Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiaa654

Wspólnie czekajmy na 2 kreseczki, w końcu się uda!

Polecane posty

Gość Malinka108
Minka 23 i cos wam wyszło, czy wszystkie wyniki w normie macie? A udrażnianie co powiedziało? Mam znajomą, która w pierwszym cyklu po udrażnianiu zaszła w ciążę. A wcześniej z 1.5 roku się starała. A jak się trzymasz psychicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minkaa23
Napisalam meza:) ale mam narzeczonego:) juz czasami tak mowie moj maz:) dobrze ze nie zaczelam sie jeszcze Jego nazwiskiem podpisywac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka108
Minka 23 i cos wam wyszło, czy wszystkie wyniki w normie macie? A udrażnianie co powiedziało? Mam znajomą, która w pierwszym cyklu po udrażnianiu zaszła w ciążę. A wcześniej z 1.5 roku się starała. A jak się trzymasz psychicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minkaa23
Malinka u mnie wykazalo ze mialam jajowody drozne. Ale to uczucie rozpychania tym kontrastem podczas badania wrr okropne, no ale czego nie robi sie dla dziecka. Jak sie trzymam, czasami jest lepiej czasami gorzej, bywa roznie. Teraz zaczne przygotowania do slubu to moze przestane o tym tak myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minkaa23
U mnie tez koleżanka dlugo starala sie o malucha i zaszla w ciaze wlasnie po droznosci jajowodow wiec jak najbardziej polecam to badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka108
Ja mam wrażenie, ze z miesiąca na miesiąc czuję się coraz gorzej. W tym miesiącu mam straszny pms :( Bolą mnie piersi, jajniki, jestem zmeczona i co najgorsze płaczliwa i strasznie rozdrażniona ;/ Termin mam na 30,12. Nawet przeszło mi przez myśl, że może się udało? No ale chyba nie, bo są to typowe objawy na @ a zresztą wcześniej już miewałam silny pms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalynaS
Czesc! wczoraj zrobiłam test i wyszla mi druga słabiutka kreseczka. Okres spóźnia mi sie juz 4 dni. Chcialam drugi test zrobic dla pewnosci dzisiaj rano z porannego moczu ale mialam takie mdłości i 1,5h wymiotowałam także nie pomyslalam o tym by go wykonać. Chyba już samo to sprawiło że uwierzyłam w ten pierwszy. Wychodzi na to że to 5 tydzień :) Starałam się 4 miesiące, po odstawieniu evry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mi w pażdzierniku spóźniał się okres 2 tyg, a wiedziałam że się spóźni bo nie miałąm owulacji i musiałam wywoływać okres i powiem wam że miałąm wszystkie objawy ciązy które niby miałam w 2 ciążach... gdyby nie potwierdzony brak owu to byłabym na 99% pewna że jestem w ciąży więc teraz nie patrze w ogóle na te pierwsze objawy.... Ja tez w styczniu robie wszystkie badania bo ostatnio robiłam w lipcu a czuje sie 100 razy gorzej np siedze i zalewam sie potem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minkaa23
Malyna gratulacje!!:) na nudnosc zuj skorke z chleba- moja babcia tak mowi:) mojej siostrze pomagalo:) Malinka ja tez chwilam leze w lozku i tylko rycze. Anka32 ja tez zawsze wmawialam sobie objawy ciazy, teraz juz tak nie robie. Nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalynaS
Minkaa23: ja też wmawiałam sobie te cztery miesiące tuż przed okresem że teraz będzie, teraz będzie. a nie było. na każdego przyjdzie czas! głowy do góry i starajcie się dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SowaPójdźka
Hej Dziewczyny. To mój 12cykl starań. Małpa była 12 grudnia,trzy dni. Owulacja 24 grudnia(wg wskaźnika ovufriend. Test owulacyjny pozytywny 21 grudnia). Temperatura od 5dni - 37,09 . Ból piersi nieziemski,bez przerwy chce mi się płakać i czuję się śpiąca. 25grudnia to było jakieś apogeum objawów -płacz"bulgotanie" i napinanie brzucha( z prawej strony wyskoczyla taka napieta kulka jakby spuchł jajnik.) ból jak na okres i spanie na stojąco. Mam nadzieję ze teraz się udało i psychika nie plata mi figla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minkaa23
Malyna oby!:) wierze w to:) Dbaj o Was!:) Sowa trzymamy kciuki za Ciebie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SowaPójdźka
Dzięki Minkaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minkaa23
Sowa zapraszamy do nas:) wpadaj czesciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka108
Mam wyniki. progesteron w 23 d.c. 9,45 ng/ml wit.d 22,10 Ginekolozka mi mówiła ze progesteron pownnam mieć ponad 20. Ale wg norm z laboratorium mój wynik jest w normie. Kto ma racje? Cos wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minkaa23
Malinka Twoj wynik jest w normie, w 22-23 dniu cyklu norma to 4,71-18,0ng/ml jesli nie dojdzie do zaplodnienia to wiadomo poziom progesteronu spadac zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SowaPójdźka
Dziękuję za zaproszenie i doborowe towarzystwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minkaa23
Chwile temu byl u mnie Ksiadz po koledzie, mowie Wam dziewczyny rozryczalam sie przy Nim jak glupia, opowiedzialam mu o tym ze nie moge zajsc w ciaze, po raz kolejny, zaprosil mnie do siebie na rozmowe. Mowil ze sie bedzie modlil za mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMadziula
Dziewczyny udało się :) jestem w 4 tygodniu ciąży ;) Mój 2letni synuś będzie miał rodzeństwo w sierpniu :) Ale jestem szczęśliwa :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minkaa23
goscMadziula ciesze sie bardzo!!! Gratulacje!!! Teraz dbaj o siebie i malenstwo!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minkaa23
Sowa dziekuje, pojde w Twoje slady i tez sie zrobie na niebiesko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minka23
Sowa a dziekuję:) Dziewczyny u Was tez leje caly dzien? Ja sie zastanawiam po co wydalam prawie 200zl na buty zimowe jak zimy brak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaa_H
Madziula gratulacje, z calego serca zycze Wam zdrowka.zdrowka zdrowka i szczeeescia! Minka, ja tez sle przytulasa.. nie przejjmuj sie, juz niedlugo bedziesz.sie cieszyc swoim blogoslawionym stanem! Fajnego zatem masz ksiedza. Moj prefekt to podrywacz, a proboszczowi ludzie skaarza, ze praktycznie mieszkamy z M.bez slubu i mnie nie lubi. Co nie bardzo mi sie podooba, bo jestem wierzaca praktykujaca, ale uwazam, ze.skoro ludzie sie kochaja, chca miec dzieci i maja wyznaczona date slubu,.to co on ma.do mojego zyciia.. Witaj, Sowa! Milo poznac i przywitac w tym jakze zacnyn gronie! Chyba pojde w Wasze slady i tez siie zaloguje. Tez c h e byc niebieeska, a cooooo! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaa_H
Malinka to masz tak jak ja i Wiktoria, z terminem @.chociaz mi jjuz termin wczoraj minal, ale biore 3 dni poprawki i jak zzwykle margines bleedu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania H na mojego Ksiezulka nie mam co narzekac:) jest naprawde ok, duzo robi w parafii , dzieci chrzci za darmo bo on uwaza ze chrzest kazdemu przysluguje, a nie to ze trzeba placic za niego:) za slub tez duzo nie bierze moja siostra placila 400 zl za koscielny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×