Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy wiadomo już coś o zaginionej Ewie Tylman?

Polecane posty

Gość gość
Żądam przeprosin !!! Czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:39 ;) gdzie byles ukochany ;) tesknilam , przeciez ja tu usycham z milosci, zregenerowales sily na ciąg dalszy najdrozszy ;) dawaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przylazla ta od przebacz mi. Kryśka zażyj jakąś tabletkę lub daj się przelecieć boś nerwowa.:-D Albo idź spać bo wzbudzasz śmiech i pilotowanie. Duźo zdrowia Krycha 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie Ewke tylko Ewunie , wyrażaj sie. Ewę kocha cala Polska , zazdroscisz jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.42 ropucha? Może popatrz na siebie :-D Idź do okulisty bo widač nagranie jak kopią :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:44 chcesz przeleciec faceta debilu? Ale mam z ciebie beke, wymiekasz cwelu ? Jaja ci ktos uciął widze ;) ta pani ktora tak cie przewalcowala, mieczak z ciebie i milosc cie przeraża . Znam cie na wylot ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj pomylilam przypisanie godziny :) przepraszam to mialo byc to tego psychopaty ktory tu jeczy i rzyga jadem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co on kurde z tymi przeprosinami ? Cos mu na dekiel ryplo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nawet psycholu nie zaslugujesz by cie osrac a co dopiero przeprosić. Za co chcesz przepraszania mendo bo nie jarze twojej wyrafinowanej glupoty. Nawp*****lales sie dopalaczy mieczaku. Tylko umiesz ryjem szczekac a jakby podejsc do ciebie to zesralbys sie w pampersa ze strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jakies gowno z gimnazjum ktore szlifuje tu chamstwo , nie ma gdzie robic lansu to tutaj udaje chuj wie co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może oni mieli jakichś wrogów. Ojciec i bracia uparcie twierdzili, że ewe ktos przetrzymuje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na profilu Rutkowskiego jest nagranie konferencji. W komentarzach często się powtarza, że jej facet jest w to zamieszany, a niebieski wziął to na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co niby niebieski mial brac na siebie, co on jakas matka Teresa czy co. Nie wierze ze niebieski ja skrzywdzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ojciec nie wierzy ze ona nie zyje i ja tez nie wierze i duzo ludzi nie wierzy. Kazdy cos tam sobie mysli i kazdy co innego. Jeden mysli ze nie zyje inni ze zyje i nie ma co sie klocic. Tragedia sie stala a wy kłucicie sie a ten od przepraszania to chyba calkiem zwariowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze on szedl juz do domu gdy ona siedziala nad rzeka i potem obrocil sie i zobaczyl ze wpada do wody i podbiegl i zaczal ja wyciągać i zrobila mu zadrapania a potem spanikowal i uciekl. Kurde mi chyba tez odbija. Kiedys zatrulam sie robiona wodka na weselu, pamietam tylko ze ta wodka byla zolta a potem na żółto rzygalam pol nocy a opiekował mna sie pewien chlopak. Siedzial ze mna na lawce cala noc, moja glowa wisiała miedzy moimi nogami a on siedzial, siedzial i czekal i czekal i konca nie bylo widac mojej choroby poalkoholowej. Podziwiam tego chlopaka i jestem wdzięczna. Gdy juz bylo jasno i zrobilo mi sie lepiej i juz nie mialam karuzeli to poprowadził mnie do domu. To bylo najpiekniejsze co mnie w zyciu spotkalo :) nie to ze sie nawalilam jak meserszmit tylko to ze on tak zrobil, opiekował sie mna a nie musiał, to byl kolega z osiedla , teraz uwazam ze prawdziwy przyjaciel , nawet nie pamietam czy mu podziekowalam za opiekę nad żywym trupem. Juz dawno o tym zapomnialam a ta tragedia mi o tym przypomniała. Niebieski dlaczego jej nie przypilnowales gdy zle sie czula? Jaki z ciebie kolega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam nie jest głęboko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogoliłam pipkę na łyso :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ten jedyny
słuchajcie skad wiadomo ze podany link adama Z. to faktycznie on? ten niby model? przeciez to nie on!! Zdjecie zostało wklejone z agencji modeli,ktos wkleił linka i podał wam ze to niby on. tak samo mozna wkleic jakies zdjecie modelki i napisac ze to była niewiem np siostra ew\y albo np ze to ja:) ten model to nie adam!! poza tym ktos z was napisał ze w warcie jest metr głebokosci,czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPrzeczuwaczCzujnosci
