Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość Edyta jedni lekarze dmuchaja na zimne a inni to bagatelizują. W pierwszej c bylam na sali z dziewczyna co dwa tyg przed terminem czop jej wypadł i rozwarcie na dwa cm miała i tak chodzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja już nie wiem co robić iść do lekarza czy nie? Hm.. Problem w tym że moja lekarka przyjmuje tylko we czwartki musiałabym ją szukać.. Co do biustonoszy do karmienia to mam jeden i więcej nie kupuje bo w ogóle mi się nie podobają. Piersi w nim wyglądają fatalnie! Miałam ubrany jeden dzień i wyglądałam jak moja babcia.Może to dziwne to zabrzmi (pomysł oczywiście z neta) ale po prostu doszyje zwykłą wstążke żebym miała do czego doczepić ramiączko(żeby nie uciekło) i będę używać normalnych biustonoszy. Mimo że zostanę mamą chce czuć się seksownie i tak też wyglądać. ;-) Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Lili sa biustonosze do karmienia z usztywnianymi miseczkami i moim zdaniem te wygladaja calkiem OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
U mnie 36 tydzień. Gośćedyta piszesz o tej infekcji i tak trochę mnie nastraszyłaś. Moja ginka na urlopie więc nie mam jak do niej teraz pójść. Szyjka niby ostatnio była minimalnie skrócona i miękka. I mam dość silną infekcję intymną do tego zapalenie dróg moczowych. Czytałam dziś trochę o czopie śluzowym ale sama nie wiem co teraz. W pon zadzwonię do położnej, chyba że coś zacznie się dziać wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w takim razie muszę poszukać. Bo ja mam taki naprawdę babciowaty (słowa mojego męża jest mega szczery :-D ) Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili no przeważnie samoodejscie czopa to nic lekarze nie robią i każą czekać. Chcesz to jedz na up niech cie zbadają albo cierpliwie czekaj.moze zadzwon do swojej go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam żeby po prostu czekać na akcje. Ale teraz to już nie wiem, ale w poniedziałek raczej do niej zadzwonię. Chyba że jutro będę się źle czuła to pojadę do szpitala Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwłaszcza że przeszły mi wszystkie bóle czasami tylko brzuch twardnieje. Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćedyta
Lili nie chciałam cie nastraszyc. Piszę jak ja miałam mi tylko przez trzy dni dosłownie trochę saczyly się wody. A na 4 po badaniu dali mi kroplowke na wywołanie. Mały miał tyle że mocna zoltaczke polezelismy 9 dni na oddziale. Ale najgorzej wspominam zastrzyki z penicyliny bolały jak cholera. Dostawałam je na wszelki wypadek no przez ten czop a nawet jego brak przez te 4 dni,chociaż wody miałam czyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośćedyta to jak bylam teraz na ocpie i dziewczynie wody chlupaly od rana to tez jakis antybiotyk dostawala. Lili ale jak ci się wody nie sączą to widzisz ze nie nasz co się. Martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Hej dziewczyny :) Jakie plany na niedziele? Ja dzis pol dnia sama z synem, bo maz z tesciowej pomaga. Ale fajnie to sobie odpoczywamy. Wczoraj jeszcze troche zakupow porobilismy. Brakuje mi tylko laktatora, kosza na brudne pieluchy, butelki, jednego smoczka, no i biustonoszy do karmienia. Jak ulozylam wszystko zobaczylam, ze musze dokupic kocyk bo mam tylko jeden i jakies bambusowe pieluszki bo tez tylko jedna mam. Z ubran to sweterki i body na dlugi rekaw na 62. Powoli tez juz uzupelniam wyprawke na 68 szczegolnie poki sa teraz wyprzedaze. Wczoraj zrobilam pierwsze pranie :) Ale i tak jeszcze mam duzo do poprania i wszystko jeszcze poprasowac. We wtorek wizyta i chce do niej juz byc przygotowana. Dziewczyn nie straszcie sie tymi infekcjami, napewno jak pecherz peknie to juz jest inaczej. Teoretycznie w ciagu 24godz od pekniecia pecherza plodowego ciaza powinna byc zakonczona wlasnie przez mozliwosc dostania sie bakterii i zakazenia plodu. Nie wiem czemu jaki kolwiek lekarz decyduje sie trzymac 4dni pacjente z saczacymi sie wodami. Jesli chodzi o rozwarcie a pecherz nie jest pekniety to nie ma sie czym martwic (chyba ze rozwarcie jest na wczesniejszym etapie ciazy). Rozwarcie moze spowodowac dostanie sie bakterii w okolice pecherza plodowego i w konsekwencji jego pekniecie ale jak ktos juz ma termin to czemu mialby sie martwic ze mu wody odejda??? Jesli to jeszcze nie czas na rodzenie to wiadomo, ze wtedy lekarz nie moze sobie pozwolic na wczesniejsze pekniecie pecherza ale jak juz jest termin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi wody się nie Sącza ani nie odeszły. Po prostu wypadł ten czop i tyle wszelkie bóle brzucha minęły Ale zadzwonię jutro do położnej i spytam Choć myślę że to normalne. Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Lili to gratuluje. Przed tobą króciutka droga do spotkania z dzieciątkiem. U mnie zaczyna się 37 tc. Ale czopu nie widać. Wytrząsałam sie troche na weselu, dziś poprawiny. Zatańczyłam chyba z 5 piosenek. Noga solidnie o sobie przypominała. A o 3 rano sie juz położyłam. Jedzenia mnóstwo. Nie opierałam sie . Mały bardzo aktywny był, z pewnością przez głośną muzykę. Dziś poprawiny. Chciałabym by ten "intensywny weekendowy trening "poruszył mój brzuszek i mały wyskoczył szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
