Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nicola987

Operacja tarczycy

Polecane posty

Gość gość smutna
Wszystko to co jest na zaparcia co napisałaś dla mnie ochyda. No ja uwielbiam jej nic bez gruba teraz przechodzę chyba depresje nic mi sie niechce szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicola987
Witam dziewczyny:) dawno mnie tu nie bylo..Widze ze moja ostatnia wiadomość zostala wyświetlona tylko w jednym zdaniu. Nie wiem dlaczego tak jest jak pisze z Tel. Biorę hormon 6 dni w tyg 50 i w 7 dniu 75 za tydz kontrola. Ja tez mam problem z paznokciami bardzo sa lamliwe a skote mam tak sucha ze luszczy sie na czole i nosie. Bardzo sie cieszę Iwa ze Twoje wyniki sa juz w normie:) A Ty Iwa jaki masz teraz poziom TSH??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutna tez mam takie ciężkie dni gdzie zwykle ugotowanie obiadu jest wielkim wyczynem..raz mam ochotę śmiać sie raz plakac raz jestem spokojna opanowana raz nerwowa i wybuchowa. Takie huśtawki nastroju..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość smutna
Ciągle niechce mi się nic i żyć jestem strasznie nerwowa do tego każdego dnia jestem zmęczona i tylko czekam do wieczora a potem spać nie mogę. Ja biorę 112 w maju dopiero kontrol strasznie tyje i duży mam apetyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakies 2 tyg po operacji nie mogłam spać. Chodziłam spać 2 3 a nawet 4 spalam 4 godz i wiecej nie mogłam. Naszczescie mam to juz za sobą. Ja tez jestem nerwowa ale uczę sie nad tym panować. Ja nie tyje..a szkoda bo pate kg by mi nie zaszkodziło. Ile juz przytylas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Iwa
Hej dziewczyny, oj te wahania nastroju... Normalna sprawa, tez przez to przeszłam. Ale pociesze Was, że to przejściowe unormuje się poziom hormonów i wszystko się wyciszy. Suchość skóry, wypadanie włosów i lamliwosc paznokci tez jest moją zmorą. Mialam spokój przez trzy miesiące i znowu włosy wychodzą garściami, paznokcie się rozdwajaja, ale niestety przy tsh 0,04 nie ma się czemu dziwić. Niestety ja muszę mieć taki niski poziom żeby nie było wznowienia nowotworu. Ale pocieszam się i Was też jednocześnie, że te nasze dolegliwości są naprawdę do zniesienia, tylko trzeba czasu na powrót organizmu do równowagi. Pozdrawiam Was cieplutko. A z tym tyciem... No muszę się pilnować ale z różnym skutkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie to ze lamia mi się paznokcie mam bardzo sucha skore pojawił sie tez lupiez jakos mi to nie przeszkadza zawsze powtarzam sobie ze najważniejsi sa wyniki które nie wykazaly zmian nowotworowych. A jak jest jakas wazna okazja zawsze można zrobic np tipsy a jeslibchodzi o sucha skore stosuje maseczki kremy nawilżające i jest poprawa co prawda na chwile ale jest. Wahania nastroju sa nieco bardziej męczące ale jak woda kazda z nas musiała lub musi przez to przejść. Ja miesiąc temu TSH miałam ponad 7 ciekawe jak teraz po zwiększeniu hormonu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość smutna
Ja przytylam 4kg tez nie mge spać jak ty nikola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicola987
Bylam wczoraj na kontroli. TSH 4.17 wapń 9.20. Teraz mam brac przez 6 dni w tyg 62.5 Euthyroxu i raz w tyg 75. Przytylam 1.5kg. Kolejna kontrola za 2 mies i kolejna w lipcu ibwtedy tez będzie ust by zobaczyć jak w środku to wygląda i czy guzy nie odnawiaja sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Iwa
Nicola, to bierzesz niewielkie dawki Euthyroxu,no ale Tobie zostawili jeden płat jeśli dobrze pamiętam. A gdzie robisz badania kontrolne? No widzisz, chciałaś przytyć i tyjesz :-) Ja tam bym chciała zgubić z 5 kg ale jest ciężko... Smutna, co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mam zostawiony prawy plat ale sama nie wiem czy to dobrze. Mysle ze dlatego te dawki nie są takie duże wydaje mi się ze ostatecznie będę brala caly czas 75. Spoko możesz mi dac to 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A badania kontrolne robię tu gdzie mieszkam czyli w Miechowie. Jestem pod stala opieka Endokrynologa. Pani dr dobry lekarz zna sie na tym co robi ale niestety trzeba płacić:/ poniewaz nie przyjmuje na NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Iwa
No to jesteśmy krajankami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Iwa
No ja też z miechowszczyzny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Iwa
No fakt, moglysmy się spotkać na kawie i porozmawiać, a nie pisać tutaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość smutna
Ja jak narazie 4kg waga stoi apetyt straszny ale od 3dni ciagle puchne tj. Nogi i ręce a wizyta za mc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wizytę dopiero na maja. Skoro cos jest nie tak to może idz wczesniej.. Ja jestem ostatni senna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość smutna
Tez mam na maj ide do endo co chodziłam przed operacja takie terminy spr zobaczę chyba ze sie nasili pojadę prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja caly czas chodzę prywatnie:/ studnia bez dna.. No jasne jak cos to lepiej nie czekać ale może lekarz rodzinny pomoże..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Iwa
Hej dziewczyny, powiem Wam, że ta senność i opuchniecie to efekt zachwiania hormonalnego. Mnie rodzinny przepisał furosemid,bo miałam tak nogi spuchniete ze klapkow nawet ubrać nie mogłam. Ale po jakimś czasie wszystko się unormowalo. Senna tez byłam i po południu musiałam się zdrzemnac zapakowana w koc bo wciąż mi było zimno. Ale cierpliwości, to tylko przejściowe,. Nicola, to wizyty prywatne trochę Cię muszą kosztować. Ja teraz jeżdżę do kontroli na Kopernika do Krk, do przychodni, na NFZ. Milej niedzieli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość smutna
Ja juz zapomniałam o operacji ale pójdę zrobię badania bo cos nerki mnie bola znaczy bardziej zatrzymal mi sie moc a ze mam problem z tym to pójdę i zapytam o te drętwienie dr rodzinnej a do Endo bede cierpliwie czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze hormon w miare szybko unormuja. Nie malo kosztują jak zaczelam liczyć ul wydalam od 2013 r to stwierdziłam ze lepiej żebym nie wiedziała kazda wizyta 80zl a z ust 150zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutna masz racje idź i zapytaj nic za to nie płacisz. Ja mam problem z nerkami ok 10lat. Miałam kamienie zeszly później pare lat spokoju i teraz aż 5 musze do urologa iść zeby cos z tym zrobil. Jak Wam dziewczyny minela niedziela? Mi wczoraj nic sie nie chciało do kościół tylko pojechalam na 16:30 nawet tam zasypialam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×