Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamamalejmai

Alimenty na 2letnia córeczkę

Polecane posty

Gość gość
Czyli trtrochę sama jesteś sobie winna.. Ile tego kredytu? 50k? Bo skoro prawie cala wypłata to pewnie rata z 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ość dziś gość dziś Statystyki....pechowiec.gif koń i jeździec mają razem 6 nóg, na każdego statystycznie przypadają 3 nogi. Tyle warte są statystyki lapka.gif " Jak się nie ma argumentów to tylko takei coś zostaje. Ja se napisze "faceci są w ch*j głupi" i to ma dokładnie taką samą wartość. NAPISZ w takim razie skąd wiesz ile to kobiet płąci alimenty? xxxxxxxxx Ale ty jesteś dziwna. Statystyki swoją drogą, bo one wykazują tylko to co jest udokumentowane(w tym przypadku) Wiesz ile jest takich alimentów płaconych przez kobiety na gębę, tak jak płaci facet autorki? Tego już ci żadne statystyki nie wykażą.Skapowałaś teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bozeee jaka ty jestes tepa.Do ciebie w ogole nie dociera co tu c***isza!!!Bardzo dobrze chlop robi,ze wysyla paczki.Ja jako kobieta,przybila bym mu "piatke"Tez po raz ktorys pytam co to za wysoki standard to ktorego sie przyzwyczailo dwuletnie dziecko i nadal nie odpowiedzialas.To ty sie chyba przyzwyczailas do tego standardu.I zacznij "sluchac"co sie do ciebie "mowi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalejmai
jest wczesniakiem, jest bardziej chorowita, wszystko miala najlepsze bo na takie zasluguje. wystarczy, ze on w sadzie pokaze ze zarabia te 1400, zalozmy wyskoczy z jakims kontraktem na mieszkanie, ubezpieczenie i mi sad zmniejszy kwote? a co z dzieckiem? przeciez zgodzil sie tyle placic. od 9 miesiecy nawet do niej nie zadzwonil, wie o niej tyle co zdjecia mu podesle, czas od czasu zapyta sie jak tam ona i tyle. dlaczego bronicie takiego czlowieka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalejmai
a to, ze mieszka z ta panna? jej dochody tez sad wezmie pod uwage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo większość kobiet pomarzyć może o 500zl a tobie 1000 mało... I tak on przedstawi ze zarabia mało to mu obniżą, nie będzie kasy na remont i 600zl na pieluchy.. Zresztą jak on powie ze będzie dawał rzeczy to tez tak moze byc, właśnie przez ten twoj kredyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty dalej swoje!Moje dziecko tez jest wczesniakiem i jakos przez to nie wydaje na niego 2000 zl.Nikt nie stoi po twojej stronie,bo poprostu robisz faceta w bambuko.Chcialas tu porady,to trzeba bylo sie najpierw przyjrzeć sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalejmai
czyli sad moze zgodzic sie na to, ze zamiast pieniedzy kazdego miesiaca bedzie robil dla malej zakupy na dana kwote? a z czego oplacic zlobek, dojazdy, leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie.. Bo co to za problem wyprowadzić się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No zostanie to tobie.. Jedzenie i pampersy sama wyliczylas ponad 1000 żłobek tylko 600..lepiej na tym wyjdziesz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatamalejmai
teraz z wielka ulga moge sie przyznac do malego oszustewka. nie jestem mama, a tata mai. chcialem zobaczyc jak to wyglada ze strony matki, gdybym opisal swoje polozenie pewnie od razu zostalbym pojechany, ze na dziecko placic nie chce. a tak nie jest. sam nie do konca rozumiem na co ona takie pieniadze przeznacza i raczej nigdy sie tego nie dowiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym istnieją żłobki / przedszkola państwowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę? Jestem zawiedziona:p myślałam ze taka rozczeniowa mamuśka się trafiła i poprawi mi nastrój..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ciekawe jak ty sobie wyobrazasz dalsze zycie?Co ty biedna zrobisz jak pojdzie dziecko do szkoly?Wtedy to wydasz na ten swoj STANDARD.Pewnie oryginalne ciuchy,wakacje,angielski,ksiazki,iphony,srajfony,bo przeciez twoje dziecko zasluguje na wszystko co najepsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatamalejmai
