Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Gość morela15
Biedrona ja na początku ciąży miałam opryszczke. Spokojnie możesz kupić zovirax, ja się farmaceuty w aptece radziłam, oni ogarniaja takie rzeczy wiec ba pewno coś Ci poleci;) # Iza to ja z naszej trójki ostatnia mam polowkowe;p zastanawiamy się z M nad filmikiem, co wy o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morelka ja dostaję płytę z nagraniem z USG z każdej wizyty. Myślałam że to standard. Iza a Ty masz polowkowe 12 czy 21 stycznia, bo wcześniej miałam wpisane 21. Ananasowa a tak pytałam bo w Gamecie podobno wystarczy zrobić, nie trzeba mieć wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Julia, mogłam zrobić w Gamecie, ale na wynik czeałabym 7dni,a to by oznaczao, ze transferu w tym cyklu by nie było. i nie wsytarczy, ze jest zrobione badanie, liczy się wynik na papierze. próbowałam przekonac lekarkę róznymi sposobami. wspomniałąm nawet o kolezance (Darkness ;) ), ze dowidziałą sie na wizycie o tych badaniach i to nie opóżniło transferu, ale RB odparła, ze w listopadzie i grudniu jeszcze tak robili, ale od stycznia nie. ze mają wzmozeone kontrole dokumentacji i teraz bez zadnego badania nie przepuszczają dalej, bo się obawiają,, że odbiorą im prawo itd. szala goryczy się przelała. powiedziałam jej o ty,m, że nie informują pacjentek, ze gdybym wiedziała, ze tak to wyglada, to bym się wczesniej na tę wizytę kwalifikacyjną zapisała... ech.. endometrium piękne! transfer mógłby byc za tydzien, ale k.. nie. bo badanie jest zrobione, ale jest "niewłąsciwie" opisane i uznac go nie mogą... i to ejst włąsnie robienie komuś pod górkę. nie wiem, czy jutro to ogarnę. ja mam ponad 250 km do Rzgowa. rano idę do szpitala na to badanie, wynik ma być po jakichś 2godzinach, potem wsiadam w auto i jadę do Gamety na 14,50. nie wiem, czy zdążę. jeśli nie, to transferu nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jola - pisałam o dr Ż. z Euromedicare.. Dr J. z Mediconcept to dobry wybór, brałam go pod uwagę i dr Z. z Medfeminy, ale że wykupiłam dodatkowy pakiet w PZU to chciałam chodzić w ramach pakietu. Teraz z niego zrezygnuje i dalej będę prowadzić ciążę w Invikcie, bo za wizytę placę tam 100 zł, a w Mediconcept i Medfemina koszt wizyty to 150 zł, a za 150 zł to będę miała wizytę plus badania w Invikcie.. x Jula - sprawdzałam właśnie na znanym lekarzu.. Pozostaje mi jedynie obczaic lekarzy pracujących w dwóch szpitalach, bo nie wiem do końca gdzie będę rodzić, gdzie oni pracują prywatnie i ewentualnie do któregoś pójść. Tyle tylko że spotkałam się z niejedną opinią, że przy samym porodzie to i tak nie ma znaczenia, bo to loteria czy się trafi na ich dyżur.. Co innego tak jak w Twoim przypadku było... Ech.. Dalej będę myśleć ;) x A my po wizycie... wszystko ok, wszystko na miejscu i wszystko prawidłowe :) Klejnot fruwal między nogami, także nie ma raczej opcji na dziewczynkę :) Chciałam zrobić echo serca płodu, ale lekarz powiedział że wszystko z sercem ok, wszystko jest na miejscu i prawidłowych rozmiarów i niby nie trzeba.. A koleżanka mimo wszystko robiła, nawet jak lekarz powiedział im, że wszystko ok.. Trochę mam dylemat.. x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka super,że z maluszkiem wszystko okey:) ale Wam zazdroszczę tych widoków;) xxx Marenka ogromne gratulację;) pewnie się nie umiesz napatrzeć na swoje Cudeńko:):) xxx Anansowa Kochana 3mam kciuki abyś zdążyła...masakra...naprawdę...:( nie dość ,że tyle nerwów