Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość Justa225
Claudiie pewnie ma jakies układy w pracy dzis bez tego ani rusz... Niestety Janka no.właśnie.ile masz lat.? Wydaje mi sie ze jesteś bardzo młoda osobą . Mam racje? A co do pytania o owulacje to byla na poczatku tamtego tygodnia. A ze staramy sie o dziecko na całość "idziemy" podczas każdego stosunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny :* pozna pora ale właśnie wróciłam ze szpitala , teścia wzięli karetka do kliniki w Zabrzu , lekarze było w szoku ze jak na tak rozległy zawał wg badań jest w tak " dobrej " formie. Janka fajnie ze jesteś tez wsród nas starających sie. Mnie troche mdli ale moze z tych nerwów ale podbrzusze dalej pobolewa i kłuje od paru dni. Ja tu chyba najbliżej z Was do @?? Bo mam miec w piatek , ale mam stres .. Jak przed matura hehe. Anka masz racje , tak jak pisałam odczucia mogą być dopiero po zagnieżdżeniu sie jajeczka , ale taka natura kobiet ze przeżywają i fiksuja:P ale lepiej wtedy na duszy bo jest większa nadziej ale i potem niestety większe rozczarowanie :/ dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny :* pozna pora ale właśnie wróciłam ze szpitala , teścia wzięli karetka do kliniki w Zabrzu , lekarze było w szoku ze jak na tak rozległy zawał wg badań jest w tak " dobrej " formie. Janka fajnie ze jesteś tez wsród nas starających sie. Mnie troche mdli ale moze z tych nerwów ale podbrzusze dalej pobolewa i kłuje od paru dni. Ja tu chyba najbliżej z Was do @?? Bo mam miec w piatek , ale mam stres .. Jak przed matura hehe. Anka masz racje , tak jak pisałam odczucia mogą być dopiero po zagnieżdżeniu sie jajeczka , ale taka natura kobiet ze przeżywają i fiksuja:P ale lepiej wtedy na duszy bo jest większa nadziej ale i potem niestety większe rozczarowanie :/ dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airina mam nadzieję, że z teściem będzie wszystko dobrze. W sumie dobrze, że zgłosił się do szpitala i wykryli mu to, że miał zawał. Dziewczyny miłego dnia Wam życzę :* Ja dziś mam objazd po bibliotekach bo biorę się za pisanie magisterki by do czerwca skończyć :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Airina bardzo dobrze ze z teściem jest dobrze :) ale pewnie nerwów sie najadłaś mimo wszystko. Tymotyl powodzenie w szperaniu w książkach życzę. Wiem jak to jest. Co prawda mam tylko licencjat ale pamiętam ile nasiedziałam sie nad książkami aby napisać pracę licencjacka. Mogę zapytać co studiujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przy pierwszej ciązy nie miałam takiego ciśnienia, byłam chyba mało doinformowana. Natomiast przy drugiej ciązy tez miałam fiksa takiego jak wy :) i dopiero wtedy zauważyłam jak ja mało wiem na ten temat az momentami było mi wstyd.... Teraz jakoś spokojnie jak narazie oczekuje na termin @ może dlatego że mam w domu łobuziaka i nie mam po prostu czasu na siedzenie i wsłuchiwanie sie w swój organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymotyl
Studiuje turystykę. Bardzo przyjemny kierunek :) ja właśnie licencjata pisałam jak byłam z drugim dzieckiem w ciąży i bardzo dobrze wspominam ten czas :) może i tym razem mi się uda pisać z kimś pod serduszkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Jak tam dziewczyny poranek Wasz?:) Zostały mi 4 dni do @.. :P ciekawość coraz większa :). Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczęta kochane ;) ahh ja mam mieszane uczucia bo testowałam o pierw nic a potem cień cienia kreski .. Ale kiedyś tak miałam tez i nic z tego nie było :( przykro mi ale jednak czekam do piątku na @.. Jestem pozytywnie nastawiona jak nie tym razem to uda sie następnym !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airina testowalas o 1 w nocy? To normalne ze nie wyszło... Tak wczesne testowanie to tylko z porannego moczu (min 5 godzin bez siku) i z testem o czułości 10.... A jak juz se nie mozesz doczekac to idz na krew na hcg jak jestes w ciązy to już wykryje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiekKk00
Airina i Claudiie ale Wam zazdroszcze ze termin @ juz tak blisko...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiekKk00
U mnie wg obliczen kalendarzyka dzien owulacji,ale chyba mialam ja wczesniej. Dzis gesty bialy sluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka - nie no cos Ty :P test robiłam rano o 7. No zobaczymy jaki bd wynik @ pod koniec tygodnia. Mam cień nadzieji zawsze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćZosia
Przylaczam sie do tematu dzis moj 22dc i nie wytrzymalam i rano zrobilam test- jest druga kreska troche jasniejsza ale jest! Jestem taka szczesliwa! Wedlug moich obliczen termin na 1sierpnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie nadążam czytac, ale to fajnie, że nas coraz więcej :-) Airina ja wiem że na jakiekolwiek objawy za wcześnie, owulacja mi wychodzi na 18-19.11 :-) chodzi mi o to że tam w środku mi wszystko jakby napuchło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiekKk00
