Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Julia widzę, że kupiłaś bepanthen, linomag i sudocrem... Jak dobrze kojarze to są trzy maście do smarowani w razie odparzeń i na odparzenia. Ja mam przetestowany Linomag w białęj tubce z zielonym napisem-położna stwierdziła że właśnie ten Linomag jest tańszym odpowiednikiem Bepanthen,a jeśli chodzi o Sudocrem- to my dostaliśmy maleńką próbkę i nigdy nie uzywaliśmy,bo jak delikatnie zaczerwieniła się dupka to stosowałam na poczatku maść pośladkową robioną dostępną na recepte lub makę ziemniaczaną-ją używamy cały czas do teraz i super-zero odparzeń i zaczerwień. Oto tylko moja mała podpowiedź. Jeśli chodzi o kosmetyki dla dzieci trochę poczytałam na "sroka o" http://www.srokao.pl/p/blog-page.html i tak jak chciałam spróbować z kosmetykami z Ziajką tak teraz już wiem, że kupię Babydream lub ewentualnie może Hipp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Szmacioszka będę rodzić w szpitalu Copernicus, lekarze nie wspominają o cc , boję się bardzo porodu . Magda 7814

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka1212
A my do dupki używamy maści z witaminą A. Taką miał w szpitalu, kiedy w domu zmieniłam na bephanten od razu pupa czerwona. Wróciliśmy do maści, zrezygnowaliśmy z chusteczek i do teraz jest super. Xxxxx Lucy też tam byłam u Dworniaka na serduszkowej. Bardzo miło to wspominam. Ma tam więcej czasu dla pacjentek i jest o wiele przyjemniejszy. Rzeczywiście dobry sprzęt ale i ceny niezłe! Trzymam kciuki żeby wasza wizyta też była pomyślna:) Xxxx Jejku Nadziejka Wy już po szczepieniach i czekacie na kolejne, a my nadal nie mamy tych pierwszych. Może za tydzień jak bilirubina spadnie poniżej 4. Xxxxxx No właśnie ewap, a jak z tym u Was? Xxxx My mamy wózek jedo fyn. Bardzo fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka dr zadzwonił, ale na podstawie tylko tego wyniku trudno coś konkretnego powiedzieć. Powodów może być kilka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Zuzka1212 u nas ok znaczy bilirubina będzie badana za tydzień i mam nadzieje ze będzie ok musi być i koniec.Niuni na buzce wyskoczył krosteczki ale myślę że jest to wynikiem tego ze sporo czasu na brzuszku spędzamy i buzia o pieluszke trzema i tak to wygląda.Dalej karmie swoim mlekiem na zmianę z enfamilem i powiem Że sporo czasu mi schodzi na ściąganie pokarmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewap na wszelkie takie krostki polecam krem Latopic :-) super jest. Ja juz nie ściągam mleka od tygodnia, laktacja sama wygasła. Trzymam kciuki za Wasze wyniki . Zuzka za Wasze też:-) U mnie połóg sie zakończył. Dr dzis powiedzial ze mogę wrócić"do żywych" :D basen a nawet rower i siłownia! Trochę jestem zdziwiona bo to dopiero 6 tyg po cc. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Nadzieja jak w nocy odciągnąć pokarm to płacze bo jestem tak zmęczona właśnie tym ale stwierdziłam że póki go mam to będę to robić bo bardzo się boje przy sztucznym mleku zatwardzen a laktacja u mnie się rozkręca coraz więcej zamiast mniej .A w nocy to podobnie jak u ciebie pół godziny jemy pół odbija My i 40 minut ściągamy i jak pomyłkę te butelki odciągncze to znowu się karmimy itd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już to kiedyś pisałam MH1. Mój brat karmił butelka przez sen i wtedy nie trzeba odbijać. O połowę skrocili dzięki temu wstawianie w nocy. Lucy tak ten szpital. Sylka wiem że niektórym dzieciom bardziej pasuje linomag, innym bepathen stąd wzięłam oba. A sudocrem w razie odparzen zanim trafię do lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey! Malena Gratuluję synka ;) duzo dobrego dla Was! Znow nadrobilam kilkanascie stron i bardzo mnie cieszy ze coraz wiecej mamusiek i brzuchatych! Wierze ze te 4 osoby ktore czekaja na swoj cud doczekaja się go prędko! Czarna porzeczka ja tez cie pamiętam! Bardzo sie cieszę ze odnalazlas swoja droge do macierzyństwa! Czekam razem z Toba na wasze dzieci! Annie! Gratulacje kochana! Tak sie martwilam po tych nieudanych procedurach jak sie potoczyly twoje losy ale niepotrzebnie bo jestes maga waleczna babka!!! Dziewczynka ;) super! Darkness ale ty jestes wspaniala nauczycielką! Tak zaangażowanych nauczycieli ze swieca szukać! Julka ja nie mialam baby blusa. Płakałam ze 2 razy w czasie pologu glownie przez krwawiace brodawki i bol karmienia....ale to mija i warto moim zdaniem sie przemeczyc bo teraz jest super a jedzace z piersi dziecko ktore pattzy ci blogo w oczy to jest CUDOWNE PRZEŻYCIE! 2 dni temu mialam gorszy dzien bo brakowalo mi troche zainteresowania męża i jakos tak poplakalam sobie ale pogadalismy i już! Co do koszuli do porodu to polecam szpitalne. Mi zmieniano 3 razy koszule bo porod 20 h i dochodzące wody i 3 prysznice w miedzy czasie zrobily swoje. Koszule zostawcie sobie na sale poporodowe jak moge cos doradzić. Ja uzywam linomag masc do pupy. Jest najlepsza dla nas a sprawdzilam duzo bo mialam bepanten sudokrem tormentiol alantan....kupcie sobie jeszcze lanoline naturalna do sutkow i podklady jednorazowe dla dziecka na przewijak czy lozko zeby położyć. Zuza moj synek wczoraj skonczyl 3 miesiace. Jest cudowny! Tydzien wczesniej wazyl 5,5 kg jest na 25 centylu a urodzil sie przeciez prawie 4 kg! Wiec raczej jest drobny. Mysle ze twoj Wojtus wage ma dobra. Mamy tylko problemy z oczkami nadal mu ropieja. Mielismy 1 antybiotyk potem okulista wymaz masc i zobaczymy jaki teraz antybiotyk czy nie skonczy sie przeklowaniem kanalikow :( Co do ostatnich burzliwych dyskusji to ja należę do tej nielicznej grupy jak Zuza i Morelka (kogos pominelm?) ktore nie maja zadnych zarodkow w klinice. Licze na naturalne rodzenstwo dla synka ale jak jak bedzie mial 1,5 roku cos zaczniemy. Musze po roku wrocic chociaz na troche do pracy.....chociaz moj lekarz przypomina o endometriozie i ze im szybciej tym szanse większe....tylko musze najpierw zapewnic dzieciom byt....a nie na odwrót. Mnie ta kwestia bardzo stresuje bo pochodze z rodziny gdzie zawsze bylo bardzo ciezko z pieniędzmi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bylam ja Doremido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmartuskaa1985
Hey dziewczyny. Ja jestem już domu. Narkozę zniosłam super. Jestem obolała od szyi do podbrzusza. No ale to pikuś czego się nie robi dla zdrowia. Dodatkowo wzięłam udział w projekcie profesora i będe miała zrobione badania wszystkich hormonów. Wczoraj miałam konsultację z profesorem i powiedział, że bardzo się przy mnie napracowali. Czekam na wypis to napiszę Wam co i jak. Teraz odpoczywam i dochodzę do siebie. W czwartek ściągam już szwy, a 17 maja wizyta kontrolna czy wszystko ok. Pozdrawiam Wam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny u mnie porażka, beta spadła . I moja nadzieja już umarła :( . Nela40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nela 40 bardzo mi przykro, trzymaj się !!! Magda7814

