Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

himpokrytka

jak zmusić męża do opieki nad synem

Polecane posty

Gość gość
jakbyś poszła do jakiejś pracy, nawet za najniższą krajową + alimenty to starczyłoby ci na utrzymanie się na stancji nadal spotykasz się z tamtym facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Him wroc do starego nicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
to nie jest pewnie him tylko ktoś się bawi...:D i już ma 4 strony:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego? jakbyś poszła do pracy to wyrwałabyś siebie i własne dzieci z tej patologii w końcu twój syn to już mały agresor, strach pomyśleć co będzie później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na wsi na prawdę nie ma pracy a żeby pracować w mieście musiało by mnie nie być 10 godzin w domu czyli 5 h opiekunka i jaki to ma sens? pracować za 1000 i oddać 800 opiekunce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Him nadal chowasz dzieci w beczkach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
himpokrytka dziś powtarza formułki:D głupi podszyw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boisz sie go puścić jutro do szkoły bo ma siniaki, zlałaś go, przyznaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ty jesteś głupia i patologiczna.do tego wszystkich obwinia a swojego nie widzi.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma siniaków, ma pewne niepokojące objawy że gdybym zobaczyła coś takiego u innego dziecka to na pewno bym zareagowała odpowiednio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a matka lub siostra nie mogłyby się zajmować w tym czasie dziećmi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wy skończcie ją obwiniać i wyzywać od "patologii". Patologią to tutaj jest jej stary, nie jej wina, ze takiego ma ojca. Gdyby nie jej toksyczny stary to wszystko pewnie wyglądałoby inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syn panicznie boi sie bicia jak podniosę rękę to zwija się w kulkę, dlatego go nie biję tylko karam siedzeniem na fotelu w drugim pokoju,dodatkowo panicznie boi się ciemności_nie wiem skąd to się wzięło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
himpokrytka dziś nie ma siniaków, ma pewne niepokojące objawy że gdybym zobaczyła coś takiego u innego dziecka to na pewno bym zareagowała odpowiednio... czyli jakie objawy ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siostra pracuje a matka tak jak mówię nienawidzi mnie poza tym jak się wyprowadzę to nie będę z nimi mieszkała a tak by było z pierwszym dniem podjęcia pracy...i moja noga by już w tym domu nie postanęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm nie mogę powiedzieć ale powiem coś jeszcze on nienawidzi kobiet i nie wiem dlaczego bo wychowywał się z kobietami? ja, jego siostra, babcia, ciocia, no i dziadek ale on pracuje do 17...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały czas mówi że kobiety trzeba bić, zabijać, że kobiety nie powinny istnieć, że dziewczyny są brzydkie że dziewczyny są durne że chłopaki są tylko fajne i mądre itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież w szkołach jest świetlica, a w przedszkolach bodaj do 17-tej można dzieci odbierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź z synem do psychologa. Może da się od pediatry wyciągnąć jakieś skierowanie do poradni pedagogiczno-psychologicznej? Nie wiem jak to działa, ale warto spróbować. A z mężem zostaw syna parę razy, ciekawe jak sobie poradzi bez Ciebie, czy nad dzieckiem zapanuje czy może przy tacie będzie się zachowywał inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mojej wsi zamykają szkołę o 13:40!!! ale jak się wyprowadzę to do miasteczka także może będzie dłużej świetlica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzimy do psychologa... ost.wizyta była 2 tyg.temu, jeszcze wtedy nie było tak dużego problemu z "tym problemem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nienawidzi kobiet i uważa je za gorsze, bo widzi, że dziadek poniewiera ciebie i matkę, ot co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a tatuś tłumaczyłam że nie chce się nim zajmować, sam przyznał że syn jest niegrzeczny i nie chce go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
himpokrytka dziś 10o% podszyw...him mówiła że nie może zostawić na świetlicy bo mogą tam tylko zostawać dzieci dojeżdżające :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, w miastach przedszkola i świetlice w szkołach są czynne do ok. 17-tej, więc opiekunka zbędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś nienawidzi kobiet i uważa je za gorsze, bo widzi, że dziadek poniewiera ciebie i matkę, ot co nie tylko mnie i matkę, swoją teściową wyzywa od najgorszych z możliwych, moją siostrę również miesza z błotem, córce też się obrywa... faktycznie mogła się stąd wziąć ta nienawiść u syna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×