Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

szlachetna paczka 2015

Polecane posty

Gość ciekawee
oleander_83.ot własnie,Ty powinnas taką paczkę zrobić jakiejs rodzinie i dobre rady spisac,bo zyłaś w takich warunkach,wiec wiesz jakie błedy popłeniaja tacy ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhahaha
"Pani Maria (53 l.) i pan Andrzej (63 l.) są rodzicami czterech córek: Haliny (24 l.), Teresy (20 l.), Bernadety (18 l.) i Eweliny (13 l.). Razem z nimi mieszka też ich najstarsza córka, Magdalena (26 l.), z mężem Mariuszem (31 l.) i córeczką Martą (2 l.). Pani Maria i pan Andrzej nigdy nie mieli łatwego życia. Nierozwiązana sytuacja prawna dotycząca ich domu, brak porządnej drogi dojazdowej do działki oraz zaspokojenie potrzeb tak licznej rodziny, od bardzo dawna spędzają małżeństwu sen z powiek. Rodzina jednak jest zadowolona z tego, co ma. Cieszą się, że są w stanie pracować i samodzielnie jakoś się utrzymać, nie licząc na wsparcie różnych instytucji. " dobry żart:D skoro jest tak napisał ten wolontariusz to co oni robią w SP?:D Jak na to, że są zadowoleni z tego co mają proszą o dośc wiele:VI BRAKUJĄCE SPRZĘTY GOSPODARSTWA DOMOWEGO: "Telewizor-32 cale, jest to w zasadzie jedyne "okno na świat", ten, który mają jest już stary i może się zepsuć lada dzień. Stół obiadowy- ten, który posiada rodzina ma już około 50 lat i się rozsypuje, potrzebują porządnego stołu do wspólnych obiadów (zwłaszcza w czasie świąt czy niedzieli). Bardzo przydałaby się również nowa patelnia, dywanik do kuchni oraz deska do prasowania, której rodzina nie posiada, a przy małym dziecku jest cała masa ubranek do prasowania. VIII SZCZEGÓLNE UPOMINKI: Maria-zestaw szklanek z uszami, Andrzej-góralski plecak do pracy, Magdalena-zestaw do manicure, Mariusz- granatowe pokrowce do auta, Martusia-małe srebrne kolczyki, Halina-długie, srebrne kolczyki, Teresa-mała, czarna, elegancka torebka, Bernadeta-zestaw kosmetyków, Ewelina-czarna, rozkloszowana spódnica." dywanik do kuchni, zestaw do manicure, SREBRNA biżuteria i pokrowce do auta? Oj bida u nich aż piszczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opis kryzysu finansowego u mnie w domu (na szczęście wyszliśmy z tego dawno temu )ALE było tak: Zero kawy, zero papierosów, zero alkoholu. Obiad był ZAWSZE. Placki, zupa na JEDNYM udku z kurczaka albo na korpusie, słodycze TYLKO dla dziecka i w nagrodę. O seksie nie chciało się myśleć, tylko jak tu przeżyć do pierwszego. xxx DA SIĘ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhahaha
"Pani Joanna (38 l.) wychowuje samotnie pięcioro dzieci: Krzysztofa (15 l.), Jasia (13 l.), Patryka (11 l.), Kasię (7 l.) i Iwonkę (4 l.). Aktualnie jest w szóstym miesiącu ciąży." Tylko pogratulować pani Joannie kolejnego potomka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhahaha
oleander złote rady to ty im spisac powinnaś. W końcu sama wywodzisz się z patologii więc wiesz co i jak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:46 to bylo mega chamskie. Nie chcialabym na zywo miec w swoim otoczeniu kogos takiegojak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
następna rodzinka patologii :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj siebie dziecko a dopiero wypisuj bzdury. Nie jestem z patologii, ale to co napisalas do tej dziewczyny bylo bardzo nietaktowne, prostackie i pokazalo ze Ty sie niczym od patologii ktora obsmiewasz nie roznisz. A to ze mnie wcisniesz tam tego nie zmieni. Co najwyzej podbuduje Twoja wiare w swoja wyjatkowosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Pani Anna (24 l.) i pan Damian (27 l.) wychowują 2 letniego Kamila. Pod koniec listopada przyjdzie na świat Diana. Rodzina zaczęła mieć trudności kiedy na świat przyszedł Kamil. " I dlatego zrobili sobie następne dziecko? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhahaha
gosciu drogi ja piszę spod nicka gośćhahaha więc może nie przypisuj mi cudzych postów. Nie ja cię określiłam patologią, a co było takiego chamskiego w moim wcześniejszym wpisie? przecież oleander sama napisała, że jej rodzina to patologia i pochodzi z patologicznej rodziny, więc sorry, ale to nie moje określenie, a jej. I skoro już zna tak dobrze życie w takiej rodzinie to chyba rad powinna sama udzielać i świecić za przykład tym dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te wyzwiska są chamskie I ci co wyzywają niech pamiętają że sami mogą stać się patologią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e tam nie przejmuj się widzisz zależy co dla kogo jest patologią a co biedą i nieszczęściem nie mają się na czym wylądować dziś takie czasy to jadą po dziewczynie i myślą że je to czyni lepsze a czy faktycznie czyni dla