Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Gość malamii89
Super Ananasowa:** ciesze sie Kochana;** jeszcze troszke i bedzir wszystko ok i wkoncu bedziesz mogla sie cieszyc ciaza:** Nie poszlam na bete dzisiaj:( boje sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasku wreszcie się odezwałaś, bardzo się cieszę że mogłaś zobaczyć ten mijający punkcik gratuluję z całego serca, malami rozumiem że w poniedziałek robisz bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleczka21
Cześć dziewczyny! Tyle się tu dzieje, a ja ostatnio nawet na podczytywanie nie mam czasu... ogarniamy wszystko do ślubu wiec biegania co nie miarą :-) po wczorajszej wizycie dobrze. Z małą- tak najprawdopodobniej będziemy w lipcu tulic małą Alicję :-) wszystko dobrze- dr nie widzi nic niepokojącego. Kruszynka waży ok 220g i rozwija się prawidłowo. Buźkę zakrywa, ale rączką rodzicom pomachała. Kocham tą mała istotne nad życie. Od ponad tygodnia czuje ruchy- wspaniałe uczucie. 2 marca mamy badania połówkowe, jestem ciekawa czy inny lekarz potwierdzi nam płeć. Pozdrawiam awans wszystkie. Gratuluję świeżo upieczony mamusiom. Wczoraj byłam na zakupach- kupiłam sukienkę ślubna z miejscem na brzuszek:-) będę się odzywać w wolnym czasie od planowania i załatwiania. Buziaki :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa jupiii! Tyle czekania i proszę! Było warto! Na kiedy wyliczono Ci TP? Aniu myślałam że powtarzalas jeszcze teraz. Biedronka a który fotelik wybraliście? Bo ja nie wiem czy cybex czy maxi cosi :( Malamii podziwiam... Ja w druga stronę byłam tchorzykiem, robiłam jak najwcześniej bo się bałam:) i nie chciałam dłużej ciągnąć stresu... Kochana tym razem będzie trzycyfrowa! Masz jakieś objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa - ale się cieszę ... oby tak dalej :) dbaj o siebie :) o Aleczka21 - udanych przygotowań ... niech wszystko przebiega tak jak sobie wymarzyłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ananasowa - no to się cieszymy z serduszka :) x Aleczka - owocnych przygotowań życzę.. x Małamii - tym razem będzie dobrze.. Zobaczysz :) Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia - zdecydowaliśmy się na maxi cosi póki co ;) Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia już nie ma sensu powtarzać, wtedy miałam kiepskie, teraz rezerwa jest na wyczerpaniu to widać na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzielam nospe 40 bo nie mam w domu 20. Czy to nie za silna dawka?? Brzuch boli mnie od kilku godzin(mialam dzis troche stresu to moze od tego..) i w koncu zdecydowalam sie wziac...zaraz potem zastrzyk z fragmin p forte(heparyna przeciwzakrzepowa) jak zwykle wieczorem. Moze wiecie czy ten zastrzyk nie koliduje z nospa??? Bede wdzieczna za odpowiedz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia nie koliduje, ja też brałam większą dawkę. Aleczka :P Biedronka Peble plus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Zosia 40to jest ta !mniejsza dawka 80 to ta większa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Ania1602- jaki jest koszt in vitro z KD? Trzymam kciuki za Ciebie bardzo bardzo! X Ananasowa- ja tez na pierwszej wizycie nie slyszalam serduszka, za to na kazdej kolejnej juz tak :) ciesze sie bardzo, ze krwiak sie zmniejsza! Wytrwalosci w lezeniu ;) ja od tygodnia walcze z migrenami... Mialam tylko dzien bez bolu glowy, wszystko od tego lezenia, ale dla kruszynki zniose nawet te bole :) X Milej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewap Mi sie wydawalo ze mialam kiedys nospa20..alejesli jest tak jsk piszesz ze to 40 ta slabsza to ok:) U mnie dzis 6dpt i kreska coraz szersza i wyrazniejsza:) Milego dnia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Noi Zosia będzie ok !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Zosia super ;)) podziwiam Cie za te sikance.. Dzieki dziewczyny:* julka jedyne czuje ciagniecie w podbrzuszu tyle...nic wiecej ...nie chcialam sobie w razie czego psuc wekendu ttmbardziej dzisiaj hihi Udanych Walentynek Dziewczynki:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malamii, ja mocno wierzę, ze będą będzie wysoka! To jest Twój czas!!! wiem, ze sie boisz, to zupelnoe naturalne. Mocno, mocno zaciska m kciuki! DZiekuje Wam dziewczyny :** Julia, termin na koniec września ;) Miska, damy radę z tym lezeniem, bo wiemy, jako cel. Lezenie sluzy naszym Maluchom, więc przyklejone do kanapy trwamy:) Kkinia, Twoj optymizm jest powalający, ciesze sie, ze jeates tu z nami :) Dobrego dnia Wam wszystkim :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa pulsująca kropeczka niech zostanie z Wami i dobrze się rozwija :) Miejmy nadzieję, że i po krwiaku niedlugo nie bęzie śladu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia - ja sama jeszcze nie wiem i głupieje.. Widziałaś testy Adac OEAMTC ranking fotelików 2015.. Cybex lepiej niby wypada od maxi cosi, a pebble jest niby gorszy w ocenie od cabriofix.. Daj znać jak coś wybierzecie bo my to się jeszcze motamy ;) Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×