Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jagoda2601

OVARIN nowy lek brał ktoś??

Polecane posty

5 godzin temu, Dora9876 napisał:

I rozumie ze l test Nadal negatywny? 😢 A beta? Robilas moze badania?💓

Test dziś również negatywny. Zrobiłam badania hormonalne, bo wole z nimi iść do ginekologa. Ale wszytsko jest w porządku. Bety nie robiłam. Trudno byłoby mi uwierzyć w to, ze to ciąża skoro mam negatywne testy. Jeszcze czekam. Boję sie zapisać do ginekologa, bo boję sie, ze wyjdzie na to, że pojde w okres 😅😅😅. Więc... Czekam... Oj... Czyżby to jednak Ovarin mi cos przestawil? 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, c@t napisał:

Test dziś również negatywny. Zrobiłam badania hormonalne, bo wole z nimi iść do ginekologa. Ale wszytsko jest w porządku. Bety nie robiłam. Trudno byłoby mi uwierzyć w to, ze to ciąża skoro mam negatywne testy. Jeszcze czekam. Boję sie zapisać do ginekologa, bo boję sie, ze wyjdzie na to, że pojde w okres 😅😅😅. Więc... Czekam... Oj... Czyżby to jednak Ovarin mi cos przestawil? 😕

Jak bylam w Marcu w ciazy i poszlam sie zarejestrowac do mojego lekarza ogolnego, zeby mnie do szpitala skierowal (bylam ok 5t 5d w ciazy) to sie mnie pytal czy jestem pewna, bo test wyszedl negatywny (ten ktory on mi zrobil w gabinecie🙄) to byl piatek, wiec skierowal mnie na wczesny skan na pon i w szpitalu na usg wyszlo 6t... wiec sama nie wiem...😳 a przy 1 ciazy rok temu mialam okres normalnie przez 2mce...😳 ale byla to ciaza pozamaciczna, wiec podobno dlatego... wiec nawet nie wiedzialam ze jestem, raczej podejrzewalam cos, ale jakos testu nie zrobilam... dopiero na cytologii wyszlo...😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2020 o 21:28, c@t napisał:

@Asia2211, u mnie trzeci miesiąc starań, pierwszy z Ovarinem. A ile bierzesz Ovarin?

Ovarin biore juz ponad pol roku, widocznie nie trafiamy w owulacje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Asia2211 napisał:

Ovarin biore juz ponad pol roku, widocznie nie trafiamy w owulacje..

A robisz testy owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja "dzieki nim" zauwazylam ze nie ma  wogole owu... A kupowalam te najtansze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Dora9876 napisał:

Ja "dzieki nim" zauwazylam ze nie ma  wogole owu... A kupowalam te najtansze...

Tak jak polecalas, uzbroilam sie w te najtansze i zaczelam w tamtym miesiacu, ale bez sukcesu. W tym miesiacu kontynuuje testowanie. Wczoraj rano byly dwie grube krechy na tescie owu a wieczorem krolikowanie. Nie do konca rozumiem jak sie ma test owu do krolikowania. Na opakowaniu napisane, ze dwie grube krechy wskazuja na owulacje w przeciagu 24-28 godzin. To kiedy najlepiej krolikowac? 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2020 o 07:32, Sylka1 napisał:

Ja zawsze sprawdzałam na Ceneo gdzie najtaniej i tam zamawiałam 😆 Czasami  duze są różnice w cenie między aptekami internetowym. 

Dzięki za podpowiedź 😉 udało mi się zamówić za 48zl już z kosztami przesyłki 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Justyna7412 napisał:

Dzięki za podpowiedź 😉 udało mi się zamówić za 48zl już z kosztami przesyłki 🙂 

ja kupowalam w jednej z aptek dwa opakowania przy darmowej dostawie od 49 zl i za opakowanie placilam niecale 43 zl. Warto pokombinowac, a druge opakowanie witamin sie tak czy inaczej nie zmarnuje. Dostawa to jednak spory koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Asia2211 napisał:

ja kupowalam w jednej z aptek dwa opakowania przy darmowej dostawie od 49 zl i za opakowanie placilam niecale 43 zl. Warto pokombinowac, a druge opakowanie witamin sie tak czy inaczej nie zmarnuje. Dostawa to jednak spory koszt.

