Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

DRAKOŃSKA ale naskuteczniejsza dieta gacy. Reaktywacja

Polecane posty

Gość gość
A jeżeli Cię nie stać na kupienie diety to po co się w nią pchać na gapę? Przecież jest tyle innych diet co wystarczy kupić o nich książkę i sobie ułożyć dietę samemu. A tak to korzystacie z rospisek z netu,które są bardzo ubogie w informacje i także są ubogie w menu jakie proponują. Ja bym się zastanowiła czy to ma sens! Rezultaty może są szybkie ale nieprowadzona dieta po Ciebie może więcej zrobić krzywdy niż korzyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikalight
Podnioslyscie mnie na duchu:) ze mnie straszny nocny lakomczuch (głownie czekolady). Mam jeszcze pytanko - spisalam sobie dwa zestawy diety na ok 15 tygodni... W sumie bardzo podobne ale czy wy tez na "gape" sie odchudzalyscie czy z konsultantami - efekty wasze są świetne:) mieszkam za granica i jak narazie smalcu nie znalazłam. Chyba można zastąpić masłem klarowanym? No cóż, od przyszłego tygodnia zaczynam. Oj ciekawa jestem jak będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccarmen00000
gość dziś -popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość homo709
Nikalight tłuszczółwka z kurczakiem jest z masłem ( nie solonym) natomiast tłuszczówka karkówką - w starych rozpiskach ze smalcem. Ja mam własne rozpiski z VI-VIII 2015 i tam już nie ma smalcu tylko 1 łyżka oleju rzepakowego ( do polania na talerzu ) Smalcu raczej nie znajdziesz za granicą , a jeśli już to solony . Niestety taki nie może być. Chyba że normalą słoninę trafisz , w co wiątpię niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikalight Co do gotowania dla rodzinki , da się przyzwyczaić ,że to nie dla nas. Gorsze są przekąski i różne delicje ( ciasteczka , orzeszki , rodzynki...wafelek...plasterek sera , kiełbaski..... itd. Dzisiaj gotowałam mężowi grochówkę , musiałam siorpnąć i spróbować :-) ale zaraz biorę wodę i piję lub gumę bezcukrową albo najlepiej płyn do płukania zębów. Odcina smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy jest dorosly i sam o sobie decyduje. Dieta K.Gacy jest dieta restrykcyjna, wiec powinna byc konsultowana z fachowcem. Decydujac sie na nia jestem swiadoma tego, ze mam mniejsza wiedze niz by to bylo " legalnie". Co nie zmienia faktu, ze i tak probuje. Mam nadzieje, ze efekty tez beda dobre. Dzis moj 3 dzien i nie mam odczucia glodu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniula oczywiście,że ponosi się ryzyko i ok akceptuje. Tylko nie chciejcie mi powiedzieć,że jak ktoś przygotowuje się do diety to nie wie o tym, czy można pić kawę? Czy z mlekiem czy bez? Czy zioła można? Kurcze przecież to są podstawy tej diety bo są rozpisane jasne zasady. Wystarczy wysłuchać wykład Gacy i już wiesz co można a czego nie. Mnie irytuje infantylność ludzi, którzy wchodzą w to bez przygotowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ag_nie
oj widzę że to znowu do mnie, wiec dietę mam od znajomej podobnych wymiarów jak ja 9waga i wzrost), i wiem ze zioła i kawę można bo ona pije i używa ziół jest na legalu, o zioła zapytałam bo poprzedniczki pisały ze jedzenie jest niedobre,a o kawę bo nie rozumiem dodatkowej ilości wody za wypicie kawy (tak koleżance powiedział konsultant i tez nie bardzo umila mi wytłumaczyć) dlatego pytam bardziej doświadczonych na tej diecie, a z mlekiem czy bez to pytanie do was czy dodajecie mleko ot tak jak wy to robicie a kawowych zamiennikach ponieważ wiem że można pic herbatki ziołowe ale o kawie zbożowej nie wiem koleżanka tez ma zapytać na następnej konsultacji i tu znowu ukłon w stronę doświadczonych (możenie muszę czekać do kolejnej wizyty koleżanki u konsultanta) w drugim tygodniu mam rozpisane gorzkie kakao na mleku stąd pytanie o kawę zbożową żołędziową itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniula47
Gość-tak zgadzam się z Tobą. Jakieś minimum powinno się mieć ogarnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może mi zdradzicie jak przygotowujecie karkówkę, bo w formie mielonej czyli kotletów już mi się przejadła ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ag_nie
nie chciałam się przyznawać że mam dietę od koleżanki dlatego że wiedziałam ze dostane ochrzan bo dieta indywidualna itp, ale widzę ze kłamiąc tez go dostałam wiec mogłam od początku to napisać :) wiecie tak naprawdę czuje się jak na legalu, i nie piszcie ze jak bym na nim była to bym wszystko wiedziała to nie prawda która wynika z wcześniejszych wpisów na forum były tez dziewczyny na legalu które nie wszystko rozumiały i mówiły ze 20-30 min konsultacji to za mało by rozwiać wszystkie wątpliwości stad moje pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ag_nie
