Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zakładam działalność szukam księgowej Poznań

Polecane posty

Gość gość

Cześć wszystkim, Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie założenie własnej firmy. Nic wielkiego - robótki ręczne, dekoracje domu, mieszkania. Zawsze uważałam, że mam "artystyczną duszę" a takiej ciężko jest ogarnąć sprawy urzędowo - papierologiczne ;) Poszukuję kogoś kto pomoże mi uporać się ze sprawami dokumentów i rozliczeń. Ważne żeby Pani była kompetentna i niedroga :) Jestem z Poznania więc preferuje księgowe spod tego adresu. Pozdrawiam Monica - decoryouandhome

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma sensu pisać na takich formach bo i tak za chwilę zaleje cię fala spamu i reklamy. Większość odpowiedzi które otrzymasz będzie "lokowaniem produktu" :) Kiedy zakładałam firmę porad szukałam na lokalnych formach oraz forach branżowych. Po analizie wszystkich opcji wybrałam profesjonalne biuro rachunkowe. Zatrudnienie pojedynczej księgowej było o wiele droższe niż wynajęcie zewnętrznej firmy. Ja ze swojego doświadczenia polecam www.obliczpodatek.pl Pozdrawiam Kamila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, zapraszam do współpracy. Oferuję pomoc w założeniu działalności + wypełnienie wniosków do CEIDG, US, ZUS + wybór najkorzystniejszej formy opodatkowania + doradztwo. Możliwość współpracy online oraz przesyłania faktur skanem/pocztą. Październikowe promocje. Kontakt: biuro@salsoft.com.pl, tel. 535 511 911, www.solidnaksiegowa.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może lepiej popytaj wśród znajomych, może będą mogli kogoś polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Poznania nie znam żadnej firmy. Jestem z Łodzi i w tym samym mieście mam biuro rachunkowe. Teraz w dobie internetu i skanerów wcale nie trzeba mieć księgowej w tym samym mieście. Ona tylko rozlicza a potem oddaje dokumenty i my musimy je magazynować i przechowywać do 10 lat.. Biuro M-A z którego ja korzystam jest solidne. Wszystko jest na czas, nie muszę się przypominać, nie muszę się martwić.. Jestem spokojna a to chyba najważniejsze =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka118
Księgowość mojej firmy od lat prowadzą wspaniałe Panie z CredoTax (http://www.credotax.pl). Bardzo profesjonalna obsługa księgowa, zawsze doskonały kontakt telefoniczny i mailowy, wszystkie rozliczenia zawsze na czas - nic dodać nic ująć. Polecam gorąco :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dopbra i fachową obsługę znajdziesz w tym biurze rachunkowym www.biurorachunkowe-saldo.pl . Ja z nimi współpracuję już od dwana i jestem zadowlonoa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spr na tej stronie www.bkliczydlo.com.pl mają bardzo dobra ofertę prowadzenie księgowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×