Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość monika900
Aga to fajnie ze niedlugo będziecie razem. U mnie nic się nie zapowiada na wczesniejszy porod, mam przeczucie ze wrecz przeciwnie przenosze. Jak to jest, po 41 tyg wywoluja porod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monia ja urodzilam w pierwszym dniu 42 tygodnia po 8 dobach leżenia i czekania na poród. I urodziłam dlatego bo dzień wcześniej zrobiono test z oksytocyny i to ruszylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa zglosilas sie do szpiatala i lezalas na patologi ciazy te 8 dni? u mnie zamykaja jeden szpital i robi sie tłoczno, na dzien dzisiejszy nie ma miejsca na patologi i zastanawiam sie wlasnie co w takiej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ja się cieszę że mam już wszystko poprane. nie dałbym już sobie radę prac i pracować dziecięcych ubranek. edytkasynek1808

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Hej Fajnie dzis, mimo ze pada. Upal mnie wykancza ostatnio. Ja dalej na fazie prania, moze jutro z prasowaniem rusze. Do konca tygodnia obiacalam sobie juz pokupowac absolutnie wszystko co mi niezbedne i na koniec tygodnia sie spakowac. Co do badan to nie wpisuja wam lekarze w karcie ciazy wynikow??? Przeciez to po to jest. Z karta ciazy i dowodem do szpitala na porod idziemy. Ja mam dzis wizyte. Az mi sie snila, ze mojego lekarza nie bylo i ze strasznie plakalam. Mam nadzieje, ze to oznacza radosc na codzien. Mam coraz wiekszego stresa, ze nie zdarze ze wszystkim i ze nie wszystko jest tak jakbym chciala. Wczoraj az sie na syna o byle co denerwowalam, a potem jeszcze bardziej bylam zla ze bezpodstawnie sie na niego denerwuje i sie jeszcze bradziej nakrecilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
wpisuja Radosna ale tam w tych oznaczeniach ciezko się połapać, poza tym poza karta ciazy oryginaly badan tez trzeba miec do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monia miałam termin na 14 lipca i dostałam skierowanie od lekarza na ten dzień do szpitala. Przyjęto mnie bo miałam skierowanie ale żadnych objawów porodu. Leżalam i dwa razy dziennie miałam robione ktg, i chyba raz usg. Tydzień później zrobiono test z oksytocyny a wieczorem miałam już delikatne skurcze. Nad ranem zjechałam na porodówke, przebili worek owodniowy po czym dotknęły mnie bolesne skurcze i zrobiono zzo i ....poszłam spać. Obudzili przed 12stą przeszłam z lóżka na fotel zaparłam 4 razy i mala o 12stej sie urodziła . Mimo tego ze leżalam tyle dni nim coś zrobili nie narzekałam i miło wspominam ten czas i sam poród. Do szpitala w ktorym rodziłam mam 50 km dlatego miałam skierowanie na dzień porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
nie zapisał się post;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa dziekuje za informacje, dowiem się jak jest u nas ale obawiam się ze jak nie bedzie miejsca na patologi to bede musiala sobie szukac innego szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa a w ktorym szpitalu rodzilas? W matce polce podobno teraz dlugo nie czekają. Mi dzis przyszly butelki i kosmetyki. W pracy u dziewczyn bylam prawie 2 h . Potem zrobiłam zakupy uspilam synka i zrobiłam ciasto . Jak wyjdzie dobre to mogę dac przepis bo wszystko wrzuca sie w miske i miesza lyzka. Strasznie mi duszno bo zaś ba dworze ciepło sie robi zero ruchu powietrza. Zmęczona sie czuje. Leze kolo mlodego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Ja po wizycie. Na razie nic nie wskazuje na porod w najblizszym czasie. Kolejna wizyta i zdjecie pessara 5 sierpnia. Wtedy tez wazenie dzidziusia. Od przyszlego tygodnia co tydzien ktg. Lekarz mi mowi, ze napewno wczesniej nie urodze, ze 18 sierpnia mam sie zglosic do szpitala jak on ma dyzur i bedziemy wywolywac... Czyli nie swiruje z pakowaniem torby tylko wrzucam na luz, choc tak sie nastawilam na ostatni tydzien lipca na rodzenie ze az sobie czekolade na zabicie smutkow musiałam kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi mówiła lekarka że wystarczy mieć kartę ciąży tam wpisuje wszystkie badania. A oryginał to tylko grupa krwi i gbs. Tak też mówili w szpitalu. Musia faktycznie masz duże dziecko, też przy dużej wadze nie zdecydowała bym się na sn. Choć nie wiem póki co jak jest lepiej rodzić :-) Edyta też się cieszę że mam wszytko poprane bo teraz nie dałabym rady. Radosna też mam głupie sny, już nie wiem czy się śmiać czy płakać jak się budzę. Rozumiem twoje rozczarowanie przecież to czekanie na poród to jakaś męka. Bardzo jestem ciekawa czy nasza mała się nie obróciła, zawsze wypinała się w prawą stronę brzucha a dziś cały dzień w lewo i czuje ze ta prawa jest bardziej ,, pusta". Musze poczekać z tym do czwartku. Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie najważniejsze wyniki sa w karcie ciazy. Więcej nie trzeba ew ostatnie usg warto miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Muusia rodziłam w matce polce a teraz myślę o medeorze. Tu chcial mnie skierować gin ale zaczęłam czytac opinie o medeorze i troche sie obawiam go. I powiedziałam o tym lekarzowi a on ze nie należy sie sugerować opiniami ale jesli chce to mogę iść do czmp. I teraz nie wiem gdzie rodzić. Co do wagi dziecka to u mnie w I ciazy było tak ze gin mi wyliczył 3500. Jak poszłam do szpitala i robili usg tez wyliczyli 3500 a urodziło sie 3000 a pół kilo to duży próg błedu. Wiec nasze dzieciaczki mogą urodzić sie z calkiem inna waga niż zakladaja lekarze. Wróciłam właśnie od reumatologa. Chciałam sie dowiedzieć jak miałoby wyglądać leczenie po porodzie. No i po pierwsze zwiększyła mi sterydy i kazala karmić po porodzie biorąc sterydy. I ciągle myślę czy te leki nie zaszkodzą małemu choć tak gin jak i reumatolog twierdz ze sa bezpieczne. No ale obawa matki jest zawsze wieksza niż zapewnienia lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Lili no wlasnie chociazby o ta grupe krwi chodzi, musi byc koniecznie to badanie i to oryginal bo tylko na tej podstawie mogą przetoczyc krew jakby cos sie dzialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Radosna a na kiedy masz termin z miesiaczki? ja w piatek zapytam lekarki co mam robic jak dziecko nie urodzi się na czas martwi mnie to, ze macie tak czesto ktg a mi kazali dopiero zrobic w 39 tygodniu ja torbe spakowalam narazie dla siebie, pozostaje mi jeszcze spakowac dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Ja tez po wizycie. Nic nie wskazuje że się coś ma zacząć, skurcze przepowiadajace to norma. Mam zrobić wymaz i z k.c i z grupą krwi jeszcze z anwsteziologiem się spotkać. Mały ma 3kg. Lekarz m9wil żeby przyjść za 2 tyg ale mu powiedziałam ze jak będzie ok to wolę już w szpitalu się spotkać. Także zostało mi już tylko liczyć dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
outa przypomnij proszę Ty będziesz mieć cesarke? masz ustalony juz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Tsk Monika na 1.08 mam termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
to fajnie, będziesz jedna z pierwszych :) ja juz tupie nogami i nie mogę się doczekać małego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa u mnie w pierwszej c 5 dni przed porodem pokazywalo usg 3900 i urodzili sie 4240. Czyli można powiedziedziec ze niemalże idealnie zbadali. W poniedziałek sie dowiem dokladnie ile wazy bo ten specjalista ma lepszy sprzęt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Jestem po konsultacji z rodzinną, wyniki się poprawiły, wyszła nieznaczna cukrzyca, mam odstawić słodycze i w dalszym ciągu brać urosept. Cały dzień dokuczają mi skurcze, brzuch non stop twardy. Mąż zaczyna lekko panikować, że zaraz zacznę rodzić. Duszno dziś strasznie. Jutro się wybieram po biustonosze, chcę kupić zwykłe rozpinane z przodu, bo te typowe do karmienia mi się takie strasznie babcine wydają i biust nie ładnie w nich wygląda. Patrzyłam na allegro ale nie mogłam znaleźć swojego rozmiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Moniczka ja mam termin na 13.08, a jesli do tego czasu nie urodze to wlasnie na pierwszy dyzur mojego gina mam sie zglosic i powiedzial ze najpozniej 19.08 dzidzius bedzie ze mna. Najwyzej mi z rana cesarke zrobi jak nie urodze w ciagu doby. Pytalam dzis co do szpitala to karta ciazy (w karcie ciazy mam wpieta grupe krwi ten oryginal) i ten wyniki posiewu, no i dowod osobisty. http://www.morganti.pl/biustonosze,c66.html Ja na tej strone biustonosz kupowalam o rozmiar wiekszy niz nosze teraz (tzn miseczka). Tu tez jakas stronka przyzwoita. http://www.biustonoszedokarmienia.pl/biustonosze-do-karmienia,3.php Mysle, ze mozna cos przyzwoitego znalezc do karmienia. Ja glownie patrze na firmy Alles mama i na Lupoline choc z moim 65 pod biustem to ciezko czasem z rozmiarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny jak minęła wam noc edytkasynek1808

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
U mnie straszne 2 burze były. Ja się nie boję. Synuś się obudził na picie i poszedł dalej spać a ja strasznie niespokojna byłam. Jestem teraz zombie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Radosna to ja mam termin na 11.08, dwa dni wczesniej :) ciekawa jestem jak to się u mnie skonczy. Ty masz juz pewna cesarke, tak? ja kupilam jeden usztywniany biustonosz do karmienia, wyglada jak normalny, ale muszę kupic tez jakis miekki, będzie mi wygodniej w szpitalu, chociazby do spania. Jutro zajrze do H&M dzisiaj wreszcie nie ma slonca, dobra pogoda zeby w koncu wziasc się za prasowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta mi tak sobie ostatnio sie spi bo z 4 razy siku chodzę i gdzies od 5 nie spalam po 6 6 usnęłam. I do 7:30 spalam z synkiem. Jade dzis z siostra w odwiedziny do koleżanki co ma dzieci w wieku mojego i w wieku mojej siostry synka.srednio mi sie dzis cokolwiek chce. Taki nastrój mam dziwny. Tak Malo *****iwa ta mój dzis i mnie to może martwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×