Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

DRAKOŃSKA ale naskuteczniejsza dieta gacy. Reaktywacja

Polecane posty

Moje grzeszki są podobne... a to łyżeczka musztardy... a to kawałek skórki od boczku, gdy jest tłuszczówka... Nie jest to z pewnością cały posiłek jak dla normalnych ludzi, ale mimo wszystko nie umiem utrzymać się jadłospisu w niektóre drakońskie dni... Pomimo, że wtłaczam w siebie wodę, piję pokrzywę... to i tak ochota nadchodzi i zdarza się, że skubnę normalne jedzenie.... Może łatwiej by było gdybym była zamknięta w jakimś pomieszczeniu, bez dostępu do innych... i ich normalnego jedzenia.... ale i tak kiedyś nastałby powrót do rzeczywistości... Dziękuję, że piszecie też o swoich grzeszkach... jest mi trochę łatwiej... Nie rozgrzeszam się tym, ale nie wpadam też w poczucie winy, że inni mogą, a ja nie... Staram się bardzo pilnować... bardzo....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede trzymac za Was dziewczyny kciuki zeby bylo jak najmniej odstep od diety:D mi jest ciezko pic co pol godziny wode:( mam nadzieje ze to kwestia przyzwyczajenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , to moje drugie podejście do tej diety. (na gapę)Niestety ostatnio wytrzymałam 2 tygodnie, schudłam pare kilo, ale niestety zaczęłam podjadać i kilogramy wróciły. Starałam się mniej jeść i więcej ćwiczyć , ale waga stała jak zaczarowana. Przez 1, 5 miesiaca prawie nic nie schudłam . Dodam , ze ćwiczyłam 2 godziny dziennie przez 5 dni w tygodniu (zumba, step, siłownia). wierzę , że tym razem wytrwałam .Chciałabym pojechać nad morze i nie wstydzić się wyjść w stroju na plaży i zobaczyć błysk zachwytu w oczach mężą Ot takie marzenie .Pozdrawiam wszystkich Gacowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOCZKA2016 Dużo masz kilogramów do zgubienia? Czy ćwicząc tak często nie zauważyłaś zmniejszenia obwodów? Czasami waga może stać w miejscu. Tracimy tłuszcz, a rozbudowujemy mięśnie, które zajmują mniej miejsca w ciele niż tkanka tłuszczowa. Zamierzasz wejść na GS, czy już rozpoczęłaś? Wiesz, że już tyle nie będziesz ćwiczyła? Nie dasz rady fizycznie na tak zbilansowanej diecie oraz przy takim jadłospisie wysiłek fizyczny nie jest wskazany jeżeli myślisz o pozbyciu się tkanki tłuszczowej. Wiele z nas w GS widzi szansę na lepszy wygląd i samopoczucie. Trzymam kciuki za udane zmiany :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ponad 30 kilo do zrzucenia , czyli sporo. Co do ćwiczeń to trochę sie martwię , bo polubiłam ćwiczenia i siłownie Lubie ten moment po ćwiczeniach , gdy czuje , że jestem ogromnie zmeczona , ale i dumna z dobrze wykonanego treningu. Kocham zajęcia ze stepu i zumby, Jestem tam najstarsza , ale mam często więcej werwy niż niejedna młoda. Dodam , że mam prawie 45 lat . Co do ćwiczeń na siłowni to głownie szybki marsz na bieżni , , rowerek poziomy i trochę ćwiczeń na ręce i nogi. Jak myślicie czy te 2 godziny ćwiczen 5 razy w tygodniu to za dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jestem 2 dzień na diecie Gacy , ale na gapę .Trochę się boję , że gotując w domu zacznę próbować . Tak było ostatnio. Bo ta dieta jest dość monotonna, i łapałam sie wtedy , że podjadałam jakieś produkty , których nie lubię a smakowały wtedy wysmienicie. a wszystko mi tak pachniało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość homo709
FOCZKA2016 Jeśli czytałaś wcześniejsze wpisy , to na pewno trafiłaś wymianę zdań jaka wywiązała się pomiędzy mną , a dziewczynami. Ja ćwiczę z trenerem , a w domu robię kardio. Dni treningowe to : poniedziałek , środa i piątek. Wtorek i czwartek oddaję się swojemu ukochanemu hobby tj. haftowaniu , robieniu na drutach itd.....czyli nie robię nic...odpoczywam. Sobota i niedziela to czas umiarkowanie aktywny....spacery...wycieczki....czekam na pogodę i wypady rowerowe. Wymyślam coś , aby wyjść z domu , bo w weekend jest mi ciężko utrzymać dietę ...niestety. Wydaje mi się , że dieta GS na tak aktywny tryb jest zbyt restrykcyjna. Nie dasz frady na dłuższą metę. Ja mam taką umowę z trenerem : zgodził się na 3 -4 mce diety GS , a potem przechodzę na jego zalecenia......które myślę już stosować zawsze , to będzie już styl życia , a nie dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość homo709
