Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Dzień Dobry witam dzień o 5 rano.. Zosia powodzenia dzis na transferze:-) skoro pierwszy raz ze świeżą blastką to będzie to TEN szczęśliwy ostatni raz ! ps.no chyba ze jeszcze trzecie sobie zaplanowałaś:-) Co do magnezu to ja biorę Aspargin 3x1 a od 30 tyg 3x2 na twardnienia brzucha i boleści. Z witamin to Pregna Plus i od jakiegoś czasu dodatkowo Pregna DHA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malena, Elfica i Kinia z kalendarza Julkowego wynika ze dzis też Wasz dzień :-) czekamy na same dobre wiadomości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Nadzieja dziś tez mój dzień i jak zwykle proszę wszystkie dziewczyny o trzymanie kciuki bo jak zwykle się boje ale mam nadzieje ze będzie ok bo musi być koniec kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malena, Elfica, kinia, ewap, dobrych wieści dziś! Ja czekam do soboty i wierzę, ze Kropekladnoe rośnie,a krwiak znika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkiniaa84
Elfica kciuki za piękna bete!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Effica 3mam kciuki za bete;* Powodzenia dziewczyny na wizytach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malamii, jak się czujesz? Jakie dostalas zalecenia, leki? Jesteś na l4? Siedzisz mi w głowie :) Alex, jutro będą konkretne wieści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja czy Pregna dha to omega 3? Efica Wysokiej bety!:) My juz po transferze zabralismy 2 piekne blastusie i co ciekawe dwie jeszcze sie dziela i sa obserwowane i mozliwe ze je zamroza. Powodzenia dziewczyny. Apropo krwiaka to przez te kilka lat staran spotkalam sie z wieloma krwiakami u dziewczyn i wydaje mi sie ze zawsze wszystkie znikaly. Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Hola chicas. Czytam i oczywyście kibicuję Wszystkim, ale nie za bardzo mam czas pisać. Mój mały wampir ma probleny ze snem, wczoraj wył i zanosił się od 17 do 23. Koszmar. Potem padł i dał pospać 4 godziny, a potem pobudka co 2,5h. Chodzimy z mężem jak zombi. Trzyman kciuki za stymulacje, punkcje, transfery, wizyty i testujące. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mocno kibicuję testującym i tym przed którymi wizyty :) o Mam pytanie do mam po dwóch ciążach lub tych które są w zaawansowanej drugiej. Po pierwszej ciąży mimo iż przytylam 13kg mam dużo rozstępów (smarowałam się od początku ciąży, w ciągu jednej nocy dosłownie brzuch cały "posiekany" - mama moja też ma, więc mam predyspozycje) ... jakie jest prawdopodobieństwo, że pojawią się nowe? Czy w ogóle jest sens wydawać pieniądze na kremy? Może macie jakieś doświadczenia? o Pozdrawiam ciepło ... słoneczko właśnie pięknie świeci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfica daj znać o której wynik. Trzymam kciuki! Zosia powodzenia na transferze. Kinia, malena, ewap u Was na pewno wszystko super. Dajcie znać po wizytach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc tak; prawy jajnik dojrzały pecherzyk 20,5 mm, zastrzyk wzięty dziś 11, jutro w południe kolejny podglad i decyzja o iui, jeśli pęcherzyka nie będzie iui jutro a jeśli będzie to chyba w środę. Zastanawiam się czy nasienie będzie dobre bo dziś rano je odswiezalismy, czy to nie na krótki okres przed iui jeśli miałaby być jutro? Eh będzie co będzie, to moja ostatnia iui, niech się dzieje co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Azurro za te słowa. Już myślałam, że coś źle robię. Dzisiaj mały dał mi w kość:( wstawał co godz, chwilę pociumkał i znowu spanie! A teraz śpi już 3 godz jak aniołek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfica- mam nadzieje, ze dołączysz dziś do ciężarówek- tego Tobie życzę z całego serca !