GoscZosia gratulacje! Tak wczesnie wyszedl Ci test? Niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwie poprzednie moje ciaze tez zostaly " namierzone " przed terminem - taka moja natura ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćZosia
Wypowiedz powyzej jest moja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćZosia
to bedzie 3 dziecko to byl 3 cykl staran ale dopiero teraz w tym cyklu trafilismy w owulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćZosia- gratulacje !! :) Claudiiee90- noo to juz masz blisko do @ , jeszcze troche i sie dowiesz jak tam sytuacja u Ciebie :) A jak tam sie czujecie dzisiaj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Część dziewczyny... Ale dzisiaj mam powera. Nie pamiętam kiedy ostatnio miałam taki humorek. To chyba dzieki mamie bo siedzi u mnie caly dzień a ona jest taka pozytywnie zakręcona:) Witaj Zosia. Gratulacje :) fajnie ze juz zaczynacie pisac o pozytywnych testach.... Mnie tak kusi żeby juz testować. Ale wiem ze jeszcze za wcześnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffka
matko dziewczyny nie nadazam czytac ;) ZOSIA gratulacje :) AIRINA mój tesc tez miał zawał , przeszedł go podobnie jak Twój... ale to już jakieś 3 lata temu było. Będzie dobrze. dziewczyny mnie tak wysyfiło że szok :/ nawet na dekolcie... ja sie dzisiaj obkupilam w rosmanie ;) korzystam z promocji -49% :) :) to tak odbiegając od tematu ciążowego ;) w ogóle to zrobiłam sobie malinówkę, więc zdrówko za nasze starania!! :) normalnie bym nie piła aż do okresu, ale w piervszej ciąży było za to wino, dopiero jak się dowiedziałam to nie było ani kropelki... więc zdrówko! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Dzisiaj jest 23dc, miesiaczka powinna przyjść w niedziele najpóźniej... Myślę pozytywnie... ale czuje się ze znów nie udało. Jakby się udało to termin by wyszedł na 02.08. :)) Cała drogę na pogrzeb i z pogrzebu przespalam :/ śmiali się ze mnie w aucie, ale taka jestem ledwo żywa. Trochę ciągnie mnie w brzuchu od wczoraj ale nie aż tak bardzo, i strasznie spać mi się chce :/ Dzisiaj byłam wieniec odbierać z kwiaciarni i przyszedł facet prosić o bukiet dla żony bo urodziła maleństwo :) i jak on to powiedział... "doceniam swoją żonę zawsze" i babeczka mu zrobiła taki bukiet z róż :) śliczny :) ahhh romantyk.... I dziwne dla mnie to było ze na każdym pogrzebie płacze.... a dzisiaj raz mi łza poleciała... aż głupio mi było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Caffka mnie tak ciągnie by się trochę napić wina :) albo piwka takiego radlerka czy coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Claudie a u kogo bylas na pogrzebie? Ktos bliski? Przepraszam jesli pisalas a ja niedoczytalam. Caffka narobiłaś mi ochoty na malinówkę. Prześlij wirtualnego kielicha do kazdej to napijemy sie razem ;) co do Rossmana tez ostatnio zaszalałam. Kupiłam podkład którego w normalnej cenie bym nie kupila. Do tego jeszcze puder i korektor czterokolorowy. Fajne sa takie promocje... Ale niestety dostać się do tych stoisk przez te tłumy kobiet jest ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffka
Claudiie to łyknij sobie na zdrówko :) Justa ja też kupiłam podkład (kupuje droższy zawsze na promocji albo w hebe albo rosmanie, bo tansze niestety spływały, nie kryły lub wysuszały itp.), dzisiaj róż z eveline bo ma bdb opinie zapłaciłam 8 zł a kosztował 17zł. i puder w kamieniu, jeszcze poluje na bronzer ale nic mi nie pasi ;) a i ostatnio cienie :) promocja super :) wysyłam wszystkim po kielichu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Caffka a jaki podkład kupujesz? Ja zmieniam co jakies3-4 miesiące bo wydaje mi się ze skora sie przyzwyczaja i po tak długim stosowaniu po prostu mi sie waży na twarzy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffka
Justa chyba rok temu pani w hebe mi dopasowała z Revlonu, nic mi sie z buzia nie robi, trzyma sie cały dzien, i ładnie kryje, nie wazy sie mi, koleżanka której też dopasovała stwierdziła ze jest super, po czym buzia nie wiem czy sie przyzwyczaiła czy co, zaczał jej normalnie spływać :/ i powiem Ci że poki nic mi sie nie dzieje to tylko ten podkład, troche pudru, rożu i rozswietlacza i się trzyma. porównujac, kiedyś też na promocji kupiłam z bourjois i niestety po dłuższym użyciu np. na brodzie na czole skóra zaczeła mi się łuszczyć i nie mogłam tego opanowac. Ten z revlonu użyłam juz 3 słoiczki, 4 schowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Witaj Agaaa133 milo,ze odwiedzasz nasza stronke :-),3mam kciuki by Wam sie udalo:-)!!!Ja czuje sie troche zmeczona,i nie mam apetytu od wczoraj.Poza tym jest ok.,musze jakos ten tydzien zmęczyc,bo pracuje po 9,10czasem wiecej godzin:-(.Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×