Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Gość ewap156
Nadzieja ja też mam ten problem z bólem w kroczu i dalej to klucie juz trochę mniej ale jest w poniedziałek mam wizytę to się do wiem czy w moim przypadku to coś źle czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
~Kkiniaa84 Nie żartuj, oczywiście że Was nie zostawimy :) Będziemy Was wspierać dopóki każda z nas nie zostanie Mamą, a później będziemy się wymieniać radami o wychowywaniu naszych pociech :* ~Zosia.D Jeśli chodzi o gruszkę to nam na szkole rodzenia położna odradzała. Lepszy jest katarek albo taka nakładka do odkurzacza. Ja się zastanawiam nad tą nakładką, bo to i szybciej i dokładniej, dziecko się mniej męczy przy tym a i stres mamy mniejszy, tylko jakoś ciężko mi ogarnąć zasadę działania tego urządzenia :/ na pewno przetestuję na sobie albo na Mężu :) I woda morska jak najbardziej, też mówiła żeby podawać dziecku, ale nie polecała żadnej konkretnej. Myślałam o tym misiu, ale w sumie nawet na youtube można znaleźć taki szum do odtwarzania więc zrezygnowałam. Znalazłam taki https://www.youtube.com/watch?v=Eg64mzxjKWo całkiem fajny bo nie jest taki uciążliwy dla ucha, ale można tego znaleźć dużo i testować co najlepiej na maluszka działa. A laktator chyba elektryczny, bo słyszałam że przy ręcznym można się zajechać a i tak niewiele pomaga :( Mi może się uda i nie będę musiała kupować, ewentualnie tylko te nakładki, bo możliwe, że będę mogła pożyczyć od koleżanki :) ~Zocha82 Do poniedziałku już niedługo, kciuki zaciśnięte :) bądź dobrej myśli i korzystaj z weekendu, oby była ładna pogoda :* ~Iza82 możliwe że hemoroidy :/ ja co prawda nie miałam, ale jak chodziłam na ginekologa to zawsze miałam wcześniej wizytę u położnej i zawsze się mnie pytała czy mam jakieś dolegliwości i zawsze jakąś dobrą radę miała. Więc jak się nie poprawi, to przy kolejnej wizycie zapytaj :) albo może coś w aptece Ci polecą. ~Nadzieja78 Nigdy nie robiłam inhalacji wodą, a nie mam nawet w domu inhalatora :( chyba że masz jakiś sposób na to sprawdzony, to chętnie skorzystam, bo takie niedosypianie jest bardzo wyczerpujące, tym bardziej że w dzień za cholerę nie mogę zasnąć :( a gdzieś przeczytałam że kiepska jakość snu mamy wpływa na jakość snu maluszka, więc jak mi będzie tak Mała dokazywać w nocy to przechlapane Co Ci powiedziała położna o tym kłuciu i bólu krocza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka1212
Cześć Dziewczynki! Ciężko ogarnąć to wszystko co piszecie na bieżąco. Najciężej czytać o niepowodzeniach, zwłaszcza kiedy jeszcze niedawno samemu się je przechodziło. Ale proszę nie poddawajcie się i walczcie, a niedługo wszystko zostanie wynagrodzone kopniaczkami w brzuszek;) Swoją drogą to zastanawiam się co będzie za kilka mcy skoro już teraz tak się fika!;) Nasze maleństwo to kolejny chłopczyk do drużyny;) zdrowy i duży - pewnie po tatusiu (waży już 430gr)! Xxxxx Nadziejko i właśnie z powodu wielkości naszego bąbelka (mamy problem z męskim imieniem);) data porodu wg OM to 17.03 a wg usg 7.03!!!! No zobaczymy, ja do tych "wąskich" należę i już się zastanawiam jak to będzie przy porodzie skoro już jest duży. Xxxxx Dziewczyny co do refundacji clexane to moja kochana pani dr wykombinowała i wysłała mnie do reumatologa, a ten dał zaświadczenie, że na czas diagnostyki mam ten lek z ryczałtem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i współczuję ciężarówkom dolegliwości. Ja to jakiś wyjątek jestem, bo teraz czuję, że nawet biegać bym mogła;) Żadnego kłucia, bóli, w nocy śpię normalnie, na siku wstaję tylko raz. Popołudniami żołądek mi uciska, no i moje sine uda po zastrzykach:( i niestety cd z niską hemoglobiną i bakteriami w moczu mimo łykania urinalu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka1212 spokojnie Kochana, i na Ciebie przyjdzie czas :) też się cieszyłam, bo przez pierwsze 5 miesięcy kompletnie nic, potem zaczęły się nasilać migreny a potem to już było z górki... czy raczej pod górkę z tymi dolegliwościami ;) Więc ciesz się piękną ciążą, a dolegliwości żeby było jak najmniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis bylam na 1 wizycie u nowego dr lapie sie juz chyba wszystkiego aby tylko sie udalo. Od 21.10 nie ma@ zrobilam 2 testy i nic. A dzis nowy doktorek powiedzal ze w jamie macicy jest pecherzyk. Zlecil mi bete ale wyniki dopiero w pon jak ja wytrzymam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrona jestem 15tyg. :) mi dr pokazala na Usg ze to dziewczynka(wiedzialam ze to dziewczynka bo za maly brzuszek jak na chlopczyka ) Za miesiac czyli 1grudnia polowkowe(jak ten czas leci,Boze...) xjuz nie wiem komu mialam napisac ale w takim razie nie przeziebiajcie sie .Milego weekendu dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila16371 Badanie bHCG jest najbardziej wiarygodne, testy mogą być przekłamane, u mnie np. tak było :) Bądź dobrej myśli i postaraj się nie stresować tak bardzo - wiem, że łatwo się mówi, ale stres na pewno w tej sytuacji nie pomoże :) Zrelaksuj się w weekend, idź z Mężem do kina, na kolację - to Wam dobrze zrobi :) A tak z ciekawości zapytam gdzie robiłaś to badanie, że wynik dopiero po weekendzie? Wynik bety z reguły w większości labo jest tego samego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eversea też tak podejrzewam, że potem będzie pod górkę;) ale tak myślę, że mam całkiem nieźle. Biedną Nadziejkę ciągle coś męczy i inne ciężarówki np z plamieniami albo skracającymi się szyjkami. Dlatego ja się cieszę, że jest jak jest. I tfu tfu żebym nic nie wykrakała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badanie robilam w klinice na ul.parkowej w bialym a ze juz jest pozna godz to podejzewam ze dlatego wynik po weekendzie:( na wszelki wypadek dostalam dupka 2×1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka1212 Masz racje, dziewczyny nie mają lekko, ale są bardzo dzielne i całym sercem wierzę, że Maluszki po urodzeniu wynagrodzą im po stokroć te wszystkie stresy w ciąży :) moje dolegliwości, choć dokuczliwe, da się znieść, jeszcze ok. 8 tygodni , szybko zleci , więc nie ma co narzekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Kurcze, gdzie jest Kiciołka? :( *jestem po wizycie - wszytsko się oczyściło, nie ma śladu, że byłam w ciązy. lekarz daje zielone światło. powiedział tylko, że następny okres może przyjść z opóźnieniem, nawet dopiero po 6-8tygodniach. też tak miałyscie? powiedział, że to najgorszy scenariusz, ale nie niemozliwy. polecił, by przed kolejnym przygotowaniem do crio umowic się w Rzgowie na wizytę - ale wczoraj, jak dzwoniłąm, dostałam info, że jak dostanę @, to od 2dc estrofem i kontrola w 9dc. wolałabym miec jednak wizytę na początku cyklu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia83
Golf gratulacje! Tak myślałam że będziesz miała dziewczynke! Twoja wysoka beta o tym mówiła i się potwierdziło. Jeśli się reguła sprawdzi to u mnie chłopak na pewno. Zawsze marzyłam o dziewczynce, ale teraz już tak się przyzwyczaiłam do myśli że to chłopiec że już do niego mówię codziennie w męskiej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eversea no właśnie ja mam inhalator i zawsze jak coś zaczyna się dziać u syna czy u mnie z drogami oddechowymi to pierwsze co inhalacje z tej wody z apteki. Warto zainwestować w niego, można już dostać za sto parę zl. X Iza jeśli to hemoroidy to koleżanka robiła nasiadówki z kory dębu(nie wiem jak w ciąży) i chyba tu kiedyś Griszanka pisała o tym problemie.. Może się odezwie. X Ewap , Eversea położna powiedziała ze jesli nie jest to ból ciągły i silny to zapewne nic się nie dzieje. Tylko mowie jej za jak człowiek jest już przewrażliwiony to nie wie co jest mocne, normalne itd. Więc najlepiej skonsultować z lekarzem. Daj znać po swojej wizycie. X Zuzka to chyba musimy patrzeć na ta pierwszą datę czyli wcześniejszą u Ciebie 7 u mnie 10 marzec. Skoro tak wychodzi z usg i u mnie z om.Położna tez tak sobie zapisała. Cieszę się ze u Was wszystko dobrze :-) Super ten reumatolog:-) ja dwa razy dostałam clexane od znajomej to w miesiącu 30 zl a nie ponad 300.. A o co chodzi u Ciebie z ta hemoglobiną? Spróbuj pić codziennie sok z żurawiny 100 procent. Kwaśny jak cholerka ale wymieszać z wodą i idzie;-)(żeby wspomóc wyganianie bakterii) Zuzka kochana ja w pierwszej ciąży czułam się jak młody Bóg;-) a teraz to juz wiek chyba :-P chociaż wciąż ktoś mi prawi konplementa ze nie wyglądam;-) Ja to sobie ponarzekam ale kocham te wszystkie uciążliwości:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasku u mnie @ przyszła punktualnie raczej, ale po biochemicznej miałam torbiel 5 cm która bez żadnych leków wchłonęła się w następnym cyklu ale juz przez to przestój był. Może po prostu podgląd zrobisz u lekarza " pod ręką" takiego i już. Trzymam za Ciebie ciągle kciuki i tez mysle o tej naszej Kiciolce.. X