No w sumie mogłam jeszcze poszukać ale to i tak taniej jak u mnie w aptece. Przesyłka wyniosła mnie ponad 3 zł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Dora9876 napisał:

Jak bylam w Marcu w ciazy i poszlam sie zarejestrowac do mojego lekarza ogolnego, zeby mnie do szpitala skierowal (bylam ok 5t 5d w ciazy) to sie mnie pytal czy jestem pewna, bo test wyszedl negatywny (ten ktory on mi zrobil w gabinecie🙄) to byl piatek, wiec skierowal mnie na wczesny skan na pon i w szpitalu na usg wyszlo 6t... wiec sama nie wiem...😳 a przy 1 ciazy rok temu mialam okres normalnie przez 2mce...😳 ale byla to ciaza pozamaciczna, wiec podobno dlatego... wiec nawet nie wiedzialam ze jestem, raczej podejrzewalam cos, ale jakos testu nie zrobilam... dopiero na cytologii wyszlo...😞

I dopiero wtedy sie dowiedzialas? Szok! Ja myslalam, ze test zawsze wychodzi. No nic... Ja czekam na okres. Zaczynaja boleć mnie piersi, więc może nadejdzie :-). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Asia2211 napisał:

Tak jak polecalas, uzbroilam sie w te najtansze i zaczelam w tamtym miesiacu, ale bez sukcesu. W tym miesiacu kontynuuje testowanie. Wczoraj rano byly dwie grube krechy na tescie owu a wieczorem krolikowanie. Nie do konca rozumiem jak sie ma test owu do krolikowania. Na opakowaniu napisane, ze dwie grube krechy wskazuja na owulacje w przeciagu 24-28 godzin. To kiedy najlepiej krolikowac? 😄 

Oj... Na moim tak nie pisalo... 2krechy oznaczaly ze jajeczko gotowe🙈😂 kiedy? Najlepiej codziennie😁😂😂😂 sperma zyje do 5dni...🙏🙏💓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, c@t napisał:

I dopiero wtedy sie dowiedzialas? Szok! Ja myslalam, ze test zawsze wychodzi. No nic... Ja czekam na okres. Zaczynaja boleć mnie piersi, więc może nadejdzie :-). 

Tak, dopiero jak poszlam na cytologie.. Mimo ze zaczelam rano krwawic to i tak poszlam... Wiedzialam ze mí nie zrobila, ale mialam bole I krwawienia, wiec poszlam sie dopytac...i lekarka tak ó test... I szybko szpital... Bylam ok9tyg w ciazy...i to byl ostatnio dzwonek zeby usunac, bó jakby pekl jajowod to mogloby byc zle ze mná...stad mialam té bole, krwawienia...

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mí to powiedziala moja Gin, straszne go pecha mam... Wiec jak dobilam 10tyg teraz, to juz sie troszke uspokoilam... Ale nie bede klamac...strach zostaje... Jakby nie bylo mamy 3ciaze w mniej niz rok🙏🙏🙏🙏 13go skan... Czekam bede dzwonila za tydz I zapytam czy moj moze ze mná przyjsc... Bó ostatnim razem nie mogl, bó pandemia...ale teraz juz sie uspokaja, to moze go wpuszcza🙏🙏🙏🙏

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak przyszedł do mnie okres. Pierwsze opakowanie Ovarinu poskutkowało u mnie dłuższym cyklem - 44dniowym! Może któraś z przyszłych forumowiczem będzie miala ten sam problem. Ale jednocześnie zrozumiałam, że szans na ciążę w nim nie było, skoro przesunęła mi się owulacja.

Faktycznie, testy owulacyjne mi wychodziły w 2 terminach pozytywne, 14 dni przed miesiączką linia była najbardziej wyraźna, ale moj mąż wtedy wyjechał na weekend. To trochę mnie pociesza. Może testy i Ovarin dadzą rezultat w kolejnym cyklu! Czas zrobić zakupy. Wiesiołek, testy owulacyjne i od razu kupię testy ciążowe z krwi, żeby nie kupować non stop tych z moczu. Za te które kupilam w tym miesiącu mogłabym kupić sobie co najmniej jedną kieckę! 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.07.2020 o 18:24, Eulalia 666 napisał:

ja stosowałam dopochwowo prefert vaginal 

Z pozytywnym skutkiem? 🙂 opowiesz cos więcej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.07.2020 o 10:25, c@t napisał:

Super. Mam nadzieję, że będzie tak u mnie od kolejnego cyklu. Na razie mam 7 dni spóźnienia okresu i negatywne testy. Boję się, że Ovarin namieszał, bo po raz pierwszy mam taką sytuację 😞

I jak dostałaś okres? 

