Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość Justa255
Ja cale dnie mysle o dziecku... Nie mogę pogodzić się ze stratą poprzedniej ciąży. Wiec pragnienie jest dwa razy większe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszata91
Ja mam znowu obawy żeby nie powtórzyła się ciąża pozamaciczna. Tym bardziej nie myślę o tym bo wiem ze jak człowiek się stara i pilnuje to ciężej jest zajść w ciążę. Zobaczymy co czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już sierpień? Jak ten czas biegnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja urodziłabym moje maleństwo w kwietniu. Myszata dlugo staraliście się o pierwsza ciążę? Dziewczyny macie juz dzieci czy staracie się o pierwsze szczęście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa255
Ja urodziłabym moje maleństwo w kwietniu. Myszata dlugo staraliście się o pierwsza ciążę? Dziewczyny macie juz dzieci czy staracie się o pierwsze szczęście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Staramy się z mężem o pierwsze maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko powiedzieć czy długo się staraliśmy bo przez ostatni rok mój mąż był za granicą dopiero od czerwca znowu jesteśmy razem także można powiedzieć że od wtedy się staraliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sola24
Hej. My także się staramy, dopiero 2 cykl. Ale nie wiem co z tego będzie, bo mam bardzo nieregularną @ przez antykoncepcję, którą odstawiłam pół roku temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa255
Nam za pierwszym razem udalo się juz w pierwszym cyklu starań. Nie mogłam uwierzyć że tak szybko się udalo. Byliśmy przeszczęśliwi. Niestety cieszyliśmy się tym szczęściem tylko 11 tygodni. Teraz mam wielka nadzieje ze tym rade uda się równie szybko i ze nasze szczęście będzie trwało wiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Wszystko dobrze będzie dziewczyny! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz przestałam się skupiać nad tym jak myśleliśmy staraliśmy się to nie wychodziło odpuscilismy juz i się okazało ze jest niestety też nie cieszylismy się tym szczęściem długo...dlatego teraz w zasadzie to czekam na okres chyba żeby się udało to byłby chyba cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa255
Claudiie90 musi być dobrze. Codziennie sobie to powtarzamy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Claudiie90 - trzymam za ciebie mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :-) mam 25 lat i to będzie nasz 4 cykl starań. W październiku odpuściliśmy, bo mój M. miał zapalenie płuc, a ja górnych dróg oddechowych, więc nie mieliśmy nawet sił na starania... A w ogóle pod koniec września ujrzeliśmy dwie kreseczki, później dostałam @, byłam u lekarza i później na usg , lekarz stwierdził że nie jestem w ciąży, a krwawienie mogło być poronieniem samoistnym, wiec to też nas zdołowało, ale zaczął się nowy miesiąc, nowy cykl i nowe starania, nie poddamy się tak łatwo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Tak Aguś :) . Alex dziękuję Ci bardzo! :) miło że się pojawiłaś :) No zobaczymy jak to będzie dziewczyny ;). Czas pokaże... :) ale mógłby to być mój prezent urodzinowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa255
Ja dwa dni przed rocznica ślubu dowiedziałam sie ze ciąża przestała się rozwijać. Nie mieliśmy sil cieszyć się rocznicą. Mieliśmy plany ..chcieliśmy wyjechać na kilka dni. niestety ta wiadomość bardzo nas dobiła i rocznice spędziliśmy w wielkim smutku. Mam nadzieje ze na mikołajki dostaniemy prezencik w postaci dwóch kreseczek a na druga rocznice ślubu maleństwo będzie juz z nami. :) Takie jest moje jedyne marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medicinem
Przykro mi, teraz na pewno Ci się uda:) Trzymam kciuki. JA już po staraniach, czekam do 20 na testowanie, chociaż nie wiem czy nie będę sprawdzać wcześniej. Tak wiem, że to bez sensu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Przykro mi Justa, ale będzie wszystko dobrze! Zobaczysz :* Medicumi ja testuje 22.11. Ale sama już nie wiem ;) bo ja nie mam regularnych @ .. To ciężko mi wskoczyć w owulacje :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Dziękuję dziewczyny za miłe słowa. Ja zbliżam sie do dni płodnych. Trudno je wyczuć ze względu na nieregularne cykle. Ale dzis mija 12dzień cyklu wiec dni płodne powinny lada chwila nadejść. Czasami zastanawiam się jak to jest ze zachodzą w ciążę kobiety a nieraz małolaty które nie chca miec dzieci. Malo tego przechodzą ciążę bezproblemowo i rodzą zdrowe maleństwa. A kobiety które z całego serca pragną miec potomstwo musza przejść długą, niejednokrotnie wyboista drogę po szczęście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo, jak dobrzy uczciwi serdeczni ludzie giną w wypadkach albo umierają na raka. Takie jest życie, nie ma co się dziwnie zastanawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Justa, nic na to nie poradzisz :( tak bywa w życiu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g27
Dołączam. Mam 27 lat i staramy się o 2 dziecko. To dopiero pierwszy cykl starań wiec wielkich nadziei sobie nie robię. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam córeczkę z konca sierpnia.... Ciąża latem-umęczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja również się staram. Jestem dopiero w 7 dc, ale już wczoraj miałam taki śluz jak w dniach płodnych, cykle mam nieregularne, i zastanawiam się, czy to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, wiem że nie powinnam tutaj mam pewien problem,który nie daje mi normalnie funkcjonować . Ostatnią miesiączkę dostałam 4 października trwała do 9 października. Owulacja przypadła na 23 października. 24 października pierwszy raz uprawiałam ze swoim partnerem petting(jestem dziewicą). Nie doszło do wytrysku na moje narządy. Przed wytryskiem trochę ocieraliśmy się o swoje narządy i martwi mnie ten płyn ejakulacyjny. Zdania na ten temat są podzielone jedni mówią że nie ma w nim plemników inny że są. Miesiączka przypadła na 1 listopada, nie było jej więc po 14 dniach od naszego zbliżenia postanowiłam zrobić test. Test zrobiłam z porannego moczu i pokazał wynik negatywny(dodam że dzień wcześniej również zrobiłam test tylko że nie z porannego moczu i również wyszedł negatywny). Dzisiaj rano dostałam "chyba" miesiączkę nie jestem na 100% pewna ponieważ nie jest tak intensywna jak przy każdej poprzedniej miesiączce, towarzyszy mi ból brzucha jak przy każdej miesiączce. Ostatnio miałam też kilka stresujących sytuacji a ja należę do osób które się bardzo stresują, poza tym biorę leki na anemie i chorobę jelit. Nie wiem czy jest powód do strachu, czy mam się czym martwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie nie masz powodu do strachu :) Wg mnie wręcz niemożliwym jest byś mogła zajść w ciążę w takich okolicznościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Dziewczyny jak tam u Was?;). U mnie występują boleści jajników, czyżby owulacja? Zaczęłam brać kwas foliowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×