Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiaa654

Wspólnie czekajmy na 2 kreseczki, w końcu się uda!

Polecane posty

Magda wiesz ja o ciązy dowiedziałam sie w dzien bab ci czyli 21 stycznia a 5 marca poroniłam wię za długo nie nabyłam sie w ciąży ale np byłam bardziej zmęczona, czekałam jak mąż po 16 bedzie z pracy i zostawiałam mała z nim i szłam na drzemke chociaż pół godziny, no i w pierwszej ciąży miałam mdłości od 18 a w tej drugiej miałam sporadycznie i np przeszkadzał mi zapach gołąbków hehe Poza tym ja od początku czułam, że coś bedzie nie tak.... co wieczór kładąc się modliłam się o to dzieciątko aż do placzu...(może to hormony moze przeczucie) no i wiedziałam że ból jak na okres to normalny ból :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMadziek
Hej dziewczyny... Minka masakra z tą sytuacją. .. aż brak mi słów. Ja odpuszczam... półtora roku i ja mam dosyć. .. co miesiąc trauma. Jak mi teraz wywolaja leki okres to po nim idę do lekarza niech mi przepisze tabletki na jakieś trzy miesiące. .. poddaje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to jestem na takim etapie, że robimy to już chyba z przyzwyczajenia. Jutro ide do ginki niech mi da jakies badania czy cos.... dziś 14dc a ja sucha jestem jak pieprz... może da mi jakiś żel... nie wiem nie mam już pomysłów. Juz nawet seksu mi sie nie chce w tych dniach Dzis wyłapałam jakiegos doła.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minka23
Ania32 kojarzysz moze z ktoregos watku dziewczyny Karo1, Agatka1988, Feelings, Cynamon? Ja dopiero teraz Cie skojarzylam bo wiem ze udzielalas sie kiedys w takim podobnym watku ale laski sie na wizaz przeniosly. Wszystkie dziewczyny z tego watku sa w ciazy. Polowa juz urodzila. Ja chwile sie udzielalam w tamtym watku stad juz Cie kojarze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscMadziak nie poddawaj sie Kochana;* masz teraz dola ale Ci mibie zovaczysz;* tu kazda z Nas co miesiac przezywa traume wiec musimy byc silne!;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
ANKA! Dokładnie , ja tak samo prawie w tej ciąży co ją poroniłam prawie wcale miałam mdłości ,i strasznie bolał mnie brzuch jak na okres ciagle , wiec tez coś czułam ze jest coś nie tak . a przy ciążach moich dwóch dzieci miałam mdłości i brzuch mnie wcale nie bolał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_32
Minka nie kojarzę. Moj maz umowil sie z kolegami na piwo!! Akurat dzis!!! Mam dosc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingakinga123
Witajcie dziewczyny! Rowniez czekam na te 2 kreseczki, niestety za kazdym razem jestem zawiedziona.. Ostatnia miesiaczke mialam 13 grudnia, kochalismy sie 1 stycznia, dodam, ze mialam wtedy dni plodne, bo zawsze czuje w polowie cyklu bol jednego z jajnikow, moj lekarz swietrdzil ze w tych dniach (bo trwa to okolo 2-3 dni) nastepuje pekniecie pecherzyka. Jak myslicie czy teraz moglo sie udac? Kiedy powinnam wykonac test? Wiem ze takie rzeczy sa napisane na tescie, ale jak pewnie same wiecie z doswiadczenia nie zawsze w dniu odpowiednim ktory nasuwa nam test, wychodza 2 kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania kurcze to moze nie o ta Anie mi chodzilo?:) X Ja tez mam dzis podly nastroj. Dziewczyny nie wiem czemu strasznie mi dzis dlonie spuchly, jakies uczulenie cy co? Nic dzis takiego nie robilam zeby az mi spuchly. Pierscionka mie dalam rady zdjac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimga ojj musisz poczekac do terminu @ bo za wczesnie na test:) ile cykli sie juz starsz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingakinga123
to jest juz 5 cykl. Bo wczesniej przez pol roku bralam tabletki, na jajeczkowanie, bo moj lekarz stwierdzil, ze mam za malo jajeczek.. ale z miesiaca na miesiac bylo ich wiecej i powiedzial, ze po skonczeniu tabletek nie powinnam miec problemu. NIestety, wyjechalam do Anglii i tu skonczyly mi sie tabletki a do Polski jade dopiero na swieta wielkanocne wiec wtedy odwiedze swojego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingakinga123
Szczerze? Bylam tu w Anglii w szpitalu i oni nawet nie potrafili zrozumiec co mi jest i kazali mi jechac z tym do Polski, bo powiedzieli ze oni tak trudnymi przypadkami sie nie zajmuja i nie sa w stanie mi pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ATHT