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia tak, to kwas omega 3 dla kobiet w ciąży:-) kiedy testujesz? Oczywiście kciuki w górze! X Ewap niezmiennie myślę o Tobie i wiem ze wszystko gra :-) X Szmacioszka współczuję ! Mąż ma wolne rozumiem, nie jesteś całymi dniami sama ? X Darkness mogę powiedziec na swoim przykładzie, mi po pierwszej ciąży wyszły rozstępy na pośladkach a ja wtedy przytyłam prawie 20kg !! Smarowałam sie od początku bo uważam ze nie zaszkodzi(mimo predyspozycji jednak ta skóra będzie nawilżona) teraz od początku używam BioOil na zmianę z Rosmanowska oliwka dla kobiet w ciąży i powiem Ci ze te na pośladkach praktycznie znikły! A nowych póki co nie ma. X Zuzka radzisz sobie super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Ananasowa do srody mam wolne wiec leniuchuje;) a zalecenia biore lutinus,fragmin ,encorton i estrofem....tylko niewiem czy dalej moge pic inofolic?:(a ja czekam na Twoje serduszko;)) O dziwo jestem teraz mega spokojna niz po poprzednich crio...zobaczymy co bedzie.. Alexvan jutro juz bedziesz po;))) Effica o ktorej wynik? Julka jak sie czujecie?juz masz polowkowe jak ten czas leci,)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bioil nie zaleca się stosowania w ciąży bo ma jakiś składnik którego ciężarne nie powinny stosować. Nie pamiętam retinol albo któraś witamina. Czytałam o tym na sroka o. Podobno najlepszy skład oliwka dla mam babydream z rossmana i taką zakupiłam. Wcześniej stosowalam jakies śmierdzące kremy za krocie:) Xoxo Malamii my czujemy się bardzo dobrze. Już aktywnie żyje, wyjeżdżalismy na weekend i nic się nie dzieje. Mały kopie jak szalony. Zajelam się zleceniami i nie mam czasu na wyprawkę i pokoik:( Xoxo Ananasowa przypomnij Ty przy poprzednim podejściu też miałaś krwiak? Xoxo Darkness oglądałam program o tych zabiegach plastycznych i tam była dziewczyna której porozchodzily się jeszcze te rozstępy które miała wcześniej, wyglądało to strasznie. Smaruj się 2 razy dziennie jeśli masz zwiększone szanse na ich powstanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malamii inofolic jak najbardziej. Twój maluszek potrzebuje dobrze wchanialnego kwasu foliowego. Ja stosowalam cały pierwszy trymestr i rósł jak na drożdżach :P Odstaw tylko ubichinol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Malamii, Julia83- ja za to mialam natychmiast odstawic inofolik (zalecenie dr). Pozniej gdzies czytalam, ze na tym etapie inozytol nie jest wskazany. X Darkness ja kiedys szybko przytylam i powstalo troche rozstepow. Teraz od poczatku ciazy stosowalam krem mustella dla ciezarnych, ale tylko na biust, bo szybko zwiekszyl rozmiar (wszystkie znajome, ktore stosowaly uniknely rozstepow mimo, ze niktore wczesniej tak jak ja mialy). Chyba od dwoch tyg smaruje nim rowniez brzuch, uda i posladki. Jak sie skonczy to planuje kupic jakis tanszy, a do tego wrocic w 3 trymestrze. X Elfica trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichygość
Trzymaj się Elfica ja dołączam do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malena5
Darkness i inne ciężarówki, ja polecam do smarowania brzuszka masło shea (ja mam z organique), ale bratowa ma mi też dać czyste. Bardzo mocno natłuszcza i następnego dnia skóra nadal mięciuteńka i elastyczna. Polecam też olej kokosowy :-) x Elfica, strasznie mi przykro... Przyjdzie taki dzień, że zapomnisz o porażkach, bo po żebrach będzie okładał Cię mały Stworek :-* x Ja dzisiaj mam trzecie usg prenatalne, już siedzę jak na szpilkach, ciekawe ile Bąbelek waży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×