Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość Pozioomka
Ja też się nie nastawiam, poczekam do czwartku jak wytrzymam :) Chociaż i tak myślę, że się nie udało - za bardzo chyba o tym myślę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffka
Poziomka no my testujemy w podobnym czasie, okres prawdopodobnie na 26 wypadnie, ale chciałabym wytrzymac do piątku ;) no chyba że na dniach okres przyjdzie, to juz nie bedzie co testować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradca_smaku
dziewczyny z tym lekarzem to poczekajcie minimum do 6 tyg bo wczesniej albo nie bedzie nic jeszcze widac, albo powie ze jest zarodek ale nie ma serduszka i proszę przyjsc za 2 tyg a wtedy ten czas to jest tragiczny xxxx troche za wczesnie na mdłości.... o tej dolegliwosci/objawie to mozecie pisac po 6-8 tyg ale nie po 10 dniach od owulacji.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffka
ja tak miałam z pierwszą ciążą, dowiedziałam się w listopadzie że v ciąży jestem, poszłam jakoś po 2 tygodniach, lekarz sprawdził, ale książeczki nie założył bo nic nie było, znowu za kilka tygodni poszłam było serduszko, założona książeczka. Teraz gdyby mi test wyszedł do gdzieś w połowie grudnia do lekrza bym poszła. Zeby przed świętami sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozioomka
caffka - rzeczywiście @ ma nam wypaść nawet tego samego dnia ;) :) W 1 ciąży byłam 2 tygodnie od terminu okresu..niestety z powodu plamień :( i było widać pęcherzyk już. Teraz jak się uda to chyba pójdę też wcześniej, tak zapobiegawczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffka
Poziomka, Justa też miała z nami testować ale nie wytrzymała i już jest szczęściara :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozioomka
Myślę że ja też nie wytrzymam :P, kiedyś zrobiłam 2 dni przed terminem @ i była już wyraźna chociaż blada 2 kreseczka. Niezapomniane uczucie :) ale nie było mi dane długo się cieszyć, oby następnym razem było wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffka
ja sobie obiecałam najwcześniej w środe testowac... ale jutro test kupie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Dziewczyny troche mnie to dziwi ze test wyszedł na 5 dni przed @ i teraz tak pomyślałam. Ja jestem 2 miesiące po łyżeczkowaniu czy jest możliwe ze tak dlugo mógł sie utrzymać hormon hcg po poprzedniej ciazy? Co myślicie? Może ja sie niepotrzebnie cieszę. Dodam ze ciążę zakończyłam z hcg ponad 4000 czyli nie za wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa maialas zabieg i juz dwa miesiace po sie starasz? Mi lekarz kazal odczekać 3 miesiące zanim zaczne sie starać ponownie. Xxxx Poziomka moja ginka juz mi dala na podtrzymanie duphaston i mam brac jak tylko test wyjdzie pozytywnie wiec jak wyjdzie test to lec do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffka
Justa niestety nie pomogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozioomka
Dlatego jeśli się udało to od razu też do gin idę :) Justa a robiłaś teraz bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Poziomka nie robiłam bety. Ani teraz ani po poronieniu. Ale tak mysle dziewczyny ze przecież mam objawy ciazy i to dość spore.. Tak bardzo bym chciała żeby się udalo. Dziewczyny poczekam do terminu @ czyli do czwartku. Jesli sie nie pojawi to pójdę na betę. Dzis caly dzień śpię. Właśnie zaliczyłam druga drzemkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Anka Tak juz sie staram. Jest wiele takich kobiet które zachodziły w ciążę nie czekając tych 3 miesięcy i dzis maja zdrowe dzieci. Nie chciałam czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka gratuluje wszystkim którym się udało tobie justa255 również myśle ten hormon wskazuje na drugą ciąże;) ja w czerwcu br miałam zabieg staramy się ponownie od kilku cykli mysle ze tym razem się udało testuje dopiero w piątek bo @ma być 28.11 ...jak na razie to tylko brzuch mnie boli jak na @ i obsypuje mnie na twarzy...w poprzedniej ciązy tez tak było wszystko wskazywało ze dostane @ a nie przyszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozioomka
Czyli wszystkie czekamy na czwartek- nasz wielki dzień. Oby do żadnej @ nie przyszła, byłby taki świąteczny już prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa to odwazna jesteś bo ja to czekałam te 3 miesiace i po tym okresie zrobilam sobie badania jakies hormony, tsh, próby watrobowe itp bo chyba bym sobie nie wybaczyla jakbym ponownie zaszla w ciążę i coś by się stalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozioomka fajnie by było się na Mikołaja dowiedzieć że się udało...ja 3.5roku temu miałam prezent na urodziny;)teraz z córeczką razem je obchodzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Anka nawet nie próbuje myśleć w ten sposób. A co do badań to lekarz nie kazał mi robić. On twierdzi ze każda kobieta ma prawo raz poronić. Dziewczyny w czwartek nasz sądny dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozioomka
agatka - wyjątkowy prezent miałaś :) :* takich chwil się nie zapomina ;) Chciałabym w końcu spełnić to marzenie, życzę Wam wszystkim pozytywnych 2 kreseczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Poziomka staracie sie o pierwsze dziecko? ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozioomka
Justa tak o pierwsze, mam 24 lata w sumie niedługo 25 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w czerwcu skończyłam 25.;)czyli wszystkie przyszłe mamusie mniej więcej w tym samym wieku widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Od czasu owulacji boli mnie brzuch. Który czasami promieniuje na pachwiny. Kłuje mnie w prawym jajniku. Czuje sie ciągle zmęczona. dzis to juz przesada. Urządziłam sobie dwie drzemki. Mam nabrzmiałe i bolace piersi z \dnia na dzień bolą coraz bardziej. Czuje jakby mnie swędziały i "mrowiały" . Ciągle czuje się głodna. Mam wahania nastrojów . Bola mnie mięśnie jakby tak jak na grype . I dopada mnie czasem bezwład rąk. Staja si etakie ciezkie i nie mam siły nimi ruszac ( pamietam tak samo działo mi sie podczas pierwszej ciąży) No i mam lekkie zawroty głowy. To chyba tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
A i jeszcze wysyp małych pryszczolków na twarzy i dekoldzie. Doda, ze nigdy nie miałm problemu z trądzikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa to dałas mi nadzieje bo ja jestem 6dni przed @ i dokładnie tak samo się czuję tylko mnie jeszcze dół pleców boli...byle co doprowadza mnie do placzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffka
Justa powiem Ci że dużo masz tych objawów jak na tak wczesną ciąże... patrząc na siebie to ja mam może ze 3 "objawy", zmęczenie, i dużo jem a i syfów strasznie dużo mam :/ no mam nadzieje że każdej z nas się uda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Mysle ze te objawy maja ze soba duzo wspólnego. i jeden wiąże sie z drugim. Opisałam szczegółowo dlatego wydaje sie duzo :) W pierwszej ciąży tez miałam podobnie. jedyne co to brzuch zaczął boleć przed terminem miesiączki a nie tak jak teraz po owulacji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny :) Justa mysle ze to jest to :) 3mam mocno kciuki , i za wszystkie testujace :) ja bylam sie przewietrzyć na 30 min spacerku, jutro jade na jakies zakupy po jakies warzywka itp, ah martwie sie zeby ciaza dobrze przebiegala. pierw stres czy sie uda, a teraz by bylo wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×