Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

DRAKOŃSKA ale naskuteczniejsza dieta gacy. Reaktywacja

Polecane posty

gość Przecież wystarczy spojrzeć na daty i godziny wpisów. Chcesz dołączyć do grupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na diecie jestem na gapę od 31 stycznia. Nie podjadam . Na dzień dzisiejszy mam minus 8.2 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keara Jak robisz, że nie podjadasz? Jak sobie z tym radzisz? Jak poskramiasz ssanie w żołądku? Bierzesz jakieś suplementy? Z jakiej wagi wystartowałaś? Bardzo ładny wynik osiągnęłaś w tak krótkim czasie. Gratuluję! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie! Mam wrażenie, że jednym z odwiecznych problemów w odżywianiu jest ten z jedzeniem przekąsek i podjadaniem na noc. Najprostszym sposobem wyeliminowania uczucia głodu jest dobra organizacja posiłków w czasie, czyli podział na 3 główne i 2 lekkie przekąski w równych odstępach. To czasami wiąże się przygotowaniem lunch boxu, ale jest to jedyna metoda ustabilizowania metabolizmu. Oto moje 10 przekąsek, które polecam: -Jabłko -Banan -Suszone morele, daktyle, figi, rodzynki (wybieram niesiarkowane) -Orzechy włoskie, migdały, nerkowce (ze względu na dużą kaloryczność, na porcję liczy się kilka sztuk) -Jogurt naturalny, kefir (bez mleka w proszku) lub jogurt grecki (z małą zawartością tłuszczu) -Serek wiejski -Awokado (pokrojone w plastry z oliwą z oliwek i łyżką sezamu) -Blanszowane słupki marchewki, fasolki, buraka -Grillowane plastry bakłażana, skropione olejem sezamowym -Grillowane plastry słodkiego ziemniaka z ulubionymi ziołami Smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccarmen00000
nadzieja_13- caly czas piszesz, ze Cie kosztuje trzymanie sie bez podjadania i pytasz jednoczesnie o interwaly inne treningi. Ja nie wiem jak u Ciebie wyglada trening przy Gacy ale jedynie moge sie domuslac, ze jest go sporo za duzo w stosunku do jedzenia. Sila rzeczy chodzisz glodna. Jesli pzresadzisz z ilosca treningow Twoj organzim bedzie chudl i bedziesz zyc natomiast organzim jest madry i dostosuje metabolizm, czyli go zwolni do zadania jakie mu dajesz. Dieta gacy nie uwzgladnia zbytnio naszego stylu zycia (nie wiem jak pracujesz) jeden siedzi przy biurku caly dzien inny stoi na nogach jako fryzjer. Wydatek energetyczny tez jest tu inny. Tak czy siak ja Ci tu nie napisze super recepty na to co robic bo to jest troche zlozony proces. Zeby efekty byly najlepsze trzeba waizc pod uwage styl zycia + trening i ulozyc do tego diete. Tu zazwyczaj jest tak ze ktos zyje jedzac co popadnie pozniej wskakuje na GS a pozniej cwiczy ile moze. Nie ta kolejnosc. Kazdy schudnie na deficycie kalorycznym ale nie kazdy wage utrzyma bo w czasie procesu jaki przechodzimy zachodza pewne zmiany w organizmie a to pozniej ma swoje nastepstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, melduje się! jestem po konsultacji i oczywiście dostałam ochrzan za moje podjadanie :( Ale tego mi było trzeba. Wagowo mam -2 kg dobre i tyle ;) Dostalam nowe rozpiski na ćwiczenia i na dietę i teraz muszę stanąć na wysokości zadania aby w marcu zobaczyć 8 z przodu. Pózniej jeszcze skrobnę bo teraz muszę popracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga3000000
Witam wszystkich od poniedziałku zamierzam do Was dołączyć. Mam 30 lat i niestety moja waga to 79 kg rok temu była 65 niestety miałam problemy zdrowotne i.operacje ginekologiczna i nie wiem sama czy waga poszła z obzarstwa czy jakaś reakcja organizmu. 2 lata temu miałam dietę od dietetyczne na której schuflam 7 kg w 2 miesiące obecnie jestem 3 tydz na tej.diecie waga nie drzewa. Czuje się okropnie w nowym ciele te 65 kg z zeszłego roku to.i tak była duża waga bo.zawsze ważyłam ok 57 kg. Wyniki tarczycy mam w porządku badań była nawet bardzo dokładnie bo mam na niej 3 guzki jednak chyba nie są czynne bo wsuztskim wyniki tarczycowe są idealne. Nie wiem dlaczego nie chudne. Może dieta gacy mi pomoże. Mam cel w maju komunia córki ;) Pozdrawiam Wszystkich cieplutko. Mam jakieś stare rozpiska diety ale jeśli może ktoś przesłać inne to będę wdzięczna ;) Buziaki Exshop@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te porcje mi wystarczają i nie muszę podjadać bo pij***ardzo dużo wody. Po ćwiczeniach pije drink białkowy, witaminy i minerały z Olimpu po obiedzie Colagen C rano przed śniadaniem i kolacją. Mam niedoczynność ale jakoś chudnę. Więcej nic oprócz jedzenia z rozpisek nie jem. Wspiera mnie i daje wskazówki gosia na diecie. A i używam kremów z Norela.Wagę wyjściową podam jak schudnę 15 kg. Plan jest na dużo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Amarylis
