Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
atomka83

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja c.d.

Polecane posty

Gość blondyneczka87
Hej, nie odzywam sie bo u mnie nic sie nie dzieje, @ sie skonczyla a owu ma byc kolo weekendu... Aga to 3mam kciuki i czekam razem z Toba:-) pisz jak tam sie czujesz:-) Kamyczku moja gin tez mi mowila ze jak pecherzyk wklesly lub inny ksztalt ma to znaczy ze albo niedawno pekl albo wlasnie peka bo po peknietym pecherzyku to raczej nie ma sladu, jest tylko cialko zolte ale nie zawsze je chyba widac:-/ a jak ono wyglada to juz wogole nie wiem, ale skoro powiedzial ze pecherzyk to wydaje mi sie ze albo dopiero peka albo poprostu wklesl i nic z niego nie bedzie... a widzial plyn w zatoce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Blanula ja mam podobnie, dwa dni delikatnie podbarwiony na beżowo śluz, myślałam że to @, ale dalej czekam i chodzę za jak osa :/ Czuję się czasem jak jakaś maszyna, od okresu do owu, od owu do okresu, masakra jakaś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie owulacja była i wszystko jest w porządku - nie wiem do końca co i jak bo mój lekarz jakoś nie wdaje się w szczegóły. Staram się nie myśleć o ciąży, zresztą praca mi w tym skutecznie pomaga, przynajmniej między 8 a 16 :). Póki co cieszę się, że nie mam plamień a dzisiaj już 24dc, co prawda to na bank dłuższy cykl niż poprzednie więc nie ma sie co nakrecać, że udany ale ostatnio plamiłam już w 16dc. Jeżeli dostanę @ normalnie bez poprzedzających tygodniowych plamień to znaczy, że winowajcą był niedobór witaminy D. W kolejnym cyklu monitoring z lekami (ginekolog chce poprawić jakość pęcherzyków).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Kamyczku,moj jak byl pofaldowany lekko to lekarz powiedzial,ze peka i zeby sie starac. A co z peknietym sie dzieje,to juz nie wiem. Xxx Doris,jakie leki bedziesz brala? Wiesz juz? Zaczynasz od nowego cyklu? Moze nie bedziesz musiala brac :-) Xxx Blanula,jezeli nie jestes pewna,to idz za killa dni na bete. Nie wiem,czy dobrze pamietam,ale w ostatnim cyklu tez mialas cos pomieszanego. W kazdym razie warto sprawdzic,bo byc moze sie udalo :-) Xxx Justyn88- rozumiem Cie,bo tez tak mam. W pracy mysle mniej,ale z tylu glowy ciagle mam mysl o tym,kiedy sie uda. Musi nam sie udac. Musi! Trzeba myslec pozytywnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Hej kochane. Zmęczenie bolące sutki biegunka slone ciasto w ktorym nie bylo soli w ogole i rosol w herbacie. Moze ja juz mam jakies psychiczne zaburzenia od tego wszystkiego... A do lekarza do ktorego chce trafic musze czekac kolejny cykl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
I to bez gwarancji ze tym razem uda mi sie trafic w termin. Tak tak mam cykle pochrzanione ostatnio najgorsze jest to ze zle sie czuje. Pozdrawiam Wszystkie kobietki i zycze dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda31
Maomi dzięki ze o mnie wspomniałaś,trzymam sie jakoś jak to mówią czas goi rany . U mnie 6dc po @ niema juz śladu. Wiele osób mi mówi ze bardzo możliwe ze nie dlugo uda nam się zajść w ciążę bo przeważnie tak jest gdy odchodzi ktos bliski to tak jakby robił miejsce nowemu życiu .I po dłuższej analizie faktycznie może cos w tym jest bo gdy mój syn sie rodzil to pięć dni wczesniej zmarła mojego byłego partnera babcia Wczoraj telefon do teściowej poprawił mi humor i dal światełko w tunelu,byla u wróżki i ta jej powiedziała ze niebawem będę w ciąży i urodzę śliczną blondyneczkę i później jeszcze