mnie też niektóre rzeczy są nie do pomyślenia uczę się non stop A i tak umrę głupia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bieda i nieszczęście to naklepać bachorów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby ktos wysmiewal sie prawdziwej biedy bylby chamem do kwadratu. Ale tu opisane sa rodziny cwaniakow, co praca sie nie skalaja, dzieci naklepia a utrzymuje je inni - MOPSy, GOPSy, fundacje i jelenie przed swietami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już wole takie co naklepały BAHORÓW jaki rynsztok kto w ogóle tak mówi na dziec***atologio :-o wole takie niż takie jak ty które od skrobania macicy noszą ją w majtkach :-D I bardzo dobrze niech chodzą i biorą wszędzie ile się da i wychowują dzieci nie twój problem nie musisz się udzielać w szp to nie z twojej kieszeni :-p i super że masz teraz o to ból doopy i z niezaradności wylewasz tu żółć z siebie A ONI I TAK PACZKI DOSTANĄ :-D ale mi się chumor poprawił :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co biedactwa nie stać was na dzieci więc wylewacie żółć na dzieciorobów :-D załosne peesdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eee tam, ja mam dzieci, moje dzieci maja co chca, nie musze zebrac i sie upokarzac, aby kupis szafki do kuchni czy lozko dla dziecka :D A z dzieciorobow zawsze bede sie nabijac i nigdy nie dam im grosza, chocby zdychali wraz z bachorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nawet jak dzieciaki maja rodziców alkoholików i dzieciorobow to co? nie nalezy im pomóc? razi was to ze matka nie pracoała tylko rodziła dzieci a wy musicie zapie...rdzie.lac? to pomózcie dzieciom a nie rodziom proste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" A ONI I TAK PACZKI DOSTANĄ" Hahahaha :D A ja sobie kupie co zechce i przed swietami i po swietach. A SP po swietach nie bedzie i patologia znow narabana bedzie sie roochac :D i patrzec z zazdroscia, ze inni maja a oni nie :P Ahahahahaha. Moje dzieci latem na wakacje pojada a patologiczne bachory kurz pod blokiem beda wachac :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"- Kiedyś zapytałam pięciolatka, co będzie robił, jak dorośnie. Powiedział, że pójdzie do opieki. Dzieciaki mogą powiedzieć, że pieniądze można wziąć z portfela albo z bankomatu. Ale że z pomocy społecznej? - opowiada Ludwika Odziomek-Gładys z z ośrodka pomocy społecznej na warszawskiej pradze" A po co dzieciom pomagac jak one od małego wyszczekane,roszczeniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dziec***atologii tez jeżdza na wakacje i to mają za darmo,z naszych podatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z fajnego topiku zrobiła się pyskówka nikt nie śmiał się z dzieci, ale z ich ułomnych rodziców, którzy w pobieraniu zasiłków z gopsu, becikowego itp. zrobili sobie sposób na życie, na który składamy się my wszyscy, również ty, śmiejąca się i wyzywająca nas od pissd. Więc nie wiem z czego tak rżysz, jak sama płacisz podatki na tych kreatywnych inaczej pseudo rodziców :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:40 dla mnie jestes dnem i nowobogacka c**a skoro cieszy cie ze niewinne dzieciaki latem beda wdychac kurz. Jaka Ty musisz byc zawistna suka. Oby Twoje pomioty nie musialy wp*****lac kiedys splesnialego chleba. JESTES DNEM. Co innego drwic z rodzicow, a co innego z dzieci. One sobie zycia i rodziny nie wybraly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:30 i 9:39 powyższy mój post był do was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmiech z dzieci jest nie na miejscu, to było poniżej pasa. To piszę ja, drwiąca z rodziców patologicznych, ale nie z dzieci, bo one nie są niczemu winne. One się na świat nie pchały, a już tym bardziej nie w taką patologiczną rodzinę. Zastanówcie się czasem zanim coś napiszecie. Okropne to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.30 to skrobanie macicy jest ciekawym spostrzeżeniem i pasuje do tych wyzywających po chamsku innych. Ale cóż, taka z wyskrobaną peesdą to kultury za grosz nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.30 taka z wyskrobaną peesdą to pal licho że nie ma kultury i wyzywa innych, taka przede wszystkim nie ma zasad moralnych to czego od takiej wymagać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta z 9.40 to dno niech pamięta, że sama też może być patologią a kurz to sama niech wdycha i niech pylicy dostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko niektóre z opisanych tu "dzieci" same maja już swoje i wcale lepszymi rodzicami nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za to zasady moralne mają te które tylko doope wypinają a potem żebrzą o SZP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×