Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trochę mi się przytyło

Żonie przeszkadza, że przytyłem

Polecane posty

Gość gość
to niech i kobiety tyle ważą, skoro beben jest taki super to na kobiecie tez bedzie swietnie wygladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzuch u faceta po 30 tce to zapuszczenie. U kobiety tak samo. i nie ma co zwalac na wiek, hormony i bog wie co jeszcze. Jak sie o sieie dba, ro brzucha po prostu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzuch to nic strasznego, a jak chłop ma trochę brzuszka odstającego to nie jest źle. jak by miał 30 lat i by nie miał to byłoby dziwne. Każdy się zmienia z wiekiem, ale najlepiej jest temu zaprzeczać i na siłę próbować coś zmienić, a czasem się po prostu nie da. Zresztą jak na taki wzrost, to 98 wcale nie tak dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego niech i kobiety po 30 tyja przeciez to normalne ze metabolizm zwalnia i ze pojawia sie brzuszek :) skoro wy nie chcecie o siebie zadbac nie widze powodu zeby i kobiety to robily :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę mi się przytyło
Nie spodziewałem się aż tylu odpowiedzi. Jedni doradzają, żebym schudł, drudzy mówią, że moja waga jest ok. Szczerze to nie mam zamiaru się odchudzać. Lubię swój brzuszek, masowanie po nim jest okropnie fajne. A poza tym nie wygląd jest najważniejszy, a skoro mam już trochę lat, to co przeszkadza kilka kilogramów więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twojej żonie się nie dziwię, bo przytyłeś dużo. W tym wieku wiele osób tak ma, że zaczyna tyć, więc trzeba zacząć o siebie bardziej dbać. Nie zaszkodziłoby ci, gdybyś pochodził na siłownię albo zaczął zwracać uwagę na to, co jesz. Jakby twoja żona przytyła 30 kg, to pewnie byś nie był zadowolony, więc postaw się na jej miejscu i zacznij bardziej dbać o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę mi się przytyło
Ale facet to jednak facet i trochę brzucha może mieć, oczywiście bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chce faceta a nie wieloryba, facet powinien miec miesnie a nie tluszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta tez może mieć troche brzucha :) co to komu przeszkadza, zwlaszcza ze urodzila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę mi się przytyło
Fakt, że trochę przytyłem, ale nie wyglądam bardzo źle. Jakby ktoś mógł znaleźć jakieś zdjęcie z dość sporym męskim brzuchem, to mógłbym napisać, czy mam podobny, bo nie za bardzo wiem jak się szuka zdjęć i wkleja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princessinthesky
Czyli uważasz że skoro osiągnąłeś taki zaawansowany wiek (30 lat, wow, no rzeczywiście) to żonie już się nie musisz podobać, ani jej podniecać i w łóżku może mieć górę tłuszczu. Mam nadzieję że żona kopnie cię w dupę i poszuka sobie sexy faceta, a nie będzie się męczyć z takim spaślakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma, że taka fizjonomia! To wymówka dla leniwych. Jeżeli zaczynasz tyć, to znaczy, że powinieneś zacząć bardziej o siebie dbać. Mniej jeść i zacząć ćwiczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę mi się przytyło
Nie mam zamiaru się odchudzać. Cieszę się, że trochę mi brzuch urósł. 98 kilogramów to wcale nie tak dużo, a mi podoba się mój okrągły brzuch i chętnie bym jeszcze przytył. Nawet 120 bym mógł ważyć i by mi to wcale nie przeszkadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko się nie zdziw, jak się któregoś dnia dowiesz, że żona cię zdradza z facetem, któremu się chciało o siebie zadbać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak wygląda twoja żona? czy dba o siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz przykładowe zdjęcie na drugiej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż właśnie skończył 33lata i jest super seksowny... żadnego bolesnego brzuchola... dla niego mimo urodzenia 2 dzieci staram sie nadal być zgrabna i seksi.. gdyby mój mąż się zapuścił z powodu choroby to rozumiem.. ale takiego lenistwa i obrzarstwa... fuj... moglby zapomnieć co to sex ze mną. Jak można się tak zapuscic? To do 40 to już wieloryb z ciebie będzie??? Tragedia.. ps: waga by była ok jeśli zamiast oblesnego tłuszczu miałbyś mięśnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze niejedna 30 latka by się wzięła za Ciebie i nie gadała, że brzuch, że to, że tamto, by sie cieszyła, że ma fajnego faceta a że z brzuszkiem to co z tego. Twoja żona ma po prostu za dużo w doopie :O niejedna samotna 30 latka by była szczęśliwa jakby miała takiego chłopa jak ty i nie krytykowałaby wyglądu, bo jak się kogoś kocha to kocha się każdy cm3 ciała i taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteście hipokrytami !!! tu piszecie że to super brzuszek, taki okrągły, cudny itd, ale jak kobieta ma taki to od razu od krów ją wyzywacie, bez znaczenia czy chora, czy do[iero urodziła, czy po prostu taka ma anatomie, dla was to gruba świnia która ma schudnąc i tyle!!! a mężczyźnie to tylko sie przytyło 30kg, nic wielkiego p*****lnieci hipokryci każda kobieta chce sexownego faceta a nie spaślaka, którego bedzie sie wstydziła i brzydziła sie z nim kochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jak długo twoja żona wytrzyma z takim spaślakiem skoro już teraz jej przeszkadza jak wyglądasz... w sumie masz rację nic nie zmieniaj... wystarczy że ona ciebie zmieni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lekki brzuszek to jest fajny u kobiety bo kobieta ma być delikatna i mięciutka. ale facet z brzuchem to mięczak i pokraka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie brzuchol w wieku 30 a nawet 40 lat to nic innego jak zaniedbanie. Nie cierpię grubych brzucholi. To bardzo nieestetyczne i kojarzy mi się właśnie z zapuszczeniem. Trzeba dbać o siebie. Mniej jeść i więcej się ruszać. Każdy ma inną estetykę. Jednym kobietom opasłe brzuszyska nie przeszkadzają innym tak. Mnie bardzo przeszkadzają. Już wolę chuderlaków nić facetów z wystającymi bębenami. Bleee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę mi się przytyło
Faktycznie, na stronie drugiej jest przykładowe zdjęcie. Cóż, wydaje mi się, że wielkość jest może podobna, ale ja jestem dużo młodszy i brzuch mam bardziej owłosiony. Jakby ktoś mógł znaleźć jakieś zdjęcie z kimś trochę młodszym i bardziej owłosionym, byłbym wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę mi się przytyło
Chyba podobny mam, może jednak większy tylko trochę bardziej owłosiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrzydliwy, a fuuuj :O Weź się chłopie za siebie, bo to wstyd tak wyglądać w wieku 30 lat. Że już nie wspomnę o aspekcie zdrowotnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz większy niż ten to nie dziwie się że odpychasz żonę, ciekawe kiedy cie zmieni na prawdziwego seksownego mężczyznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princessinthesky
Masakra. Czy twoja żona uprawia jeszcze z tobą seks? Ja bym nie dała rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoja żona jest gruba czy szczupła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×