Dziewczyny, jesli bedzie podjadaly, szczegolnie na tluszczowkach to... lepiej nie "gacujcie", tylko idzicie do dietetyka po diete z piecioma a nawet szescioma posilkami. Owszem, trudno wytrzymac przez pierwsze dwa-trzy dni "gacowania", ale potem czlowiek naprawde jest syty, wrecz mdli na mysl o kolejnej porcji jedzenia. Tego efektu nie ma tylko wtedy jesli podjadamy. Poza tym Gacowa dieta jest bardzo obciazajaca dla nerek i calego organizmu, wiec podjadanie naprawde podwaza sens pochlaniana czerwonego miecha, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Amarylis
Jak macie tluszczowke, to mozliwe grzeszki powinny NIE zawierac weglowodanow. Pare skwarek do pogryzania (MALO!), jajko, a najlepiej samo bialko usmazone na patelni, bezcukrowa guma do zucia, ale nie majonez - bo ma cukier i nie miod, bo to weglowodany. Oczywiscie, wybieracie same. Tylko naprawde szkoda organizmu jesli sobie pozwalamy na podjadanie przy tak niezdrowej diecie. Pozdrawiam i silnej woli zycze (sobie tez!) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Amarylis
Bardzo dziekuje wszystkim gacowiczkom, ktore napisaly, ze tez jest im zimno - teraz wiem, ze to częste. Do tej pory rozmawialam tylko z osobami, ktore nie odczuwaly zimna. Jestem w trzecim dniu. Trzymam sie. Najbardziej brakuje mi smakow... W dodatku przed gacowaniem nigdy nie jadlam karkowki, bo to mieso zawsze mnie odstręczało, wole drób, a najbardziej niestety nabial :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Amarylis
Do Nadziei: Gaca nie daje swoim klientom interwałów. Spokojne pedałowanie sprawia, ze palimy tłuszcz, a nie mięśnie. Po takim wysiłku nic nie powinno bolec, żadnych zakwasów, a przy interwałach wysiłek jest bardzo intensywny. Gdy po rowerku mialam lekkie zakwasy w lydkach, panie w centrum bardzo sie dziwiły i nawet ponownie wyliczały mi tętno (mam bardzo wyskoki puls spoczynkowy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccarmen00000
gość Amarylis - zgadzam sie z Toba albo robimy diete GS 100% albo idzcie do dietetyka kogokolwiek kto Wam ulozy cos na Wasze molziwosci zycie prace itp. Co do interwalow i innych wyslkow na tej diecie to nieporozumienie. Przy tak szczatkowych makroskladnikach i naduzyciu swojego organzimu on sie nie ma z czego odbudowac a jak wyslek jest zbyt duzy to organizm potzrebuje paliwa czyli cukru i jak go nie ma z pozywienia to go z tlusczu nie wezmie z naszych boczkow tylko z bialek, bo sa latwiejsze do przerobienia na energie i skad wezmie sobie te bialka ? a noz miesni ... a z czego je odbuduje ? z niczego bo dajecie za malo bialka do wysilku i tak sie kolo kreci a waga leci ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keara mozesz podeslac linki do Twoich witamin z Olimpu i koktajli bialkowych? Narazie mam witaminy od gacy, ale one starcza tylko na 1 miesiac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga3000000
Mam pytanie czy na tluszczowce z kurczakiem w ostatnim posiłku jest warzywo ?? I czy do wagi 79 kg 75 g jest aktualne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość homo709
