Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość Justa225
Testuje 26. Mam wrażenie ze owulacja tym razem była troszkę wcześniej. Uznałam tak po obserwacji śluzu. Mam nie regularne cykle 28-36 dni więc może ten jest 28 dniowy stad ta szybsza owulacja. Jeśli tak mogłabym testować wcześniej :) Ja tak pragnę dziecka po stracie pierwszej ciąży,że doszukuje się objawów. Próbuje się nie nakręcać PRÓBUJE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest tak samo , ale to normalne dla kobiet które chciałby juz miec ten spokój duszy i cieszyć sie ciąża. Mam nadzieje ze nam sie Uda !! A potem będzie kolejny stres by ciazy przebiegła zgodnie z planem .. Ah wszystko przed nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest tak samo , ale to normalne dla kobiet które chciałby juz miec ten spokój duszy i cieszyć sie ciąża. Mam nadzieje ze nam sie Uda !! A potem będzie kolejny stres by ciazy przebiegła zgodnie z planem .. Ah wszystko przed nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w pierwsza ciąże zaszłam w 1 cyklu starań, w 12 tc trafiłam do szpitala z plamieniem a w 37 tc urodziłam. W drugą ciążę też zaszłam w 1 cyklu ale poroniłam w 10 tyg i powiem wam ze jak teraz zajde to beda najdłuższe 2 miesiace w moim zyciu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffka
hej wam :) ja powiem tak, w tym mscu podczas dni płodnych brzuch pobolewał mnie jak na okres ale nie cały czas, tylko np.po stosunku, tylko tak jak mówie ja sie nie nakręcam... nie doszukuje się bo to nie ma teraz sensu. obserwuje siebie, ale bez przesady, żyły na piersiach mam cały czas, wiec akurat to nie bedzie u mnie objawem. Trzymam kciuki za waszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam tez się udało w pierwszym cyklu starań... Byłam w szoku. Cieszyłam się niezmiernie, niestety szczęście trwało tylko 11 tygodni. Anka_32 Masz synka czy córeczkę? Airina Masz już jakieś dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Nam tez się udało w pierwszym cyklu starań... Byłam w szoku. Cieszyłam się niezmiernie, niestety szczęście trwało tylko 11 tygodni. Anka_32 Masz synka czy córeczkę? Airina Masz już jakieś dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie mam , jestem świeżo po slubie i dopiero sie staramy z mężem :) mam nadzieje ze nie bd miała żadnych komplikacji. Moja mama miała problemy z donoszeniem ciazy 4 razy poroniła , ja jestem wcześniakiem a moja młodsza siostra Ur sie w 24 tc.. Ważyła 850 gram ale bóg dał ze jest z nami i jest zdrowa !! Ale 4 Msc leżała w klinice jako wcześniak. Mam nadzieje ze nie będę miała takich problemów .. Boje sie pod tym katem aczkolwiek np mama nie miała problemu aby zajść w ciąże tylko zeby ja utrzymać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caffka - a mnie wczoraj bolał brzuch i wnętrze podczas stosunku , a nigdy wcześniej nie miałam takich objawów .. Ale tez nie chce sie nakręcać .. Ale życzę każdej by spełniły sie jej życzenia i żebyśmy miały najlepszy prezent na te święta malego aniołka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam na poczatku grudnia urodziny więc nie pogniewałabym sie na taki prezent hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Airina Moja mama poroniła 2 razy. Pierwszy raz w 12 tygodniu , drugi raz pod koniec 6 miesiąca. Cztery lata później urodziła moja siostrę. Niestety nie obyło sie bez pobytów w szpitalu. Po 2 latach bez żadnych komplikacji urodziłam się ja później mój brat. Natomiast Siostra starała sie o dziecko ponad rok ale udało sie i mamy w rodzinie małego urwisa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Anka_32 Ja akurat pod koniec