Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiaa654

Wspólnie czekajmy na 2 kreseczki, w końcu się uda!

Polecane posty

A u mnie pada, ale deszcz :( Rano jak szlam to taka slizgawka na chodnikach, ze łyżwy by się przydały. Minka- jeszcze troche i do mnie pewnie też ten snieg dotrze:) Z tym nakrecaniem sie to straszna masakra. Pamietam jak sie kiedys staralismy o dziecko - co miesiac placz i żal. Obym teraz madrzej i bardziej cierpliwie umiala do tego podejsc, chociaz juz sie lapie na tym,ze mam nadzieje, ze uda sie odrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dzis kupilam w biedronce dla mojego P? Gumy Turbo:) kolekcjonowal te autka z tych gum jako dziecko:) Pamietacie ta oranzade w proszku pomaranczowa? Jej nie moge znalezc, kiedys to sie palcami ja jadlo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minka woow mój synuś to by się ucieszył z takiego śniegi :D u nas narazie od nocy deszcz, a na drogach ślizgawica... Na szczęście do pracy dojeżdżam głównymi drogami wiec bylo dobrze :) Magda, Ania przykro mi dziewczyny ze tak się stało :( ale czas na pewno w jakis sposób leczy rany i teraz będzie juz tylko dobrze!! Ania no jak tak monitorowane to musi się udać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania dzialaj! I to dobrze! Aby zaskoczylo!:( X Ja juz w domciu:) Bylam dzis w pepco, ale rzeczy kupilam:) moj P to mnie chyba zabije za kolejne ramki na zdjecia:D nie moglam sie oprzec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka ja co miesiąc sobie obiecuje ze nie będę się przed @ nakręcać... I nie wychodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda ja zaszłam w cyklu w którym po przytulankach lezalam z nogami w górze "na swiece" :P nie wiem czy to pomoglo ale może :) My pijemy kawke z moimi rodzicami a wcześniej bylam na zakupach z młodym, pokupować juz co nie co na jego urodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka108
cześć dziewczyny, jestem po kolejnej wizycie u gina. rozpoczynam terapie clo + duphaston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Malinka. Ja też w tym miesiącu do clo dokładam duphnaston i powiedz mi czy Twoj lekarz też tak często robi Ci usg? Moja ginka powiedziała, że nie pozwoli mi brać duphastonu dopóki nie zobaczy na usg ze owulacja się zakończyła, dlatego byłam w sobbote, dzis i jeszcze w srode jade... xxxx dziewczyny tak mnie boli lewy jajnik czyli ten gdzie są dwa pęcherzyki że szok, zaraz chyba bede musiała wziąc przeciwbólowy bo po schodach nie moge chodzic. Z mężem sie śmiejemy że dzis to seks z zamknietymi oczami na szybko hehe bo obopje już nie mamy ochoty na "taki" seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania zadna z nas nie ma ochoty na taki powiedzny wymuszony seks, ale czasami trzeba sie poswiecic troche:) Tylko oby poskutkowalo!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka108
Anka_32 ja dopiero startuje z terapia wywołującą owulację. Póki co ginka kazała mi przyjść 12dc na monitoring po clo + duphaston. Masz jakies skutki uboczne tych tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od sierpnia jestem na clo i np ja sie źle po nim czuje, strasznie sie poce, krosty i mam zły nastrój. Duphaston brałam tylko raz na wywołanie okresu ale teraz mam brać po owu przez 10 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od sierpnia jestem na clo i np ja sie źle po nim czuje, strasznie sie poce, krosty i mam zły nastrój. Duphaston brałam tylko raz na wywołanie okresu ale teraz mam brać po owu przez 10 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Violka ! No widzisz to jednak działa z tymi nogami w gorze :-D ja to raz po seksie leżąc tyłek podnosiłam do góry przez 10minut i zaszłam w tym cyklu lol :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny szczeze mowiac to ja nigdy nie lezalam z nogami w gorze:) Ostatnio po seksie odczekalam dobre 15 min zanim poszlam sie umyc- przed tem od razu do łazienki. Ale od teraz i ja sprobuje tej Waszej "metody":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamdoscnegatywnych testow
