyba ze 3 przerwy. ale nie wiem czy powinno sie je robic czy nie. Antena, mam nadzieje ze dostaniesz ten okres jak najszybciej :) lydki nadal mnie troche bola. oczywiscie juz duzo mniej! ale mimo wszystko troche bola. mam straszny celulitis! no ale jak sie nie cwiczy to tak moze byc :/ piszesz o slodyczach :) moja kolezanka kiedys tez chciala jakos je ograniczyc i robila tak ze: brala np. koste czekolady i ssala ja dlugo. i po jakims czasie albo wyrzucala kawalek albo ssala tak dlugo zeby nasycic sie tym smakiem. wiadomo jak gryziesz to idzie to szybko i zjesz wiecej. takie sposoby! :) Mnie sie pajaczki i zyly troche pochowaly :) Antena, napisz jak bylo u lekarza pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiralka 26
czesc Dziewczyny,dzis rano odczukam cos czego dawno nie bylo mianowicie strasznie sie podniecilam na widok mojego faceta,wczesniej jk bralam tabletki anty -5 lat to nie mialam niz z tad ni z owat takiego ataku "chcicy"nie biore juz od 1,5 miesiaca i zachwycona jestem efektem,brzusio mnie lekko bolal ale dalo sie wytrzymac.pozdrawiam :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brałam Diane 35 półtora roku. Przepisał mi ten lek dermatolog aby poprawić wygląd cery. Stosowałam go od stycznia zeszlego roku do lipca. Dzis dostałam pierwszy okres po odstawienoiu tabletek. Przyszedl w 49 czy 50 dniu cyklu. Trzy tyg spóźnienia. Oprócz tego nie zauważyłam większych zmian po zaprzestaniu stosowania tabletek. Chcę odczekać jeszcze ze 2 miesiące i zacząć brać jakieś znowu, ponieważ dla mnie nie stosowanie tabletek oznacza brak bzykania :) Tylko nie wiem na jakie się zdecydować . Chcialabym aby były dość tanie . Dodam że po Diane czułam się dobrze ale nie chcę ich już stosować ponieważ w pewnym momencie mój organizm zaczął siębuntować i nie miałam ochoty na ich stosowanie. Zauważyłam także maleńkie pajączki na nogach ale nie wiem czy to czasem nie jest skutek stosowania depilatora. Jakie tabletki byście polecały??? Dziękuje za ewentualną poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie drogie Panie!! Mam pytanko do Was.Przestalam brac pigulki jakies 20 dni temu. Miesiaczki jeszcze nie dostalam. Ale zastanawia mnie jak dlugo moj organizm nazwe to bedzie sie \"regenerowal\" po odstawieniu pigulek?? Po jakim czasie wroce do normalnego cyklu?? Ktoras z Was napisala ze po odstawieniu pigulek jest \"plodna jak kotka w marcu\", czy oznacza to ze jest duze prwadopodobiensto zajscia w ciaze?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BULINKA 23
Spiralka, ja w przerwach tez tak mialam ze moglam sie rzucac na mojego faceta! ale jak bralam Logest to i z nimi moglam sie rzucac:) teraz sie nie rzucam... ale to tez moze wynikac z sytuacji miedzy nami istniejacej. Jolene, ja tez sobei nie wyobrazam bzykanka bez pigulek ale nie wiem czy kiedys znowu bede je brala. Nadia, to jak organizm bedzie reagowal to indywidualna sprawa. ja narazie (2 m-ce po odstawieniu) nie czuje jakichs zmian. no chyba ze to ze wysypalo mnie na rekach!!!!! nigdy nie mialam krostek na rekach;( Po odstawieniu jest sie bardzo plodnym ale nie zawsze od razu po odstawieniu. to zalezy od organizmu tez. ja przez pierwszy m-c ciagle pamietalam o stalej porze ze powinnam wziac pigulke;) mimo ze juz ich nie bralam. tak mi sie ta godzina zakodowala! nie myslalam ze az tak o tym myslalam... za jakis tydzien powinnam dostac II okres po odstawieniu, zobaczymy:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×