listopada mam ;) I nie pogniewalabym się x takiego prezentu :) hehe :) Jak tam dziewczyny u Was samopoczucie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzziewczyny słyszałyscie i tej pierwszej polskiej rodzinie on-line? dzis szwagierka podesłała mi link do tej strony gdzie jest chyba z 12 kamer i non stop widac co ci ludzie robia. Jak chcecie to sobie zobaczcie http://www.logopol.pl/ xxxx moje samopoczucie hmmmm biorac pod uwage ze zaraz bede miec 34 lata i ze to ostatni cykl z clo to mimo to nie mam spinki.... co bedzie to bedzie... i powiem wam ze jak zaszłam w 1 ciaze to mogłabym wyjsc na ulice i krzyczec ze jestem w ciazy, ludzi gratulujcie mi. Jak zaszłam w drugą ciąże to do poronienia wiedziały 4 osoby, tak jakbym czuła ze cos bedzie nie tak i co otwierałam kompa na stronie o ciazy to zawsze trafiały mi sie artykuły o poronieniu...chyba tak miało byc. Teraz jak zajde w ciąze to bede meeeega szczesliwa i nie bede tego ukrywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Claudiie90 samopoczucie rewelacyjne. Mąż czeka aż zakończę te kafeteryjne rozmowy... Chyba ma ochotę na przytulasy ;) Anka_32 o tej rodzince ktoś wspominał dziś na kafe. przed chwila do nich zajrzałam ale chyba nie ma ich w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Są już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz to kalacje dzis z nimi jadł hahaha ale szczerze to paranoja 4 dzieci i takie akcje ale podobno zajal sie nimi rzecznik praw dziecka i kazał wyłaczyc kamery w pokojach starszych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Ciekawi mnie czym kierują się tacy ludzie. Sława, pieniadze? No bo co innego. Ciekawe czy seks tez będą uprawiać przed kamerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest juz przesada zero intymności i prywatności :/ no ale jak kto woli ;) ja akurat byłam pierwszym dzieckiem rodziców i w 7 msc sie Ur a siostra była ostatnia. dziewczyny życzę wam takiego wspaniałego prezentu urodzinowego jak dwie kreseczki :) Dobranoc kobitki :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Airina żeby tak było :) My z mężem wczoraj mieliśmy gości :), wiec jak tylko wyszli to poszłam spać :P ledwo żyłam, tym bardziej, że po nocce byłam jeszcze... I nic nie spałam :(. A dzisiaj znów na 14 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Część dziewczyny. Ale dzisiaj ponura niedziela.... Jakiś dołek mnie łapie... Mimo ze Mam kochającego meza, cudowna rodzinę, piękne mieszkanie Jestem szczęśliwa. Niby mam wszystko a jednak czegos brakuje... Brakuje maluszka który by swoim uśmiechem rozpromienił tak ponure dni... Zaczynam obsesyjnie myśleć o dziecku. A takie ciągle myślenie może byc zgubne . Nie od dzis wiadomo że psychika ma wielkie znaczenie w tych sprawach. Ogarnął mnie dzisiaj lęk przed tym ze się niestety nie udalo. Dziewczyny potrzebuje wsparcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Justa nie tylko Ty tak obsesyjnie zaczynasz myśleć o dziecku. Ja także, Ty masz mieszkanie.. sami mieszkacie. A ja? Z teściowa... która za mnie wszystko robi... czuje się taka jakbym była nikim, ze nic nie potrafię, a co dopiero nad opieka nad dzieckiem... Justa nie możemy aż tak sobie na psychikę siąść, bo wkoncu nie uda nam się! Zobaczysz kochana, ten miesiąc jest Nasz!:) nie smutaj mi tam :* Ja się tak ciesze ze dzisiaj idę na 14:00 do pracy ... przynajmniej pogadam z ludźmi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny :) Claudi ja tez jestem w pracy dzis od 11 do 21:/ jak tam u was samopoczucie ?? :) ahh coraz bliżej do @ i mam juz lekki stresik co to będzie .. U mnie dzis deszczowa pogoda wiec i humor