Ja biorę 2 miesiące i narazie nic no ale u mojego faceta muszą się bardziej ruszać więc na cuda narazie nie mogę liczyć choć podświadomie mam nadzieję wiadomo. Teraz jestem przed kolejna owulka czy wtedy będziemy się kochać nie wiem bo będę w pracy no ale miejmy nadzieję że jakoś pomiędzy się uda:)pod koniec sierpnia będzie rok jak się staramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2020 o 07:32, Sylka1 napisał:

Ja zawsze sprawdzałam na Ceneo gdzie najtaniej i tam zamawiałam 😆 Czasami  duze są różnice w cenie między aptekami internetowym. 

Tez tak robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.07.2020 o 16:19, c@t napisał:

Test dziś również negatywny. Zrobiłam badania hormonalne, bo wole z nimi iść do ginekologa. Ale wszytsko jest w porządku. Bety nie robiłam. Trudno byłoby mi uwierzyć w to, ze to ciąża skoro mam negatywne testy. Jeszcze czekam. Boję sie zapisać do ginekologa, bo boję sie, ze wyjdzie na to, że pojde w okres 😅😅😅. Więc... Czekam... Oj... Czyżby to jednak Ovarin mi cos przestawil? 😕

I co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@lovti, okres przyszedł spóźniony. Kilku kolezankom się spóźnił- myślę, że upały zrobiły swoje. Teraz oczekuję na kolejne dni płodne i do dzieła 🙂 Popijam ziółka ojca Sroki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej ja biorę Ovarin od miesiąca 2 tab dziennie rano i wieczorem. Nie mam PCOS, nie przepisał mi go lekarz, zaczęłam brać bo od 10 mcy bezskutecznie staram się o dziecko. I szczerze mówiąc mam mieszane uczucia. Okres miałam przeważnie regularnie co 28 dni. Miał być wczoraj, przyszedł dzisiaj ale to nic takiego. Natomiast dopadł mnie w tym m-cu taki PMS że myślałam że oszaleję. Od wtorku czułam okropny dyskomfort w podbrzuszu, wczoraj cały dzień zwijałam się z bólu a brzuch miałam jak w 5 m-cu ciąży. Dzisiaj od rana czułam ostre kłucia w obu jajnikach naprzemiennie. Aż wreszcie po południu przyszedł okres i poczułam ulgę.

Jestem w lekkim szoku, zawsze przed okresem miałam łagodny dyskomfort w podbrzuszu i to wszystko. Nie wiem czy to ma związek z Ovarinem czy tak się akurat przytrafiło w tym cyklu. Będę brać go jeszcze przez kolejny miesiąc czy dwa i zobaczę co będzie się działo.

Może któraś z was miała podobnie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2020 o 22:17, Asis. napisał:

Hej ja biorę Ovarin od miesiąca 2 tab dziennie rano i wieczorem. Nie mam PCOS, nie przepisał mi go lekarz, zaczęłam brać bo od 10 mcy bezskutecznie staram się o dziecko. I szczerze mówiąc mam mieszane uczucia. Okres miałam przeważnie regularnie co 28 dni. Miał być wczoraj, przyszedł dzisiaj ale to nic takiego. Natomiast dopadł mnie w tym m-cu taki PMS że myślałam że oszaleję. Od wtorku czułam okropny dyskomfort w podbrzuszu, wczoraj cały dzień zwijałam się z bólu a brzuch miałam jak w 5 m-cu ciąży. Dzisiaj od rana czułam ostre kłucia w obu jajnikach naprzemiennie. Aż wreszcie po południu przyszedł okres i poczułam ulgę.