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nela40 tak mi przykro, wiem ze żadne słowa nie ukoja Twojego bólu, przytulam Cie bardzo mocno. Xxxxx Doremi 😘 Twój Mluszek juz taki duży, niech rosnie zdrowo, wszystkiego dobrego. Xxxxx GoscMartuska, wracaj szybko do zdrowia. Xxxxxx Darkness taki nauczyciel jak Ty to skarb, mam nadzieje ze w przyszłości moje dzieci trafia na takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nela 40 bardzo mi przykro, trzymaj się !!! Magda7814

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuśka- oby wszystko tam naprawili i bedzie dobrze :) wracaj do zdrowia Nela40- przykro mi :'( zostały Ci jeszcze mrozaczki? Kkahha? Zosia D? Griszaanka Odezwijcie sie jak Wasze macierzyństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zocha82 nie mam mrozakow, miałam dwa zarodki jeden mi podali drugi przestał się dzielić. Ania84 ty o ile dobrze kojarzę to masz INV z komórką dawczyni, my już teraz też nad tym myślimy, bo coś jest chyba nie tak z moimi komórkami. Możesz mi napisać jak to wszystko wygląda i gdzie robiłaś, jaki przybliżony koszt. Nela40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nela pewnie ze wszystko Ci napisze, tylko wolałabym na maila jeśli to nie kłopot. Annie84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania84 Mój mail malami77@onet.pl Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie, jaki laktator kupić? Jakiej firmy i ręczny czy elektryczny? Zakładam ze będę karmiła sama, nie wiem czy to w wyborze ma jakieś znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nel40 - tak strasznie mi przykro :( a naprawdę miałam nadzieję.. Ale nie poddajesz się to najważniejsze.. x Ania1602 - Kochana mam nadzieję, że Twój lekarz znajdzie przyczynę.. Nieustannie trzymam kciuki... x Magda - o rany.. Ale klocek z małej :) nie dziwie się że boisz się sn.. Mocno zaciskam kciuki.. x Julia - liście malin są na wywołanie porodu i od 36 tc każą pić? Może teraz zacznę pić.. Po 38 tc, który kończyny we wt.. x Jak brzuch twardy to się jedzie do lekarza?? Bierze no-spe czy magnez? Podpowiedzcie proszę, bo mi brzuch zaraz pęknie ;) A skurcze przepowiadajace sa silne.. Można je odróżnić od wlasciwych po czymś jeszcze niż częstotliwość? Wczoraj bylam na wizycie i wszystko bylo ok.. Szyjka długa... Ktg nie miałam bo się spieszyłam na szkołę rodzenia, bo był ważny temat o pozycjach porodowych i oddychaniu.. x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martuska - Kochana szybkiego powrotu do zdrowia życzę... Za Was wszystkie staraczki mocno trzymam kciuki.. x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopka28
Dopiero dzisiaj wyszłam ze szpitala. Nerki ok, tylko pojawiły się problemy z apetytem, ale jest już ok. To 17 tc. Pozdrawiam. Jestem padnięta, ale postaram się nadrobić to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×