Pingwin, Julita, Skanusia co u Was dziewczynki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko, no jak coś zrobię podgląd tu na miejscu, by niepotrzebnie się nie faszerowac i nie robic sobie nadziei, ze zaczynam, jak zaczynac nie będę mogła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane! Golf Gratulacje! Małami Jak sie czujesz w ogóle? Ja zapisałam się raz jeszcze do Invimedu. Mój twierdzi, że nie moge tak szybko zmieniać wszystkiego i spróbować raz jeszcze tam...Idę we wtorek i zapytam go o zastrzyk. Jak mi nie da to zmienię klinikę. Wiem, że nikt nigdy na nic nie może dac gwarancji. Ale tak bym chciała żeby mi ktos dał. Powiedział, stara za 8 razem się uda! Ale nie ma tak łatwo. Kkinia Kochana myślę o Tobie cały czas. I o Małejmii, musi nam to jakoś wyjść niedługo. Cieszę się, że nasze ciężarówki i świeżo upieczone mamuśki nas nie opuszczą...Ja w grudniu kończę 35 lat i zaczynam się zamartwiać już teraz... Dobra wiadomość o in vitro... Może nie będzie z nimi aż tak źle? Pewnie się łudzę... Ananasowa kochana! Na pocieszenie! Moja najlepsza przyjaciółka, ta, która była po 4 poronieniach i była w ciąży...Miała badania genetyczne dziecka! Wszystko ok! Będzie miała synka! Zobaczysz kochana, że Ty też będziesz miała. Jedyne pytanie to kiedy. Mam nadzieję, że niedługo. Myslami zawsze z Wami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Golf gratuluję dziewczynki:-D Myślę, że nie ma żadnej reguły dotyczącej płci, bo ja mam chłopaka, a beta była wysoka i włosy wypadały garściami przez pierwsze 4 miesiące. Teraz mam takie 3-5 cm odrastające, ale nie zdążą bo pewnie po ciąży zaczną wypadać znów. Nieustannie trzymam kciuki za Nas Wszystkie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianka a Ciebie tylko bolało czy też miałaś inne objawy. Powiem od razu jak będę u dr. A będę w środę więc już nie tak długo. Dzięki za info o maści. Ewelka ach ten kiciuś. Wydaje mi się, że za grube też nie dobrze. Eversea dzięki za info, fakt położna powinna pomóc. W karcie ciąży jest wypisane mnóstwo rzeczy, które powinna wyjaśnić a póki co żadna mi nic nie powiedziała. Zuzka kawał mężczyzny nosisz pod sercem :0 :* W drugim trymestrze ponoć jest najlepiej. Trzymam kciuki abyś miała tak do końca ciąży. Kamila ojej, ja też do poniedziałku chyba nie wytrzymam! Strasznie długo na ten wynik :( W każdym razie trzymam mocno kciuki, żeby była mega wysoka beta!! golf to szybciutko się dowiedziałaś, ponoć z dziewczynkami nie jest tak łatwo, żeby je "zweryfikować" :) Ano leci ten czas mega szybko ;) ananasowa super, że możesz tak szybko zaczynać ponownie. Oby małpa przyszła szybko :* Nadzieja podpytam o te nasiadówki. :) :) :) :) oby to się udało :) :) :) http://www.chcemybycrodzicami.pl/artykul/1177/zembala-zadba-o-in-vitro-pis-moze-miec-problemy-ze-zmiana-ustawy http://wiadomosci.wp.pl/kat,9972,title,Marian-Zembala-przedluzy-finansowanie-in-vitro,wid,17943639,wiadomosc.html?ticaid=115dab <> Zastanawiające jest od czego to zależy, że niektóre mają całą ciążę Clexane a inne nie (np. ja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza mi po tych poronieniach nikt teraz clexane nie odstawi, tym bardziej ze zespól antyfosfolipidowy może ujawnić się tylko w ciąży.( w sensie mimo negatywnych wyników przed\po ciąży)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się to bardzo mało. Wiadomo, że program jeszcze trwa, wiele dzieci jeszcze jest w brzuszkach albo zostanie poczęte do czerwca ale... "Przypominamy, że w wyniku programu refundacyjnego urodziło sie do tej pory 3592 dzieci a 16 996 par jest w trakcie procedury."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja, po poronieniach to na pewno nie. A ten zespół antyfosfolipidowy da się jakoś zbadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka1212
Iza ja też mam fraxyparynę przez wcześniejsze poronienia. Xxxxx Julka moja beta też była mega;) a włosy nie leciały ale pan dr powiedział, że widzi "armatę";) Xxxx Ananasku u mnie też po oczyszczeniu kolejne @ przychodziły co najwyżej z kilku dniowym opóźnieniem. Przykro mi, działaj dalej. Ja mocniej zaciskałam pięści i dążyłam do celu jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko co do hemoglobiny to jest poniżej normy nawet na żelazie:( nigdy nie miałam za wysokiej. A na bakterie oprócz urinalu piję herbatkę żurawinową i zajadam suszoną i też nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×