Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atomka83

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja c.d.

Polecane posty

Gość Blanula87
Niestety dziewczyny jedna krecha... Patrzac na to co sie dzieje ze mna to ten cykl tez uwazam za stracony. Sciskam Was Wszystkie i baaardzo dziekuje wsparcie :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aj Blanula który dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blanula dziwna jesteś. Ja jak miałam przeczucia że coś może być na rzeczy , temperatura była wysoka a testy nie dawały jednoznacznej odpowiedzi to jechałam 60 km do laboratorium by zrobić betę. Po to by mieć pewność że zrobiłam wszystko na wypadek jakby się udało. Potrzebowałabym wówczas leków na wypadek ciąży. Fakt to to że beta wyszła negatywna, ale przynajmniej mogłam spokojnie czekać na @. Jak laboratorium może być nieczynne w środku tygodnia? Wydaje mi się że chcesz przeciągnąć tą swoją niewiadomą bo boisz się rozczarowania. Wolisz sikać i mierzyć temperaturę. To powodzenia tylko następnym razem nie miałcz tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
A widzisz moze byc nieczynne i to wlasnie dzis a jak zrobie bete jutro to wynik bd miala we wtorek i tez do normaalnego labo mam 50 km ale moj M pracuje a ja sama nie jezdze po wiekszych miastach bo taki ze mnie kierowca wiec jedynie w sb mozemy jechac. Godziny otwarcia u nas to od wt do czw od 8-11 krew jest wozona do Bialegostoku a wyniki sa nastepnego dnia tylko czwartkowe sa we wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
I juz nie bd mialczala sory, ze zasmiecilam forum. Milego dnia i udanych staran wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanula przykro mi :( Gościu z tym "miauczeniem" trochę przeginasz :/ Właśnie po to jest to forum żeby się można było doradzić i wygadać.. Najłatwiej obrazić i skrytykować anonimowo :/ Dziewczyny ja mam pytanie w innym temacie. Kupiłam siemię lniane całe, nie zmielone i nie mam pojęcia jak to się je ;) Trzeba to jakoś wcześniej ugotować? Czy to się tylko napar pije czy je w całości? I mam to jeść tylko w pierwszej fazie cyklu czy mogę cały czas? Będę wdzięczna za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu wydaje mi się, że czasami po prostu bez sensu jest jechać do laboratorium - jeżeli 5 testów różnych firm jest negatywnych a minęło dużo czasu od ostatniego seksu i nie ma mowy żeby plemniki dożyły do ewentualnej przesuniętej owulacji to po co robić betę? Blanula przykro mi :/, nie uciekaj z forum, wszystkie mamy prawo pisać co chcemy i Ty też masz takie prawo, zresztą, od tego typu kwestii jest to forum :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia84
Blandua nie przejmuj się wypowiedzią gościa bo najlepiej kogoś obrzucic błotem na odległość i to anonimowo.Skoro masz taki kawał drogi do labo to zrozumiałe ze nie jedziesz tylko robisz testy ja też bym tak postapila jeśli ma być dzidzius to będzie bez sprawdzania bety więc jeszcze póki nie ma @ to jest szansa powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Dziekuje dziewczyny za mile slowa, ale poczulam sie jakby mi ktos klamstwo zarzucal, a naprawde nienawidze klamac i nie rozumiem jaki cel mialo by miec anonimowe forumowe szukanie wymowek. Siemie lniane zalewa sie goraca woda lub mlekiem :-) ja jednak wole na sucho bo robi sie nieprzyjemna konsystencja po zalaniu... Niby nie robi to roznicy poniewaz rozkleja sie w zoladku, ale pewnie ile osob tyle opinii :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Aaaaa co do siemienia nie mielonego to nie wiem... Nie doczytalam, przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli Blanula tak ci zależało że aż nie zdazyłaś do 11 na badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa, najlepiej