Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy wiadomo już coś o zaginionej Ewie Tylman?

Polecane posty

Gość gość
Wąsate malwinki reaktywacja. Zamknijcie juz ten zalosny temat prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPrzeczuwacz
Dzieki. Czyli mozliwe ze handel kobietami. Ja bym wszystkie nagrania ,z kazdego monitoringu przejzal za ten czas i byloby wiadomo gdzie auto pojechalo itd. Naciagnac mu jaja i torturowac a wyspiewa,albo mu podac jakies specyfiki by gadal. Po co z czlowieczenstwem traktowac kogos kto sam tak nie potraktowal E.Tylman. Sa przypadki gdzie to powinno byc dozwolone,takie male torturki dla dobra sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie wczoraj olśniło że może chodziło o jakąś aferę którą wykryła w sklepie, może ktoś robił przewały na towarze ? więc ktoś skrzyknął by zrobić imprezkę integracyjną, upili ją, niebieski ją podprowadził nad Wartę a reszta już tam czekała.... nie ma Pani kierownik nie ma problemu z mankiem w sklepie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPrzeczuwacz
To ten agent na 100% w tym maczal paluchy. Tak cos czuje. Moze wykryla afere z jego ojcem? Reka reke myje? Jak mozna kobiete zlac? Ja facetow nie leje a co dopiero kobiete!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest na nagraniu Rutka, jest ,że ją biją i kopią. Jasnowidz, która pomogła dużo ludziom pisała, że jej ciało leży koło nasypu kolejowego , state zardzewiałe barierki. Od początku pisałam, że jej chłopak maczął w tym paluchy =Tak późno zgłosił zaginięcie bo w poniedziałek o godz.17 więc zdążył przygotować hipotezę. Nawet ludzie Rutkowskiego zauważyli, że od czasu zaginięcia Ewy nie skontaktował się z ich rodzicami , a mieszkał z Ewą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie ogarnijcie się.Pamiętacie sprawę Waśniewsiej ? Też wszyscy jej męża osądzali że maczal Ł w tym palce ble ,ble ,ble i co? Nie był winny pierwszy na wariograf poszedł nie bał się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdźcie na facebooka Rutkowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym wideo nie widac żeby ktoś ja kopał właściwie to tam nic nie widać i nie wiadomo czy to w ogole byli ludzie, a tym bardziej jej znajomi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srata tata moje g****o lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczuwacz czujnosci-idioto takie metody to esbecja stosowała by ludzie pobici umeczeni brali na siebie winy by dano im spokój,choc byli niewinni.o to ci chodzi?zeby miec ''sprawce;;który sie przyzna podczas gdy naprawde winny chodzi wolno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszedzie pojawiaja sie informacje ze ona miała kochanka, faceta starszego o ponad 20 lat co miał rodzinę i ona chciała ją rozbić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPrzeczuwacz
10:37 chodzi mi o to zeby lekko torturowali takich gosci dla dobra sprawy,ale uprzednio np musialaby byc rozmowa z psychologiem,badanie wariografem,inwigilacja totalna i jak sa przeslanki ku temu to naciagac hooja by powiedzial co wie a nie mataczyl. Proste jak d*****nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ja piertolę, co za debile się tutaj wypowiadają :o Nie kujwa to były krasnoludki ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej nie ma w rzece, zobaczyta !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Pojawiły się informacje, że może być on fanatykiem fatalizmu i okultyzmu, którego alkohol, narkotyki i homoseksualizm są dopełnieniem. Ludzie, którzy prześwietlają jego internetową historię wskazują na to, że może być na tyle zaznajomiony z historią obrzędów satanistycznych by złożyć Ewę w ofierze tuż przed pełnią księżyca. Jako biblijny Adam za wyrzucenie z Raju.. Wskazują, że 23 i 11 to okultystyczne liczby. A sam Adam często w Internecie dopisywał sobie szatańskie liczby 666." Adam i Ewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś linka do nagrania ,na którym jest katowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś do szpitala psychiatrycznego i to