Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

szlachetna paczka 2015

Polecane posty

Gość gość
Polska to jedna wielka patologia wystarczy wejść na kafe i same perełki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszystkie rodziny to patologia: http://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/action,step4,ids,2,idw,1099,idf,500246.html#position Widać, że się starają, podejmują dorywczych prac. Znajoma z ich miejscowości potwierdziła, że to porządni ale biedni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i proszę jakie z was sunie wyszły dzieci się czepiłyście pechowiec.gif wy pewnie czekacie z waginami na ciapatych oni wam będą brochy rochać co cieszę się z sz p zasiłków itd. itp. z 500 na dziecko i dobrze mi jak wam to tak w o***t włazi i was boli smiech.gif żal mi dzieci wszystkich biednych chorych i z rodzin dysfunkcyjnych a wy zimne matołki dławcie się jadem własnej zgryzoty jezyk.gif bo mnie wasze opinie na mój temat sory ale nie interesują jestem prostakiem walcie się na r/y/j/ a dziecioroby niech drą ile wlezie smiech.gif Proszę panią daleka jestem od wyzywania dzieci ale k***ica mnie trafia gdy widzę rodzinki z piątką,szóstką dzieci i tłumaczeniem nie może mamusia podjąć pracy bo wychowuje dzieci itp.A tatuś zarabia z 1500 o ile w ogóle ma pracę. Ja pracuję od ponad 22 lat a mam ich 43,trzy lata temu zachorowałam na nowotwór złośliwy.Jestem samotną matką w tamttym czasie mój syn studiował dziennie na politechnice. Jak pani myśli czy osoba która zarabiała powiedzmy ok 2000 zł wtedy otrzymała jakąkolwiek pomoc?? I szczerze mam w d***e tych nierobów bo ja wróciłam do pracy po tak ciężkiej chorobie po 22miesiącach a takie krowy siedzą na d***e w domu i dzieci wychowują.Mój syn wtedy przerwał studia dzienne przeszedł na zaoczne i zaczął zarabiać pieniądze,żadne z nas nie czekało na mannę z nieba.Choroby nie da się przewidzieć czy się zabezpieczyć a ilość dzieci owszem. Sorry ale ode mnie takie rodzinki to jedyne co by dostały to pomoc w opłacie przedszkola czy żłobka i pracę nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś już dostał kiedyś szlachetną paczkę i może się pochwalić co w niej było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szlachetna paczka to porazka w moim miescie znalazlam rodzine posiadajaCOM SAMOCHUD dzieci w markowych ciuchach a ono tacy biedni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o j a pi er d o l ę skończę już ten temat co was to gooowno obchodzi :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostane w tym roku szlachetną paczkę i się bardzo cieszę, jest to ogromna pomoc Dobrze że są ludzie którzy chcą pomagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za tydzień final