mamy to jeszcze nam ładują kolejne...3mam mocno kciuki:):) za tydzień zabierzesz swoje maleństwo zobaczysz:):***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez wszystko bylo ok z sercem i taki mam opis (od dwóch lekarzy) a ten jeden specjalista od echo zrobił je i wyszła anomalia..zobaczymy czy potwierdzi sie w czwartek. X Julia Ty masz wypas z tymi płytkami:-) Standard to jest ze o wszystko trzeba sie prosić:-D X Ananasowa Ty jutro uważaj na drodze. A na dzisiaj życzę Ci w miarę spokojnej nocy. X PS. W "5 10 15" jest obniżka 50% i fajne gatunkowo ciuszki. Dzis zakupiłam kilka sztuk body i pajacyków w rozm.56 żeby bylo na pierwsze dni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morela - filmik super sprawa.. Z M. gapimy się na Małego do tej pory :) x Nadzieja, Malena - lekarz mi powiedział, że Hascovir można i jest bez recepty :) x Ananasowa - normalnie nie wierzę co czytam!!! Co za biurokracja!!! Czym oni uzasadniają fakt nieinformowania pacjentek?? Wierzę, że dasz radę załatwić to cholerne badanie.. Trzymam mocno kciuki żeby Ci się udało :* x P.s. a nasz Maluch waży 380 g. :D Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadzieja - a to nie były połówkowe na których dowiedziałas się o tym że niby z serduszkiem coś nie tak i dopiero potem robiłaś echo? Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa - masakra z tym badaniem. Ale wierzę, że jutro wszystko załatwisz ... powodzenia :) o Nie pamiętam która z was pytała o wózki z dużymi gondolami. Moja bratowa poleca Coletto Marcello ... znalazłam info, że wymiary gondoli 80cm x36cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa życzę byś jutro zdążyła i aby wszystko się ułożyło. Normalnie absurd jakiś z tymi badaniami. Kochana pamiętaj spiesz się powoli!!!! Pośpiech nas gubi, jest mrozno, ślisko jutro ma padać śnieg więc uwazaj na siebie, bądź ostrożna i jutro czekamy na wiesci, dobre wieści!!!! Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jula - w Invikcie standard to usg w 4d z fotami, a filmik dodatkowo 100 zł, dlatego bierzemy rzadko, z czystej ciekawości zapytam ile płacisz za wizytę o takim standardzie ;) Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba też się zdecydujemy na ten filmik;) Julia chodzi mi o filmik 4D, ja dostaje tylko zdjęcia z wizyty zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na połówkowym po tym ogólnym badaniu i prawidłowym zapisie: Cztery komory prawidłowe itd zrobił na koniec echo i dopiero wyszło. Potem byłam na jeszcze jednym połówkowym i tam nie wypatrzyli żadnych nie prawidłowości i potem jeszcze mój dr.robil usg i tez nic złego nie widział. Ale specjalista od echo byl tylko ten pierwszy lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniu - chodziło na szczęście o krem :) x Andzia - jak tam sytuacja u Ciebie ??? x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia2010
Dziewczynki, do 3 razy sztuka! Jestem w ciąży Beta HCG 100,90!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka no właśnie miałam pisać ze tanie masz te wizyty bo u mnie każda 200zl, a usg genetyczne 360zl. Jeśli chodzi o tego lekarza ze szpitala to w przypadku porodu sn to fakt, możesz w ogóle nie widzieć żadnego :) , ale jeśli np będziesz musiała cc to dobrze mieć super lekarza z danego szpitala bo można się z nim wtedy umówić bez przebojów i niepotrzebnego stresu jak np. miała Eversea. Dodatkowo podczas porodu sn jeśli będą jakieś komplikacje to zawsze można do niego zadzwonić - w sensie M i on