Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

szlachetna paczka 2015

Polecane posty

Gość gość
Przecież nie kradną tylko proszą o paczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra drogie Panie lejdis end dżntelemen dajcie sobie łapkę na zgodę i proszę by tu zapanowała iście magiczna atmosfera świąteczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:40 zenada roku. To pewnie jakas gowniara- mamusia Brajanka i Vanessy, co mezowi sie fartnelo i na budowie robi a ona w szczycie szczescia kisi w domu. Tyle lepsza od patologii ktora wysmiewa ze jeszcze ja tak nie przycisnelo zeby mysiala prosic o SP. NIKT NA POZIOMIE BY TAKIM TEKSTEM NIE RZUCIL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam opisy niektórych rodzin i ile mają miesięcznie na życie to mi się smutno robi bo wychodzi na to, że ja sama też powinnam się zgłosić do szlachetnej paczki. Jeszcze smutniejsze jest to, że oni tą kasę mają z zasiłków a ja muszę ciężko pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam takich z 4 małych dzieci, żyją z zasiłków, zapomóg itp. Oboje młodzi 30l. nie pracuja bo i po co. Ich 10l. córka, której jestem chrzestną na moje pytanie: kim by chciała być jak dorośnie? odpowiedziała: chciałbym być bezrobotna :O pierwszy raz tak mnie zamurowało, że nie wiedziałam co powiedzieć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego uważam, że nie powinno być żadnych dodatków na dzieci. Powinny być zarobki takie jak na zachodzie by się ludziom opłacało do pracy chodzić, a nie leżeć, kwiczeć i rękę wyciągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i proszę jakie z was sunie wyszły dzieci się czepiłyście :-o wy pewnie czekacie z waginami na ciapatych oni wam będą brochy rochać co cieszę się z sz p zasiłków itd. itp. z 500 na dziecko i dobrze mi jak wam to tak w o***t włazi i was boli :-D żal mi dzieci wszystkich biednych chorych i z rodzin dysfunkcyjnych a wy zimne matołki dławcie się jadem własnej zgryzoty :-p bo mnie wasze opinie na mój temat sory ale nie interesują jestem prostakiem walcie się na r/y/j/ a dziecioroby niech drą ile wlezie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś rynsztok w najczystszej postaci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ,no to masz marne pojecie o zachodzie Europy,bo własnie tam dodatkow na dzieci jest mnostwo.A zarobki nie sa wcale takei wysokie w większosci pracach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak Rumuny Cyganie ciapate ujostwo was nie drażni nie denerwuję że zalewają Polskę swoimi dzieciorami a Polskie dzieci was tak drażnią :-o masakra i jeszcze taka zawiść na kogo na dzieci :-o no pewnie dziecko to równy przeciwnik :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś rynsztok w najczystszej postaci usmiech.gif no wiemy że nim jesteś no i co w związku z tym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś myślisz dlaczego tak uchodźcy walą do Niemiec? Bo tam są super socjale i ci uchodźcy w większości są tak chętni do roboty jak u nas większość tych rodzin ze SZP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo do Polski nikt ich jeszcze nie wpuszcza tak chętnie jak do niemiec ale ci co tu są mają takie zasiłki że hoho i żyją jak pączki w masełku :-o a nasze polskie dzieci są opluwane przez taki rynsztok jak tu co poniektóre osoby :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś gość dziś rynsztok w najczystszej postaci usmiech.gif no wiemy że nim jesteś no i co w związku z tym usmiech.gif x laska odpowiedziała sama sobie :P kopiując swoją godzine wypowiedzi :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jedna osoba napisała coś brzydkiego o dzieciach, czego nie pochwalam, a ty piszesz, że już wszyscy, weź się ogarnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, skonczcie o tych dzieciach. Dawajcie perełki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz coś wyszukam gdzie jest haha gość? ona ma talent do perełek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gośc z 12:19 pokazał jacy ludzie żyją z zasiłków i żebrzą o SP. Owszem, dzieci żal, ale pewnie wyrosną na podobna patologie, bo co osoba na takim poziomie może im przekazać? Chyba tylko umiejętność wyłudzania pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie siedze w aucie a trzech sklepowych żuli łypie na mnie okiem. Chyba się szykują do natarcia na mnie o drobniaki..:-D Ciekawe czy oni też dostaną sz.p. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś najlepsi są ci z wyuczonym tekstem romantycy z worami pod oczami: kierowniczko, czy ma kierowniczka złotóweczkę na bułeczkę? :D przy nich człowiek może się poczuć jak karierowicz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierowniczko, szefowo, te teksty są takie że wymiekam :-D ale dzisiaj chyba nie wyglądam na przyjazną bo jednak nie podeszli... :-D :-D Miłego dnia Wszystkim :-D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 41 po co się skopiowałaś i się z tego śmiejesz ? mniejsza z tym :-o pewnie za trudne pytanie co do perełek kiedyś czytałam temat o szmateksach i tam było jak jestem pierwsza jak jest nowy towar to "wyłapuję perełki " znaczy się szma/ty chyba o to chodziło :-o takie głupie skojarzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no gdzie maciory czekające na ciapatych i szydzące z Polskich dzieci niedługo kwiecień kochane i po 500 mamusie dostaną wielodzietne to wam ryje powykrzywia z zazdrości :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ciapatych to chyba ty czekasz, knurze, żeby cie w doopę który zapiął, już chyba nie możesz sie doczekać, że tak w kółko o tym bredzisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ja wole polskie wielodzietne rodziny :-D wy czekajcie na islam i zasiłki szykujcie bo Polakom byście z gardła wydarły i dzieci najlepiej potopiły taka tu pogarda na tym topiku :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś "z fajnego topiku zrobiła się pyskówka" Wg mnie ten topik z założenia fajny nie był i toksyny z anonimowych dziuń tu polały się wiadrami. Ale rozumiem, że są i miejsca, w których puszczenie bąka wywołuje salwę śmiechu jak najlepszy żart. Co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym islamem i ciapatymi nie trafiłaś. To argument całkowicie z doopy wzięty, ale skoro ciebie to rajcuje... nie mam pytań :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps. "Maciory, brochy, chu.e" ogólnie PIĘKNE słownictwo... Widać CO wyniosłaś z rodzinnego domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×