aga3000000 Ostatni posiłek tylko 75g kurczaka bez warzyw lub koktajl białkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze po siłowni pije białko.A i staram się codziennie masować wcześniej jakimś kremem z Rossmana a teraz mam Norela. Tak jak już inni pisali na tłuszczówce nie można żadnych przegryzek z węglowodanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze po siłowni pije białko.A i staram się codziennie masować wcześniej jakimś kremem z Rossmana a teraz mam Norela. Tak jak już inni pisali na tłuszczówce nie można żadnych przegryzek z węglowodanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia to ile ty schudlas i w jakim czasie? Podpis chyba nieaktualny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego piszecie,że ta dieta jest tak niezdrowa? Ja nie zauważyłam nic niezdrowego co jem na niej. Ja też wsmarowuję teraz kremy norel , szczególnie w brzuch, pupę i uda. Chciałabym sobie zafundować masaże ujędrniające, no ale jeszcze trochę muszę poczekać. Oczywiście,że najlepiej iść bez grzechów bo w tedy są najlepsze rezultaty i ja zamierzam tak robić. Natomiast życie jest życiem i różnie z tym bywa. Za wszystkich trzymam kciuki i oby kilogramy leciały i motywacja zawsze na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikalight
ciut przesledzilam wasze wpisy - gratulacje dla wytrwałych! Ja dopiero mam zamiar zacząć (na gape). Do zrzucenia ok 30... Tylko jestem w totalnej rozterce jak sobie poradzić z trzymaniem diety gdy jednocześnie muszę przygotować posiłki dla pozostałych członków rodziny (3 dzieci+mąż)? Co wy robicie jak gotujecie - nie probujecie? Motywacja na starcie duża ale czy wytrwam... Pozdrawiam i podziwiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikalight jak będziesz chciała to dasz radę. Mi w niedziele mija 4 tydzień. Przy niedoczynności chudnę. Legalnie nie mogę mieć tej diety bo mam celiakie i niektóre rzeczy muszę zamieniać na te co mogę. Poza tym nie mogę być legalnie bo gdzieś czytałam wypowiedź Gacy że ta dieta nie jest dla ludzi z celiakią Postanowiłam i schudnę 30 kg. Łatwiej mi bo już kilka lat nie jem nic co ma gluten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula47 Odchudzam się tak jak pisze w stopce od 12 października zaczęłam z wagą 93kg w stopce jest błąd ale nie mogę go poprawić a na dzień dzisiejszy ważę 69.9kg jak już będzie 69 to umieszczę w stopce :) Nikalight ja gotuję też dla męża i 3 dzieci.W międzyczasie były święta i inne uroczystości rodzinne gdzie piekłam ciasta i inne dobroci dla większej liczby osób w pracy też pokusy na każdym kroku ale dałam radę ja potwór ciasteczkowy.A co do próbowania czasem wołam kogoś żeby spróbował a czasem muszę sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://f.kafeteria.pl/temat/f1/blagam-pomozcie-p_6461704 - jest nas tyle na kafe że jakby każdy wysłał tego jednego smsa to szybko uzbierałabym potrzebną sumę na operację. Bardzo wszystkich proszę o pomoc. Błagam o smsy oraz przekazywanie 1 %. Ja dopóki byłam sprawna też pomagałam innym, słabszym, biednym, chorym a teraz przyszedł czas że sama potrzebuję pomocy innych... Chętnie się odwdzięczę w jakiś możliwy sposób (mogę np. rozliczyć pit-a w zamian za wysłanie sma i wpisanie w formularz pit 1% podatku dla mnie) lub może coś zaproponujecie? Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ag_nie
hej podczytuje Was od tygodnia, od poniedziałku jestem na diecie mam pytanie czy używacie ziół bo ja tak, są mieszanki ziołowe bez soli i to bardzo poprawia smak dań są pyszne, ale nie wiem czy mogę. Uwielbiam kawę czy można ją pić np 2-3 razy dziennie z mlekiem odtłuszczonym? czy lepiej zastąpić ja inka czy inna kawą np żołędziową podobno pomaga walczyć z uczuciem głodu. Czytałam na necie ze jak się za dużo kawy pije to trzeba dodatkowo wodę wypić by była równowaga(nie bardzo rozumiem, kawa to też płyn), stąd pytanie czy to dotyczy tylko kawy prawdziwej czy tych "zamienników" też? więcej jak 3l wody nie wleje w siebie :) mam nadzieje że herbaty ziołowe wliczają się w te 3 l wody- płynów bo jak nie to nie wiem jak nadrobić to picie. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błagam Was dziewczyny, jeżeli zaczynacie jakąś dietę to najpierw zapoznajcie się elementarnymi zasadami tej diety!!! Jak można coś zaczynać, a jeszcze taką dietę rygorystyczną nic nie wiedząc o niej. Zastanówcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ag_nie
jeśli to prztyczka do mnie to ja ogólne zasady diety znam dużo czytałam na stronie Gacy i nie tylko niestety nie stać mnie aby zapisać się na konsultacje, dlatego liczę na pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×