Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milla30

Chcemy rodzić w 2016:)

Polecane posty

Gość disetka1986
Dziewczyny beta mi wyszła 158 :) czyli wychodz 4 tydzień według norm w laboratorium :) jeszcze nie umiem w to uwierzyć :) w środę powiem mężowi jak wyjde od ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
Disetka gratuluję !!!ale się ciesze kolejna z nas z pozytywnym wynikiem..chyba naprwde forum przynosi szczęście :) Ja jutro Usg dam wam znać co i jak..musi być dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaFasolka123
Disetka gratulacje!!! Czyli niewielka różnica między nami :) Tylko nie zrób tego błędu, co ja - na USG idź dopiero, jak beta będzie w granicach 1500, bo podobno wtedy dopiero widać pęcherzyk, a tak tylko stres i strach… Witajcie wszystkie nowe dziewczyny! Trzymam kciuki za Wasze pozytywne wyniki! :) Milla ja nie wytrzymam i idę do ginekologa w tę środę, będę wcześniej wiedzieć, czy wszystko jest ok. Wg moich wyliczeń beta u mnie powinna wtedy wynosić w okolicach 3600-4000, więc powinno być już widać, ale dzięki za miłe słowa! A i do dziewczyn, które już zaszły - znalazłam fajny kalkulator przyrostu bety http://www.babymed.com/tools/hcg-calculator#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disetka1986
Milla napewno będzie dobrze :) jeju jakbym chciała już komuś o tym powiedzieć ale sobie obiecalam że dopiero w środę po lekarzu :) a u mnie pierwsze objawy to takie : - wstręt do zapachu papierosów - metaliczny posmak w ustach - wyszły mi nagle zajady w kacikach ust - bolace piersi jak przed okresem a dzisiaj dzień przed okresem to bola strasznie mocno - ból jajników trochę mocniejszy niż przed okresem Czyli w sumie trzeba było dobrze szukać tych objawów no i 3 dni przed okresem zrobiłam test ciążowy i była druga blada kreska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disetka1986
Olkafasolka tylko ją bym chciała żeby w środe lekarz mi potwierdził że według bety jestem w ciąży i dał skierowania na badania ... Bo chyba daje jakieś po potwierdzeniu ciąży ? Czy tylko czekamy aż będzie coś na USG widać ? Kiedy muszę bete powtórzyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaFasolka123
Różnie z tymi lekarzami bywa. Moja lekarka, u której leczę się już 5 lat, założyła mi kartę ciąży, jak tylko powiedziałam jej, że test ciążowy wyszedł mi pozytywnie (to było przy pierwszej ciąży), dała mi wtedy skierowania na wszystkie badania i na USG. Natomiast teraz byłam u innej lekarki (trochę zdradziłam moją ginekolog, ale chyba ją przeproszę ;) ) i ona po zrobieniu USG, o które poprosiłam sama, dała mi skierowanie na badania, ale powiedziała, że daje je trochę na wyrost i że powinna dopiero wtedy, kiedy USG potwierdzi ciążę. A betę kazała zrobić, żeby sprawdzić, czy dobrze przyrasta, bo nic nie wyło widać na USG. Jak dla mnie Twój wynik to ciąża :) I pewnie sama nie wytrzymałabym, żeby nie powiedzieć o tym mężowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoska88
Gratulacje Diasetka :) a dlaczego nie chcesz powiedzieć mężowi. Ja bym chyba nie wytrzymała. Pięknie dziewczyny zaskoczylyscie w pierwszym cyklu udzielania sie na forum. Niedługo będę tu sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disetka1986
Chce wytrzymać do środy bo mam wtedy urodziny i myślę że dam mu też wtedy prezent małe skarpetki w pudeleczku i myślę że to będzie wspaniały prezent dla nas dwóch ... A przy okazji dokładnie zapamieta ta datę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podstawa to poród i zawsze badanie cipki u ginekologa w obecności męża! !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaFasolka123
Disetka, jak tak to spoko :) Będzie piękny prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja niestety bety nigdy nie robię, tylko testy, bo moje miasto malutkie i już czwarty raz ludzie mi gratulują ciąży. Dlaczego? Dlatego, że baba w aptece, która sprzedaje mi, albo mojemu mężowi testy ciążowe, rozpowiada ludziom o tym i każdy myśli, że jestem ciąży. Więc co dopiero jakbym poszła do przychodni na badanie krwi, zaraz by się zaczęło. Nienawidzę tych wścibskich bab. Jak można tak naruszać czyjąś prywatność i rozpowiadać o prywatnych sprawach. Ich też powinna obowiązywać jakaś tajemnica pielęgniarska czy coś, bo to szczyt wszystkiego, żeby nie można było iść do przychodni, czy do apteki tak, żeby ludzie i znajomi o tym nie wiedzieli. :/ Następnym razem kupię test w innym mieście!! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
Witajcie dziewczyny właśnie czekam na usg. Trzymajcie kciuki :)ktośka nie będziesz sama a zaraz do nas dołączysz. .:) może nam wszystkim szczescie przyniesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaaa133, na pewno wszystko będzie ok, grunt to się nie stresować, disetka1986 gratuluje i świetny pomysł z oznajmieniem mężowi o ciąży ;) Milla30, trzymam kciuki, obyś się dowiedziała dobrych wiadomości. Ja już się pożegnałam z dwoma kreskami, dostałam dzisiaj krwawienia :( Zostaje czekać do następnego cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