FOCZKA2016 Wiem o czym mówisz , bo ja też uwielbiam te zmęczenie po siłowni. Jak ręce i nogi są takie ciężkie i jakby drżące.... Ja tak jak wspomniałam wcześniej , tak po 1 maja przechodzę na jadłospis od trenera. Będzie 5, anie jak u GS 4 posiłki. Będę jadła co 3 godziny , a nie co 4 Wody dalej dużo , ale największa różnica to gramatura posiłków , inne śniadania i kolacje... owoce ( moje ukochane ) co dzień , ale do 12 godz itd Teraz jest GS , bo spadki są większe i to daje kopa do działania.... Dodam tylko , że ja nie marznę :-) chyba dzięki smalcowi...hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do kijków to otyłe osoby powinny jak najbardzie z nimi maszerowac ...odciażają one bardzo stawy kolanowe...przy poprawnym chodzie pracuje ponad osiemdziesiąt procent męśni(rąk również!)...mona iśc krokami większymi,mniejszymi...wolniej,szybciej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obuwie dobre potrzebne jest - amortyzujące pięty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dozwolona jest guma do zucia taka bez cukru w razie kryzysu? Cos mi sie obilo o uszy ze tak , ale wole sie upewnic:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj zważyłam się po siłowni i zobaczyłam 6 z przodu.Jestem bardzo zadowolona.W sumie straciłam jak na razie 23kg.Na początku nie podjadałam ale ostatnio od paru tygodni jak nie mogę wytrzymać to zjadam parę migdałów wiem że nie można ale one pozwalają mi przetrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniula47-rower pionowy można zmienić na poziomy.Siadasz na krześle z tyłu rowera i tak pedałujesz.Powodzenia dla wszystkich.Gumę bezcukrową można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam problemu zeby utrzymac sie na pionowym rowerze. To ze jest ponad 100 na wadze nie znaczy ze jestem niesprawna fizycznie. Codziennie jak pogoda pozwala to jezdze rowerem do pracy, wiec jesli nie ma roznicy miedzy pionowym a poziomym rowerkiem to zostane przy tym jaki mam. Dziekuje za troske i rady dot. rowera :) nie wpadlabym na to zeby usiac na krzesle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniula47,to nie chodzi o to czy się można utrzymać w pionie.Inne mięśnie pracują ,wypróbuj to się przekonasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccarmen00000
aniula47 - masz normalny rower i jestes sprawna to tylko pulsometr, pilnowac puslu i koniec fizoofi zrobienie ze stacjonarnego roweru za pomoca krzesla roweru poziomego .......wlos mi sie jezy na glowie, to dopiero jest makabra dla kregoslupa ...nie polecam takich proktyk z calego serca bo zadnych miesni dodatkowych sie nie rusza chyba ze na swoja krzywde...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to nie wiedzialam:) w takim razie na pewno wyprobuje ten patent:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to nie wiedzialam:) w takim razie na pewno ten patent wyprobuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie , naprawdę nie ma znaczenia czy to jest rower poziomy czy nie. Mamy się ruszać w odpowiednim tempie , czasie , utrzymać tętno itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość homo709
Ten gość to ja. Dodam tylko , że nie mam roweru poziomego , a te rowerki treningowe są dla mnie bardzo nie wygodne. Mąż kupił taki stojak ( nie wiem jak się to nazywa ) i zamontował zwykły rower. Sprawdza się super , jest wygodny i całoroczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia na diecie GRATULUJĘ! tej 6 z przodu.... ciekawe kiedy ja ja zobaczę... tak bardzo bym chciała.... Kupiłam dziś pulsometr Sigma 10.11. Carmen.... Potrzebuję teraz Twojej pomocy - instrukcji dotyczącej obserwowania swojego tętna podczas ćwiczeń, bo nie znalazłam na forum informacji w tym temacie... Zatem bardzo bym prosiła ...:-) Jestem zielona w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja korzystam z zajęć na rowerze z trenerem... i uwielbiam te zajęcie. Niesamowity przypływ endorfin powoduje, że po zajęciach mogłabym góry przenosić. Czasami jednak czuje dyskomfort podczas zajęć, większe zmęczenie, bo odczuwam brak węglowodanów.... tłuszcze nie są moim sprzymierzeńcem podczas treningu. Na razie obserwuję siebie, ale jeżeli nie będę miała siły na intensywna jazdę, to nie wiem, czy dalej będę przestrzegała tego drakońskiego odżywiania... Kupiłam dziś pulsometr...i mam nadzieję, że Carmen mi podpowie jak go używać mądrze....i wtedy zobaczymy. Na początku marca zrobię również ponowną analizę składu masy ciała i zobaczę jak zmieniają się wartości dotyczące masy mięśniowej i tłuszczu... Będzie to również podpowiedzią do tego jak dalej się odżywiać i trenować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość homo709
Napiszcie proszę , czy się masujecie. Ja regularnie masuję się dopiero od 1,5 tygodnia i już widzę poprawę w kondycji skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccarmen00000
nadzieja_13 - praca w przedziale 220-wiek z tego wyliczamy 65% i 75% i w tym przedziale nalezy sie trzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Homo a co takiego stosujesz do masazu? Mam w domu taka rolke do reki z wypustkami i banki chinskie tylko brakuje mi jakiegos " nawilzacza" oliwki, olejku? Moze cos konkretnego mozecie polecic? Gosia gratuluje 6 na wadze 8-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen, a co z interwałami? Czasami cały trening na który idę to interwały... czasami tylko siłówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość homo709
Krem Norel lub inne np Toupa. W Rossmanie kupiłam takie nakładki (rękawice) silikonowe z wypustkami i ******* kulistymi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ,hej...czy ktoś tu jeszcze zagląda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×