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noi co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejrzalam rodziny z mojego miasta. 3 znam osobiście. Jedna faktycznie zasługuje na pomoc, bo kobieta pracuje, a mężczyzna, niestety, do pracy pójść nie może, bo jest po poważnym wypadku. Maja dwoje dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Kobieta pracuje w sklepie, a dodatkowo, wieczorami sprząta zeby jeszcze dorobić. Mnóstwo pieniędzy idzie na leki i rehabilitację męża zeby mógł wrócić do sprawności. Nigdy nie bylo u nich alkoholu ani innych nałogów, dzieci są zawsze czyste , grzeczne, dobrze się uczą. Chcieliby dostać artykuły papiernicze typu kredki, bloki, farby, bo dzieci uwielbiają prace plastyczne. Dla męża kobieta chcialaby wózek inwalidzki, nawet używany ale sprawny, bo nowy kosztuje sporo, a chcieliby wychodzic na rodzinne spacery. Dla siebie nie chce nic, bo najważniejsze jest dla niej, zeby maz mógł wracać do zdrowia. Kolejna rodzina maz, zona i 4 dzieci w wieku szkolnym. Dla SzP biedni, poszkodowani przez los, bo pracy nie ma. A tak naprawdę ojciec pije, matka nie interesuje się dziećmi, pracy nawet nie szuka, bo opieka da i zasiłek, za obiady zapłaci w szkole, węgiel da, żywność. Tacy kombinatorzy. a chcą nowe buty, adidasy, 2 łóżka piertowe, kosmetyki, zabawki. Rodzina trzecia - samotna matka z 3 dzieci i następnym w drodze, ojciec od 2 lat w zakładzie karnym. To dziecko to jej duch święty zrobil czy jak? Mieszkają na jednym pokoju . Dzieci chodzą brudne, bo matka zamiast się nimi zająć cały dzień spędza na ławce z podobnymi do niej koleżankami. O co proszą? Matka o suknie wyjściową ( a gdzie ona wychodzić bedzie) i czarne szpilki. Dla dzieci chce telewizor, 2 rowery, deskorolke. Do domu mikrofalowke, czajnik elektryczny i wanne narożną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojojojojojoj jakie to ciekawe k***a puste dzidy w koło o jednym :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w miejscowości też są takie leniwe do pracy rodziny. Gdy się zwróci uwagę koordynatorowi takiej instytucji na to, aby lepiej dobierali rodziny w potrzebie- to się jeszcze o++++rz dostanie! Nie powinno być tak, że się wspiera patologię w tym kraju. Dla takich rodzin powinny być jakieś etaty w ośrodkach np. na mycie i sprzątanie, a nie dawanie wszystkiego za darmo. Co to za polityka i jak nauczyć ich sumienności i prawdziwego życia! Takie rodziny zazwyczaj obstawiają się gadżetami, na które normalne rodziny pracujące nie stać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZEROOO! Chyba nie ma drugiego miejsca na świecie, w którym 0 przynosiłoby taką radość! Idealnie na rozpoczęcie XV finału SZLACHETNEJ PACZKI wszystkie rodziny znalazły Darczyńców! JEDEN ZA WSZYSTKICH, WSZYSCY ZA JEDNEGO! www.szlachetnapaczka.pl To info z fb szlachetnej paczki. Jak wszyscy dostali paczki to pewnie też Kazimiera 60l która wychowuje syna Tomasza 35 l, córkę Andżelikę 32 l, syna Milana 30 l i najmłodszą córkę Luizę 17 l która wychowuje swojego synka Józia 3 l. Oprócz swoich dzieci na wychowanie ma jeszcze konkubenta najmłodszej córki Alana 30 l, który ma chorobę alkoholową i nie może z tego powodu pracować. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 21.01 Masakra masakra straszne to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko, siedemnastolatka ma trzyletnie dziecko z alkoholikiem, który ma 30 lat? Coś ta matka słabo ja wychowała. :o Mówili dzisiaj, że paczek jest ok. 21 tysięcy za łączna wartość 54 mln zł. Czyli wartość jednej paczki przekracza średnio 2,5 tysiąca zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na 10 rodzin tak naprawdę jedna zasługuje na szlachetną paczkę, a reszta nadaje się do sądu rodzinnego,bo tylko dzieci szkoda :( a jak czytam te opisy na jedno kopyto: Rodzina sobie radziła do momentu bla, bla, bla czyli bajka o załamaniu nerwowym, chorobie psychicznej lub depresji głowy rodziny, która to po utracie pracy przez 10 lat na zawodowym bezrobociu zrobiła do posiadanej trójki dzieci jeszcze czwórkę. Oczywiście mama wiecznie w pieluchach i nie próbuje robić nic by to zmienić tylko rodzi kolejne dzieci, a do pracy jak nie szła tak nie idzie i nie pójdzie skoro można pojęczeć i Mops da, gmina da, caritas da, opieka da.... :o a teraz jak jeszcze wejdzie 500zł na dziecko to już w ogóle żyć nie umierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tumany zbierać kase na kolejną szlachetną paczkę ale już!! bo nasze podopieczne już ochoczo nogi rozkładają, dojdzie gęb do karminia- dalej do pracy nieudacznicy bo w przyszłym roku nie będziemy chcieli paczek za 2,5 tyś a za 4!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za 4tys? co tak skromnie im się przecież NALEŻY za minimum 10.000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajoma dostała paczkę od szlachetnej paczki . Mówicie że moga być w tej paczce rzeczy używane , ale czy jesli prosiła tylko o kołdry , koc i plecak dla chłopca to czy draczyńca pomyślał o tej rodzinie dajac koc , kołdry wyciągnięte z piwnicy w której były ziemniaki nawet ich nie piorąc ? koc i kołdry nawet po wypraniu śmierdziały zgnitymi ziemniakami , a plecak który dostał chłopak były w nim naderwane uszka i urwany zamek , chciał go bo poprzedni po miesiacu mu się zniszczył pod wpływem ciężkich książek . Dziewczynka dostała buty ala zimowe nie w swoim rozmiarze oraz sweterek z wielką dziurą na plecach .O żadne sprzety nie prosili . Pomoc w postaci żywności dostali po 1 szt mąki , cukru , oleju , ryżu , czekolady . środków czystości nie było . Mi zrobiło się ich żal . Więc pomyślcie czy chcielibyście dostać taką szlachetną paczkę , zanim napiszecie że można dać rzeczy używane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi znajomi w tamtym roku też dostali bardzo skromnie, stare rzeczy i żywność to herbata minutke, groszek takie rzeczy po 1 zł jedno pudełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale za to jak się cieszą :-) a dzieci aż warto pomagać i wraca wiara w dobro i ludzi :-) od tego właśnie są święta Bożego Narodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×