aniula47 widzę ze jesteśmy na tym samy poziomie ty 3 dni a ja już dziś 4 jutro zaczynam zmianę mam taki jadłospis ze 4 dni jem coś innego i kolejne 3 coś innego to jest zestaw zdrowe serce właśnie się zastanawiam dlaczego wy zaczynacie od karkówki wiem tak jest w necie ze tłuszczówka na początek ale ja z koleżanka a właściwie ona a ja przy niej zaczynamy od czegoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,Witam nowe Gacowiczki :) Widzę,że trochę Wam się dostało :) ale muszę przyznać,że trochę słusznie. W starych rozpiskach jest zawsze karkówka, nie wiem czy w tedy było to w standardzie ale teraz można sobie wybrać tluszczóekę w 4 wariantach. Mnie najbardziej odpowiada ta z łososiem( choć wiem, ze nie należy do najtańszych) Tłuszczowka ma na celu wyhamowanie apetytu i uspokojenie kubków smakowych. Wyciszenie organizmu. Później już nie trzeba brać tłuszczówek, można ciągnąć dietę na mieszanym zestawie. Ja mam teraz zestaw zadbaj o swoje serce i mam 3 dni tłuszczówki, dwa dni inna i dwa dni jeszcze inna. Fajna jest bo nie je się w kółko tego samego. Także dziewczyny nie pytajcie o rzeczy jakby sadzić oczywiste :) nie tak dawno wklejała Carmen link do wykladu Gacy. Może warto odszukać i posłuchać, rozwieje to niektóre banalne pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem na gapę.Staram sie jak tylko mogę zapoznawać z głównymi zasadami tej diety i pomału jakoś ciągnę.A odnośnie tłuszczówki zaczynając od karkówki na początku ma się szybki spadek wagi a to dla większości najlepsza motywacja.Dieta gacy w przeciągu tych paru lat bardzo się zmieniła jest większa rozmaitość i doszło sporo zdrowych rzeczy . Tak że i tłuszczówki nie są takie ciężkie nie żebym narzekała na karczek ale tłuszczówka z łososiem to i dla mnie jest najsmaczniejsza choć spadek mniejszy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, od soboty zaczynam ponownie zmagania z dietą Gacy. 2 lata temu byłam na tej diecie i schudłam 18 kg w ponad 4 miesiące. Nie powiem, żebym idealnie jej przestrzegała, ale też ćwiczyłam minimum 3 razy w tygodniu. Później starałam się zdrowo odżywiać już nie będąc na Gacy. Jakoś trwałam i wagę trzymałam. Od lipca 2015 waga zaczęła rosnąć. Co prawda miałam więcej stresów i niestety pomimo starań nie spada toteż jestem +5 kg od mojej wagi sprzed dwóch lat. Uważam, że nie każda dieta jest dla wszystkich. Dieta Gacy tez nie da wszystkim super efektów szczególnie eksperymentującym na gapę. Poza dietą liczy się pozytywne myślenie, motywacja, aktywność sukces jest znacznie prostszy. Życzę wszystkim wytrwałości i sobie również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie od 8 stycznia do dziś minus 8 kg. Pomimo wielu wpadek, jakie zaliczam wciąż, to i tak dobry wynik jak dla mnie. Wiem, ze mógłby być znacznie lepszy, a ja mogłabym być silniejsza psychicznie, ale niestety nie zawsze mi to wychodzi. Metody małych kroczków, czy dużych kroków czasami zawodzą i mnie. Dziękuje Carmen za wszystkie rady i wpisy, jakie umieszczasz na forum. dzięki nim mam inne spojrzenie na dietę GS oraz treningi. Szkoda, że takich informacji nie uzyskuję od trenerów, z którymi trenuję od ponad roku. Nie zawsze dyplomy i zdobywanie kolejnych kwalifikacji czynią mistrza z trenera :-( Na początku marca powtórzę badanie składu analizy ciała. szczególna uwagę zwrócę na mój tłuszczyk i masę mięśniową i porównam do poprzednich. Jeszcze raz dzięki wszystkim Wam za to, ze jesteście i piszecie. Każdy Wasz wpis wzmacnia mnie psychicznie. :-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Miałyście w swoim menu buraczki?? Jeżeli tak to upieczcie je w całości w piekarniku a potem to już kwestia czy utrzecie czy tak jak ja kroję na duże paski , polewam oliwą skrapiam cytryną i mniam pychota do tego kurczaczek , wyżerka miód malina,:) Gratuluje Nadzieja13 zrzucenia 8 kg nie ważne,czy mogłaś więcej czy nie ale ważne,że już tyle zeszło. Ja przez półtora miesiąca mam -10 i też jestem ogromnie szczęśliwa. :) Mój kolega na tej diecie w miesiąc stracił 16 kg no ale waga startowa ponad 150 kg. U niego od razu widać efekt. Zyczę Wam spokojnego weekendu aby nie kusiły Was niedozwolone potrawy. Ja robię pierwszą imprezę u siebie, odkąd jestem na diecie i przyznam się,że