Ja prdl co za tluki. Od poczatku wiadomo,ze jej w warcie niema,.poprostu celowo nakierowane sledztwo w ta strone. Od poczatku wiadomo ze w to sa dwie osoby napewno zwiazane, niebieski musial cos wiedziec,a agent wie jakie sa metody najlepsze. Wkurzyl sie moze,moze z zazdrosci? Ta sprawa smierdzi na kilometry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten facet mataczy ale skoro ppwiedzial ze utonela tzn ze może nie żyć albo jest gdzieś zakopama czy wywieziona bo gdyby był cień nadziei na jej odnalezienie nie ryzykowalby z mowieniem o śmierci . wczesniej pisalam jako pierwsza z was ze mogl ja komus wystawic. To prawdopodobne. To ze ja lubił to wiecie..zresztą w pracy często znajomosci są fałszywe, z musu. U nas jest tak samo. pracujemy w małym skladzie ale tez należymy do korporacji i jeden drugiemu tyłek smaruje do tych którzy nie wypaplaja, każdy wie z kim trzymać sztame żeby mieć korzyści niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak była na tapecie sprawa tej Wasniewskiej to ja się wypowiadałam na różnych forach i nie mogę tego odżałować, bo od tamtego czasu dosłownie do dzisiaj jeździ za mną i na rozmaite sposoby szykanuje mnie policja, choć oczywiście nie mam z tym nic wspólnego. Muszę więc się powstrzymać przed pisaniem swoich hipotez bo znowu mnie o cos pomówią, widocznie wyglądam na idealnego kozła ofiarnego na którego mozna coś zwalić. Całujcie mnie tam gdzie światło nie dochodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPrzeczuwaczCzujnosci
Gosc wyzej. To niemozna mowic co sie mysli? Toc kazdy z nas mieszka z setki kilometrow od Warty,Poznania wiec niby jak ma cie policja pomowic. Proste ze sprawa jest szeroko komentowana przez opinie publiczna wiec oni wiedza,ze z tysiecy komentarzy zawsze sie trafi taki co jest bardziej prawdopodobny od pozostalych co do zaginiecia,smierci czlowieka. Ja to mowie,mysle,ze mozliwe jest ze niebieski ja wystawil,a chlopak zalatwil sprawe. Moze w tle zazdrosc byla? Moze wykazywala sie bardziej w pracy? Jest tysiace pytan i tyle samo odpowiedzi ale napewno ta sprawa jest jedna z glosniejszych i dziwnych w ostatnich latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie sie rzuca w oczy jedno - na tym nagraniu z monitoringu facet ją po prostu CIĄGNIE, a ona stawia opór. Nie wiem czemu w mediach używają dziesiątek eufemizmów dla opisu tego zachowania. Poza tym wcale nie ma dowodów, że dziewczyna jest pijana, a wszyscy to przyjęli już za pewnik. Tak jakby szukano okoliczności łagodzących na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kidy zostanę przeproszony ??? To ja sie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opisze mi ktoś szczegóły tego co już wiadomo? Bo dopiero wróciłam do pl i zainteresowałam się sprawą. Wiem, że dziewczyna zaginęła i że 'niebieski' przyznał, że widział jak ta się topi. Ale nie wiem co było na nagriach z monitoringu i w jakich godzinach. Wiem tylko, że szedł gdzieś z nią a później wracał i gdzieś dzwonił. Ktoś pomoże? Nie chce mi się wertowac całego wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPrzeczuwaczCzujnosci
Dlaczego ta sprawa tak bardzo przypomina mi sprawe I.Wieczorek? Wg mnie mozliwe ze za tym kryja sie nie wszystkie moze ale te same osoby. Juz wczesniej pisalem w punktach powiazania tych dwoch spraw. Tu trzeba wprowadzic zasade wymuszania zeznan czytaj mowienia prawdy metodami nie konwencjonalnymi. By mu kto hooja naciagal to by sie przyznal raz dwa,lekarze za sciana by czekali wrazie co opatrzec rany i sprawa by sie rozwiazala a jemu tak naprawde nic by sie nie stalo.Tym bardziej w porownaniu do biednej E.Tylman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPrzeczuwaczCzujnosci
7.42 mozesz po krotce w dwoch zdaniach napisac co dedektyw mowil bo akurat w pracy jestem a na tym telefonie nie odtworze YT. Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćPrzeczuwaczCzujnosci dziś Mówił, że mają nowe nagrania z monitoringu i widać tam, jak ta Ewa jest 'katowana przez dwie osoby' puścili to nagranie jest w linku. Ze na most podjeżdża jakieś auto i że ten niebieski wodzi za nos całą Poznańską policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na stronie ePoznań.pl piszą, że została strasznie pobita przez dwie osoby, że ją kopali :0 Jej chłopak to Adam Olbrychowski jest agentem ABW w Poznaniu, a ojciec jest radnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×