Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

szlachetna paczka 2015

Polecane posty

Gość gość
jedziecie na patologię, a same jesteście patologią zakładając ten temat. d.pę wiecie o tych rodzinach, żal wam pupska ściska, że wam nikt nic za darmo nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maciory brochy i macice na majtkach niejednokrotnie takim slangiem na mnie sr/ali/ na kafe za zwykłe pytanie na temat macierzyństwa i to wy Kochane mnie tego nauczyłyście :-D JA tylko odbijam piłeczkę i w moim rozumieniu bo raczej głupia jestem w wielodzietnych POLSKICH rodzinach nie doszukuję się WSZĘDZIE ZŁA I PATOLOGI nie uważam że te dzieci to Bękarty jestem wierząca w Boga pokolenie papieża POLAKA JANA PAWŁA 2 i jak czytam to nie wiem śmiać się czy płakać że wy faktycznie puszczacie bąka :-o wyszukujecie perełkę i bawi was to :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ja strasznie zazdroszczę że byle ścierwo nie może sobie pyska moja rodziną wycierać w zamian za Szp :D Strasznie zazdroszczę że większość rodzin jest rozpoznawalna i się smieją z nich nawet na kafe. Bo wszystkiemu winne dzieci... spadają z nieba paskudy i żyć nie dają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, jasne, zazdrościmy, bo ktoś musi zebrać o nowe łóżko, bo na starym śpi trójka dzieci. Zazdrościmy życia za 200 zł miesięcznie. Życia w nędzy i w patologii. Faktycznie, jest czego pozazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jeszcze co do wynoszenia z domu to was matki cudownie wychowały na ludzi z KLASĄ i KULTURĄ :-p potraficie to okazać perfekcyjnie jakie rodziny z was cudowne jakie szanujące i myślące z was kobiety biegacie po szmateksach a w przerwie wycieracie sobie kimś ryj jak to tu ładnie przed chwilką przeczytałam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-o cały ten temat i ta dyskusja jest patologiczna wystarczy przeczytać co niektóre wpisy nic sensownego wyzwiska itd. itp. fakt sama elita kafeterii klasa wykształcenie kultura rozmowa na poziomie znaczy się :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no elita co to łapy wyciąga po czyjeś bo sama nie potrafi nawet własnego pomiotu w normalnych warunkach utrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzisz po twoje wszyscy wyciągają łapy że też twoja mama taki pomiot jak ty wychowała :-) ech a my wszyscy na twej łasce o pani :-) nasza wielka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i widzisz , szybko znalazłaś swoje miejsce w szeregu :D Pamietaj żeby tylko wychować swoje dzieci inaczej jak ciebie-nie potrzeba nam kolejnych nieprzystosowanych ludzi do życia i kolejnych utrzymanków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie żyją w stadach jeden jest taki inny siaki ja nie jestem utrzymanką :-) ,ale stać mnie na to żeby zafundować komuś szp i takie osobniki mnie utrzymują w słuszności tej akcji :-) piszecie z nienawiścią jaką wam wpoili wasi zazdrośni roszczeniowi rodzice że za wszelką cenę nie można być dobrym człowiekiem trzeba być pazerną korfom nie można kochać liczyć na wsparcie że nie ma solidarności ,ale na szczęście nie wszyscy tacy są :-D niektórzy nie muszą tacy być bo im mamy wpoiły co innego POZDRAWIAM SERDECZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:24 rodzice mi wpoili pomagać biednym. Jest jednak różnica pomagać komuś, kto jest biedny i znalazł się w trudnej sytuacji życiowej, nie ze swojej winy, a kimś kto w zapomogach znalazł pomysł na życie. Stronę temu był wpis o rodzinie biednych rolników, gdzie dzieci chciały lalkę, blok + kredki, piórnik, rodzice nic nie chcieli. Chwyciło mnie to za serce. Co do rodzin patologicznych. Myślę, że dzieci nie są niczemu winne i im warto zrobić paczkę ale omijając wydumane prezenty ich rodziców. Te dzieci z błyskiem w oku otworzą prezent i się bardzo ucieszą, widząc na co dzień "bagno" jakie zgotowali im tacy patologiczni rodzice. Taki prezent będzie dla nich taką radością, jak dla was wygrana w totka. Nie musicie pomagać rodzicom, zróbcie paczkę dla samych dzieci. One doceniają i czują więcej niż wam się wydaje. Oleander tutaj pisała, że mimo rodziców dysfunkcyjnych, czekała na prezent pod choinką. Smutne. To są dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie można zrobić częściowej paczki np. tylko prezentów dla dzieci. Musisz dołożyć kafelki, okna i wycieczki do Paryża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszecie z nienawiścią jaką wam wpoili wasi zazdrośni roszczeniowi rodzice że za wszelką cenę nie można być dobrym człowiekiem trzeba być pazerną korfom nie można kochać liczyć na wsparcie że nie ma solidarności ,ale na szczęście nie wszyscy tacy są smiech.gif niektórzy nie muszą tacy być bo im mamy wpoiły co innego POZDRAWIAM SERDECZNIE xxx Może tobie sie wydaje, że mama ci wpoiła jakiekolwiek wartości, ale to tylko twoje złudzenie. Po tym, z jaka nienawiścią i pogardą