mam stres. Ale życie towarzyskie trzeba jakieś prowadzić :) Bardzo lubię spotykać się ze znajomymi. Mam nadzieje,że nie będę tylko myślała o jedzeniu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Miałyście w swoim menu buraczki?? Jeżeli tak to upieczcie je w całości w piekarniku a potem to już kwestia czy utrzecie czy tak jak ja kroję na duże paski , polewam oliwą skrapiam cytryną i mniam pychota do tego kurczaczek , wyżerka miód malina,:) Gratuluje Nadzieja13 zrzucenia 8 kg nie ważne,czy mogłaś więcej czy nie ale ważne,że już tyle zeszło. Ja przez półtora miesiąca mam -10 i też jestem ogromnie szczęśliwa. :) Mój kolega na tej diecie w miesiąc stracił 16 kg no ale waga startowa ponad 150 kg. U niego od razu widać efekt. Zyczę Wam spokojnego weekendu aby nie kusiły Was niedozwolone potrawy. Ja robię pierwszą imprezę u siebie, odkąd jestem na diecie i przyznam się,że mam stres. Ale życie towarzyskie trzeba jakieś prowadzić :) Bardzo lubię spotykać się ze znajomymi. Mam nadzieje,że nie będę tylko myślała o jedzeniu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Miałyście w swoim menu buraczki?? Jeżeli tak to upieczcie je w całości w piekarniku a potem to już kwestia czy utrzecie czy tak jak ja kroję na duże paski , polewam oliwą skrapiam cytryną i mniam pychota do tego kurczaczek , wyżerka miód malina,:) Gratuluje Nadzieja13 zrzucenia 8 kg nie ważne,czy mogłaś więcej czy nie ale ważne,że już tyle zeszło. Ja przez półtora miesiąca mam -10 i też jestem ogromnie szczęśliwa. :) Mój kolega na tej diecie w miesiąc stracił 16 kg no ale waga startowa ponad 150 kg. U niego od razu widać efekt. Zyczę Wam spokojnego weekendu aby nie kusiły Was niedozwolone potrawy. Ja robię pierwszą imprezę u siebie, odkąd jestem na diecie i przyznam się,że mam stres. Ale życie towarzyskie trzeba jakieś prowadzić :) Bardzo lubię spotykać się ze znajomymi. Mam nadzieje,że nie będę tylko myślała o jedzeniu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Miałyście w swoim menu buraczki?? Jeżeli tak to upieczcie je w całości w piekarniku a potem to już kwestia czy utrzecie czy tak jak ja kroję na duże paski , polewam oliwą skrapiam cytryną i mniam pychota do tego kurczaczek , wyżerka miód malina,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto wspomnieć też o GREEN COFFEE Plus Ekstrakt z ziaren zielonej kawy, od lat znanej ze swoich właściwości odchudzających, to nie tylko bezpieczny, ale przede wszystkim pewny i sprawdzony sposób regulowania wagi ciała. Zielona kawa wspomaga działanie układu pokarmowego oraz krwionośnego, oczyszcza organizm z toksyn oraz odmładza. Nic dziwnego, że bije rekordy popularności na całym świecie. Dawkowanie: 2 kapsułki dziennie track.greencoffeeplus.pl/product/Green-Coffee-Plus/?pid=150&uid=32416 I GojiBerry Pochodzące z Azji jagody Goji zawierają duże ilości witaminy C, błonnika i polifenoli. Dzięki temu wspomagają harmonijną pracę organizmu. Ze względu na swoje działanie, jagoda Goji trafiła do programów telewizyjnych i na czołówki gazet. GojiBerry500 to szybka i prosta droga do idealnej figury. track.gojiberry500.pl/product/GojiBerry500/?pid=155&uid=32416

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasimat Gratuluję! Pięknie zeszłaś z wagi. Życzę powodzenia w dalszych działaniach. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge juz patrzec na karczek:'( 5 dzien i mam go dosyc:( mam nadzieje ze jakos to przetrwam :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula to sobie rano zrób jajecznice?? Nadzieja dziękuję i też życzę powodzenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w pracy do 13 zrobie cos dopiero jak wroce teraz jestem na pomidorach tylko:| podowiedzcie co jesc dalej zeby nie zaprzepascic diety? Przejsc na 2 tydzien z owsianka i innymi rzeczami czy ciagnac dalej do 7 dnia np piersia kurczaka tylko? Zrzucilam juz 5 kg i nie chcialabym sie poddawac, ale karkowki juz nie przelkne. Nawet ona w nocy mi sie snila:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniula47 Jeśli tak ładnie schudłaś, to nie przerywaj tłuszczówki. Weż łososia, kurczaka... Dasz radę. Zawsze to zmienisz troszkę smak, ale zachowasz dietę. Trzymam kciuki. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wezme kurczaka i dociagne do 7 dni. A jest jakies wyznaczone warzywo do kurczaka? Chcialabym zrobic zakupy po drodze do domu a nie mam rozpiski diety i nie pamietam? Cos mi swita, ze brokul?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×