taki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana nie tylko Ty mieszkasz z teściowa bo ja tez :/ i ciagle jakieś spięcia z nia mam maskara .. Nie moge doczekać sie jak pójdziemy na swój dom ale to dopiero pod koniec następnego roku.. Ale cieszyła bym sie gdybyśmy zamieszkali tam w 3 :) a nie tylko we dwoje z mężem. Tak bardzo bym chciała jak wy! I tez obsesyjnie o tym myśle .. Oglądam wózki łóżeczka itp ahh .. Ale wiara czyni cuda !! Musi nam sie udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Dziękuję dziewczyny za słowa otuchy... Teraz wiem ,że nie tylko ja sfiksowałam ;) Claudiie90 Mamy mała kawalerkę. 28 m2. Ale miejsce na łóżeczko jest :) Mieszkamy tu od lutego. Zaraz po ślubie mieszkaliśmy z teściami przez pól roku. A w tym czasie remontowaliśmy mieszkanko. Teściów mam super. Bardzo dobrze się u nich mieszkało. Oczywiście samemu mieszka się lepiej. Można pochodzić sobie w samych majtasach :D Arina ja tez jus oglądam wózki. Mam nawet jeden upatrzony. Przepiękny biało-szary . Ale kochane do rozmowy o łóżeczkach, wózkach i pieluchach wrócimy za jakieś 5 miesiecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że nie tylko u mnie taka podła pogoda.... ja dziś pobudkę miałam o 3!!!! tak o 3 rano!!!! Córka już sie wyspała i do 6 bawiła np o 5 tańczyłyśmy.... To jest chyba "kara" za to że do roku przesypiała mi całe noce hehehe tylko pobudki na cycusia były :) Ale zaliczyliśmy już kościół więc i troche powietrza świeżego nam w płuca wpadło bo pewnie na spacer wiecej dzis nie pojdziemy bo pada. Ja mieszkam z rodzicami tzn każde z nas ma swoje "gospodatrstwo" my na górze a rodzice na dole. Nie jest źle bo mamy 3 pokoje, kuchnie i łazienkę a i małą zawsze jest z kim zostawić jak gdzieś trzeba szybko wyskoczyć hehehe. Dziś obiadu nie robie bo w niedziele chodzimy do rodziców hahaha wiem , że to śmiesznie brzmi ale tak wlasnie jest :D Miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffka
witam niedzielnie :) u mnie tez pogoda do bani :/ dziewczyny rozumiem was, ale spokojnie nie nakrecajcie się, bo pozniej te rozczarowanie bardziej człowieka dobija. Też oglądałam wózki :P tylko ja spacerówka mam nie zniszczoną, a teraz chciałabym tylko głęboki, moze byc nawet używany, bo wgłębokim mało był, a w spacerówce o wiele dłużej... miałam 2 w zasadzie ale jedna sprzedałam. zaraz sobie zobacze ta rodzinke z kamerki, nie slyszalam o nich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o rzeczy dla potencjalnego dziecka, to jakbym miała córkę to oprócz rożka, pieluch tetrowych i pampersów to chyba mam wszystko, natomiast dla syna tylko wózek i łóżeczko hehe chociaż na pierwszy miesiać miałabym wyprawkę bo te pierwsze ciuchy mam w kolorze żółtym, białym, fioletowym bo długo nie wiedzieliśmy co bedzie wiec kupowaliśmy kolory uniseks hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musiałbym robić cała wyprawkę od "0" :P ale przyjaciółka niedawno syna urodziła wiec pewnie na chłopczyka by sie cos znalazło ale gdzie tam tam jeszcze ;) ja bym chciała miec wózek 3w1 ale teraz i używane można w bardzo dobrym stanie kupić i tez spory wybór :P ahh pogoda fatalna u mnie pada ciagle i zimno jest brr. Ja wczoraj zerkałam na ta rodzine z klamerkami ale nie wiem co to moze bys za dluZsza przyjemność oglądania ich i nie wiem w jakim to celu :/ Korci mnie jutro zrobic test ale wiem ze to za wcześnie jeszcze .. 11 dni po owu. Ah mam nadzieje ze wytrzymam jeszcze troche ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Airina poczekaj jeszcze. Test może wyjść negatywny i będziesz się stresować, że się nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×