Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Annie a te ostatnie prenatalne w którym tygodniu robiłaś i malutka wazyla 1400?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia w 29tyd2 dzień, powinnam sie czymś niepokoić? Czemu pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasku, alexvandekol, Miskad dzięki że pytacie. Mi póki co kończy się pierwszy okres po poronieniu więc dopiero po nim jak mówiła dr mogę zacząć uprawiać sporty wysilkowe. Ogólnie nie tracę czasu postanowiłam zaszczepić się przeciw zoltaczce ( skoro mamy przerwę) jestem po pierwszej dawce, druga 7.06) 19.05 mam wizytę kontrolną u dr mam nadzieję że dowiem się że przy następnej @ mogę już się stymulować, podchodzimy do 7 iui bo dr ostatnio mówiła że zachodze w ciążę więc bez sensu ivf.( póki co) 20.05 natomiast mam wizytę kontrolną w szpitalu w którym leżałam i będzie wynik badań histopatologicznych mam nadzieję że wszystko będzie ok. Byłam już u reumatologa by wykluczyć ten zespół fosfolipidowy, dostałam skierowanie na badania, kolejna wizyta 07.07. Do endokrynologa idę 1.06 więc jak widzicie cały czas coś się dzieje cały czas czekam na start. Chyba wystrzele jak z procy jak dr pozwoli :-) Muszę wam się pochwalić zostałam ciocia. u mojego przyjaciela urodziła się cora po czterech latach starań, a w między czasie urodzeniu martwego dziecka w 8 Mc i poronieniu w 5 Mc. Płakałam że szczęścia razem z nim.Byly too miesiące oczekiwań w strachu. Całe szczęście udało się!!!!! Milita oby 13 był szczęśliwy Pozdrawiam was kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Zocha82- pierwsze prenatalne nasz dr robi sam na tym samym sprzecie. Na polowkowe wysyla do dr Sz. Wszystko bylo widoczne, wiec chyba nie ma potrzeby szukania dr z lepszym sprzetem. Tez mialam takie obawy i przed wizyta ustalilismy z M, ze jesli nie bedziemy do konca zadowoleni to pojdziemy jeszcze do innego dr. Ale nam to jednak wystarczylo. Dr nie robi szczegolowych pomiarow i badania przeplywu przez serduszko na tym etapie- powiedzial na wizycie, ze pozniej dokladnie bedzie badac. I na ktorejs wizycie z kolei bardzo dokladnie ****adal. Jednak nie powiedzial nam o niedomykalnosci zastawki trojdzielnej, ale wydaje mi sie, ze sam to zauwazyl tylko czekal na potwierdzenie przez dr Sz. Pozniej czytalam, ze w 12tc zazwyczaj wychodza jakies nieprawidlowosci w budowie serduszka, ktore chwile pozniej po prostu zanikaja. Moja kolezanka bardzo sie z tego powodu stresowala juz do konca ciazy, pomimo ze pozniejsze badania wykluczyly wczesniejsza diagnoze. W zwiazku z tym juz nie szalalam i zaufalam dr :) Teraz bedziesz miala to badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morela rodziłam w szpitalu Copernicus. Moim zdaniem Zzo jest dobre, gdy jest podane w odpowiednim momencie i tego lekarze powini pilnować. Magda 7814

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska, NAdzieja, Annie, dziekuję za info o połówkowych:) wychodzi na to, że moja Mała ma podobne wymiary ;) Milita, niech ten dzien przyniesie Ci szczęscie:) a ja chyba poczułam pierwsze ruchy! chyba, bo nie wiem, czego się spodziewać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, ale copernicus Zaspa czy wojewódzki? Bo ona oba są copernicus. Zadowolona jesteś tak ogólnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annie nie :) no coś Ty, nie masz się czym martwić. Tak tylko pytam bo mój mały ważył 2100 na ostatnim genetycznym ale to był 32t6d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia straszna ze mnie panikara ;) bardzo sie staram być spokojna i Malutka naprawdę mi w tym pomaga, ale czasem nie wychodzi ;) z tego co liczę to za 3 tygodnie córcia bedzie ważyć ok 2kg, dr mówi, ze przy porodzie powinna ważyć ok. 3400. Ale to oczywiscie nic pewnego, bo zobaczymy jak jej pójdzie w 8 M-cu. Na razie wg statystyk jest 55 większych dzieciaczków i 44 mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Julia83, Biedrona- kiedys pytalam, czy podzielicie sie listami zakupow- jesli to aktualne to moge prosic o podeslanie na maila d.miska89@gmail.com ? Bede bardzo wdzieczna! Bedzie mi latwiej ogarnac liste produktow, a zwlaszcza to ktorym firmom sie przyjrzec... Dla mnie jest tego wszystkiego zdecydowanie za