Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość Janka55
A wy jak dziewczyny ? właśnie poczułam tuuurbo ukłucie ;) to ja janka wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka55
a jak u Was dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Lekko mnie mdli i tyle. Janka to zrób betę! :) Ja bym nie wytrzymała :). A tu jeszcze parę dni... ale i tak pewnie dostane... Justa - no niestety tacy są faceci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka55
poczekam jeszcze na spokojnie ;) ! nie chce świrować, moze to tylko moje schizy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiekKk00
Dziewczyny odbiegne troche od tematu ciazy. Stresuje sie i martwie jak cholera :( co jakis czas podczas kapieli robie "samobadanie" szyjki macicy. Okolo tydzien temu wyczulam taki guzek na niej ale jakos zapomnialam o tym a dzis przy kapieli znowu go wyczulam i jakby troszke wiekszy :/ przerazilam sie i to do tego stopnia ze az mi sie plakac chcialo :( jutro zadzwonie i umowie sie do gin ale przez tydz chyba nerwy mnie zjedza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka55
poczekam na ten okres ... może się nie zjawi bedę się cieszyć, niż jakby miał mnie zawodzić świstek papieru i kilka zer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Kasiekk nigdy sobie nie robiłam takiego badanie. Chyba bym sie bala ze mogę sobie cos uszkodzić. Jesli sie martwisz to nie zwlekaj i umawiaj sie do lekarza. Przebada i powie ci czy jest się czym martwić.... A masz jakies upławy o nieprzyjemnym zapachu albo boli cie jak to dotykasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiekKk00
Nie mam i chyba nie boli...do gina musze pojsc prywatnie bo na nfz sie nie dostane ale i prywatnie dopiero w przyszly wtorek bo tylko we wtorki przyjmuje. Ehh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Kasiekk do lekarza! Natychmiast. Mojej mamie tez taki guzek niby wyszedł i mówiła do mnie "zobacz córcia czy to jest pryszcz" ... a mama starszy rocznik... zawsze starałam się by miała dobra opiekę... I widziałam takiego guzka wielkośc***aznokcia... Po miesiącu czasu zrobiło się to większe jak pięść... okazało się, że mamie wypadala macica....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mlodym kobietom ktore nie rodzily nie wypada macica.. ... boze ! Co ty robilas na lekcjach biologii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiekKk00
O matko! :O teraz te 6 dni bedzie sie ciagnelo jak nie wiem co :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Claudiu ogladalas cipke matki????? O rety :/ Blech ..fuuuujjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Kasiekk nie denerwuj sie na zapas. Od dawna prowadzisz takie badania? Pytam bo może akurat to normalne na jakimś etapie cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i zeby zobaczyc ten pryszcz/ macice wypadajaca musiala ci sie rozkraczyc... :/ o f**k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiekKk00
Justa pierwszy raz cos takiego zaobserwowalam a juz jakis czas sprawdzam. Taki twardy guzek wielkosc***estki jablka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka55
umów się ;) ! i nie stresuj na zapas ;) bedzie dobrze ;) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Kasiekk niestety nie wiem co poradzić. Pierwszy raz spotykam sie z takim problemem. Mysle ze powinnaś spokojnie poczekać do przyszłego wtorku i zobaczyć co powie lekarz. Mysle ze tydzień niewiele zmieni. A może akurat guzek zniknie. Radze ci tylko nie czytać w Internecie nic na ten temat bo możesz sie tylko nie potrzebnie zmartwić... Ja sama nie raz czytałam o różnych dolegliwościach i nigdy nie wyszlo.mi to na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medicinem