szybko !!! opętany wredny babsztylu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obejrzałam konferencje rutka gdzie pokazał to''katowanie;'' i przerazilam sie ze jestem slepa,sorry ale ja tam nic nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest na wtk, ale to nagranie jest tak nieczytelne że równie dobrze to mogą być jakieś artefakty, pixele czy inny badziew, to chyba nagrała kamerka z okolic apartamentowców lub kortów tenisowych kamerka na podczerwień czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też na początku nic nie widziałam bo gapiłam się na te 4 pionowe linie, ruch widać poniżej nich, jakby na trawie, widać 3-4 poruszające się postacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPrzeczuwacz
Ma ktos jakies swieze info z pierwszej reki czy niebieskiemu juz naciagali hooja w celu zlozenia prawdziwych zeznan? Czy jej chlopak niepowinien byc zawieszony jako agent oraz strzelic sobie sam do siebie 3 razy w tym 1 strzal odda z kilku metrow? Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o 16 ma być konferencja prokuratury, ale oczywiście wszędzie o trybunale piertolą :0 może gdzieś puszczą na żywo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konferencja przełożona na 20sta, pewnie nic jeszcze nie wydymali ani z niego nie wycisnęli Dziwne ze nie było gdzieś tam monitoringu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego każde miasto czy miasteczko powinno mieć wszędzie widoczny i wyraźny monitoring nawet na uboczach. XXI wiek a takie rzeczy sie dzieja . Ile jeszcze trzeba czekać ? 100 lat ? 500? Czy w ogole świat się nie doczekać mądrych ludzi i bezpieczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy mnie przeprosi ta pełzająca larwa ?? Pytam, no kiedy ? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie jesteś przemądrzała su/ko ?? klekaj i błagaj teraz !!! Jesteś głupsza niż HIM ( o ile to wgle możliwe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty Martyna wypiertalaj do kościoła klepać, różaniec, bo coś belkoczesz opętana to ty sama jesteś przez klechy w czarnych sukienkach !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPrzeczuwacz
Wpadlem na to. Monitoring widzi ale nie slyszy wiec moglo to tak byc ze niebieski dzialal w zmowie z zazdrosnym chlopakiem o ile w gre wchodzi romans Ewy. Dlatego niebieski szedl z nia i kazal zejsc pod most a sam poszedl dalej mowiac jej ze wroci za chwile. Dostarczyl sobie alibi bo na monitoringu widac ze sie rozstaja ale nie slychac co on jej mowi. Tam juz czekal oprawca jej w stroju pletwonurka i ja wciagnal do wody i utopil a cialo "przeciagnol"w inne miejsce mozliwe ze w wodzie jest obwiazane sznurem z pustakami lub gdzies w zaroslach zakopane. Sluzby powinny badac kazda mozliwosc nawet ta najmniej prawdopodobna,az niewyobrazalna. Moim zdaniem to: 1. Przeszukac mieszkania czy niema stroju czasem(mieszkania wszystkich) lub czy niewypozyczali. 2. Naciagnac jaja niebieskiemu by gadal prawde i tylko prawde! Takie "lekkie"torturki w imie dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPrzeczuwacz
Wpadlem na to. Monitoring widzi ale nie slyszy wiec moglo to tak byc ze niebieski dzialal w zmowie z zazdrosnym chlopakiem o ile w gre wchodzi romans Ewy. Dlatego niebieski szedl z nia i kazal zejsc pod most a sam poszedl dalej mowiac jej ze wroci za chwile. Dostarczyl sobie alibi bo na monitoringu widac ze sie rozstaja ale nie slychac co on jej mowi. Tam juz czekal oprawca jej w stroju pletwonurka i ja wciagnal do wody i utopil a cialo "przeciagnol"w inne miejsce mozliwe ze w wodzie jest obwiazane sznurem z pustakami lub gdzies w zaroslach zakopane. Sluzby powinny badac kazda mozliwosc nawet ta najmniej prawdopodobna,az niewyobrazalna. Moim zdaniem to: 1. Przeszukac mieszkania czy niema stroju czasem(mieszkania wszystkich) lub czy niewypozyczali. 2. Naciagnac jaja niebieskiemu by gadal prawde i tylko prawde! Takie "lekkie"torturki w imie dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czkawko idź sobie ! a kysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×