Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

szlachetna paczka 2015

Polecane posty

Gość gość
tak czytam sobie o tych rodzinach wielodzietnych i co mnie uderzyło, to imiona dzieci. Najczęściej występujące: Brajan, Dorian, Kewin, Roksana. Już wiem skąd potem na kafe takie skojarzenia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podam wam przyklad ktoryja znam osobiscie, na stronce SP znalazlam znajoma co rozpiernicza kase rowno na imprezy, uzywki i inne. Dziecko wychowuje jej matka, czasem 2-3 tygodnie sie nim zajmuje po czym wychuchane i nakarmione wraca do owej znajomej na tydzien lub w porywach dwai znow do babci. Owa znajoma buja sie od pozyczki do pozyczki gdyz alimenty dostaje 2 razy w miesiacu 1 raz te oficjalne zasadzone a drugie jak jej sie uda zaszantazowac ojca dziecka i wyciagnie drugie tyle( o czym SP sie chyba nie pochwalila) oprocz tego ma roznorakie zasilki jako samotnie wychowujaca. Prace raz ma raz nie bo generalnie to kazdy poznaje jej kombinatorstwo i lenistwo i ja zwalnia. W domu brud smrod i ubostwo i chmara zwierzat. I teraz uwaga co napisala SP o niej? Ze jest samotnie wychowujaca matka, ze w wychowaniu czasem pomaga babcia dziewczynki, ze owa znajoma AKTYWNIE poszukuje pracy (haha) i ze wychowuje dziecko (sic!) W duchu szacunku do innych. Jak to sie ma do prawdy? Ocencie czytajac opis sytuacji powyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytaj regulamin szp to nie są ich prawdziwe imiona ochrona danych osobowych kochana więc są zmienione nie wiem czy sami wymyślają czy jak ale są nie prawdziwe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Pani Katarzyna (29 l.) wraz ze swoim konkubentem Jakubem (35 l.)wychowują wspólnie szóstkę dzieci: Nataszę (11 l.), Barbarę (9 l.), Ulę (6 l.), Jacka (4 l.), Bartka (2 l.) oraz najmłodszą Karolinę 14 miesięcy. " Mieszkają skromnie w 2 pokojach :O Pomijam fakt, że dziewczyna dopiero 29l i 6 dzieci! ale jak oni te dzieci robią na takiej malutkiej powierzchni?! za plecami dzieci? następna: Pani Anna (28 l.) samotnie wychowuje piątkę dzieci 6-letnią Marysię, 5-letnią Joasię, 4-letnią Małgosię, 2-letnią Iwonkę i 1-miesięczną Krysię. Największą radością pani Anny były narodziny pierwszej córki Marysi, dla męża niestety nie. Od tego momentu mąż zaczął nadużywać alkoholu, dochodziło do rękoczynów. Większość wypłaty przepijał. Sytuacja rodzinna była dramatyczna, co spowodowało, że pani Anna również sięgnęła po alkohol. Postanowiła jednak nie poddawać się oraz walczyć o dzieci i siebie, poddała się terapii, która trwała 2 lata. W tym czasie dzieci przebywały w rodzinie zastępczej. W marcu tego roku podjęła pracę, ale na krótko-urodziła się Krysia. Obecnie dzieci są z mamą, ale warunkowo, ojciec w niczym nie pomaga.Pani Anna postanowiła uregulować swoje życie. Toczą się sprawy w sądzie o rozwód, pozbawienie praw rodzicielskich ojca i o ustalenie alimentów. Sytuacja prawna pani Anny jest bardzo trudna, ponieważ z jednej strony dzieci będą mogły być z mamą na stałe po pozytywnej decyzji ośrodka diagnostyczno-konsultacyjnego (spotkanie jest wyznaczone za miesiąc), a jednocześnie do czasu tej decyzji pani Ania nie może otrzymać alimentów ani zasiłku rodzinnego. Obecnie pani Anna z dziećmi utrzymuje się z zasiłku macierzyńskiego i dodatku mieszkaniowego w wysokości 1520 zł. Po odliczeniu kosztów utrzymania mieszkania (563 zł) daje to 159 zł na osobę." no kurcze alkohol, rękoczyny, mąż bił po pierwszym dziecku i dała sobie zrobić jeszcze 4 dzieci, bez pracy, bez kasy? :O Nie mam pytań. To nie na moje nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhahaha
