Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość Claudiie90
Gość321 kiedy będziesz widziec swoja fasolke na USG? :) Znowu pobolewa jajnik lewy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Caffka ja właśnie teraz kupiłam ten z Revlonu ale przez pomyłkę wzięłam do skory normalnej i suchej a miałam wziac do mieszanej i tłustej podobno ten lepiej kryję. Jak narazie jestem zadowolona ale mysle czy kupic jeszcze ten do tłustej i mieszanej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Coś moich postów nie pokazuje :/. Byłam u wujka na pogrzebie, mojego taty brat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caffka- ale mi smaka Zrobiłaś z ta malinowka :P ja mam białe winko otwarte w barku , moze sie skuszę na pol lampeczki bo to takie nisko procentowo :P Ja ogólnie lubię zakupki w rossmanie , nawet jak wejdę zobaczyć tylko to nie wychodzę Z pustym koszykiem hehe. Ja kiedyś na promo kupiłam podkład z maXfactora i bardzo m służy , a tusz polecam 1000 kalorii tez z tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudiie90- ja tez jestem senna i to mega strasznie :/ oby tylko to nie był skutek tej pogody za oknem .. Teraz mam wieczor leniami leżę sobie juz w lozku i patrzę na Pierwsza miłość hehe , ogłada któraś z was ? Ja czasem popatrzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffka
Airina ja oglądam czasem ;) hehe to wszystkie sie napijmy :P zaniedługo się testowanie zacznie ;) Justa no ja mam do normalnej i suchej, a generalnie mam tłusciejsza skóre w sensie świece sie, ale służy mi ten kolor mam 220 natural beige.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka55
Zosia- Gratulacje ; ) ! ale szybko Ci pokazał teścik ! łoł ... ileż to dni po przytulaskach ? Justa225 - Mam 24 lata ! Młode dziewcze ze mnie, jestem w trakcie studiów, stad ta panika juz w sierpniu ;) ! Do niektórych decyzji trzeba dojrzeć ;) ! Czyli jutro już testujesz ? Hmmm teraz mnie zastanawia kiedy ja mam się wziąć za to ... dopiero 11 dni po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Ja nie oglądam, jak mąż dorwie pilot to już nic nie widzę oprócz tego że Ranczo leci 68382924 razy na dzień :P Głowa boli ;/ nawet nic nie ma w kinie na weekend :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
caffka ja mam 250 i dopasowałam idealnie... zawsze wybierałam za ciemny i musiałam lecieć kupić ton jaśniejszy. a ty razem trafiłam od razu :) Airina ja tez czasami obejrze pierwsza ale nie oglądam codziennie. teraz wciągnęłam sie w singielkę no i od lat Barwy, na wspólnej i emkę a mój maż razem ze mna. Uwielbia na wspólnej zawsze w soboty ogladamy powtórke i popijamy kawke : ) Janka ja testować będę 26... o ile dotrwam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka55
26 listopada czy dc ? bo już sie pogłubiłam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka55
a co do seriali to tez PM - już kupę lat, ale to się juz ciągnie jak flaki w oleju :) Na wspólnej i singelka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Janka 26 listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka55
ooo no to faktycznie kawał czasu :) ! ja w sumie nie wiem czyliczyć juz 31 dc czy jednak te 36 ... ;( Ani kiedy testować tez ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Chciałabym juz przetestować wcześniej w piątek najlepiej :)... ale znowu się zawiode... w tamtym msc 10 dni spóźnienia miesiaczki tak się cieszyłam :)... I przyszła :( czułam się tak beznadziejnie... kurcze, jakieś plamy zauważyłam na twarzy :/ Do tego od paru dni, zatykaja mi się uszy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka55
Ja już też mam wrażenie, ze wiecej sobie wkręcam :) Myślę też ze wieksze szanse są takie, że zjawi się okres bo dziś czuje się całkowicie dobrze :) troche mnie zmogło ok 17 ale to raczej ze wzg na pogodę i pracę fizyczną przy pacjentach leżących od rana. lekkie kłócie w podbrzuszku ale jakby na samym środku pod pępkiem(nizej)... nie wiem ;P A wy jak dziś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Claudiie90 mnie tez zatykają się uszy ale nie wiem czy to ma jakis zwiazek z ewentualna ciążą :D i kilka razy dziennie "sieje" mi się w głowie... o pryszczach nie wspomnę bo pojawiają się ciągle nowe i ogólnie czuje zmęczenie a raczej taka niemoc ciała... nie wiem czy wiecie o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Chyba jutro podjadę do sklepu i skuszę się zakupu testu... No właśnie tak mi zatyka uszy, że nie mogę sobie poradzić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa225- moj maz patrzy ze mną tez na " na wspólnej " i zony Hollywood haha :P singielke tez czasem oglądam :) a barwy od czasu do cZasu :P Claudie - jeśli masz sie tak stresować to zrob test ale z przymróżeniem Oka gdyby nie daj boZe jedna kreska wyszła , nadzieja do @ zawsze jest ! A nawet czytaj kiedyś ze test jakiejś kobiecie wyszedł 2 razy negatywny a była w ciazy , niektóre nawet maja okres do 2-3 msc będąc w ciazy , to rzadkość ale sie zdarza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka55
niech któraś powie, że się udało :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Claudiie90 ja obiecałam sobie ze kupie dzień przed testowaniem bo gdybym kupiła wcześniej na pewno bym go zużyła przed planowanym terminem testowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Tak myślę by kupić test w piątek :) i zatestowac rano w sobotę :) dzień przed @. Mąż by się cieszył z takiego prezentu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka55
Zaczyna boleć brzuch i cyce, dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Janka a na kiedy Ci @ wychodzi?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka55
poniedziałek 23.11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka55
ból taki dziwny jakby pełen pęcherz, ciągnięcie, no w ogóle jakby taki cięzar ... nie umiem określić , czasem lekko jajnik .... to nie wie wiem serio jak to rozumiemieć.... Cycki jakby były cieższe o kilogram ! i są pełniejsze, w sumie juz dziś mi ze stanika wypadały ... Co myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
My z mężem dostaliśmy na ślub od dzieci takie małe pluszowe bociany dwa, i się pytam dziś "Kochanie przyniosą nam coś te boćki?" A on... z takim wymuszeniem... "no przyniosą, ....kiedyś..." Ahhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Janka może lepiej betę zrobić niż czekać do poniedziałku? :) Ja bym chętnie zrobiła... tylko musze w jedna stronę zrobić 60km...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Claudiie nie przejmuj sie . Faceci juz tak mają. Oni nie maja takiego "parcia" na dziecko nawet jesli bardzo chca mniej potomstwo to potrafią opanować emocje a nie tak jak my :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
medicinem jak u ciebie? Powtórzyłaś betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem codziennie w szpitalu :) w robo :) Myślicie ze juz byc coś było ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×