My od rana na wycieczce. Nad jeziorem place zabaw potem skoczylusmt na obiad lody itd teraz wreszcie w domu. Odpoczywam bo trochę mnie słońce chwycił a wieczorem do znajomych na grilla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
hej dziewczyny,mam nadzieje ze niedziela minela Wam dobrze. Ja poszlam na spacer w ten upał i trochę się zmęczyłam. Boję się nocki bo ostatnio slabo sypiam, budzi mnie twardnienie brzucha, albo bolacy kregoslup bo jak to spac ciagle na lewym boku? Lili wiem ze Ty chodzisz do lekarza co tydzien a reszta dziewczyn? bo mi lekarka ustawila wizyty co dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
znow się kafeteria zacieła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olciaaa86
Tez mam wizyty co dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
czyli to nie tylko moja lekarka tak ustala, to dobrze :) dziewczyny a tez was bola pachwiny w nogach? ja czuje tak jakbym zakwasy miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olciaaa86
Czasem też tak mam. Choć ostatnio bardziej dokucza mi BEZSENNOŚĆ :-( i ciągnięcie w dole brzucha. Aa no i doszły zawroty głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
mnie budzi przewaznie jakis bol, dlatego nie moge spac. zupelnie inaczej wyobrazalam sobie skurcze przepowiadajace, myslalam ze to taki skurcz jak lapal mnie czasem w nodze…tymczasem czuje twardnienie i spiecie brzucha, bol promieniujacy do podbrzusza i za chwile to mija - czy dobrze rozumiem ze to sa te skurcze przepowiadajace ktore pojawiaja się na kilka tyg przed porodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że szalejecie dziewczyny puki możecie. ;-) I dobrze trzeba korzystać, ja z mężem przez parę dni wstawaliśmy coraz to później śmialiśmy się że śpimy na zapas :-D Monia co do skurczy to mnie męczyły przez ponad tydzień później odpadł czop i przeszło. Na szczęście bo do porodu juz siły bym nie miała. A wyglądało to tak że brzuch mi twardniał i bóle miałam jak przy okresie dodatkowo ból w pachwinach. Nie było to bardzo bolesne ale jednak męczące. Może i tobie przejdzie już niedługo. Aha z tego co pytałam lekarkę to mogą właśnie się pojawić na parę tygodni przed porodem. Chyba że pojawią się przed 36 t c wtedy trzeba to sprawdzić Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do wizyt to może to sprawa indywidualna? Choć słyszałam że po 36 t c powinny być co tydzień jakieś rozporządzenie czy coś. . Moje wszystkie koleżanki tak chodziły (różni lekarze) wiec może warto zapytać czemu z wami jest inaczej Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Lili w internecie znalazlam rozne informacje, na jednych stronach jest napisane ze wizyty powinne byc co tydzien a na innych, ze co dwa. Niewatpliwie dla Ciebie to dobrze, ze jestes pod stala opieką :) chcialam się dowiedziec jak inne dziewczyny, czy nie jestem odosobniona z tym, ze chodze co 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to w takim razie Monia nie masz się czym martwić. Przecież zawsze gdyby było coś nie tak to możesz zgłosić się wcześniej ;-) Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Hej dziewczyny Ja zaczynam dopiero 36tydzien wiec jeszcze sie nie nakrecam na rodzenie, choc zauwazylam znaczny spadek formy u mnie, z drugiej strony przyplyw energii do szykowania sie na przyjscie malej (w koncu). Narazie jestem na etapie prania. Jeszcze dzis kilka rzeczy musze zamowic przez neta. Moj lekarz taki mega ksiazkowy a wizyte mam jutro na nastepna w pierwszym tyg sierpnia dopiero (ale czy do niej dotrwam???) a tak to co tydzien ktg bede miec od przyszlego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Radosna ja tez zauwazylam u siebie spadek formy i to znaczy. Do tej pory super znosilam ciąże a teraz coraz ciezej i ciagle coś dolega. U mnie tez 36 tydzien, od dzisiaj mam rowno miesiac do terminu :) czekam na ostatnie spiochy, ktore maja przyjsc i z ciuchami to definitywnie koniec. muszę dokupic jeszcze kilka rzeczy dla siebie. no i zaczynam w koncu pakowac torbe! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj wychodzę że szpitala. edytkasynek1808

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
to fajnie Edyta, w domu najlepiej. jak samopoczucie, co mowia lekarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis mam wizytę. Bardzo często dzis stawia mi sie brzuch. Wczoraj do moich.rodzicow dojechala mlodsza siostra z 4miesiecznym Jankiem któremu cos dolegalo bo dużo plakal. Byla tez starsza siostra z polroczna Antosia i 5letnia Marysia. I pomyśleć ze za miesiąc bedzie jeszcze jedno Male dziecko! A za rok dopiero bedzie ciekawie jak ta trojka najmłodszych bedzie chodzila:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×