Czesc dziewczyny, a ja mam dosc. Wymiekam jyz. Ponad 2 lata staran, full negatywnyvh testwo. Ten cykl mial byc moja odtatnia szansa i dupa ...35 dzien cyklu cykle 32-33 dniowe i juz 5 test negatywny, brak okresu, brak jego symptomow i testy negatywne.modpalilam wino z mezem bo i tak ńic z twgo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was, Kobietki, te, które już "znam" i nowe :) Miło, że tyle nas się stara. Miałam kryzys powiem Wam, od Sylwestra. Dostałam parę godzin przed północą @, gorzko płakałam, wyłam wręcz. Może to nie było zbyt mądre, ale upiłam się, pojadłam. M.też był przybity, o 00 życzyliśmy sobie, żeby ten rok był bardziej owocny, ale równie szczęśliwy - bo razem. Niestety, Madzi przeczucia się nie sprawdziły co do mojego plamienia :( Dopadła mnie taka melancholia, że nie wchodziłam ani na forum, ani nawet nie chciałam wstawać z łóżka. Źle się działo ze mną. Okres miałam 7 dni, powoli wracam do siebie. Życzę Wam powodzenia w tym nowym roku, oby był bardziej..."produktywny"! :) nick............wiek.......ciaza.....termin @ anka_32.......34..........3............25.01 minka23.......23..........1............23.01 nova31.........31..........2...........ok 24.01 viola150.......30..........2.............ok 7.02 india9..........30..........2..............ok 5.02 gośćania2.....21..........2............22.01 alinka...........35..........2...........ok 16.01 Aniaa_H.......23...........1............02.02. nick........wiek..........ciaza ......termin porodu magda.........34............4..............28.08.2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaH jak dobrze ze jestes! Zastanawialam sie czemu Cie tak dlugo nie bylo! Nie uciekaj nam! Mamy po tyle samo lat i o ciaze staramy sie pierwsza! Uda nam sie zobaczysz, ale do tego trzeba wytrwalosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamdoscnegatywnych testow Spokojnie;* wiem jak sie czujesz bo sama juz dwa lata sie sraram. Robilas badania? Maz tez? Masz problemy ze zdrowiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Aniaa bidulko moja ! Uda się teraz w nowym roku zobaczysz ! Tak jak mi ! Ja tez same nieszczęścia w 2015, to poroniłam , to mój syn był w szpitalu 2 tyg po moim poronieniu w listopadzie bo spadł z rowera , i z mężem życzyliśmy sobie w sylwestra ze ten nowy rok będzie nasz i ciąża będzie silna i będzie trwać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa654
nick............wiek.......ciaza.....termin @ anka_32.......34..........3............25.01 minka23.......23..........1............23.01 nova31.........31..........2...........ok 24.01 viola150.......30..........2.............ok 7.02 india9..........30..........2..............ok 5.02 gośćania2.....21..........2............22.01 alinka...........35..........2...........ok 16.01 Aniaa_H.......23...........1............02.02. Kasiaa654......23..........1............28.01 nick........wiek..........ciaza ......termin porodu magda.........34............4..............28.08.2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_32
NICK...........WIEK....CIĄŻA.....TERMIN @ alinka...........35..........2...........ok 16.01 gośćania2.....21..........2............22.01 minka23.......23..........1............23.01 nova31.........31..........2...........ok 24.01 anka_32.......34..........3............25.01 Kasiaa654......23..........1............28.01 Aniaa_H.......23...........1............02.02. india9..........30..........2..............ok 5.02 viola150.......30..........2.............ok 7.02 NICK........WIEK..........CIĄŻA ......TERMIN PORODU magda.........34............4..............28.08.2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania2
A mt z mezem ostatnio sie zapimnieliamy i zaszaleliamy i bylo to albo w owu albo dzien po a mielismy jeszcze miesiac poczekac. Ale pewnie nic z tego wiec troche sie uspokoilam bo nie powiem bo jak obliczylam wszystko to sie przestraszylam bo sie naczytalam histori o ciazach w zakrotkim czasie po cc. No ale zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi dosyć często się zacina. :) X W czwartek i piątek zdaje egzamin zawodowy na wizażystke, a jakoś w ogóle się nie stresuje. Pamiętam jak kończyłam technikum gastronomiczne i przed egzaminami nie spałam 2 noce. :) chyba mi to już minęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze się, że mnie nie zapomniałyście <3 xxx pewnie, Minka, uda się nam, nam i wszystkim tu zgromadzonym! Czytałam, że działałaś z nową metodą - musi się udać! Ja też ją dzisiaj stosowałam rano, z czego M. się bardzo śmiał;) xxx Madzia, na pewno 2016 będzie piękny. Przywitasz swoją ukochaną Dziecinkę! Niesamowicie było usłyszeć serduszko, coo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, to powodzenia życzę ! Wizaż to Twoja pasja? Nie mieszkasz gdzieś w centrum Polski? To bym się do Ciebie wybrała na makijaż! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku ale te jajniki mnie bolały!!! wziełam jedną tabletke przeciwbólową i nic nie pomogło i wziełam drugą i troche lepiej. Mała śpi więc idziemy pokopulować bo inaczej tego nie moge nazwać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×