Witajcie jestem nowa na tym forum ostatni okres miałam 16.12. Przytulanko było 12 dc i tego dnia robiłam test owulacyjny i słaba druga kreska .13 dc test owulacyjny był pozytywny , 14 dc test owulacyjny negatywny czyli wychodzi na to ze owulacja była około 14,15 dc. Mam jakieś szanse na ciaze dodam że sluz juz miałam płodny tego 12 dc. Robiłam wczoraj beta hcg w 23 dc i wyszło 1.2 czyli brak ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ATHT
Dodam że cykle ma 29 dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa654
ATHT szansa jest zawsze, ale czy jesteś w ciąży to ciężko powiedzieć :) zrób test w dniu spodziewanej @. Trzymam kciuki aby się udało! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atht tak jak Kasia mowi, szanse sa zawsze:) X Dziewczyny w tym cyklu mam istny cyrk, wstalam rano i czuje ze mi mokro, no i mam sluz typowo plodny! Znowu?? Oszaleje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość India9
Atht- wstrzymaj sie do dnia @ tak jak radza dziewczyny :) zycze II :) Minka - to jest calkiem mozliwe, zdarzaja sie cykle bez owulacyjne i tak samo zdarzajabsie cykle gdzie owulacja moze wystapic dwa raz :) obys nie musiala juz dluzej czekac i zebybtym razem zaskoczylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość India9
Czytama artykul o staraniach i aktywnosci fizycznej ibsie zastanawiam co moge robic, zeby nie zaszkodzic. Bieganie chyba odpada :( a ja tak to lubie... Czy Wy cwiczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova31
HEJ wam, nie było mnie kilka dni, ale już jestem :) nie nadrobiłam wszystkiego.... Minka, u mnie była taka sytuacja z bratem męża, miał dziewczynę długo i też jej nieceirpiałam, wiedzieli to wszyscy w rodzinie, obserwujac ich wiedzialam że się rozstaną i nastapiło to kiedy się do niej wprowadził... czyli codzienność pokazała że nie pasują do siebie. Mam doła :( bo niby mam te płodne, na dzisiaj owulacja też niby, ale dziewczyny oprócz śluzu nie mam objawów (temp.nie mierze) mówię raczej np. o bólu jajnika, śluzu też nie mam mega dużo :/ mam ochote na seks, ale z góry już przekreślilam że się uda... bo nic zero klucia jajnika, no nic. Nawet po seksie nie chodze w tym mscu się myć :P bo zawsze tak po chwili szłam, wiem dla innych to może być dziwne, no ale ja się przysznicowałam, ehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
India ja cwicze cardio z mel b i boczki z Tiffany:) Niektore kobiety nie wiedza o ciazy a intensywnie cwicza, wiec mysle ze nic groznego dzidzi by sie nie stalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nova :) ja tez sie od razu mylam, ale teraz troche odczekam:) Nie zawsze musisz miec objawy przy owulacji, jak chodzilam ma monitoring mialam owulacje a nawet sluzu typowo plodnego nie mialam:) wiec roznie to bywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
India slydzalam o mozliwosci wystapoenua dwoch owulacji:) teraz doszedl bol jajnika w sensie klucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova31
Minka wiem że różnie bywa, ale już się tak wkręciłam że nici z tego będą... dzisiaj po południu wybieramy się ze znajomym do pysznej naleśnikarni :) to przynajminej troche przestane myśleć... India, ja nie cwicze, bo ja jestem leń w tyhc sprawach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Minka nie znowu masz śluz tylko pewnie jesteś w ciąży , ja miałam drugi śluz kilka dni po dniach płodnych i utrzymał się do dnia miesiączki i jest to ciąża :) Dziewczyny lepiej nie ćwiczyć w ciąży ani przed planowana ciąża , przecież wiadomo od zawsze ze intensywne ćwiczenia wycieńczają organizm a sportsmenką zawsze trudniej zajść w ciąże .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ATHT
Dziś 25 dc nie wytrzymałam jak zwykle i test negatywny a więc ostatnia szansa w dniu @ powtórzyć test jeszcze 4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania2
Ja od listopada cwicze dosc ostro zeby przygotowac.swoje cialo i miesnie do kolejnej ciazy. A tym bardziej ze przed pierwsza ciaza mialam do zgubienia jeszcze.jakies 6kg no a ze ciaza to sie odwleklo potem ladnie spadlam z wagi ale jak skonczylam karmic to znowu lecialo w gore wiec sie ogarnelam i juz jest fajnie he he . Co do tego sluzu to ja tez kilka dni przd @ mial go tyle ze musialam podpaske zalozyc maz sie smial ze pewnie popuszczam a nie sluz mi leci he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscMadzia oj nie to na pewno nie ciaza:) moj P sie rozchorowal na moje dni plodne i ten cykl uwazam za stracony:) wiec to nie to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova31
Minka a kiedy masz mieć okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×