jak piszesz o rodzicach zupełnie nieznanych ci osób, widać, że wcale nie jesteś na wyższym poziomie niż osoby, które krytykujesz. Nie ma to jak żyć w poczuciu samouwielbienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam kobiete która jest wspólwłascielem stacji kontroli pojazdów w mazowieckim - owszem szlachetna paczka na pokaz ludzi wstawiła na facebooka jaka to ona wspaniała i jak pomaga . Kupiła na allegro lalki kształtem barbii po ok 3 zł i samochodziki tez w podobnej cenie - ktos spzredawał hurtem . JAk to przeczytałam na fb to mysłąm ze mnie szlag trafi - JAKIM TO TZREBA BYC GNOJEM I CHAMEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie najmądrzejsze ale jak ktoś bogaty to gól skacze ;-) a jak biedny ... pasuje tu idealnie moja historia otóż mieszkam w dou na fajnym osiedlu ludzie super na poziomie do momentu kiedy to urodziłam dziecko i zaczęło się matko wózek tylko Bugaboo Buffalo i wykrzywiała ryjka jedna sąsiadka ubranka bee nie ładne no nie miałabym jednej jedynej rzeczy ,która by była w miarę znośna z racji że mieszkam z rodzicami którzy obecnie są za granicą bo taką mają prace i mąż niestety też wyjechał :-( było mi ciężko że przyjaciółka tak w sumie o niej myślałam tak mi dokucz no trudno latka minęły 2 kiedyś ja działam w takim kółku nie będę tu reklamować pomagamy biednym ale nie finansowo tylko rzeczy różne można podarować nowe czy używane i ruszyło mnie bo dziewczyna z chłopakiem po 20 lat ona w ciąży przyszli zapytać o coś dla dziecka więc ja niewiele myśląc stwierdziłam że oddam im po moim no i tak też zrobiłam wszystko łącznie z bujakiem wózkiem ubranka nawet wanienkę ja wiem zaraz zaczniecie na mnie ziać ogniem jaka to jestem be jak moja sąsiadka która do dziś się do mnie nie odzywa z racji tego że ja jej nie zapytałam czy jej córka w ciąży również może nie potrzebuje czegoś tylko WSPIERAM OBCĄ PATOLOGIĘ I TO TAKIMI LUKSUSAMI :-D luksusami która ona tak mi cudownie obrzydzała i krytykowała :-D oto cała nasza mentalność jak ktoś chce pomaga jak nie to nie ,ale nie rozumiem zawsze jest źle i tak ktoś będzie wkurzony i niezadowolony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta akcja z założenia była bardzo dobrym pomysłem, ale przerodziła się w farsę. Biednych rodzin to na tych listach jest stosunkowo niewiele, reszta to wyzyskiwacze i lenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sprawdzałam rodziny z mojego regionu i wszyscy są normalni i nie mają wygórowanych wymagań. Nie wiem skąd Wy tych roszczeniowców bierzecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś uzywaj kropek i przecinków bo mozna hopla dostac jak sie to czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś Nie widzisz, bo nie chcesz widzieć,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie w mieście też same biedne kilka znam nawet osobiście :-( i mają dzieci ale żadnego alkoholu czy papierosów ani patologii nie widać a dzieci ubrane czyste i nie głodne ,ale przy takiej gromadce potrzeby są :-) każdy widzi to co chce zobaczyć tam dziewczyna fajnie opisała zgadzam się z nią chcesz pomóc pomagaj a jak nie to nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc z Jezu, jaki BEŁKOT.. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś napisałaś"biegacie po szmateksach " Uwielbiam biegać po szmateksach i tego się nie wstydzę,bo za male pieniądze mam fajne rzeczy.Ba,zdarza się,ze nawet z jedną złotowkę kupie fajna rzecz,która sie uchowała przed klientami do dnia obniżki. A wybredna jestem w zakupie używanych rzeczy. Kupuję w szmateksach,mimo,ze mnie stac na nowe rzeczy i nie żebrzę aby mi dano za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej gość 13 :00 to po co czytasz :-) żałosne puść bąka i napisz bełgot albo wrzuć ... a z resztą puść bąka a reszta niech się śmieje to jest fajne co do biegania po szmateksach ja nie mam nic przeciwko :-) ale jak dostaję jakiś prezent za darmo np. dziś sąsiadka mi przyniosła kawałek białego swojskiego sera mniam to się ucieszyłam :-) jakie FORUM takie wpisy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co piszesz nie jest śmieszne, ani mądre, widać że tylko ciebie to bawi, prostaczko z patologii. W sumie każdy w miarę rozgarnięty na tym forum widzi że jesteś zerem i nie warto z toba dyskutować bo po co? Robaka się omija, by buta nie ubrudzić... Bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hau hau :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 ;13 ......... masz rację durnoto szkoda ci co kolwiek tłumaczyć i tak nie zrozumiesz bo jesteś patologicznym zerem po podstawówce z waginą w gaciach :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Polka Polce wilkiem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siku mi się chcę :-D ze śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kogo ci wolontariusze wybierają???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×