po kimś cisnąć bez sensu. Każdy ma swój rozum i sam decyduje, nie mam pojęcia po co się unosic i spinać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blanula nie przejmuj się!!!!! U mnie nic nowego,okres starań trwa;) dziewczyny ma któraś 22 lata? Tak z ciekawości,chyba będę najmłodsza:) Kamila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie że ciśnie, ale ile można: kurde, muszę iść na betę. Tak, najlepiej idź. Będziesz pewna. Pójdę z samego rana, u mnie tak i tak, koniecznie jutro pojadę, jak tempka się utrzyma to z samego rana jadę. Ok, decyzja podjęta .Kurde, zrobiłam sikańca, bo prawdopodobnie zaspałam do laboratorium. Wczorajsze miałczenie nie ważne, posty i rady koleżanek mam w d***e. Nic, nie udało się. Pora się załamać!!!! Aaaaas!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Hehe mam wysłać fotke z info dnia 9.03 labo zamkniete? Poza tym nie zalamalam sie po prostu negatyw i tyle :-) pisz pisz może Ci lzej jak po kims pocisniesz, moze komus moja sytuacja pomoze sie wyzyc - dobre i to :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic żec wyżyć. Każdy chce dla Ciebie dobrze, tylko więcej słowności jak z kimś piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DigitalGirl
Blandula, 3mam kciuki! Może dało radę :) a jak nie dało, to następnym razem da. Co do bety, zrobiłam raz i to, żeby się upewnić czy NIE JESTEM w ciąży, żeby na bank wiedzieć, czy mogę brać antybiotyki. Okres spóźniał mi się przez chorobę. Warto się upewnić, ale jak testy wychodzą negatywnie to raczej nie ma się co spinać. Jasne, zdarzają się takie sytuacje, że testy z moczu nie wychodzą a jest się w ciąży, ale to raczej wyjątek od reguły. Przynajmniej ja mam takie zdanie. Wiele wody upłynęło zanim się nauczyłam tego podejścia.. Wiadomo, do ostatniej chwili ma się nadzieję. Gościu, nieładnie tak anonimowo po kimś cisnąć... U mnie wg.kalendarza płodne..i jajnik kłuje, ale czy to możliwe żebym miała owulację w cyklu w którym był zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
No pewnie powinnam jechac 50 km sama bedac byle jakim kierowca zeby byc slowna względem dziewczyn z forum. Jestem szalona ale nie az tak. Koniec mojego tlumaczenia wiesz swoje ja swoje. Milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
A no i wszystkim dziewczynom podpisanym jeszcze raz baaaardzo dziekuje za mile slowa i wsparcie :-) jestescie naprawde wielkie :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blanula nie odchodz tylko z forum, to każdego indywidualna sprawa jaką decyzję podejmie,my tylko radzimy, kazda potrzebuje rad ,nie moglas jechać i już ,nie musisz się tłumaczyć,jeśli komuś to przeszkadza to jego sprawa. Dziewczyny cię rozumieją.Kamila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia84
Gościu przy becie też zdazaja się pomyłki ja kiedyś zrobiłam i niestety moje wyniki zaginęły całe szczęście że do labo miałam dwa kroki więc moglam powtozyc ale jak by taka sytuację miała blandula ? Ujawnij się czemu jesteś anonimowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Blanula może nie wszystko stracone? jak tam dzisiaj? byłaś na becie? jak tam u was dziewczyny czekające na @? testujecie? macie jakieś odczucia? ja mam wrażliwe piersi, i takie kłucia jajników, nawet nie jajników a na środku w dole brzucha. oczywiście się nakręcam jak zwykle. pomału jednak nastawiam się na hsg :( i po tym zmieniam gina. denerwuje mnie że mój obecny załamuje ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie nic specjalnie sie nie dzieje. Dzis tylko lekkie pobolewanie w dole brzucha bym powiedziala ze w macicy i takie uczucie rozpierania na dole. Tak mam czasem to uczucie przed sama @ ale nie 3 ub 4 dni przed. Moze taki ten cykl bedzie . Najgorsze jest to ze kolejne