"Pani Joanna (28 lat) wraz z partnerem Marianem (33 lata) wychowują córkę Jessicę (4 lata). Dawniej rodzina radziła sobie dobrze, jednak zadłużenie alimentacyjne (związane z poprzednią rodziną) p. Mariana zaczęło narastać do ogromnych sum i rodzina stała się niewypłacalna. P. Joanna wraz z partnerem i córką musieli opuścić wynajmowane mieszkanie i przeprowadzić się do rodzinnego domu p. Mariana. Sytuacja rodziny pogorszyła się, kiedy p. Marian odniósł poważne obrażenia w wypadku, który spowodował. Mężczyzna ma kontuzję obu nóg - jest niepełnosprawny ruchowo, dodatkowo ciąży na nim wyrok." Czyli s/k/u/r/w/i/e/l jechał po pijaku:O Takim c/h/u/j/o/m się nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:41 nie szyj kitow. Nie zawsze zmieniaja, tylko na czyjas prosbe. Wlasnie ta znajoma miala prawdziwe imie, wiek, imie dziecka a opis sytuacji idealnie pasowal do niej i co? I okazalo sie ze to ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma takiej opcji przeczytaj regulamin i weź pod uwagę że nie wszystkie na tym forum jesteśmy głupie :-p mają zmieniane i kropka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie szyj kitów w sumie też masz fajny nieciekawy styl wypowiedzi :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest taka opcja. Co oczekujesz az Ci to udowodnie? Okaze ogloszenie a potem wysle adres tej osoby czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak,nie mabledow ortograficznych wiec przywalmy sie do stylu wypowiedzi. To zalosne i pokazujeile czasu gnijesz na kafeterii ze juz przesiaklas tymi metodami ataku/zaczepienia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małżeństwo obydwoje po 41 lat wychowują 12! Swoich dzieci dalej nie czytam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhahaha
nauczcie się czytać:O Jak wół pisze: "Uwaga: dla zachowania anonimowości, imiona członków rodziny mogły zostać zmienione" MOGŁY,nie zostały zmienione, a mogły zostać. Co oznacza, że niektóre rodziny mogą imion nie ukrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A co mają rzucić studia i żyć jak rodzice??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhahaha
"Pani Izabela (43 l.) i Pan Artur (38 l.)wychowują córkę Aleksandrę (16 l.). Sytuacja rodziny zaczęła się pogarszać w 1993 roku- wtedy to Pani Izabela straciła pracę" Od 1993 roku??? No to mamy chyba rekordzistkę w poszukiwaniu pracy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhahaha
"Pani Anna (32 l.) wraz z panem Mateuszem (40 l.) wychowują gromadkę wspaniałych dzieci: Pawła (10 l.), Patrycję (5 l.) oraz Mariusza (4 l.). Przez długi czas ich życie było bardzo poukładane. Prowadzili własną działalność gospodarczą, troszcząc się o dzieci. Sytuacja zmieniła się, gdy potrzeby rynku uległy zmianie i zmuszeni byli zamknąć firmę. Druga próba założenia działalności okazała się błędem, gdyż otarli się o bankructwo. Pan Mateusz, jako że nie jest Polakiem i ogranicza go język, wyjechał szukać pracy za granicą. Jest jednak gotowy wrócić, aby swoich sił w pracy spróbowała pani Anna, on z kolei zająłby się dziećmi. " Pan Mateusz dobrze kombinuje :classic_cool: a tak na poważnie to dzieci już są na tyle duże, że jedno chodzi do szkoły, a dwójka spokojnie może chodzić do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Pani Maria (l. 56) wychowuje trzech synów: Krzysztofa (l. 30), Szymona (l. 26) oraz Pawła (l. 21). Rodzina Pani Marii składa się jeszcze z dwóch najstarszych synów oraz męża, który obecnie przebywa w zamkniętym zakładzie psychiatrycznym, do którego trafił za psychiczne i fizyczne znęcanie się nad rodziną oraz alkoholizm. Dwóch najstarszych synów nie wytrzymało psychicznie sytuacji w domu i również trafiło do zakładu. Trzech pozostałych ma upośledzenie umysłowe w różnym stopniu zaawansowania, co uniemożliwia podjęcie pracy im oraz Pani Marii będącej ich prawnym opiekunem" :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:39 to jest akurat tragiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 LAT SZUKA PRACY!!! WOW DLA LUDZI z moim wykształceniem nie ma pracy w tym kraju hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhahaha
a mnie zastanawia dlaczego w co drugiej rodzinie piszą, że dziecko jest "poważnie chore" rodzinę "spotkała ogromna tragedia w postaci choroby dziecka", "nie może podjąć pracy, bo syn choruje" i wszyscy oni choruja na niedosłuch. Normalnie naliczyłam kilkadziesiąt już rodzin z dziećmi chorymi na niedosłuch. Oczywiście choroba ta uniemożliwia znalezienie pracy rodzicom, jest przyczyną nawracającej biedy i sama nie wiem czego jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ode mnie z miasta. 24 letnia Katarzyna mama 8-letniej Julii i w ciąży z drugą córka w 8mies. Tatusiow nie ma. Małżeństwo 30latków z 6 dzieci. Zaciagneli kredyt na mieszkanie i nie dają rady. Nasz kurna gdzie tu mózg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sa Ci ludzie co zyja haslem" jakos to bedzie" i klepia dzieci bez opamietania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćhahaha dziś dokładnie! Śmierdzi mi to na kilometr! ja z kolei czytam kolejne opisy i "rodzina radziła sobie dobrze aż do momentu gdy" - i tu zaczyna się litania ściemy: Pani X zachorowała na nerwicę, Pan Y zachorował psychicznie, dziecko państwa Z zachorowało na bzdetum pierdum :o W zeszłym roku poszła fala pojazdu po "SzP", że dają nierobom, złodziejom to teraz wolontariusze kombinują jak nie wiem co! zresztą moja przyjaciółka rzuciła to w cholerę, bo chodzili we dwoje po rodzinach i normalnie wolontariusz naciągał historyjki i ankiety, mówił ludziom co mają pisać żeby była większa szansa, a potem jeszcze dopisywał kłamstwa i tak robiła cała grupa wolontariuszy w jej regionie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to takiej patologii w paczce powinno sie wreczyc tez antykoncepcje. Chamskie? Trudno. Moze daloby do myslenia. Ja sie dziwie ze Ci ludzie wstydu nie maja tak naciagac. I ze sienie boja strzelac kolejne dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhahaha
w ogóle to te "momenty" trwaja od lat. Ja rozumiem rok, kilka miesięcy, ale kilka lat badź jak ta babka, której zyciowy moment pogorszył się już w 1993 roku:D Gdzieś też widziałam, że jednej uniemożliwia znalezienie pracy min. "lęk przed przyszłością" :classic_cool:. Tak jak pisałam nie wiem co palą wolontariusze, ale to na pewno dobry towar:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhahaha
"Adrian marzy o piłce nożnej, Wiola o repetytorium do języka angielskiego "Longman pearson" - poziom podstawowy-2 LO, Asia - o tuszu do rzęs, Renata, ponieważ jest fryzjerką marzy o profesjonalnych nożyczkach, Pani Judyta marzy o zwykłym zegarze ściennym, a Pan Zdzisław nie ma marzeń." Autentycznie żal mi pana Zdziwsława:( Dlaczego nie ma marzeń? To naprawdę jest smutne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhahaha
" Pani Maria nigdy nie miała stałej pracy, całe życie poświęciła na wychowywanie dzieci, których ma szczęśliwie jedenaścioro." Ktoś znalazł w tym roku wiekszych dzieciorobów?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jakaś fajna rodzinka, możesz dać do nich linka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja marze aby magda nie pisała tutaj o tym że 4 razy zaliczyła wpadkę :-o tylko nie kompromitowała normalnych rodzin wielodzietnych i matek takich jak ja mam dzieci bo chciałam a nie będę szukać sobie głupiego wytłumaczenia że wpadłam 5 razy nosz trafia mnie jak to czytam czy naprawdę magdo temat rodzin z szp tak Cię dotknął czy słowo dziecioroby cię dobiło bo widzisz ja mam 5 dzieci i uj komu do tego mam auto 7 osobowe warunki i w życiu bym nie wpadła napisać zaliczyłam 5 wpadek :-o za bardzo kocham i szanuje moje dzieci do tego obydwoje pracujemy :-p i pewnie dlatego g****o dostajemy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 18 55 ja znalazłam małżeństwo ma 12 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×