Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nicola987

Operacja tarczycy

Polecane posty

Gość gość smutna
Po operacji bylo ok gdzieś po tyg ta hrypka sie pojawila i czasem mam czasem ni. Nie bylo żadnej konsultacji. Czy problemy ginekologiczne troche miałam. Kilka dni bralam przeciwbólowe ale na brzuch i głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dziwne ze nie konsultowali Cie. JA bylam u Laryngologa w dniu wypisu chociaz nie chcialam. Pytalam czy nie mozna pominac tego badania Pan dr powiedzial ze nie poniewaz w czasie intubacji moglo zostac cos uszkodzone bo zdazaja sie takie sytuacje nie czesto ale jednak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość smutna
Ja tyle znam osób i żadnej nie konsultował laryngolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w szpitalu w ktorym lezalam nikomu nie przepuszcza kazdy obowiazkowo ma badanie bo pytalam..0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość smutna
Z jednej strony to dobrze u nas jak na drugi dzień po operacji nie ma tężyczki wypuszczają do domu nie przejmują się pacjentem jak u was. Ja idę we wtorek do laryngologa i w poniedziałek do ginekologa. Nikola co ci powiedział ginekolog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie powiedzial poniewaz nie przyjal mnie bo wypadla mu operacja a on przyjmuje tylko raz w tyg..ale w polowie lutego pojde jak maz wroci bo teraz nie mam z kim jechac. daj znac co Tobie powiedzial..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Iwa
Hej Kobietki, chrypka może się utrzymywać nawet do miesiąca po operacji, głos się zmienia, bo obrzęk ustępuje i ucisk na krtan i struny głosowe się zmniejsza. Po operacji nie miałam okresu dwa miesiące a potem nieregularnie,plamienia itp. Cierpliwości, wszystko powoli się unormuje. Ja po operacji nie miałam badania laryngologicznego, widocznie w każdym szpitalu jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość smutna
Ja przez tydz miałam normalnie glos pozniej zaczęła się chrypka i tracenie głosu jurto pójdę zobaczę co powie laryngolog. Byłam u ginekologa powiedział że plamienie jest norma a co do miesiączki powiedział że jak nie będzie okresu przez 2tyg przyjść da tabletki na wywołanie. A macie może problem z nadmiernym owłosieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicola987
Dokladnie w kazdym szpitalu jest inaczej ale u mnie w sumie dobrze ze byla ta konsultacja bo nie musialam pozniej specjalnie jechac.. To Ty Iwa tez mialas problemy z ginekologia wiec moze to normalne i nie potrzebnie sie stresuje.. Smutna i co powiedzial Laryngolok ok wszystko?? Ja czekam na meza i wtedy pojade do ginekologa bo teraz nawet nie mam jak. Male dziecko a tam zawsze spedzam polowe dnia. MAm pytanie kiedy sprawdalyscie poziom wapnia po operacji?? JA jeszcze tego nie robilam dopiero w poniedzialek ide na badanie. Chyba powinnam wczesniej ale zapomnialam..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Iwa
Nicola, ja poziom wapnia i tsh zgodnie z zaleceniem profesora robiłam po miesiącu od operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość smutna
Ja bede badanie robic jak pojadę na kontrol we wtorek. Ginekolog powiedział ze to normalne z miesiaczka ze sie opóźnia ale dostałam na drugi dzień po wizycie u ginekologa. Laryngolog stwierdził że mam lewa ścianę czerwona i dal antybiotyk i cos do ssnia bardzo drogie i za tydz kontrol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość smutna
Dziewczyny powiedzcie mi czy mogę pić alkohol jak biorę codziennie euthyrox?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicola987
Ja tez mam na wypisie za 4 tyg w pon zrobię badania.. Dzisiaj miałam spadek wapnia przestraszyłam sie. Lekarz kazał zwiększyć dawka ale nie jest to dobre bo kamienie mam na nerkach. Na jedno pomaga na drugie szkodzi. Najważniejsze ze nie jest nic uszkodzone mam nadzieje ze po lekach będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam ostatnio u znajomych na imprezie i wypilam 2 drinki (ogólnie mam slaba glowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość smutna
Ja jadę we wtorek na badania tsh i wapno okaże sie czy jest ok bo ost często mam mrówki na dłoniach i stopach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozliwe ze lekko spadlo wapno. Ja pojechalam do lekarza jak poczulam mrowienie bo nie wiedzialam o ile zwiekszyc dawke. Ja jutro ide na badania we wt do endokrynologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość smutna
Ja wszystko mam we wtorek po operacji kilka dni brałam wapno ale to sama z siebie nie kazał dr było ok przestałam teraz czyje mrowienie po badaniach będę wiedziała co i jak. Nikola a ty jak robisz już wszystko ja już powoli tak tylko jak biorę bobasa jakby mnie bolało ale mam takie odczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niby tez mialam ok ale kazali brac raz dziennie profilaktycznie az do wizyty u Endokrynoloda i Pani dr ma zdecydowac czy nadal brac czy nie. Od 3-4dni czujevsoe senna dlatego tez morfologie zrobilam. Tak ja juz robie wszystko biore tez na rece dziecko chociaz jest dosc ciezka ma 2.5roku.. Mysle ze juz nic sie nie stanie jutro mija rowny mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość smutna
A nie 12mija mc od operacji bo chyba miałaś tego dnia co ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po dzisiejszej wizycie dowiedziałam sie ze blizna super wygląda. Wapń w normie wiec mam odstawić Alfadiol tez i za tydz kontrola wapnia. Morfologia w normie. Tsh podniesione teraz mam brać 50 6 dni w tyg i raz w tyg 75. Za mies kontrola u Endokrynologa z wynikami TSH i wapnia. A Ty Smutna jak po wizycie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość smutna
Podniósł mi euthyrox na 112n i w maju w połowie kontrol bizna tez pk tylko masowac kazał i przestać się piecic tylko wziąć mam się za robotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicola987
To super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość smutna
Nikola a ty bierzesz hormony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Iwa
Hej dziewczyny, jak się czujecie? Mam nadzieję, że u Was wszystko ok. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość smutna
U mnie w miare ok jedyne co zaobserwowałam dalej jestem nerwusem i troszkę jakby waga do przodu poszła albo mi się wydaje. Mam też problem mianowicie wcześniej miałam ciągle biegunki a teraz zaparcia szok. A u ciebie co tam Iwa jak zdróweczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Iwa
Moje zdrówko jeśli chodzi o tarczycowe sprawy jest ok, wszystkie wyniki bardzo dobre, wiec jestem pozytywnie nastawiona. Następne badania dopiero za pół roku. Jeśli chodzi o zaparcia to tez miałam z tym duży problem. Mnie pomogła owsianka, otręby z jogurtem, suszone śliwki i morele ale meczylam się dość długo. Potem trochę wypadały mi włosy i łamały się paznokcie i miałam bardzo wysuszona skórę, ale po jakimś czasie się wszystko unormowalo. Włosy odrastają,mam mnóstwo małych, śmiesznie wyglądają jak lwia grzywa. No i z wagą tez trzeba uważać, bo przy braniu hormonów apetyt dopisuje, ale to kwestia samodyscypliny. Nicola, co u Ciebie? Pozdrawiam Was Dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×