Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość monika900
muusia moj przedwczoraj byl taki malo *****iwy, w nocy nie spalam bo się tym martwilam i tak sobie pomyslalam ze zycie juz nigdy nie będzie takie beztroskie, ze juz ciagle będę się o niego martwila. to moje pierwsze dziecko wiec dla mnie sporo się zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika no tak juz jest jak sa dzieci ze juz na każdym etapie ich życia będziemy się o nie martwic. Ja się najbardziej boje okresu dojrzewania chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się o swoją córeczkę też się martwię. chwila nieuwagi i nieszczęście gotowe. oczy wokół głowy trzeba mieć. edytkasynek1808

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia to super, będziesz spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Moniczka ja na razie mam w planach rodzic naturalnie (tak jak syna) ale jak samo sie nie zacznie to ide 18sierpnia nia wywolanie. Ja tez kupilam jeden taki z fiszbinami biustonosz a drugi taki bardziej miekki do spania. Wzielam sie za prasowanie ale strasznie duzo tego. Nie dam rady wszystkiego chyba dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzsowa też bym się obawiała na twoim miejscu, ale jak nie będziesz mieć wyjścia to będziesz musiała brać te sterydy. Outa Zazdroszczę Ci że wiesz kiedy się spotkacie z maleństwem, ja to zaraz oszaleje bo może być już a może poczekać do 2 sierpnia Monia ty urodziłaś naturalnie pierwsze dziecko? Duże było. Agnieszka też uważam ze te biustonosze takie są, mało tego mi mało podtrzymują biust wiec wygląd ,, ala babcia" murowany! U mnie też burze spać się nie dało, na szczęście dziś już lepiej. Nasza mała też raz leniwa raz mam wrażenie że chce wyjść przez brzuch tak się przeciąga :-D Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Lili ja jeszcze nie rodzilam, to będzie moje pierwsze dziecko, ale nie zapowiada się duże. Jutro zaczynam 37 tydzien a w pt ide do lekarza to dam znac ile wazy. Radosna a to cos mi się pomylilo z ta cesarka u Ciebie :) fajnie, ze masz juz plan. Moj maly narazie źle ulozony wiec nie wiem jeszcze co mnie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorki Monia to Musia rodziła i ona pisała że jej dziecko ważyło ponad 4 kg Monia to tak jak u nas, też będziemy debiutować w roli rodziców :-D Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
wreszcie się dzisiaj zmobilizowalam i spakowalam torbe do szpitala dla synka! :) z kosmetykow biore tylko mokre chusteczki i bepanthen, chyba nic wiecej na początek nie trzeba co nie? jutro mam gosci wiec musze wczesnie wstac i czeka mnie sporo sprzatania :( do tej pory wszystko prawie robil maz z tych rzeczy, ale teraz niestety ma taki nadmiar pracy, ze nie mialam dzisiaj sumienia go prosic. musze juro dac rade sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Moniczka dla dzidziusia to tylko pampersy, chusteczki i bephanten. Reszte maja. Ja dzis poprasowalam wszystko co mialam wyprane. Na 3 podejscia prasowalam, ale sie udalo. Cala komoda ciuchow. A mnie sie wydawalo, ze tak malo mam. Powoli powoli zaczynam ogarniac. Ale na spokojnie skoro gin twierdzi, ze jeszcze duzo czasu mam, wiec no stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muusia
Ja bylam dzis z siotra u tej koleżanki i jazda samochodem z pełnym.pęcherzem to po prostu tortury! Jyz mialam sie zatrzymać i w krzaki isc:) Z powrotem. Nie dość ze siku mi się chciało to jeszcze mala strasznie się rozpychala W pt juz moj m wraca go ox db prasuje i pakuje torbe:) Jakie chysteczki nawilzane macie na piczatek/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Muusia ja kupilam nivea soft &cream bardzo mi pasowaly przy malym bo nie byly za mokre. Lubie tez te z rossmana soft. Pieluszki pampers premium care na poczatek. Do pupy bephanten. U mnie leje strasznie. Spac mi sie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu o 5 sie obudziłam i spać nie mogę. Mysle o tym prasowaniu i nie mogę doczekać sie pakowania walizki. I moze okna umyje chociażby w salonie i sypialni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna szczerze mówiąc to nigdzie tych nivea nie widuje:/ U mnie teraz pada. Sprobuje usnac pomimo denerwującej muchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Dzien dobry :) Moi wlasnie wychodza. Maz od paru dni bez humoru. Olewam go na maksa, bo mnie wkurza tymi fochami. Chusteczki nivea kupilam na promocji w rossmanie w sobote 20zl za 4 opakowania, zobacz sobie moze jeszcze sa. Ja dzis koncze prasowanie, jeszcze mam posciel do uprania. Torbe pewnie w przyszlym tyg spakuje. Brzuch mi sie coraz mocniej spina i pobolewa mnie podbrzusze, ale skoro dr stwierdzil, ze to nie czas na porod to sie nie stresuje tymi bolami. Moze to od tego, ze robie coraz wiecej, bo dotad sie ostrzegalam. Okna i sprzatanie w domu planuje na przyszly tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Muusia coś wiem na temat jazdy samochodem z pełnym pęcherzem w ciąży. Okropne uczucie. Współczuje. Chusteczki kupiłam pampersa w carefurze 6ciopak za 28zl. U mnie tez noc deszczowa i ranek pochmurny ale teraz siedze przy otwartym oknie i korzystam z chłodu. Dziś ostatnie prasowanie i spakuje torby. A obiecałam sobie ze zrobię to w zeszłym tygodniu. Chciałam jeszcze by mąż pomalowal w kuchni ściany i salonie też jedną ale jakoś sie do tego nie bierze. Kurczę jak teściowa zadzwoni ze robota jest u nich to od razu jedzie a tu gadam od kilku tygodni o tym i jakoś sie nie kwapi by to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Lili dzieki za wsparcie. Wyjście jest takie ze mogę nie karmić i wrócić do leczenia ale małego będzie mi szkoda. A do rozwiązania chyba nie będę zwiększać dawki. Męczę sie półtora miesiąca to i dwa tygodnie wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jeszcze nie mam kupionych kosmetyków dla synka w następnym tygodniu będę kupowała. dzisiaj w nocy 4 razy łapał mnie skurcz w lydce. myślałam że nie wytrzymam. edytkasynek1808

