Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Justa225 mam pytanie do Ciebie. Wiem ze ciężko Ci wracać myślami to poprzedniej ciąży ale chciałam się dowiedzieć ile dni po poronieniu dostałaś okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
myszata91 okres dostałam po 32 dniach. Był "normalny" chociaz lekarz ostrzegał ze może być bolesny i obfity. Claudiie90 ja kwas foliowy biorę od czerwca. Każda kobieta która planuje ciąże powinna minimum miesiąc wcześniej połykać jedna tabletkę. Ja dziś czuje ból w dole brzucha i wydzielina taka owulacyjna. :) mąż bardzo zmęczony więc nie wiem czy damy rade dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha ja jestem dopiero 19 dni po operacji i ciągle mam biały śluz od kiedy przestała krew lecieć czyli prawie 2 tygodnie tylko ze jest taki dziwny bardzo rzadki i niewiem w ogóle co on może oznaczać. Wiadomo normalnie staramy się z mężem juz nie patrzę na to jaki dc jest bo teraz jest to nie do określenia. Zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa255
Myszata lekarz nie kazał odczekać wam jakiś czas ze staraniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
No trochę późno zaczęłam brać kwas foliowy, ale biorę jednak. Wcześniej trochę wyszło mi to z głowy... Coś dziewczyny zgaga mnie bierze :/ i taki trądzik mi wyszedł, mąż nawet zauważył ze jedno na drugim, cała Twarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa255
Claudie90 mi lekarz kazał brać nawet 3 tabletki dziennie. Ale biorę dwie na zmianę z jedną. Tak co drugi dzień. Ja czekam na męża. Dziś tez dluzej pracuje. Boje się ze znów będzie zmęczony a czuje ze jest owulacja... Wczoraj niestety tez nie działaliśmy:( Ja jestem tak nakręcona na dziecko ze ciągle mysle o tym. Boje się ze za bardzo się nakręcam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Justyna, mnie lekarka kazała brać jedna tabletkę dziennie podczas posiłku. Ja niestety dzisiaj do pracy idę na 22:00 ale tulaski były :) dzisiaj niby ostatni dzień plodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa255
Oby dzisiejsze tulaski okazały się owocne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszata91
Justa225 mi lekarka powiedziała po operacji ze mam wszystko robić normalnie jak do tej pory nic nie mówili że trzeba odczekać jakiś czas a wizytę kontrolna mam dopiero przed sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa 225
Myszata to skoro nie ma przeciwskazań to trzeba działać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffka
cześć dziewczyny! mogę się dołączyć? :) zdecydowaliśmy się na drugie dziecko... 2 msce sie nie zabezpieczalismy, tylko stosunek przerywany, i w zasadzie dzien przed okresem 29.10 kochaliśmy się do konca, od tamtego czasu jest szaleństwo :) wczoraj owulacja - chyba :) , jestem ciekawa czy coś z tego wyjdzie, nie staramy sie na siłe... z pierwszym było podobnie 2 msce zabawy, na 3 msc strzał i poród w lipcu, teraz gdyby się udało byłby sierpien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
caffka Witamy :) Im nas więcej tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffka
pewnie :) mam nadzieję że dołączą się jeszcze jakieś staraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffka
ale jeszcze musimy się postarać w tym tygodniu gdyby jednak owulacji wczoraj nie było ;) ja po prostu tego nie licze, orientacyjnie wiem po śluzie kiedy moga być dni płodne, no i okres mam różnie raz 27,28, 29 dni więc to może być ta różnica... no ale może może mąż coś ustrzelił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak myślę. :) Im więcej dziewczyn tym więcej spostrzeżeń, przemyśleń , doświadczeń .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa255
Ja pewnie widziałaś my tu wszystkie mamy problem z określeniem owulacji :\ ja tez stawiam na śluz. Staramy kochać się z mężem co drugi dzień. Wiec jak nie trafimy na owulacje to napewmo trafimy w dni płodne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też marzymy o dzidziusiu, ale mąż często wyjeżdża... Teraz przytulanki były tylko w dni po okresie, czyli 6,7 dzień cyklu, więc wątpię by coś z tego było :( Chociaż śluz był, a dzień po, wyleciał mi galaretowy śluz. Miała któraś z Was z tym doświadczenie? Męża niestety do grudnia nie będzie, więc z tych dni chyba dziecka nie będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślicie że beta hcg wykonana po 19 dniach od zbliżenia da wiarygodny wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze po 19 dniach od stosunku beta powinna juz wzrosnąć jesli doszlo do zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 9:13. Jesli masz krótkie cykle możliwe ze się uda. A co do galaretowatej wydzieliny to ja miałam cos podobnego . Nie wiem jak to opisać. Wyjęłam sobie cos o długości 20 cm. Byla to przeźroczysta wydzielina kształtem przypominająca patyk tylko ze byla ona bardzo giętka. Pierwszy raz co takiego widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie to samo miałam. Z konsystencji przypominało czop tuż przed porodem. Też wiem, że po okresie śluz się właśnie korkuję na szyjce macicy, więc możliwe, że to by było to. Zresztą zobaczymy. Zresztą ja mam problemy z szyjką, po dwóch porodach jest bardzo krótka, ma 2 cm, i wiem, że jak zajdę w ciążę, to będzie ona leżąca, i prawdopodobnie jeszcze będę miała założone szwy, by szyjka się za bardzo nie skracała, ale myślę, że dla kolejnego bobasa będzie warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa255
Witajcie nowe dziewczyny :) Gość 10:44 ja tez bym mogla przeleżeć cale 9 miesięcy jesli miałoby to pomoc maleństwu. Dziewczyny co może oznaczać właśnie taka wydzielina jak pisaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(Gość 10:22) Beta wyszła 0,13 jak mam to odczytać? Czy robienie tego badania podczas miesiączki ma jakiś wpływ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś niestety beta nie wskazała ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beta ponizej 0,2 oznacza brak ciazy w zasadzie wartosc 1 i wiecej mozna odczytywac jako cos konkretnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość(15:17) Czyli nie jestem w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi. Możesz powtórzyć badanie za kilka dni. Będziesz miała pewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffka
hej :) co z terminem owulacji no cóż dokładnie też nie wiem :) ale skoro od weekendu zaczeły sie płodne (jakos tak ;) ) to wykorzystujemy ten czas... ja bety hcg NIGDY nie miałam - serio! testy były tylko. kurcze jeszcze jakieś 2 tygodnie do okresu, ciekawe co to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Dziewczyny Ja dzisiaj wróciłam po pracy po 7:00 ii... spałam do ... 16:40.. szok! Ale czuje się taka wyspana :) a wczoraj w pracy trochę zrobiło mi się słabo przez chwile. U mnie 9 dni do @ kochane :) I tuż tuż urodzinki ;) mąż biedny zastanawia się co mi kupić... a ja chcę oczywiście inny prezent :) wiecie same ;). Ale przestałam o tym jakoś tak myśleć ze "chce! Chcę teraz!" Tym bardziej ostatnio bawiłam się z Alicja (10msc) i sam widział jaki miałam błysk w oku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×