Jetem załamana jest pecherzyk ciążowy ale brak echa zarodka. Mam powtorzyc za tydzień. Dxis beta ma nadzieję że za wczensie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
Nie wiem dokładnie ale tak 6-7 tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaFasolka123
Milla30 nie przejmuj się na zapas, może tak jak u mnie za wcześnie, albo sprzęt słaby… najgorsze to czekanie, wiem. U mnie jutro sądny dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że jeszcze jest za wcześnie, we wcześniejszej ciąży, którą niestety poroniłam echo wyszło mi dopiero pod koniec 7 tygodnia, masz w sobie dzidziusia, dbaj o siebie, bez stresów i nerwów a zobaczysz, że wszystko się ułoży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
OlkaFasolka a Ty to pierwsze USG w ktorym robilas tyg? i jaka mialas wielkosc pechaerzyka? Dzieki dziewczyny za pocieszenie musi byc dobrze i OlkaFasolka obie w koncu uslyszymy dobre wiadomosci!:) Szrlotka troszk emnie tlyko zmartwilas ze ta ciaza co echo wyszlo pozniej poronilas:( ale jak mowisz nie mozan si emartwic bedzie dobrze. Dzis zrobilam bete mam nadzieje ze rosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla30, poronienie nie miało nic wspólnego z echem, niestety był to okres kiedy się za bardzo stresowałam, do tego dowiedziałam się, ze choruje na żółtaczkę typu B i po prostu.. poszło. Wtedy było wszystko ok, poroniłam pod koniec 10 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaFasolka123
Milla, u mnie ciężko stwierdzić, który tydzień to był i który jest. Poprzednie USG nie wykazło nawet pęcherzyka, pusta macica, ale powiększona już ciążowo. Myślę, że 4-5 tydzień. Ale przyrost bety był prawidłowy, no i też wyczytałam opinie ginekologów, którzy mówili, że poniżej bety 1500 może jeszcze nic nie być widać. Trzymam się tego kurczowo. Jutro wg moich obliczeń, jeśli wszystko idzie ok, beta powinna być w granicach 3500, to już powinno być coś widać. Ale to zależy wszystko od sprzętu. W pierwszej ciąży trafiłam do szpitala w 5 tyg. 5 dniu i było widać wszystko, a w 6 tyg 1 dniu nawet serduszko biło, ale tam było widać, że sprzęt nowy i obraz był super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaFasolka123
Wiem, że najgorsza jest ta niepewność, ale Milla, może jednak Twoja ciąża jest młodsza i dlatego nie widać jeszcze za dobrze? Daj znać jak wyjdzie Ci beta. Trzymam kciuki za nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
Szarlotka dziekuje za pocieszenie i oczywiscie przykro mi z powodu tamtej Twojej ciazy sama juz przezylam jedno poronienie. Mam nadzieje, ze tym razem wszystko bedzie ok. Wlasnie tak jak czytam to czesto sie zdaza ze nie ma echa a po tygoniu juz jest i wlasnie tez troche sie pocieszam , ze moze kiepski sprzet byl... Olka Fasolka tryzma za Ciebie kciuki i za siebie:) A teraz z niecierpliwoacia czekam na wynik bety dzis i mam nadzieje, ze z beta bedzie ok!Dobrze, ze Was mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Witam dziewczyny Mila chcialam cie pocieszyc u mojej kolezanki tez byl sam pechezyk i nic po zatym a po tygodniu juz nawet serduzko bilo wiec glowa do gory bedzie dobrze Dziewczyny nie chodzcie za szybko bo tylko stres ja po tescie odczekalam dwa tyg z lekarzem i dobrze bo juz bylo widac serce a tak bym tez sie stresowala teraz 32 tc zycze wszystkim powodzenia bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
Kasia dzikeuje za pocieszenie, kazda taka informacja dodaje nadziei:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disetka1986
dziewczyny w którym tygodniu widać pęcherzyk ? bo ja byław w piątek u ginekologa i nic nie było widać, jutro znowu idę z tą betą i zastanawiam się czy jak mi zrobi USG będzie widać coś w końcu :/ a jeszcze chciałam zapytać czy to jest normalne że boli mnie miednica z prawej strony? jajniki pobolewają co jakiś czas i to niby normalne ale ta miednica to ciągle nawet jak siedzę ... milla wszystko bedzie dobrze, tylko troszkę cierpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaFasolka123
Disetka, ja już gdzieś wcześniej pisałam, naczytałam się, że kiedy beta będzie w granicach 1500 to już powinno być widać. W pierwszej ciąży byłam 5 tydzień 5 dzień i było widać. Myślę, że taki rozciągający ból w okolicach miednicy, to normalna sprawa. W końcu mięśnie też się przygotowują na zmiany. Ale dla pewności podpytaj lekarza. Może wyśle Cię od razu do ortopedy, żeby sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaFasolka123
Milla i jak Twoja beta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
Olkafasolka wlansie co chwile sprawdzam i jak na złość jeszcze nie ma wyniku :-( powiedzieli ze może być rano a ja w stresie.. Diesetka Olkafasolka ma rację. ..różne dziwne bóle w ciąży :) wszystko napewno ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
Dziewczyny moja beta 46741. Czyli wskazuje 7 tydzien powinnam być wg obliczeń 7 tydz i 1 dzień. Według kalendarza beta w normie się rozwija. Czyli beta ok.martwiej się tylko E jeśli beta wskazuje że to 7 to ciąża nie jest młodsza, ale mógł być w sumie słaby sprzęt albo jeszCe wcześnie bo to był dopiero sam początek 7 ...pierwszy dzień. Chyba dobrze ze beta rosnie dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×