Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Doremido badz dzielna. Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Darkness- Spóźnione Buon Compleanno. Spełnienia Twojego wielkiego aczkolwiek teraz malutkiego marzenia. Nadzieja- faktycznie moje skurcze braxtona odczuwałam nie w macicy tylko jako kłucia w pochwie, kilkusekundowy ból. A pierwsze bóle porodowe to jakby na okres tylko mocniej i z przerwami. Mh1- mi położna mówiła ze nawet 3 dni może nic nie lecieć a potem znów bum. Ja jestem 7 tydz.po porodzie i jeszcze troche leci. Miałam zastoje także. Ale jakbyś dostała gorączki to lepiej jedź gdzies sprawdzić czy może nie ma jakiegoś zakażenia. Fajnie że Tobie mąż pomaga, mój widzi syna na zdjęciach bo ciągle ma zlecenia po Polsce, ja juz przyzwyczajona do trybu wstawania co 2-3 godziny, czasem mam amnezję czy ja wstałam i nakarmiłam syna o danej godzinie czy zasnęłam , mam tez wrażenie ze czas między karmieniami to 5 minut. Piksi- o pielęgnacji niemowlaka dowiesz się w szkole rodzenia . Ale faktycznie smarowanie oliwką odchodzi do lamusa i dziecka też nie trzeba kąpać codziennie, wystarczy tzw sucha kąpiel. Ania- oby inny lekarz miał szczęśliwą rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doremido- na pewno będzie dobrze, trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi znów wróciły właśnie kłucia w pochwie i to takie świdrujące, może znów ten dziad grzybek a może te skurcze wrr a wizyta za tydzień. Nie wiem czy juz pisałam, że położna mówiła mi o tym ze w niektórych szpitalach, i też w tym w moim mieście nie praktykuje się juz mycia dziecka po porodzie, ani w ogóle przez czas przebywania w szpitalu. Takie nowe trendy, dziecko jest tylko wycierane "z grubsza" a maź pozostająca na nim ma za zadanie ochronę i uzupełnianie witamin. Doremido co mówią lekarze ? Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania no to czekamy na wtorek:* Ananasowa to prawda potrzebujesz czasu... Kochana jesteś mi szczególnie bliska bo razem przezywalysmy transfer i przyrosty bet. Będę Ci kibicować najgłośniej przy następnym krio! Uda się. Pocieszające jest to że wiesz że możesz być w ciąży. Następnym razem na 9 miesięcy, zobaczysz. Ja się czuje ok. Jakieś delikatne pobolewania w pachwinach i podbrzuszu. Dzięki dziewczynom wiem że to dobry znak. Męczą mnie trochę wzdęcia cokolwiek bym nie zjadła, brzuch jak balonik:) Tylko rano jest płaski:P No i piersi bolą. Jak jestem bez stanika to bardzo czuję grawitacje:) a nigdy duże nie były:) Śpię codziennie po pracy. I tyle. Łaskawie mnie ta ciąża na razie traktuje - całe szczęście! Do lekarza umowilam się tego co chciałam. Ma najlepsze opinie w tym szpitalu. Tylko oczywiście do prywatnej kliniki w której przyjmuje. Porozmawiam z nim czy mogę umawiać się na same usg bo badania i tak zamierzam robić w Lux medzie. Wizyta już w czwartek więc będę wiedzieć więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DoReMiDo wszystkie jesteśmy z Tobą. Dobrze że jesteś pod opieką! Trzymaj się kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia czy dr polecał Ci coś na wzdęcia? Mój na wzdęcia w ciąży poleca Trilac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksi może spróbuj kupić ten laktator w miejscu gdzie masz 30 dni na zwrot. Jeśli nie użyjesz to zwrocisz. Fajnie że piszecie o tych wszystkich specyfikach dla maluszków. Notuje to. Eversea niezły ten szum suszarki znalazłas. Czego to nie wymyślą:) A znajomi 2 suszarki spalili:P Znowu zaczęły wypadac mi włosy dzisiaj. Jejku mam nadzieję że z moim małym ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Julia- mi w ciąży w pierwszym trymestrze też wypadały włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azzurro my po 4 dniach tez nie pamiętaliśmy czy karminiliśmy , ile zjadła i czy była kupa, dlatego postanowiliśmy zapisywać wszystko na kartce. ułatwiło to też komunikację jak zmienimy się przy nocnym wstawaniu. aha i też mam wrażenie że przerwy między karmieniami to 5 min a tak naprawdę to ok 3 h. bo każde karmienie trwa ok 20 min + min 40 minut zanim zaśnie, a potem sen ok 2 -2,5h. Nadzieja w szpitalu, w któym rodziłam myli codziennie od 2 doby. My myjemy co 2 dzień lub w razie potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te skurcze to czuje taka fale napiecia, lekko nieprzyjemna, rozchodzaca sie po brzuchu. Jak go dotkne to wtedy jest caly twardy. Puszcza po pol min ok. Do jutra jestem pod kroplowka. Zmniejszyli troche moc bo mna