Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny dziękuję za wsparcie :) dziś w nocy było trochę gorzej, spać nie mogłam to i głupie myśli po głowie chodzą. Ale wraz ze słoneczkiem długi spacer i już jest ok. nie ma jak to się zmeczyc. Alex ja jestem ze Szwecji i odbijają mnie dojazdy a właściwie doplyniecia do Gdyni, noclegi tam i praktyczne to że jestem ze wszystkim sama bo mąż musi być w pracy niestety. Na transferze też byłam sama i to jest takie trochę przykre. No ale ktoś musi na to zarobić :) Nela40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nela twarda z Ciebie babka. Wszystko sama. Podziwiam! Kochana próbuj na swoich jeszcze raz. Na KD jeszcze masz czas. Ja z pierwszej procedury miałam 3 zarodki. Żaden się nie przyjął, lekarz powiedział: słabe komórki. Do drugiej procedury przygotowałam się dużo lepiej : suplementy w kilogramach dosłownie, wszystko co możliwe, akupunktura, odstawiłam kawę i cukier - nie ze do kawy bo nie slodze w ogóle, ale generalnie zero słodyczy i slodzonych produktów na 2 miesiące przed transferem. Zrobiłam też test na nietolerancje pokarmowe - wyeliminowalam wszystko na co mi wyszły. Uzyskałam 2 zarodki i już pierwszy z nich został ze mną. Tak jak Biedronka pisze, pierwsza procedura to eksperyment. Nie trać wiary w swoje komórki po pierwszym podejściu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nela moje amh to 0,91 a mam 24 lata...dziewczyny mają rację, nie liczy się ilość, a jakoś komórek;) będzie dobrze! Jest tu nas kilka z Trójmiasta, wiec jakbyś potrzebowała wsparcia to daj znać;) ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nela, Ania sprawdźcie maila :) Dziewczyny powiem Wam z doświadczenia, ze zdrowa dieta, sporo sportu, figura fit, wszystkie możliwe suplementy i wspomagaczacze, czasami nic nie dają, pozytywne nastawienie, nie zaszkodzi, ale cudu nie uczyni :( za to trzeba próbować, jak nie tak to inaczej, myśle ze to prawda, ze kiedy Bóg zamyka drzwi, to otwiera okno. Istnieje kilka dróg do macierzyństwa, no a czasami dwoje to tez fantastyczna rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Nela ja też jestem z Trójmiasta, więc tak jak Morela mówi, daj znać jak potrzebujesz wsparcia. Rozumiem, że leczysz suę w Gamecie? U jakiego dr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darkness, Alex - dziękuję że pytacie.. Skurcze non stop nieregularne z dluzszymi przerwami, dość silne.. Biorę póki co no-spe i czekam.. Synuś mógłby jeszcze z tydzień chociaż poczekać.. Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedrona co ile masz te skurcze ? Mnie tez straszyly nocami szczególnie i do tego jak m.byl w pracy ;-) i nic się nie działo, ale taka moja natura widocznie ze skurcze ale brak postępu porodu . Dziewczyny jak tak czytam jak wspieracie Nele i proponujecie pomoc to aż serce się raduje :D A my dzis spacer tylko 30 minut i płacz bo brzuszek..te wredne kolki nas wykańcza. Malutka wrzeszczy z bólu brzucha a ja chlipie z kręgosłupa..pięć kg robi swoje. Musze nauczyć sie szybko motać chustę.. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Biedrona dopiero teraz doczytałam ze masz już skurcze jakieś...u nas narazie cisza...nawet brzuch mi się nie obniżył;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny dziękuję dziękuję bardzo:) Kochane jesteście, już trochę poznałam Gdynia i jakoś sobie radzę w niej. Alex tak lecze się w Gamecie u dr Sliwinskego. Lekarz jest bardzo fajny. Porozmawiam sobie z nim jaki ma na nas pomysły, czy drugi raz jeszcze próbować ze swoich czy już nie. Ania84 dziękuję za wiadomość. Nela40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrona! Dawaj