duzo, a zdolnosc podejmowania decyzji w ciazy nadal nie wrocila. Nienawidze tego uczucia! P.S. Jesli ktoras z dziewczyn posiada cos podobnego to rowniez chetnie skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annie Wasza waga na 29 tydzień jest idealna :-) w tym czasie dziecko przybiera mniej więcej 100-200 gram tygodniowo. Moja w 32 Tc. miała 1800 (u innego lekarza 1900) gram. A trzeba przyznać ze urodziła sie duża bo z waga 3800 i 57 cm :D. (w 37 tygodniu mój dr.szacował wagę na 3400 a ja urodziłam prawie 40 tydzień)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nieco wam zazdroszczę ... kiedy zapytałam lekarza o wagę malucha podczas ostatniej wizyty, powiedział, że od tego specjalistą jest dr Kozarzewski :( ... no cóż poczekam do tego 3 najważniejszego usg ... robi się je 31-32tc prawda??? o Poszłam odebrać dzisiaj wyniki ... spacer 9,18km :) A teraz pytanie dotyczące krzywej cukrowej. Badanie robiłam wczoraj w szpitalu i niestety na wynikach mam cały czas te same normy tzn ... znalazłam gdzieś normy dla ciężarnych na czczo 70 - 99 po 1h 70 - 160 po 2h - 70 - 140 Moje wyniki: glukoza na czczo - 77 mg/dl glukoza po 1h - 151 mg/dl glukoza po 2h - 148 mg/dl czy jest powód do obawy?? wizyta dopiero za 6 dni, a ewentualnie chciałabym podjąć w razie czego już jakieś działania. I następna sprawa ... zrobiłam też morfologię (niestety hemoglobina nieco spadła i aktualnie mam 12,4 ... jeszcze 0,4 w dół i znajdę się na poziomie minimum) Za to żelazo 166 przy normie do 145 ... chyba wychodzi "nadużywanie" ostatnimi czasy pomidorów, sałaty i rzodkiewki :P o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje Wam za te wszystkie mile slowa jestescie kochane i wspaniale, gdyby Was nie bylo to bym chyba zwariowala. Jestescie jak taki lekarz 24h 7 dni w tyg. Dzisiejsza beta to 1083. Mam nadzieje ze bedzie tylko lepiej w pon beta i wizyta.:) kamila1637

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morela wojewódzki, nie jestem zadowolona, głównie z podejścia lekarzy . Pediatra nas przetrzymala o dobę dłużej, informacje przekazała przez położną , sama nie raczyła mi wytłumaczyć co jest z dzieckiem nie tak, skoro zmieniła decyzję o wyjściu.w szpitalu miałam mało pokarmu, po wyjściu z szpitala problem się rozwiązał z pierwszą ciążą tez tak miałam. Na sali 3 osobowej było 2 dzieci które były naświetlanie, temperatura około 28 stopni 17 lat temu rodziłam na Zaspie i zdecydowanie lepiej wspominam tam pobyt. A Ty gdzie chcesz rodzić ? Magda 7814

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Nadzieja- to mialas szczescie z tym kleszczem :/ sytuacja opanowana? Dobrze, ze corunia pozniej juz tylko odpoczywala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza82
penelopka na szkole było jedno spotkanie dotyczące porodu, reszta dotyczyła opieki nad maleństwem, karmienia, pierwszej pomocy itd. Szkoda, że nie możesz. <> kamila mają inne odczynniki przez to powinno robić się w tym samym labo. Ja bym już więcej bety nie powtarzała. Najważniejsze, że jest OK i jest mocny przyrost. Kiedy masz serduszkową? <> kurczaczek super!!! Teraz kilka miesięcy oczekiwania i będziesz miała ze sobą dwa maleństwa :) <> lucy to super, że oki. A test Pappa tylko dodatkowo to potwierdzi. <> Ola super!! Trzymam kciuki za ładne przyrosty :* Ponad 100 to już wysoko! Gratulacje! <> ananasowa też pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego :* Duża już jest Twoja panienka :) Niech rośnie zdrowa :) U nie połówkowe w 21 tygodniu. <> Czarna Porzeczka Gratulacje. Trzymam kciuki, żebyś nie musiała długo czekać na zostanie mamą. <> Biedronka fajnie, że jesteś w domu :) <> zuzka, darkness ja mam w karcie ciąży wpisane i na wypisie ze szpitala było na wypisie tłustym drukiem, że STAN PO IVF! Moja lekarka obiecała mi, że na wypisie po cc mi tego nie wpisze. Pytałam po co to mi na tamtym wypisie to wyjaśniła, że oni wolą w klinice to zapisać bo taką ciążę traktują szczególnie. Ale nawet gdybym miała na wypisie po cc to też mi w USC tego nie wpiszą bo oboje jesteśmy biologicznymi rodzicami. <> alexvandekol, ja aplikuję w ramię Clexane. Wiem, że można również w udo. <> Militia trzymam kciuki i czekam na info z dzisiejszego badania. <> Julia, fajnie, że