telepalo i nocka znow z glowy....spalam z 1h (jedna dziewczyna strasznie chrapie :) jeszcze te wizyty w toalecie i tabsy i zastrzyk w tylek (to najgorsze, moge brac wszedzie tylko nie tam.... o 24... Pospalam z 2 h ale oczy na zapalkach. Dzis na 2 h ktg 1 duzy skurcz i 3 male... Wczoraj nie bylo nic....a jutro badania i zobaczymy co z ta szyjka i ogolnie jak usg. Bedzie ordynator. Jestem na Polnej na IV oddz gin. Bo tu tez sa ciezarne. Patologia pewnie zawalona....problem z wyróżnieniem miałam....na to w domu espumisan w ciazy mozna wydala sie z organizmu (ktos pytal), a tu czopek glicerynowy dostalam. Dziekuje kochane za kciuki! Maly wazy ok 1200 g :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness No to dałam ciała z tym kacem...wybacz kochana! Nie wiem jak, ale przegapiłam Twój transfer. Ja też słyszałam, że fety nie można... Elfica Ja ide na wizyte we wtorek. Chciałam juz się przenieść, ale mój stwierdził, że przesadzam...Jako, że to i jego decyzja, dam szansę. Zapytam oczywiście o zastrzyk. Z moich obliczeń wygląda, że IUI przypadnie na sobotę. Cykle mam raczej regularne i normalnie wszystko się zgadza. Jeżeli nie będzie mi chciał dać zastrzyku, to chyba odpuszczę ten miesiąc...I pewnie przyszły, bo często nas nie ma. U mnie troche problem jest taki, że mój nie mówi po polsku (Włoch) i często odnosi zupełnie inne opinie na różne tematy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
DoReMiDo spory Twój maluszek. Trzymam kciuki, na pewno będzie ok. Ja mam przeniesioną wizytę na jutro i też jestem ciekawa ile ten Mój Wielkolud waży po 3 tygodniach. Pozdrawiam i nieustannie kibicuję Wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy stad ta Florencja :) Doremido 1,2 kg to juz naprawde kawał chłopa! Leż spokojnie, relaksuj sie i nic się nie martw. Drzemaj kiedy Ci sie chce to moze bezsenne noce takie straszne nie będą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka ja słyszałam że zbyt grube Endo to też nie dobrze, bo zarodek zbyt głęboko się zagniezdza. Xoxo Kamila powodzenia w poniedziałek! Myślę że beta to tylko formalność! Xoxo Gosc z 30.10 21:00 gdzie chodziłas do nich do gabinetów? W Zofii? Czy gdzieś indziej? Ja na razie zapisałam się do Lewczuka w Babka Medica. Tam są wszyscy z Zofii właśnie. Jak coś to Makowski też tam jest. A do szkoły rodzenia gdzie chodziłas? Gdzie rodzilas bo nie pamiętam czy wspominalas? Xoxo Kiciolka ja po wizycie pęcherzykowej też miałam skurcze w podbrzuszu, 2 razy wzięłam nospe i przeszlo. To normalny objaw. Nie martw się. Xoxo Zocha jak pękł dobę po to nie za późno. Będzie dziewczynka:) bo żeńskie plemniczki potrafią dłużej przeżyć:) Xoxo Jesli chodzi o fetę to w tej aplikacji moja ciąża w 7 lub 8 tyg. jest napisane że feta w ciąży nie. Tak w ogóle Biedronka to naprawdę super ta apka! Xoxo Darkness fajne prezenciki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy1980 ja chodzę prywatnie i IUI robię w prywatnym gabinecie. Jeśli nie uda się ten i następny raz to pod koniec grudnia umawiamy się na wizytę do Invimed Warszawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka, Julia jaka macie apke? Ja na okres ciąży miałam na telefonie Happy Baby by TZMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj dziewuchy niby takie mądre ale ....... To nie jest kwestia fety o której tak się rozpisujecie,ale kwestia mleka :-P jest ser jest z mleka pasteryzowanego to jak najbardziej można :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Część dziewczyny ją dziś wizyta jask zwykle boje się niespodzianek bo w sobotę zno wu dopadł mnie ból brzucha i do tego kłucia w podbrzuszu co bardzo mnie zaniepokoiło bo każdy wie cvo to może oznaczać i jak zwykle bardzo się boje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecnie, przynajmniej w Polsce, ser typu feta wytwarzany jest najczęściej z mleka krowiego, ale pasteryzowanego. Ale i tak trzeba czytać etykiety. Bo ta dziadowska listeria..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy wiecie do kiedy w waszych klinikach są przerwy z zabiegami in vitro? Podobno wszystkie kliniki muszą ubiegać się o jakiś specjalny certyfikat. A to może zająć kilka tygodni. Boje się że PIS powstrzyma wydawanie certyfikatów.... nie wiem co myśleć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Julia. Beta byla tylkn formalnoscia ale niestety jest ponizej 1:-( i teraz jak juz wiadomo ze nici z tegn odstawic dupka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×