znać, trzymam kciuki za szybkie i BEZBOLESNE :) rozwiązanie:) Jejku, jak ten czas leci! Nela Kochana, przykro mi, ale jestes dzielna i zobaczysz, że tak czy inaczej się uda! Wierzę w to głęboko! Alex, No my prawie łeb w łeb! Ja usg prenatalne u Dworniaka dopiero 10 maja, opowiem co i jak. Miałam jedno w luxmedzie i p. Doktor powiedziała, że wszystko ok, ale wolę się upewnic. Zocha, to prawda, że jest dość drogi, ale tak jak mówisz ma więcej czasu. Poza tym ja już około roku do niego chodzę, i chyba przez Enrico, zapamiętał mnie szybko i zawsze jest sympatyczny. Może to po prostu kwestia przyzwyczajenia, sama nie wiem. Darkness Kochana, ja też nauczyciel, więc wiem, że to ciężka praca :) Fajnie, że cały czas Ci zależy! Jesteś superowa!!! Doremido Wierzę głęboko, że życie przyniesie rozwiązanie. A kasa jak to kasa, czasami jest, czasami jej nie ma. Rzecz nabyta! Zobaczysz, że wszystko samo się ułoży! Nadzieja Ja tam się nie dziwię doktorowi! A poza tym widziałam Twoje zdjęcia! Wyglądasz rewelacyjnie!!!!!!!!! Śliczności. My- remont łazienki ze szwagrem. Śmiesznie ich słuchać, bo szwagier prawie zero po angielsku, a mój prawie zero po polsku. Ale sobie radzą :) A ja wiecznie gotuję... Miłego weekendu dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia83
Magda jak tam? Jeszcze w dwupaku? Biedronka dzisiaj też skurcze masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lucy ja Twoje też:D i wzajemnie ! Widzę ze na dupce wysiedzieć nie możesz ;-) to tak jak ja :D PS.chociaż teraz z pocałowaniem ręki bym posiedziała ..ba! Nawet poleżała;-) ale nic z tego. Kto inny teraz dowodzi :D Właśnie ucina sobie kolejną pewnie kilkuminutową drzemkę na mamusi rękach..ehh te kolki .. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Nadzieja jak Bobotic? Nie działa? Polecam ten Espumisan Emulsję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nadal w dwupaku, czekam i się stresuje... Jutro moja ukochana siostrzenica ma komunie, chyba się załapie ☺ Przyjechała rodzina z Dolnego Śląska , liczyli że już zobaczą Milenke. Magda 7814

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmacioszka no widzę ze Esp.emulsja ma więcej symetykonu niż Bobotic kapsułki. Ale w tym tyg dostanę znów Sab simplex to nie chce jej mieszać. Ale dziękuję za radę, może na przyszłość sie przyda..a swoją drogą ile u Was to trwało? X Magda trzymamy kciuki ! I pamiętaj ze jak sie boisz ze duża córcia i nie byloby postępu porodu to możesz żądać cc. Powodzenia! Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Nadzieja ja cały czas podaję na zmianę, gazy schodzą, ale dwa dni temu wył, potrzymałam go na swoim brzuchu i dopiero schodziły. Junior ma 3 miesiące i boję się nic nie podać. Może spróbuj jak ja na zmianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja78 - według teorii podawanej ostatnio na szkole rodzenia, układ pokarmowy malucha dojrzewa po 3 miesiącach i wtedy teoretycznie wszelkie sensacje żołądkowe powinny minąć. o Moja bratowa dowiedziała się podczas piątkowej wizyty, że malutka ma na szyi owiniętą raz pępowinę. Niby lekko, ale już strach jest. Miała któraś z was podobną sytuację? Może głupie pytanie, ale słyszałyście aby maluch sam się rozplątał? o My u teściów, las przez ulicę, ale chłodno ... słońce świeci, więc może szansa na więcej niż 12st istnieje. Miłej majówki Kochane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda trzymam kciuki za Milenke :) moja imienniczka :) Darkness! Za ciebie tez! Z kolei twoj synek Szymon to imie mojego M! Czyli teraz dzieciaczki jak my :) Doremido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×