dni plodne przepadają na swieta a chcialam isc na monitoring cyklu. Myslicie ze sie umowic przed swietami a potem isc po swietach sprawdzic czy byla owulacja? Hm tylko kurcze na swieta mam rodzicow u siebie wiec nawet nie mamy jak dzialac w te dni . Wprawdzie mamy swoja sypialnie ale wiecie jak to jest jak ktos jest za ścianą. Co mam zrobic w takiej sytuacji isc na monit czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Blanula,nie przejmuj sie i rob swoje. Ludzie sa podli i komentuja wszystkich,ale nie siebie. Ty rob to,co poddpowiada Ci Twoj rozum. Xxx Justyn88 siemie lniane poprawia jakosc sluzu. Mozna je jesc przez caly cykl. Wiesiolek rowniez poprawia,ale jego mozna stosowac tylko do owulacji. Siemie mozna samemu mielic i dodawac do jogurtow,koktajli i salatek. Sama chce zaczac stosowac,ale nie mam jeszcze pomyslu na nie. Xxx DigitalGirl wydaje mi sie,ze mozesz miec owulacje. Jezeli masz na czas,to tylko lepiej :-) Organizm sie szybko reguluje. A kiedy mozesz sie starac? Xxx Kamyczku,nie poddawaj sie. Wiem,ze latwo nie jest,ale jeszcze kilka dni. Xxx U mnie objawy jak co miesiac. Od owu pobolewa mnie jajnik i brzuch. Do tego piersi zaczynaja pobolewac. @powinnam miec w przyszlym tygodniu,wiec wszystko tak,jak co miesiac. Pewnie nie bede musiala nawet testowac. Xxx Dziewczyny,jak sie wyznacza linie podstawowa podczas mierzenia temp? Zawsze mam z tym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga no masz 2 wyjscia, albo odpuscic ten cykl i podzialac bez monitu lub isc przed swietami by sprawdzic jak rosna pecherzyki i bedzie mozna okreslic mniej wiecej kiedy najwczesniej moglabybyc owu i wtedy dzialac a po swietach sprawdzic czy peklo:-) Kamyczku bedzie dobrze, poki nie ma @ jest nadzieja, a zmiana gina nie zaszkodzi bo nowe spojrzenie na sprawe bardzo sie przyda i byc moze nowy gin bedzie mial pomysl:-) u mnie chyba plodne bo sluz sie pojawil i wczoraj bylo go najwiecej ale niestety niebylo dzialan bo od niedzieli jestesmy z M na stopie wojennej... wiec cykl w plecy, chyba ze owu dopiero bedzie bo zaczelismy ze soba rozmawiac ale nic nigdy nie wiadomo bez monitu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowiedzialam sie przypadkiem ze kolezanka z pracy ( ta co jest w ciazy i tak to przezylam) bedzie miala corke. jutro powie mi to pewnie osobiscie bo dzis mialam wolne i bede musiala szczerzyc zeby z gratulacjami. boze daj mi sile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Kamyczku,jak ja Cie rozumiem... ja tez ostatnio odchorowalam. Strasznie sie ciesze ze szczescia znajomych,ale zawsze sie pojawia pytanie:czemu nie ja? Czemu wszystkim tak szybko wychodzi,ale nie mi...? Przez pare dni mnie to meczy,a potem sobie znowu powtarzam,ze przeciez i nam sie kiedys uda. Bedzie dobrze Kamyczku. Musi byc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamyczku głowa do góry!!! Wiem co czujesz,ciesz się jej szczesciem i pomyśl sobie że ty już niedługo będziesz też w ciąży!!!!;) Mnie też to rusza,szczególnie wieczorem,myśli " kiedy,dlaczego nie,ile czekać" Myślę że już niedługo obydwie będziemy w ciąży;) czego i innym tu dziewczynom życzę.U mnie dziś 7 dc i powiem Wam że dla mnie to dziwne ale kreska na tescie owulacyjnym jest widoczna,hmm nie gruba ale widoczna. Kamila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia84
Kamila kreska na teście musi być taka sama jak kontrolna a taka mało widoczna nic nie oznacza. Kamyczku wcześniej czy później tobie też się uda zobaczysz,ja też nie wiezylam a teraz tule na ramieniu moja 2 tyg córeczkę :-* Wiem że jest ciężko i przykro bo Ty się starasz i nie wychodzi a inna wpadła i to jest denerwujace ale tak jest niestety trzymaj się i nie poddawaj !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×