Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Gość andzia2010
Czesc dziewczynki. Ja 27 pazdziernika mialam 1 IUI, teraz 11 listopda testowanie. Oczywiscie wariuje...trzymajcie kciuki. Mam nadzieje ze sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska- też wydaje mi sie dr miał dzisiaj dobry dzień:), to super że u Ciebie pozytywnie. A co masz z tym pęcherzem? Ile bierzesz duphastonu dziennie? Tak sie zastanawiam dlaczego nie zawsze jest on przepisywany? Może ja też powinnam go brac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia- to trzymam kciuki, testujesz w podobnym terminie co Miska, Darkness i ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Gość - ja tez pisałam o jedynce po porodzie, w tym szpitalu gdzie rodziłam tylko byly pojedyncze sale z łazienkami bez względu jaki poród plus przed porodem pokoik kolo porodówki. Dla męża akurat sofy nie było:-), ale na nic by mi się zdał, bo pewnie poszedł by spać. Jedno jest pewne, komfort leżenia w sali pojedynczej po porodzie jest nieopisany bo wtedy człowiek ma swoja intymność z dzieckiem tylko dla siebie oraz przeżywa ewentualny ból tez bez świadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Julia -a Ty idź spać, bo jak się urodzi Twój maluch to będziesz marzyc o przyłożeniu głowy do poduszki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianka przystawiam Małą ale wątpię żeby jadła. Cos tam ciągnie i wydaje się ok ale i tak cala butlę wciąga mm. Ania tak , w systemie 7-5-3 zaczęłam ściągać jak Griszanka o tym napisała (ze 3 dni temu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia 2010
Zocha, dzieki bardzo! Tez trzymam kciuki za Ciebie! A Ty tez IUI czy IVF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego nikt nie pisze!? Ja zasypiam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciolka - dzięki za życzenia :) o MH1 - ja nie pisałam, bo zwyczajnie spałam :P 3.38 - przecież to środek nocy. Niezły nocny marek z ciebie się zrobił :) wykorzystuje kochana każdą chwilę, aby trochę snu załapać... o Kamila16371 - przykro mi, leki odstaw ... mam nadzieje, że wkrótce Twoje marzenie się spełni. o Ananasowa - do końca nie minęło, czasem kaszlnę, z nosa nieco leci, ale pocieszam się, że temperaturę ok 37,5 miałam tylko jednego dnia i to też niezbyt długo. Oczywiście na zwolnienie nie poszłam :P o Ja póki co czekam ... dziś 6dpt ... nawet nie wiem kiedy to minęło ... testować kazali 11dpt, ale wypada to w niedzielę. Niestety w moim mieście nie ma laboratorium pracującego w niedzielę, więc poczekam do poniedziałku. Jestem pełna nadziei ... wierzę, że dr Makowska ma "szczęśliwą rękę" :) Zadzwoniłam do Gamety, kończy mi się luteina i faktycznie tak jak mówiła pani dr, receptę mam wypisaną (bez dodatkowej wizyty), teraz tylko kwestia odebrania ... nawet zadzwonili do mnie, że recepta czeka. Rzeczywiście dużo zależy od lekarza. Kazała mi po 11 dniach zrobić betę, po 48h sprawdzić przyrost i po 9 dniach dopiero na "pęcherzykową" ... a poprzednio po pozytywnej becie od razu kazali się stawić, a ja zastanawiałam się po co ... zostawiłam tylko dodatkowe 500zł (wizyty+beta na życzenie innej pani dr) ... Dni uciekają mi coraz szybciej. Zrobiłam ostatnio księgę pamiątkową na 100 urodziny na prośbę moich rodziców i 3 projekty zaproszeń na I komunię dla koleżanki z pracy (może wrzucę foty na fb jak nie zapomnę :P Zamówiła na początek 4 szt ... tak się zastanawiam, czy nie zacząć tego gdzieś wystawiać? Może któraś z Was coś podobnego robiła? Jakaś pasmanteria, czy też sklep z rękodziełem? Miłego wtorku dziewczyny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Mh1- ja w nocy jestem aktywna o 2 i 5 godzinie Mam do Was pytanie - czy któraś wie czym lub jak można pozbyć się plam ze sztruksu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azzuro szkoda że nie można wyspać się na zapas:) Gdzie Ty rodzilas że pokoje to same jedynki są? Super! Darkness może lepiej wystaw to na swoim fb. Albo załóż jakiś nowy profil z nazwą. Znajomi i znajomi znajomych będą zamawiać takie rękodzieło. Moja koleżanka tak zrobiła. Z każdej realizacji później wrzucala zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia- 14dp wypada 