Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nicola987

Operacja tarczycy

Polecane posty

Gość Smutna mama13
Dziewczyny dzisiaj wyszłam.operacja przesunięta niech to szlak .przeziębiona jestem i mam mocny katar.wstępnie za 2 tygodnie.pojutrze jadę po wypis i odrazu podadzą nowy termin operacji :-( ehhh dzięki za wsparcie! Nikola jak się czujesz? A ty smutna? Jak wyniki? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No yak do zabiegu nie mozna miec nawet kataru. Ja yez mialam przesowany termin ale z powpdu miesiaczki ktora sama wywolalam stresem.. Ja ogolnie dobrze sie czuje poza tym ze mam syraszne wahania nastroju i jestem nerwowa. Przeziebilam sie dlatego musialam przelozyc wizyte u Endokrynologa badan nie zrobie przy przeziebieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość smutna
U mnie ok tsh 3,4 dr z euthyrox 112N zmienił na 125 nie wiem czemu nie pytałam powiedział że wszystko ok w sierpniu mam nad a we wrześniu kontrol. Ja przed czy po operacji tak samo nerwowa jedyne co się zmieniło to moja waga plus 8 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna mama13
O kurczę Nikola,a jak będę miała okres to też? Smutna to super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość smutna
Jak koniec okresu i male krwawienie to od dr zalezy mi tez przed operacja pojawilo się plamienie ale delikatne i przeszlo. Oj smutna matk13 współczuję przesuniecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy miesiaczce tez nie operuja poniewaz jest zwiekszone ryzyko wystapienia krwotoku. Janie mialam wtedy duzej miesiaczki ale mimo wszystko nie zgodzili sie operowac. Operacje nialam miec 4 stycznia i przesuneli na 12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość smutna
Ze mną byla pani po 40 i dostaa miesiączki w sobotę w poniedziałek iala operacje wiec zalezy od dr czy szpitala u nas nic nie pytali czy masz czy nie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak masz racje. Ja tylko pisze na swoim przykładzie u nas nie ważne czy początek czy koniec miesiączki czy plamienie wtedy zabiegu nie robią. Moja siostra tez miala zabieg w innym szpitalu i tez w czasie miesiączki nie operowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna mama13
Dzięki dziewczyny,ja zapytam jutro bo jadę po wypis,ciekawa jestem kiedy mi ustawili kolejny termin operacji :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas przy przesunieciu terminu z nowym nie odwlekaja dlugo. Nie wiem jak jest u Was. Obyś miala to jak najszybciej za sobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość smutna
Smutna mama 13 daj znać kiedy termin oby szybko i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna mama13
Dziewczynki,termin mam na 9 czerwca,z moich wyliczeń powinnam być po okresie ufffff,tsh mam 1,30 ale hemoglobiny 18 jakoś dużo :-( kurcze ale nam dzisiaj nerwy jakieś! Moja waga uwaga 84 kilo załamana jestem :-( Boże a jak zacznę tyć po operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość smutna
Ja teraz tyle ważę to zaczniesz nic ie zrobisz ja przy tarczycy ciagle to chudnę to tyje powiesić sie nie zamierzam odchudzać idzie ciężko trzeba przyjąć to na klatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicola987
9 czerwiec to nie długo:) dobrze bo szybko sie tego pozbędziesz i za jakiś czas o braku tarczycy będą przypominać tylko leki. Moze nie będziesz duzo tyć. Ja tyje ale naprawde nie wiele. W zasadzie waga stoi w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna mama13
Nikola dajesz nadzieję z tą wagą ;-) co dziwne że kataru nie mogę się pozbyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość smutna
Nikola a ja ty je na potęgę brzuch już mam taki jak w 6 m-cu i do tego nogi grube ogólnie cała puchnie woda zatrzymuje mi się ale ze mam niskie ciśnienie niemoge brać leków navpozbycie się wody tylko Ci pozazdroscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna mama13