skontaktuje się z lekarzem na dyżurze. U mnie z krwiakiem nawet tak było. Ze wszystkim dzwonili do mojego lekarza. Ananasowa widzę że uzylas wszelakiej artylerii. Myślałam że coś doradze a tu lipa. Życzę Ci żeby wszystko poszło sprawnie. Nie wiem czy pamiętasz u mnie przed punkcja było podobne ciśnienie bo M miał nieważne badania a nie było go ze mną!! I lekarz powiedział że jak się nie uda mu zrobić to punkcji nie będzie a ja po całej stymulacji. On w Białymstoku na targach! No koszmar. I jeszcze mi wtedy paliwo się skończyło bo się czujnik rezerwy zepsuł. A wszystko się dobrze skończyło. Życzę Ci tego samego! Tylko zatankuj :) Nadzieja dzieki za cynk z 51015. Ja dzisiaj zrobiłam pierwsze zakupy dla swojego synusia. Zara ma przeceny więc nie mogłam przegapić. Kupiłam online. 3 pary spodni, cardigan i koszulę. Wyjsciowe ubranka wszystkie na 3-6. Poki co bez szaleństw, ale fajnie już coś mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia2010
Mam badanie krwi w poniedzialek, potem jeszcze w nastepny poniedzialek, ale juz nawet nie wiem po co, napewno na progesteron. A 26 USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy Rok, nowe nadzieje nowe szczęścia... Ale pięknie rozpoczął sie ten rok! Andzia- gratulacje! To musiało sie udać! Merenka- dzielni jesteście, wypoczywaj z Maleństwem. Ananasowa- mi dr nic nie wspominał o dodatkowych badaniach przed crio, to dziwne ze w każdej klinice inaczej. Małami- u mnie w styczniu nie bedzie transferu, złapała mnie jakaś infekcja i nie chce ryzykować. Na troche sie oddale Dziewczynki moje... Podczytuje Was i mocno nadal kibicuje Wszystkim :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia gratulacje!!! # Biedrona to w invikcie w sumie tanie te wizyty są. Ja płacę 120 zł za normalną wizytę poloznicza, za usg genetyczne chyba 200zl, a za filmik jak chce na płytce taki długi to będzie chyv A około 260zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia, niech cud trwa ;) Zocha, to są badania wymagane do kwalifikacji do ivf, zarówno do stymulacji jak i clio Pół nocy nie spałam. Niech się uda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka, pamiętam Twoje przeboje ;) N taki efekt liczę... ale żal mam do lekarki, bo to jest jedno badanie i to najbardziej banalne i przecież mogłaby je zrobić, wynik byłby do transferu i po sprawie, A tak niepotrzebne kombinacje alpejskie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Andzia super Ananasowa powodzenia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie takie nowości: - lekarz nie kazał powtarzać bety - wróciłam do domu - 2 stycznia przyszła @ - od 4 stycznia lekarz kazał mi brać logest ( tabletki antykoncepcyjne) nie wiem dlaczego, on wraca 10 stycznia z urlopu i na 10 dzien brania logestu kazał sie umówić, powiedział, ze startujemy od nowa..czyli za tydzien bede mądrzejsza, nie wiem po co tem logest, ale jak każe to biorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia gratki !! Alexvan pewnie żeby wyciszyć troche jajniki.. Zocha trzymaj się i nie smutkuj. Odpocznij jeszcze troszkę w takim razie, popij czystka i zielonych koktajli i wracaj po bąbelka :-) Ananasowa uważaj na siebie! Dasz radę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Nadzieja ja juz tez po sklepach internetowych biegam i widziałam w smyku ale jeszcze nic nie kupiłam ale moja siostra nie wytrzymałam i juz mi zakupiła rożek body kocyk pościel i sobie codziennie patrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×