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Obudził mnie w nocy taki ból krzyża że musiałam chwilę pochodzić bo leżeć w żadnej pozycjo się nie dało. Od rana boli mnie podbrzusze jak na silniejszą miesiączkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w szpitalu na taki ból dostałam spasmoline. edytkasynek1808

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
hej dziewczyny, ja od rana na nogach ogarniam mieszkanie. jak dobrze, ze pogoda sprzyja.pada i zero slonca, mozna odetchnac :) ja pampersy tez kupilam premium care a chusteczki mam z hippie (ponac wszystkie produkty maja dobre, malo chemi) i takie rozowe z Rossmanna Muusia, Radosna dajcie spokoj z tymi oknami, az tak to Wy się lepiej nie forsujcie. Ma padac to i tak się zabrudza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak u was w szpitalach ale u mnie nie ma papieru toaletowego i ręczniki papierowych wiec pamiętajcie by to tez spakować. Mi coraz bardziej zgaga dokucza. W pierwszej c aż rak mnie nie meczyl as. Moja mala to tak tańcowała jakos ok 5 ze nogami tuptala w okolicy mostka dosłownie! A glowie to czuje dużo poniżej lubi majtek. U mnie nadal pada i pada. Agnieszka nie wiem czy te bole twoje to norma. Ja takich nie mialam jeszcze ani w pierwszej c ani teraz. Skoro to taki ciągle bol a nie skurcz to może zadzwon na pogotowie albo do swojego Gina i sie poradź!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze zamówić stanik ale tylko jeden najzwyklejszy bo i tak czarno widzę to kp u siebie. A jak się rozkręcę to bede wtedy inwestowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Mi nocne skurcze łydek rozmasowuje mąż. Wczoraj miałam dość mocny skurcz w pachwinie. Krzyczałam tak mocno ze z całą pewnością słyszeli sąsiedzi. Dziewczyny czy wasze torby (podróżnicze) też tak dziwnie pachną. Odświeżyłam ja ale one od zawsze maja taki specyficzny zapach. Każda jedna. Obawiam sie ze jak zapakuje rzeczy to one nasiąkną przez ten czas tym zapachem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia nie wiem jak jest u mnie, wiec na wszelki wypadek wezme ten papier. dzieki :) RZSowa ja skurcze mam juz za soba, lapaly mnie w łydkach w nocy i tez mąż rozmasowywał a zgaga niestety to moja codziennosc, jedyny i najwiekszy minus ciazy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore tzn staram sie brac trzy razy dziennie magnez to skurczy nie mam.tak to tez mialam i nie tylko w nocy i lydek ale np skurcz stopy jak prowadzilam samochod czy skurcz dloni jak kanapki robilam czy cos. Rzosowa ni to popakuj wszystko w jakies woreczki. Najwyzej moze niektore rzeczy trzymaj na torbie zeby potem tylko wrzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×