Smutna,a jakie masz ciśnienie? To nie można brać tabletek przy niskim? Ja byłam na ip,silny ból brzucha,podejrzenue wyrostka robaczkowego ale usg mam zrobić sobie prywatne! Dostałam tabletki przeciwbólowe,a jak się pogorszy wezwać pogotowie! Nie zrobili mi w szpitalu ani usg ani krwi!porażka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość smutna
To faktycznie porazka moje ciśnienie to 90/60 wiec jakie a dostałam leki na pozbycie wody z organizmu które jeszcze do tego obniża ciśnienie wiec boje sie brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutna,oj to faktycznie strach :D mizerne masz te ciśnienie,a może zwiększyć ilość wypicia kawy? Powinna podnieść. Nikola co tam u ciebie? Pozdrowka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna mama13
To ja wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość smutna
Smutna mama 13 najgorsze jest to że ja wcale kawy nie piję. Jak twoje zdrówko i oczekiwanie na operację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna mama13
Infekcja niby wyleczona,brzuch już nie boli,w przyszły czwartek Do szpitala już,narazie o tym nie myślę.najgorsze że ja do szpitala a mąż wyjeżdża za granicę,nie spędzimy wogole czasu ze sobą :-( w dodatku szkoda mi synka :-( przykro mi... ehhh.smutna co do kawy to ty nie pijesz bo nie lubisz? Czy źle po niej się czujesz? Ja po kawie robię wsteczny do wc ;-) więc zrezygnowałam,choc czasem daje się namówić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość smutna
Nie lubię kawy nie smakuje mi kiedyś wypilam to spać nie mogłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość smutna
Dziewczyny a czy mówił wam dr żeby zasłaniać bliznę przed słońcem czy nie p operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Iwa
Witam Was dziewczyny, dawno do Was nie zaglądałam. Bliznę pooperacyjna zaslaniajcie przed słońcem. Ja chodziłam w takiej bardzo cieniutkiej apaszce i smarowalam ją kremem z filtrem 50. Ale to tylko w pierwszym roku po operacji, teraz normalnie opalam i nic się nie dzieje, jest tylko delikatnie bledsza od reszty skóry. Ale w pierwszym roku po operacji skóra w tym miejscu jest delikatna i można ją bardzo poparzyc. Pozdrawiam Was cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Iwa
Smutna mama, mam nadzieję, że jesteś już po zabiegu i że jest wszystko w porządku. Daj znać co u Ciebie. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość smutna
Mi ciągle gorąco to odpada apaszka, a jak pamietam to posmaruje kremem może się nic nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna mama13
Cześć dziewczyny,iwa wyszłam na przepustkę ;-) w wczoraj wstawilam się do szpitala znowu zrobili mi usg,krew.w niedzielę mam się zgłosić o 18 na oddział a w poniedziałek operacja,w sumie byłam wczoraj 12 godzin w szpitalu i przyjechał mąż po mnie i mnie zabrał do domu bo jest tyle operacji że się nie wyrabiają, Do tego dochodzą nagle przypadki.lezala dziewczyna koło mnie po operacji tarczycy była taka obolała,nie chciała wogole rozmawiać,wydawala się być taka zamknięta w sobie :-( nie ciekawe to wyglądało.... poopklejana szyja z buteleczka na środku.w dodatku mąż jutro wyjeżdża za granicę na 3 miesiące prawie :-( mały ponoć cały dzień mnie szukał :-( w dodatku mam problem z lokatorami w naszym mieszkaniu ehhhhh wszystko mi się wali!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość smutna
Powiem Ci ja od razu mówiłam jak mnie bolało dostałam królowej i było ok po 16 już wstałam było ciężko ale wstałam na drugi dzień czyli doba po pojechałam do domu. Każdy jest inny pomyśl sobie ze i u Ciebie będzie ok. Trzymam kciuki mi też chcieli przesunąć o dzień operacje ale że dr wiedział że mąż zostaje z 6 miesięcznym dzieckiem i 5 letnim to powiedział ze szkodą chłopa i zrobił jak było w planie. Daj znać co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie zapraszam na mojego bloga gdzie dowiecie się jakie najlepsze produkty znajdziecie w drogerii Rossman http://bestcosmetics.blox.pl/html Zachęcam do komentowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×