się nie boisz porodu. Ja też się nie boję :) ale jakbym miała mieć sn to bym odchodziła od zmysłów na bank. Super, że to tak wizualizujesz pozytywnie, moim zdaniem to dużo pomaga. Przynajmniej nastwione jesteś dobrze. <> gość Hania od dnia transferu do 15 tygodnia i potem znów wróciłam do zastrzyków po 3 miesiącach. <> Kkinia to teraz musi już iść gładko do przodu. Oby na wizytach były same dobre wieści. O to faktycznie ciężko mieli, super, że teraz się udało! Gratulacje z zostania ciocią :) <>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Kiniaa- ciesze sie, ze wszystko zalatwiasz :) Pozytywne nastawienie moze zdzialac cuda!! X Ananasowa- ruchy :):):) ja nadal czuje ich bardzo malo, chociaz dzisiaj od rana maly jest wyjatkowo aktywny :) Ogolnie zdarzaja sie dni, ze czuje go rano, a pozniej dopiero na drugi dzien wieczorem... Gdyby nie detektor to pewnie co chwile bylabym w stresie! A tak czekam spokojnie az ulozy sie w takiej pozycji, ze mamusia poczuje :) X Zocha82- pytalas jeszcze o test pappa. No wiec nasz dr nawet mi o nim nie wspomnial. Mowil tylko o amniopunkcji i tescie nifty. Jak go o to zapytalam to powiedzial, ze to jest tylko statystka i on tego nie zaleca. Czesto przynosi wiecej stresu niz spokoju, a okazuje sie, ze dziecko rodzi sie zdrowe. Podjelismy decyzje, ze jesli usg bedzie niepokojace to wtedy tylko test nifty. Dr powiedzial, ze skoro w rodzinie nie mamy przypadkow chorob, a do tego dolozy sie moj wiek to prawidlowy wynik usg wystarczy. Swoja droga- dowiedzialam sie wtedy, ze jestem jego najmlodsza pacjentka w ciazy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nieco się działo. We wtorek byłam u dr i pogorszył mi się współczynnik odpowiadający za zakrzepicę. W dodatku dr chyba coś na usg zaniepokoiło hmm, chociaż powiedziała, ze jest ok ale mam przyjść w czwartek do kliniki na badania i nastawić się, że mogę zostać. USG zrobił mi dr od badań prenatalnych. Powiedział, że wszystko super. Nasza królewna ma około 3100, pytaliśmy, czy nie za mało. To stwierdził, że w sam raz i że "wróbel orła nie urodzi" rozwalił mnie ten tekst :) :) Ktg spoko, chociaż wyszedł mi jeden skurcz poza skalę ale to niby ok w 39 tygodniu. Badanie krwi potwierdziło, że wyniki się poprawiły przy większej dawce Clexane. No i mogłam iść do domku uffff. 4,5 h tam się nasiedziałam, w międzyczasie 2 dzieci się urodziło :) Teraz spokojnie czekam na dzień narodzin i coraz bardziej nie mogę się doczekać. Cieszę się, że to jeszcze tylko 5 dni! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy progesteron w 6 dpt który wynosi >60 ng/ml jest ok?? Pozdrawiam i trzymam kciuki za Was 2016- moje pierwsze IVF 04.05- PUNKCJA 06.05- TRANSFER 12.05.progesteron 18.05.HCG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy progesteron w 6 dpt który wynosi >60 ng/ml jest ok?? Pozdrawiam i trzymam kciuki za Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda ja mam zamiar rodzic na zaspie, moja mama urodziła tam pięcioro dziec*****erwsze w 86, a ostatnie w 2010 i mówi, że dużo się poprawiło przez ten czas i ogólnie jest zadowolona:) koleżanki tez tam rodziły i zadowolone. Wiem, że na zaspie raczej nie podają znieczulenia, tylko gaz, wiec nastawiam się na SN bez znieczulenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness trzecie usg robi sie 30-32 Tc, normy krzywej są trochę wyższe to po godzinie i dwóch(jakiś czas temu sie zmieniło) . Twój wynik mieści sie w normach. X Miska wyjęli mi główkę z nogami tego kleszcza, teraz mam obserwować czy nie robi sie rumień. Najgorzej ze go oberwałam..ale jestem dobrej myśli:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja ach te kleszcze! Sama nie probowalabym wyciągać bo mięczak jestem w takich sprawach:) Miska to ile Ty masz lat? :) Listę wyśle Ci na maila, nie ma problemu. Kamila cudowna beta! Milita czekamy na dobre wieści. Biedronka jak tam? Morelka podziwiam ze nastawiasz się na brak znieczulenia. Powodzenia! Iza!! To już tak niedługo. Pewnie urodzisz wcześniej niż Biedronka i Morelka hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, beta 17 :) Jestem w ciąży!!!!!! Przerażenie miesza się z radością i jeszcze to do mnie nie dociera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×