ona istnieje i przyprawia mnie juz o siwe wlosy... myslalem, ze jestem na straconej pozycji podpisujac ta umowe. Dziekuje za podniesienie mnie na duchu. Nie wiem tylko jakie dokumenty musze skompletowac, trzeba bedzie je tlumaczyc, jechac specjalnie na rozprawe, placic za rozprawe, same komlikacje. a mogla miec ten 1000 i siedziec cicho. licze gleboko na to ze sad obnizy kwote a sam bede mogl malej kupowac cos od siebie zamiast dawac jej pieniadze na tzw. waciki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbieraj faktury, weź dobrego adwokata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatamalejmai
faktury to ciezko, a paragony przeciez chyba nie sa tak wazne jak fatura? moglby mi ktos w przyblizeniu podac jaki jest koszt takiego prawnika przy rozprawie alimentacyjnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty, a ona faktycznie w banku dostała ten kredyt? Jaki duży? Nie daj się wrobić , a małą mógłbyś częściej widywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, mój za rozwodową wziął 3000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatamalejmai
to juz dawno bylo, dobrze nie pamietam sytuacji, rate ma okolo 700 z tego co narzekala ostatnio. chcialbym czesciej ale nie mam mozliwosci (bilet, nocleg) placac tyle, to jest najbardziej paradoksalne w tej sytuacji. probuje stanac na nogi po okresie bezrobocia, a tu takia niespodzianka. ona twierdzi ze to nawet w czesci nie zaspokaja potrzeb malej, bo ona duzo wiecej na nia wydaje... skoro zarabia niemal tylko na kredyt to skad ma jakies kolosalne sumy do wydawania na dziecko? cos tu nie gra, sama sie gubi w tym co mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolo 2k. Nie wiem jak paragony... Ale zawsze to jakis dowód.. I np maile czy coś w których potwierdzasz ze wysłałeś. Kredyt działa na jej niekorzyść..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a spłaciłes jej juz pieniądze za okres kiedy byłeś na bezrobociu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że sciemnia. Dziecko nie kosztuje tyle.. Poza tym co to za przedszkole? Gdzie? W wielkim mieście? Wg mnie to bardzo dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatamalejmai
wlasnie jeszcze nie, ale ten 1000 co miesiac miala, czasme zdazylo mi sie spoznic z czescia ale max o tydz. ona po otrzymaniu na poczatku miesiaca 800, 6go mi pisze ze juz sie zaporzyczyc musiala bo nie przelalem calosci ;o no badz tu czlowieku madry... a te 3 tys to juz caly koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, cały koszt.Było 5 rozpraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za prowadzenie sprawy.. Czyli całość raczej, jeszcze są koszty sądowe chyba. A jakie miasto można wiedzieć? Adwokat wszystko ci powie, wyjasni i poradzi co masz robić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatamalejmai
słupsk, ktos moze polecic jakiegos prawnika stamtad? mala jednak chodzi do zlobka, nie przedszkola, nie wiem skad mi sie to wzielo. no ale jednak koszt pozostaje 650zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego nie publiczny? Tylko platny? I sprawdzałeś czy faktycznie tyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatamalejmai
bo do panstwowego nie przyjeli, nie wiem dokladnie. ona specjalnie nie mowi mi za wiele zeby potem wyskakiwac z tekstem ze nie wiem nic o dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem w takim mieście 650zl to dużo. Poza tym 2 latka zazwyczaj już nie potrzebuje pampersów az tylu.. W ogóle te koszty są ogromne.. 2tys? Dla 2 latki? Ludzie cała rodzine za tyle wyzywią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×