Hej wczorajsza beta przyrosła 35->147 przez 71h, jednak progesteron mam nadal niski. Dzisiaj byłam na USG - endometrium powiększone, pęcherzyka brak:/ szyjka dobrze zamknięta - wskazywałoby na ciąże no ale póki co dr kazał mi się zgłosić w nast czw - kwas foliowy 5mg i luteina dopochwowo (nie mam żadnych krwawień ale lepiej zapobiegać:/).. jakoś tak nie jestem pozytywnie nastawiona po tej wizycie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa255
Medicinem Beta wzrasta prawidłowo. Pęcherzyk jest widoczny przy becie ok 1500 wiec spokojnie jeszcze się pojawi. Dobrze ze lekarz stwierdził ze szyjka zamknięta i endometrium powiększone to oznacza ze juz zaczyna sie cos tworzyć:) ciesz sie kochana. Naprawde.masz powód do szczęścia. Po prostu ciąża jest bardzo wczesna tak wczesna ze na Usg jeszcze jej nie widac. Powiedz mi.proszę który to tydzień według OM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medicinem
29dc ale owulacja wg testów owu była 14 i lekarz powiedział że już powinno być coś widać, ale opowiadał tez o pacjentce, u której przez 2 miesiące nie było pecherzyka;d i pozytywne testy.. wreszcie się pojawił i dziecko dostało takiego speeda, że nadrobiło masę już do połowy ciąży;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_32
Kurde nie moge zasnąć. ... Z wizyta u lekarza nie robcie takiego bledu co ja... ja po pozytywnym teście za tydzien polecialam do ginki to był 5tc i nie bylo widać serduszka i musialam czekac dwa tygodnie! To był jakiś koszmar! W drugiej ciąży poczekalam do 7 tc i dopiero poszłam na wizytę i wtedy juz wszystko bylo widac. Teraz jak test wyjdzie pozytywnie to mam juz w domu duphaston na podtrzymanie i mam go brac i po 7 tygodniu do ginki. Życzę nam wszystkim zeby się udalo i zeby jak juz sie uda wszystko bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Dziewczyny będzie wszystko dobrze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek bez nerwów :* ja mam gozka dość dużego, rok temu brali wycinek i nic rakowego :* co do wizyty, ja najwcześniej idę w 8 tc. Ostatnio poleciała w 4 tygodniu to nic nie było widać. ale się nie wyspalam. Synowi idą cztery zęby na raz, a córka ma zapalenie krtani więc dawała niezle koncerty w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja mam chyba zapalenie pęcherza, odczuwam ból podczas siusiania a jutro mi wypada owulacja i jak tu się starać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiekKk00
Umowilam sie na przyszly wtorek ale dopiero na wieczor-nie wiem jak ja tyle wytrzymam :( A wlasnie wtedy bedzie 23dc, jak mysliscie, lekarz moglaby juz cos zaobserwowac wlasnie np po szyjce ze ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Dziewczyny tez myślałam o kupnie duphastonu ale niestety jest ma receptę. Można go brać bez wcześniejszego zapytania lekarza? medicinem Nie chce być mądrzejsza od lekarza ale wydaje mi się ze 29dc to jeszcze za wcześnie na cokolwiek. Warto poczekać do 7 tygodnia i dopiero pójść do lekarza. Kasiekk bez nerwów kochana bo Mogą zaszkodzić jeśli tworzy sie w Tobie nowe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny.. Robiłam test drugi .. Druga dosyć wyraźna kreska . Jeju mam sie juz cieszyć ?? Cholera miałam rano na betę jechac a zaspalam , jutro pojadę ! Tak bardzo bym chciała sie cieszyć ale jestem w takim szoku ze nie wiem co robić. Boje sie ze teraz test tak pokazuje a okaże sie ze wcale jej nie ma :( Anka kupiłam ten z czułością 10 . Ale jestem w szoku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airina a na kiedy masz termin @? Kurde trzymam kciuki żeby nie przyszła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Airina :D super. Jezu jak sie cieszę.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćZosia
Gratulacje airina. Ja dzis powtorzylam test i jest mocna krecha - chyba owulacje mialam wczesniej.. zaraz ide na bete Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×