Jestem w lekkim szoku, zawsze przed okresem miałam łagodny dyskomfort w podbrzuszu i to wszystko. Nie wiem czy to ma związek z Ovarinem czy tak się akurat przytrafiło w tym cyklu. Będę brać go jeszcze przez kolejny miesiąc czy dwa i zobaczę co będzie się działo.

Może któraś z was miała podobnie? 

Kiedy zaczęłam brać Ovarin, spóźnił mi się okres. Pms też miałam dość silny- mega rozchwiany nastrój, bóle zawsze mam. A może po prostu zaczęła Ci inaczej pracować gospodarka hormonalna i stąd te bóle? Trzymam za Ciebie kciuki. Mam nadzieję, że obie zobaczymy wkrótce dwie kreseczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2020 o 12:31, lovti napisał:

 c@t kochana powodzenia, my próbowaliśmy ale nic nie wyszło, ovarin przerwany ale w następnym tygodniu kupię kolejny, cykl mi się skrocil z 31 do 27 no i co nadzieję nadal mam. Trzymaj się 

 

Dnia 10.07.2020 o 19:50, c@t napisał:

@lovti, okres przyszedł spóźniony. Kilku kolezankom się spóźnił- myślę, że upały zrobiły swoje. Teraz oczekuję na kolejne dni płodne i do dzieła 🙂 Popijam ziółka ojca Sroki 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, dziś intuicja podpowiedziała mi, żeby zrobić test. Dwa testy paskowe i test Baby Check z krwi wyszły z bladą kreską. Poszłam od razu na Betę. Czekam na wyniki :-). Uwierzę po becie.

Jeśli okaże się, że jestem w ciąży... oznacza to, że Ovarin działa!

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, c@t napisał:

Dziewczyny, dziś intuicja podpowiedziała mi, żeby zrobić test. Dwa testy paskowe i test Baby Check z krwi wyszły z bladą kreską. Poszłam od razu na Betę. Czekam na wyniki :-). Uwierzę po becie.

Jeśli okaże się, że jestem w ciąży... oznacza to, że Ovarin działa!

 

Daj znac jak będziesz wiedziała 😀 Trzymam kciuki😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, c@t napisał:

Dziewczyny, dziś intuicja podpowiedziała mi, żeby zrobić test. Dwa testy paskowe i test Baby Check z krwi wyszły z bladą kreską. Poszłam od razu na Betę. Czekam na wyniki :-). Uwierzę po becie.

Jeśli okaże się, że jestem w ciąży... oznacza to, że Ovarin działa!

 

Trzymam kciuki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny! 1-2 tydzień ciąży!!!

Ostatni cykl to Ovarin + czasami zioła ojca Sroki lub Klimuszki. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, c@t napisał:

Dziewczyny! 1-2 tydzień ciąży!!!

Ostatni cykl to Ovarin + czasami zioła ojca Sroki lub Klimuszki. 

Hej 🙂 gratulacje!! Bardzo się cieszymy z kolejnej przyszłej szczęśliwej mamusi 🙂

Ja też wróciłam do Ovarinu, kończę opakowanie, ale tym razem się nie udało. Robiłam test ,niby był "cień cienia", zrobiłam dziś betę i jednak nic. Trudno.. trzeba być dobrej myśli :).  Zastanawiają mnie te zioła ojca sroki, powiesz coś więcej o tym? 

jeszcze raz gratuluję 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zioła ojca Sroki powinno się pic przed snem, ojca Klimuszki 3 razy dziennie. Podobno dzieki nim pracują super jajniki. Piłam tylko w tym cyklu. Klimuszki tak jak mialam ochotę, Sroki starałam się przed snem. Kupiłam je na Allegro po 7zł za opakowanie. Jeśli będziecie chciały kupić, polecam tylko po 1 opakowaniu. Ja kupilam po 2 i chyba starczyłoby mi na rok😅😅.

Sama nie wiem do końca co doprowadziło do ciąży, bo dowiedziałam się tez, ze dieta, którą stosuję (ketogeniczna) podobno bardzo wpiera płodność. Czytalam na forum diety keto, że laski pozachodziły nawet przy antykoncepcji hormonalnej 😅😅😅😅. Najlepsze jest to, że gdy się o tym dowiedziałam, bylam juz w ciąży. 

Edytowano przez c@t
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×