syna :D Trzymam za Was i za siebie mocno kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amini od 3 do 7dc mam brać Letrozol, później 11-12dc mam się zgłosić na pierwsze USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Doris,a na kiedy masz termin? Wiesz,w jaki sposob wplywa to na jakosc jajeczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amimi nie wiem jak wpływa bo lekarz mi nie wyjaśnił ale wiem, że przy niezbyt imponującym endometrium jest bardziej polecane niż clo, które może negatywnie wpływać na przyrost, a ja mam z tym problemy. Termin to mniej więcej piątek-sobota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanula, a może jednak skocz na betę w najbliższych dniach? Pamiętam, że jak byłam w pierwszej ciąży, to testy nie wychodziły mi bardzo długo. Beta była już wysoka, a testy nadal bez dwóch kresek. Amimi, z całej siły przesyłam wszystkim potrzebującym kobietkom pozytywne fluidy :) Ruda - trzymamy kciuki, zeby przepowiednia się spełniła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Chyba musze isc do gina tylko, ze nie wiem do jakiego... Mam brazowe uplawy boli mnie podbrzusze ale nie jak na @ piersi bardzo mnie bola i czuje sie jakbym miala zemdlec... Masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris32
Blanula może w pierwszej kolejności idź na betę żeby zobaczyć czy to nie kwestie związane z ciążą, jeżeli nie no to idź doraźnie do jakiegoś zaufanego ginekologa żeby sprawdził czy nic złego się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Musze iść na ta bete i cos robic bo tempka rano znow 37 a normalnie mam pomiedzy 36,1 36,6 ewidentnie cos sie dzieje i mam wrazenie ze to coś niedobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Blanula,uciekaj zrobic bete. Wynik bedzie tego samego dnia. Jezeli jestes w ciazy,to mozesz miec za malo progesteronu. Lepiej to sprawdzic,niz zalowac. Xxx Kamila,a co u Ciebie? Xxx Wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet Kobietki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Postanowione. Jesli jutro rano temperatura nie spadnie to pojde na bete. Bardzo dziwnie i nieprzyjemnie kluje mnie podbrzusze... Jakby mi ktos igly wbijal w moje intymne miejsca... Rowniez Wszystkiego Najlepszego wszystkim KOBIETKOM w dniu naszego swieta ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia84
Blandula leć na betę nie czekaj bo możesz później żałować skoro się udało daj Boże to może potrzebujesz coś na potrzymanie a sama tego nie sprawdzisz kobieto raz raz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia84
Z tą temperatura to różnie bywa bo ja miałam tam na dole 36,7 a czulam sie jaj bym miala grype przed @ mam większą więc to nie zawsze się sprawdza.Blandula wszystko wskazuje na pozytywną betę albo wkretke trzymam kciuki. Dziewczyny wszystkiego naj naj z okazji Dnia kobiet :-* :-) :-) U nas wszystko dobrze tylko małej oczko ropieje ale jutro mam wizytę położnej więc coś mi poleci,malutka wynagradza mi wszystkie zerwane nocki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Dziekuje dziewczyny za rady jestescie kochane naprawde... Dzis nie zdaze juz do labo ale jutro z samego rana pojade. Jesli to nie dzidzius to i tak musze isc do gina bo chyba dzieje sie w moim organizmie cos powaznego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia84