11.11. Wiec pewnie bede testować w czwartek. Andzia- po iui. Mh1- :) tylko mamuśki mogą o tej porze nie spać:) Darkness- a jak Ty sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po wizycie. Okazało się, że mam kolejnego polipa. Prawdopodobnie jest obok śladu po tym poprzednim. Termin IUI mam na czwartek wieczór. Mam przynieść poprzednie usg z poprzednimi polipami. Jeśli IUI się nie uda to w grudniu po raz 3 będę miała usuwany polip. Siedze w pracy i staram się nie rozpłakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie panie. Mam ogromną prośbę, wczoraj miałam pierwszy transfer,a od czterech dni dokucza mi stan zapalny. moje pytanie czy stan zapalny może utrudnić implantacje zarodka. Pytałam się lekarza,ale nie otrzymałam konkretnej odpowiedzi. Czy któraś z was tak miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia2010
Ja właśnie czekam na badanie krwi na hormonki. Poprzedni cykl bez stymulacji, spadek progesteronu i okres 4-5 dni przed planem. Ten cykl na clo wiec powinien byc ok, ale lekarz zalecił badanie 7 dni po IUI. Jeśli poziom bedzie spadał jakies prochy lub globulki dostanę. 8 dni do testowania to jak wieczność... A jak wy sobie radzicie z takim oczekiwaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia2010
Zocha trzymam kciuki kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja królewna nie śpi od 1 w nocy. Padam na pysk. 5 razy posypiała po kilka minut i to tyle. Wyszłyśmy na spacer. W koncu spi. Jak nie zasne na stojąco i nie padnę gdzies pod krzakiem to będzie sukces...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość morela15
Dziewczyny, jakaś masakra, łeb mi rozwala, wymiotowalam...jakbym miała jakaś migrenę...to normalne? Tak nagle? W 12 tc? Ehh... # MH1 dasz rade! Nie zasnij pod krzakiem!;p #dziewczyny z trójcy kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MH1 trzymaj się pionu:-) Morela wymioty od bólu głowy pewnie, bo chyba nie zaczęły Ci się mdłości w 12tc :-) ? Dziewczyny jak tam dzisiejsze podglądy ? Elfica bądź dobrej myśli . Ja gotuje szczawiową tak mnie naszło dziś:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość na to pytanie chyba nikt Ci nie odpowie, czasem pomoże a czasem zaszkodzi. . Cierpliwości życzę X Biedronka chyba wyjeżdżałaś na św.zm wrócilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczęta :) Podczytuję Was nieustannie i za każdą trzymam mocno kciuki.. Szczególnie za nasza "Trójce" ;) x Elfica - będzie dobrze.. Myśl tylko pozytywnie! x Nadziejka - wczoraj wróciliśmy ;) Ale od soboty mam potworne migreny.. Tak jak Morela. Piję dużo wody, ale nic nie pomaga.. Nie mam siły pisać.. Mam światłowstręt okrutny. W domu ciemnica. Dzisiaj to juz chciałam sięgnąć po apap.. Ale nie wiem czy można :( x Julia - cieszę się że aplikacja się spodobała :) Z tym szpitalem to widzę, że można mieć lux ;) więc i ja przeprowadzę wywiad czy u nas też tak jest.. Póki co Ewersea zda relację już niebawem ;) A na basen to teraz chodzę w kratkę.. Ale chodzę.. Ćwiczenia dla kobiet w ciąży.. Pełen relaks.. Ale mimo, że nie mam żadnych problemów i dolegliwości mimo aplikacji luteiny 3x2 to tampony obowiązkowo :) x Ania1602 - nie zaglądałam w kalendarz, ale dzisiaj chyba Twój dzień Kochana.. Strasznie mocno utrzymam kciuki i jak zwykle myślami jestem razem z Tobą!!! x A ja przez ten ból głowy nie mam siły nawet stresować się jutrzejszymi prenatalnymi... x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka tu trzeba się cieszyć ze to jutro a nie stresować:-) coś czuje ze zobaczysz ptaszka między nóżkami;-) apap możesz to samo paracetamol w razie silnego bólu do trzech tabletek dziennie. PS.współczuję migreny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Biedrona- na ból głowy mój lekarz powiedział że można tabsy z paracetamolem, czyli apap jak najbardziej, 4 na dobę . Ja na basen chodziłam ale bez tamponu bo czytałam ze lekarze odradzają, żadnej infekcji nie miałam, ja to bym nawet nie dała rady go włożyć na sucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś kosmetyczka potem zrobiłam obiad, zapakowałam i wypakowałam zmywarkę a teraz leżę i obserwuję sikorki, mam ich całe stado na balkonie:-) pasą się jak na łące :-P na rozwalały ziaren i są wszędzie na stole, krzesłach... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Zocha-testujesz w Dzień Niepodległości, sprawdź czy będzie otwarte laboratorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczny :) aleście naprodukowały... Kiciolka - ciesze sie ze u Was dobrze :) bóle kontroluj ale staraj sei na spokojnie o ile sie da ;) Biedronka :) - coraz piekniejsze widoki przes Wami :) Darkness - spóżnione sto lat i spełniena marzeń :* Doremido - oj zmartwiłąś mnie :/ ma nadzieje, ze sie uspokoiło w Twoim brzuszku :* ..ja to sie bawiam, ze przeoczyłabym taka sytuacje :/ Julka- co do włosów...mowia ze w ciazy sie poprawiaja a ja do chyba 6 miesiaca mialam wysyp...dopiero teraz widze ze jest lepiej.. Biedronka, Morela - te bóle głowy sa upierdliwe, wiem cos o tym...trzeba przetrwac i próbowac sposobów różnych jak woda, spanie w ciemnym mi pomagaly troszke olejki eteryczne, np sosnowy z inhalatora... współczuje Wam i mam nadzieje ze szybko minie ja po wizycie..szyjka sie w miare trzyma 3, 7 , mam podglad za dwa tyg tylko szyjki. Moj Maluch chyba bedzie klopsem bo u poczatku 30 tc wazy prawie 1600 :D Doremido jak tam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piksi - słodki taki ciężar :D super, ze wszystko dobrze... W moim przypadku woda, spanie w ciemnościach nie pomaga i jak tak dalej pójdzie typ sięgnę po apap :( Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piki Diksi - dziękuję :) o Biedrona1979 - usłyszałam od mojej pani dr, że paracetamol można, a apap to właśnie paracetamol ... Jak tak bardzo cię boli, to się nie męcz, tylko weź tabletkę (do 4 na dobę jak pisała Azzurro). o Nadzieja78 - u nie na balkonie też sikorki ucztują :) o A ja co jakiś czas kaszlę ... denerwuje się tym ... chciałabym aby to już przeszło :( Mam nadzieję, że mimo wszystko Maleństwu nie zaszkodzę. Wierzę, że "domek" już sobie urządza :D Dzisiaj jakoś fatalnie zrobiłam sobie zastrzyk z Clexane :( boli mnie od pół godziny :( Odebrałam receptę na luteinę ... wykupię jutro ... A jeśli chodzi o jutro ... zapowiada się bardzo pracowity dzień ... Mnóstwo popraw, kartkówki i ... muszę to wszystko ułożyć ... Jestem z tych nauczycieli, co nie dają co roku tego samego na klasówkach ... a że mam 3 klasy pierwsze, to wszystkie prace w 3 wersjach ułożyć trzeba :( Ale kocham swoją pracę :) więc dam radę ... szkoda tylko, że tak mało czasu na własne przyjemności zostaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DoReMiDo trzymajcie się dzielnie :* Będzie dobrze. Mam nadzieję, że chrapiąca poszła już do domu :) <> Biedrona, Julia też mam tą apkę a poza tym 4 inne hehe. Mogę polecić też Asystenta ciążowego :) kamila :( :( <> alexvandekol z dr to omawiałaś?? buuu <> Mh1 oj długa ta syrenka :( no ale chociaż mogłaś "pospać" przed tym. Kurde to Ci dziś dała do wiwatu :( oby ostatni raz :( <> gość Szmacioszka, oo to bardzo duży Twój Junior :D Fajnie, że nie będziesz aż tak długo czekać. Tygodnie da się znieść :) <> gość super, że tak szybko byłaś się w stanie zająć dzieckiem, że mąż mógł być non stop. No i WOW, że takie warunki i opieka mogą być w Polsce. Bardzo miło czyta się taki opis! Ten szpital to Wawa? <> Azurro wspaniały szpital miałaś. :) Jakie to miasto? <> Darkess mam nadzieję, że niebawem całkiem Ci przejdzie. Szybko leci czas, do poniedziałku będzie jak z bicza strzelił :) Na pewno jesteś najlepszą nauczycielką w szkole :) <> Elfica o boże, co to za polip? Ale skoro IUI jest możliwa to chyba dr wie co robi... <> gość myślę, że nie powinno mieć to wpływu na implantację. Powodzenia!! <> gość Morela :( osz kurde :( mam nadzieję, że to jednorazowe wydarzenie... <> Biedrona nie boisz się, że luteina zamiast tam gdzie trzeba to się do tampona wchłonie, czy coś źle zrozumiałam? Nic się nie bój, będzie dobrze i jutro pooglądasz maleństwo ze wszystkich stron :) Jutro wielki dzień podglądania :* <> Nadzieja, Darkness a ja dziś przez okno obserwowałam 3 sarenki. Mamę z dziećmi. Chociaż już ciężko poznać, bo są wszystkie prawie jednej wielkości no ale mama zawsze idzie pierwsza :) Bardzo się ucieszyłam, bo już kilkanaście dni ich nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×