Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lińska

Misio1 wyjaśniam tego Pana

Polecane posty

Gość gość
Nie ma lekko jak to ktoś powiedział. Ale każdy pozytywny dzień, każdy uśmiech , szczery, potrafi dać dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Todobrze, mnie takie podejścieomaga. Też byłam unieruchomiona długo, i wtedy człowiek się cieszył,że ładne słońce i niebo widział przez okno. D**erelka , ale do dziś tego nie zapomniałam1abc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz jak ja cieszyłem się, gdy po paraliżu kręgosłupa, udało mi się przejść pionowo pierwsze 50 metrów :). x Do dzisiaj pamiętam tamte podmuchy wiatru i śpiew ptaków :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jest coś czego się nie zapomina. Jak się uczyłam chodzić( wyjasnie autoimmunologia mnie zjadła ) to pamiętam jak zipałam , aby pare metrów się przeczołgać. Mieśnie były za słabe. Ale właśnie ten powiew też pamiętam. W nocy wychodziłam, bo się gapili, więc ten wiatr, niebo z gwiazdami to było coś nacudowniejszego. Abc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałem przetrącony kręgosłup i sam go przez głupotę doprawiłem :(. x Dobrej, gwieździstej nocy :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki, tobie też, abc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyjasnie autoimmunologia mnie zjadła ) x modna choroba, Młynarska ostatnio sie nią interesuje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wesoły miłośnik kobiecości, ma tylko te drobną wadę że prawda jest dla niego pojęciem nie do ogarnięcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie żartuj sobie gościu od Młynarskiej. Co innego prawdziwa choroba, a co innego dieta zmieniająca rysy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wieku lat dwudziestu, miałem już WŁASNE mieszkanie x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanGag
misio1 czy nadal nie masz szansy na sfobodne poruszanie i do wózka jesteś przybity ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety od zabawy z kałem ludzie wariują, mózg się rozpuszcza od smrodu kały z doopy. A misio jak wiadomo uwielbia anala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>czy nadal nie masz szansy na sfobodne poruszanie i do wózka jesteś przybity ?<<< x Nigdy nie twierdziłem, że korzystam z wózka :). x Zresztą moje uszkodzenie kręgosłupa uniemożliwia coś takiego. x Mogę poruszać się całkiem normalnie, tylko w ograniczonym czasie. Dlatego leżakuję i piszę na Kafe. x Do abc :) : widząc posty powyżej, dziwisz się jeszcze, że traktuję Kafe jak rynsztok :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćabc
Nie, dlatego ja odsiewam takie rzeczy. Nie zwracam uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tym forum takie wypowiedzi stanowią dominującą większość :(. x Dlatego zachowuję się tutaj stosownie do poziomu ich autorów :(. x Jeżeli napotykam kulturalnego rozmówcę :), to z przyjemnością zmieniam poziom :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brokeninside87 dziś o kurfa, ile misiowego piertolenia w jednym temaciepechowiec.gif x broken :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misio to zwolennik mordowania patriotów polskich ubecka mentalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie będzie dla mnie patriotą ktoś, kto za dolary lub funty morduje Polaków. x Nie będzie też patriotą ktoś, kto po wojnie, zbierał informacje, umożliwiające Wermachtowi ponowne zajęcie Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do fana Broken: x To po co ciągle zakładacie tematy o mnie ? x Nie macie tu ciekawszych IDOLI :P :P :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×