Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Nadzieja - fajnie się czyta jak mężowie tak pomagają i wszystko dobrze u Was :) Mój też na pewno będzie się starał jak tylko będzie z nami ;) Dużo zdrówka dla Was! I napisz jak tam Twój synuś zareagował na Małą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na jednym jajniku mam przestarzały pęcherzyk z poprzedniego cyklu, nie wiem skąd się wziął, bo niby dwa które były zanikły, i od razu było wyciszenie Estrofemem. Na drugim jajniku pokazały się 3 antralne, jeden malusi a dwa rokują. Podejmujemy próbę stymulacji i zobaczymy czy będzie reakcja. Pozdrawiam Was wszystkie i dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up Up Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syllkaa
gość z wczoraj szczerze to powodem bylo to że kończył się program rządowy dlatego w listopadzie pojechaliśmy do Gamety,brałam pod uwagę to, że za pierwszym razem się może nie udać. Miałam wrócić do pracy koniec lutego ale wiedziałam że jak się od razu nie uda to nawet po powrocie do pracy jeździlibyśmy dalej do kliniki.Koniec urlopu macierzyńskiego nie był powodem,dla którego tak szybko zdecydowaliśmy się na drugie dziecko.Mieliśmy już załatwioną znajomą na opiekunkę,więć Kuba by został na pewno w dobrych rękach pod naszą nieobecność. Nie wiem jak będzie wyglądała nasza sytuacja za rok,dwa czy więcej lat,gdyż w planach mamy zamianę mieszkania na większe, więc zobaczymy. Teraz wiem, że jeśli warunki mieszkalne i finansowe na to pozwolą wrócimy po 3śnieżynkę-z racji tego ze program rządowy już się skończył nie wiem kiedy to zrobimy-na pewno nie od razu po następnym urlopie macierzyńskim bo z trójką dzieci rok po roku pewnie nie dalibysmy rady. Zresztą teraz wiem, że chcę zostać z dziećmi dłużej niż rok,może skorzystam z urlopu wychowawczego zanim oboje dzieci nie wyślemy do przedszkola. Ale to są odległe plany narazie jest ważne tu i teraz :) xxxx Dziewczyny chcę sprzedać wózek Babyactive model Eco Shell. Ma jeszcze rok gwarancji. Jeśli któraś byłaby zainteresowana wyślę link z opisem i ze zdjęciami. Chcę zmienić na wózek podwójny poszukuje Baby Jogger City select lub Britax b-dual. Zależy mi aby z podwójnej spacerówki można było zrobić pojedynczy gdyż nie wiem jak długo Kuba będzie chciał korzystać z wózka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadzieja, Szmacioszka - nastraszylyscie trochę z tą koniecznością pomocy zaraz po powrocie do domu ;) muszę pomyśleć chyba bardziej intensywnie niż mi się wydawało.. Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmartuska1985
Więc u mnie wygląda to tak, że mam już wyznaczony termin na 26 kwietnia na laparoskopie i histeroskopię. Chyba, że @ zrobi mi psikusa to wtedy będę musiała przełożyć zabieg. Muszę zrobić sobie "listę" wyników (m. in. krzepliwość krwi, grupę krwi, morfologię, tarczycowe ..) Dziewczyny powiedzcie czy jakoś specjalnie mam się przygotować do zabiegu? Jak się czułyście po, czego mogę się spodziewać itp. Z góry bardzo dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania to wygląda obiecująco! Ty wiesz ... Jak zwykle kciuki!!! Biedronka no koniecznie! Jak się skończy np cesarka to może Ci być ciężko małego z wózka czy łóżeczka podnosić. Moja koleżankę tak bolała rana ze M jej podawał małego do karmienia bo ona nie była w stanie, a uwierz mi twarda z niej babka, dużo twardsza ode mnie. Koniecznie chciała poród naturalny ale podczas akcji porodowej musieli zrobić cesarke. Martuska chyba specjalnie nie trzeba się przygotowywać. Dobrze że jest plan. Histero i laparo robią Ci jednocześnie? To dobrze jedna narkoza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia - :) x Ania1602 - Kochana super wieści! Trzymamy mocno kciuki jak zawsze... x Martuśka - tak jak pisze Julia nie musisz się specjalnie jakoś przygotowywać. Po zabiegu możesz być obolała na drugi dzień i delikatnie plamić. Trzymamy kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u