Blandula ja bardzo chciałam mieć dzidziusia tak sobie wkrecilam az doszło do tego że nie miałam w jednym miesiącu @ a w następnym dostałem w 26 dc i było to dosłownie plamienia tak działała moja psychika już o objawach nie wspominam,o niczym innym nie myślałam teraz to wiem z perspektywy czasu to zrozumiałam.Więc psychika ma ogromny wpływ na nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amimi nie odzywalam się bo pojechalam na weekend odwiedzić rodzinę.przed wyjazdem dostałam @ ,niedługo koniec i nowe starania,tym razem po raz pierwszy z mierzeniem temperatury ( jak to jest z nią? Tzn jaką musi być różnica w owulacji?) no i powróciły testy owulacyjnych,a więc wierze w dokładna owulację aby się udało.pozdrawiam Kamila;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Kamila,mierzenie temperatury jest w sumie proste,ale wymaga systematycznosci. Temp powinna byc mierzona codziennie o stalej porze,rano,zaraz po przebudzeniu. Powinnas juz zaczac mierzyc :-) Po owulacji temp wzrasta o ok 2 stopnie o pnie sie na wykresie do ok 37 stopni. To jest bardzo indywidualna sprawa. Poczytaj o tym,bo duzo mozna pisac. Pewnie po kilku cyklach zauwazysz,jak jest u Ciebie :-) Xx x Ciesze sie,ze moge Wam sie wygadac. Dziekuje. Sama nie wiem,jak mam nie myslec i sie nie spinac . Czuje,ze w tym miesiacuc nic z tego. Zaczyna mnie bolec brzuch. Zawsze tak sie zaczyna tydzien wczesniej. Nie chce myslec o tym,ale nie umiem przestac. Juz nie doszukuje sie objawow ciazy,ale okresu. Powiedzcie mi,ile cykli powinno sie stymulowac clo? Niedlugo zaczynam pierwszy raz. Zobaczymy,co z tego bedzie,ale duzej nadziei sobie nie robie... Przepraszam,ze tak negatywnie,ale chyba mam spadek formy psychicznej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczesliwe mamusie, i przyszłe mamusie pozwolcie tej mamie cieszyc sie zyciem synka, ktory umiera. Prosze o sms za 2,46 brutto lub wsparcie dowolna kwotą. 26% sumy jest juz zebrane. Z góry wszystkim szczesliwym mamom dziekuje, za każdy gest dobrej woli https://www.siepomaga.pl/emil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczesliwe mamusie, i przyszłe mamusie pozwolcie tej mamie cieszyc sie zyciem synka, ktory umiera. Prosze o sms za 2,46 brutto lub wsparcie dowolna kwotą. 26% sumy jest juz zebrane. Z góry wszystkim szczesliwym mamom dziekuje, za każdy gest dobrej woli https://www.siepomaga.pl/emil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
Clo to tak z 4 miesiące, potem przerwa . Tak stosował mój poprzedni ginekolog. Blanula, idź idź na betę. Jak się udało to brązowe plamienia świadczą o tym że po potrzebujesz progesteronu. Przypomnę ci moja sytuację: 29 dc, test negatywny, kłucia. Wieczorem beta : 9 iu. 31 dc intensywne krwawienie, jednodniowe. 31 dc wieczorem beta 90 iu. Kolejne rosły ok. Dziś już 21 tc. Nie ma lekko, zwłaszcza że pojawiają się problemy. Mianowicie obrzęki nóg.. mam wykonać usg kończyn dolnych.. Pozdrawiam Was wszystkie, trzymam za Was kciuki i czytam Was codziennie! Magdaaa1987

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Hej. Niestety dzis moje labo jak na zlosc zamkniete... Zrobie sikacza. Tempka 37,18 tak wysokiej dawno nie mialam ale ogolnie czuje sie ok - lepiej niz wczoraj i brazowych plamien prawie niema - odrobine na papierze. Nie wiem co mam myslec o tym i mam nadzieje i nie wierze ze moglo coś wyjsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Blanula,cos czuje,ze bedziesz miec dla nas dobra informacje :-) Trzymam kciuki :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia84
Blandula trzymam kciuki :-) Ja tez miałam brązowe plamienia na początku ciazy w czasie @ więc czekam z niecierpliwością :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×