mnie trochę kicha. Miałam już 22 zaczynać stymulacje a okazało się że pojawiła się torbiel i wyciszenie przedłużone do 29 .03. Teraz mam genopeptyl co dzień. Czy któraś z was miała taki przypadek, bo się trochę denerwuję i boję co będzie jak ta torbiel się nie wchłonie. Zawsze coś musi być pod górkę. Ania1602 tabletki wysłane , trzymam mocno kciuki :) Nela40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Nela miałam torbiel i crio przesunęło się, dostałam ovulastan i się wchłonęła, trochę bolała więc jak coś to się nie denerwuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie też wolę mieć wszystko przy jednym znieczuleniu. Tak Julia83 za jednym zamachem mnie przeczołgają ;) No nic pozostaje mi czekać i monitorować co tam u Was kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Szmacioszka dzięki :) mam nadzieje , że się wchłonie . Cały czas boli mnie jajnik ale myślałam, że to od genopetylu a tu taka niespodzianka. No nic przyszło mi czekać do wizyty 29 i się wtedy zobaczy. Nela40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasku jak po prenatalnych czy gdzieś coś przeoczyłam. Jula czy ty się nie boisz że cię odesla z żelaznej? Tak jak pisałaś szpital świetny ale podobno bardzo dużo dziewczyn odsylaja bo mają takie oblężenie. Chyba że ktoś ma zarezerwowaną prywatnie położna wtedy podobno jest inna rozmowa. Ja teraz rozważam starynkiewicza słyszałaś coś o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Ania1602-pieknie! Trzynam kciuki :) X Martuskaa- oby przy tym zrobili rowniez droznosc jakowodow, nawet jesli juz raz mialas :) spotkalam sie z przypadkamh, gdzie na droznosc wysylali dopiero po laparo chociaz dla mnie to absurd :/ jesli chodzi o przygotowanie przed zabiegiem to duzo zalezy od lekarza i oddzialu na jaki idziesz. Niektorzy zalecaja kilkudniowa diete przed zabiegiem, na dwa dni przed tylko plynna, dzien przed juz zero jedzenia i woda tylko do poludnia ;) Ja osobiscie tylko dzien przed zabiegiem juz nie jadlam i nie pilam, inne dziewczyny z sali kilka dni na scislej diecie byly, ale to lekarz prowadzacy tak im zalecil. Po zabiegu troszke brzuch boli i szwy ciagna, ja mialam 4 ciecia po okolo 1cm. W srodku usunietych duzo ognisk endometriozy. Po tyg juz prawie nic nie bolalo :) ja dawalam rade bez lekow przeciwbolowych :) tylko w dniu zabiegu mialam kroplowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze wynik z wczoraj tsh to 2,300 czyli w normie, a Ft4 1,52 czyli też w normie ( 0,93-1,71) Dziwne to wsxystko dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kkinia - a w tym samym laboratorium powtarzałas wyniki? Jeżeli tak to faktycznie dziwne, jeżeli nie to zwróć uwagę na metodę jaką wykonali obydwa te badania. Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmartuskaa1
MiśkaD - no jeśli okaże się, że trzeba będzie zrobić drożność to mam nadzieję że to zrobią. Dopytam jeszcze o to bo wcześniej nawet o tym nie pomyślałam. Ja tak jak Ty mam dzień przed być na "diecie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkiniaa84
Biedroneczko w tym samym punkcie te badania robione, odstęp czasowy ok tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy macie kontakt z ewap? Pozdrawiam i trzymam za każda z Was kciuki :-) podczytujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Kkiniaa- wlasnie mi sie przypomnialo, ze mi dr tsh kazal zbadac dopiero w 12tc. Jak przyszlam z wynikiem z 11t3d swiadczacym o nadczynnosci to powiedzial, ze nie kaze robic wczesniej tego badania, bo ono wlasnie bardzo w ciazy sie zmienia. Kazal powtorzyc po tygodniu i wynik wzrosl do 0,56 (a wczesniej 0,31). Powiedzial, ze to byla fizjologiczna nadczynnosc w ciazy wystepujaca zazwyczaj do 10-11tc. I teraz nie wiem jak to wyglada z niedoczynnoscia... Moze faktycznie trzeba to badac dopiero w 12tc, zeby wynik byl miarodajny? Jestem ciekawa co powie Tobie endokrynolog. Poki co z takim wynikiem mysle, ze nie musisz sie tym martwic! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Julia, Biedronka, Miśka dziękuję :* * Niela40 tydzień szybko minie i myślę, że torbiel powinna się wchłonąć. Niestety będziesz miała dodatkową wyprawę. Dziękuję bardzo, czekam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia mam prywatną położną i lekarza z tego szpitala, do którego chodzę prywatnie, więc jak mnie odesla to ich rozstrzelam:) Chyba na drugim miejscu jak coś rozważam Inflancka lub Madalińskiego. Faktycznie dziwna sprawa z Twoim tsh. Nadal jesteś w Novum? Niestety nie mamy kontaktu z ewap :( Ciekawe jak tam u niej. A ja tak się nie mogłam doczekać szkoły rodzenia i bach! Dzisiaj jestem już po pierwszych zajęciach :) Rozmawialiśmy o przebiegu porodu, jego fazach itp. Fajnie, człowiek bardziej świadomy co go czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 21.36 - nie mamy z nią kontaktu poza forum.. Na fb jej nie ma niestety.. Może niebawem się odezwie... Miejmy nadzieję, że wszystko ok.. Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co do tsh w ciąży to jest ono bardzo ważne. Lepiej mieć nadczynność niż niedoczynność. Nie chcę nikogo straszyć ale dwie moje straty były przy poziomie tsh ok 3-4. W kolejnej ciąży tsh było często monitorowane - co 3tyg!! Endokrynolożka nie pozwoliła drgnąć do 2! Szczególnie ważne jest utrzymanie tsh w ryzach przy haschimoto. Rzeczywiście w pierwszych tygodniach ciąży bardzo skacze ale ja bym nie ufała lekarzowi, który każe ****adać po 12tc! Bo akurat wtedy tsh mamy ma największy wpływ na dzidziusia! Potem maluszek korzysta ze swojej tarczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa
Kkinia, nic nie przegapiłas, nie zdązyłam jeszcze napisac po wizycie. Wszystkie parametry i przepływy ok. wymiary idealnie pasują do tygodnia ciazy, lekarz nie stwierdził zadneg podwyzszonego ryzyka, wrecz jest nizsze niz moj wiek ;) Maluszek bardzo *****iwy, ładnie współpracował:) usłyszelismy po raz pierwszy serduszko - konski galop, piękne:) lekarz poinformował, że jak chcę, to mogę zrobic test pappa, ale odpuszczam temat - da to tylk 5% wiecej informacji, a skoro wszytsko wyszło ok, to po co? cieszę się tym, co jest:)) następne spotkanie dopiero 20.04, pierwszy raz mam miesięczną przerwę! szok :) Kkinia, mam nadzieję, że Twoje tsh się uspokoi i nie bedzie Cię niepokoić! *Ewap, czekamy na wiesci! wierzę, że wszystko u Was dobrze:) *Nela, mam nadzieję, że torbiel szybko się wchłonie i bez problemów się obejdzie! *Martuska, kto CI będzie robił laparo z histero? na Polnej? ja miałam w zalceniach tydzien wczesniej espumisan (chyba 2-3 razy dziennie), dieta lekka, w dniu przyjecia na czczo, ogolnie byłam chyba 4 dni, czułąm się bardzo dobrze, nic mnie nie bolało, ale to indywidualna kwestia. Trzy dziurki w brzuchu. potem 2 tygodnie zwolnienia. powodzenia :) *Miłego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Dzisiaj krótko i tylko o sobie :P Jestem po wizycie ... rośniemy i rozwijamy się prawidłowo ... tzn dr tak stwierdził, gdyż nie zauważył nic niepokojącego. Mam odstawić luteinę i duphaston, a to oznacza, że tylko Omegamed optima będę łykała i żuravit :) 7 kwietnia jestem umówiona na drugie prenatalne (czyli połówkowe) i tu zaskoczenia, otóż też z racji wieku w Gamecie jest bezpłatne :) Ale dzisiaj mnie wymęczył jak szyjkę badał :( zabolało, musiała mi się cofnąć :P czy co?? Wszystko pozamykane, więc luzik. Zrobił krótkie usg - zawsze sprawdza czynność serca dziecka ... Krótki dialog przytoczę: - Co jest w domu? - Syn, ale wydaje mi się, że teraz też będzie chłopiec. - A po czym pani wnosi? - Tak zwyczajnie, wydaje mi się że chłopak. - No mi tez się tak wydaje ... i się uśmiechnął Zobaczymy jeszcze co lekarz powie 7 kwietnia, ale już nastawiam się na brak różowego w dziecięcej garderobie :P Pozdrawiam cieplutko i przesyłam moc pozytywnej energii którą podładowałam się nieco na słoneczku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×